خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4131415 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 224
    1. Top | #196
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. تبریک می‌گم بهتون. یه سری سوال داشتم اگه تکراری بود، منو ببخشید:

تو متن مصاحبه به تابستان یازدهم اشاره شده ، ولی خود یازدهم رو چیکار کردید؟ یا توصیه می‌کنید طول سال یازدهم چه‌کار‌هایی باید کرد؟

سعی کنیم مفاهیم رو با سوال‌های تشریحی فراگیری کنیم، یا نه از همین الآن بریم سراغ کتاب تست و تست کار کنیم؟

و اینکه اگه کسی پایهٔ خوبی داشته باشه، چه ساعتی رو بنظرتون برای مطالعه در طول سال یازدهم اختصاص بده؟

ببخشید اگه سوالا زیاد بود.

2. Top | #197
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها
      سلام. تبریک می‌گم بهتون. یه سری سوال داشتم اگه تکراری بود، منو ببخشید:

تو متن مصاحبه به تابستان یازدهم اشاره شده ، ولی خود یازدهم رو چیکار کردید؟ یا توصیه می‌کنید طول سال یازدهم چه‌کار‌هایی باید کرد؟

سعی کنیم مفاهیم رو با سوال‌های تشریحی فراگیری کنیم، یا نه از همین الآن بریم سراغ کتاب تست و تست کار کنیم؟

و اینکه اگه کسی پایهٔ خوبی داشته باشه، چه ساعتی رو بنظرتون برای مطالعه در طول سال یازدهم اختصاص بده؟

ببخشید اگه سوالا زیاد بود.
      سلام
      مچکرم
      خب در طول سال بنظرم پیش رفتن با قلمچی منطقی ترین و قابل اعتماد ترین کاره حالا اگ بشه ی کوچولو از قلم جلو افتاد چ بهتر البته قلم گاهی پیش روی های غیر منطقی داره خیلی سریع پیش رفته بعضی جاها و بعضی وقتا هم واسه ی مبحث ساده وقت زیادی گذاشته پس باید حواستون به این قضایا هم باشه و با شناخت درست اینارو بشناسید و بتونید بهترین استفاده رو از زمانتون ببرین.

قطعن باید سراغ تست رفت وتست کار کرد اما با توجه به تاثیرقطعی معدل واسه شما بابد حواستون به تشریحی حل کردن هم باشه تشریحی حل کردنو بلد باشید اما تست زیاد حل کنید و بیشتر وقتتونو بذارید رو تست چون بهرحال ۷۰درصد همین تستاس!

ساعت مطالعه واقعن ی چیز شخصیه و تعریف ادما از خوب متفاوته ولی من ی باز میتونم بهتون بدم تو دوران مدرسه ۵تا۷/۵ساعت میتونه مطالعه باشه ک من ۶ساعت رو پیشنهاد میدم بنظرم مناسبه ولی اگ کسی بیشتر بتونه ک چ بهتر البته بشرط حفظ کیفیت همراه با افزایش ساعت مطالعه.

خواهش میکنم موفق باشید
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #198
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام وقت تون به خیر من یه سوال داشتم ازتون شما مثلا وقتی فصل حرکت رو می خوندید بعدش گفتید از خودتون ازمون می گرفتید از کجا اون ازمون رو تهیه می کردید ؟از سوالات قلمچی یا کتاب ازمون داشتید ممنونم

4. Top | #199
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snoorafkan79 نمایش پست ها
      سلام وقت تون به خیر من یه سوال داشتم ازتون شما مثلا وقتی فصل حرکت رو می خوندید بعدش گفتید از خودتون ازمون می گرفتید از کجا اون ازمون رو تهیه می کردید ؟از سوالات قلمچی یا کتاب ازمون داشتید ممنونم
      سلام
      وقت شما هم بخیر
      ی مدت رندوم از کتاب تست دیگم انتخاب میکردم تستارو گاهی ازموت قلمچی(خیلی کم)و در نهایت هم موج ازمون فیزیک(خیلی سخت بود واقعن)بیشتر همون مورد اول
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

5. Top | #200
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      وقت شما هم بخیر
      ی مدت رندوم از کتاب تست دیگم انتخاب میکردم تستارو گاهی ازموت قلمچی(خیلی کم)و در نهایت هم موج ازمون فیزیک(خیلی سخت بود واقعن)بیشتر همون مورد اول
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

6. Top | #201
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اندکی تاخیر !

تبریک فراوان و آرزوی موفقیت برای شما بزرگوار

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #202
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      با اندکی تاخیر !

تبریک فراوان و آرزوی موفقیت برای شما بزرگوار
      خیلی ممنونمبه همچنین
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

8. Top | #203

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید.میشه بگید شما بعد از خوندن درسنامه یا متن کتاب زیست بعد از چند مدت تستشو میزدین؟؟
      همون روز؟یا کی؟؟

9. Top | #204
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiloh نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید.میشه بگید شما بعد از خوندن درسنامه یا متن کتاب زیست بعد از چند مدت تستشو میزدین؟؟
      همون روز؟یا کی؟؟
      سلام.سلامت باشین
      تومرحله اول چون هدف اموزش و یادگرفتن و رفع نقص های مطالعاتیم بود اول متنو میخوندم بعد همون موقع بعد ازخوندن متن تست میزدم بعد دوباره متن اینبار با ی دیدگاه جدید و تلاش برا رفع مشکلات مطالعاتیم....بعد ازاتمام هرفصلم مرور داشتم تست میزدم تحلیل میکردم بعد از تست متن میخوندم.....دوباره چن تا فصل ک خوندم دوباره مرور و....ک دیگ مفصله بحثش
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

10. Top | #205
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام وقت تون به خیر باشه
      شما در دور اول تون که گفتین تا اذر طول کشیده با اتمام یه پایه باز هم اون پایه رو مرور می کردید موازی با پایه بعدی؟
      بعد از دور اول تون چی کار کردید؟(لطفا لطفا لطفااااااا کامل راهنمایی کنید )باز همون برنامه دور اول رو با یه منبع دیگه اجرا می کردید یا چی کار می کردین کلا؟
      در دور اول برای مرور هر پایه به صورت موازی 4 جلسه کافیه؟ مثلا برای فیزیک ؟

خیل خیلی ممنون م

11. Top | #206
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام.سلامت باشین
      تومرحله اول چون هدف اموزش و یادگرفتن و رفع نقص های مطالعاتیم بود اول متنو میخوندم بعد همون موقع بعد ازخوندن متن تست میزدم بعد دوباره متن اینبار با ی دیدگاه جدید و تلاش برا رفع مشکلات مطالعاتیم....بعد ازاتمام هرفصلم مرور داشتم تست میزدم تحلیل میکردم بعد از تست متن میخوندم.....دوباره چن تا فصل ک خوندم دوباره مرور و....ک دیگ مفصله بحثش
      میشه لطفا من وراهنمایی کنین

12. Top | #207
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام وقت تون به خیر باشه
      شما در دور اول تون که گفتین تا اذر طول کشیده با اتمام یه پایه باز هم اون پایه رو مرور می کردید موازی با پایه بعدی؟
      بعد از دور اول تون چی کار کردید؟(لطفا لطفا لطفااااااا کامل راهنمایی کنید )باز همون برنامه دور اول رو با یه منبع دیگه اجرا می کردید یا چی کار می کردین کلا؟
      در دور اول برای مرور هر پایه به صورت موازی 4 جلسه کافیه؟ مثلا برای فیزیک ؟

خیل خیلی ممنون م
      سلام
      وقت شمام بخیر
      بله حتمن من اصلن موافق این نیستم ک ی پایه ک خوندیم پایه بعدی بعد ک پایه ها تموم شد مرور کنی...نع...حتمن حتمن مرور باید موازی با پیشبرد پایه جدید باشه.بعد از دور اول خب منابعم تغیر کرد البته بعضیاش ترجبح دادم مجدد کار کنم،ساعت مطالعه بعضی از درسام مثل زیست رو افزایش دادم،تعداد ازمونک هام رو زیاد کردم و اینکه این دفه دیگ پایه به پایه پیش نرفتم واسه ریاضی فیزیک مبحثی کار میکردم کل تابع سه پایه پشت سر هم و...واسه دینی درس به درس میخوندم مثل همیشه ادبیاتمم ک موضوعی بود عربی هم تست تحلیل از کتاب جدید و تکرار قبلی زبان هم کلن درست کار نمیکردمزیست و شیمی هم به ترتیب پایه ها ازمون زدنو واسه شیمی زیاد کردم خیلی!!!
      خب برای مرور اول هر پایه بطور موازی نمیتونم بگم ۴جلسه کافیه !!!چون هم بستگی به اون درس فصلاش حجم فصلاش تست شما روی هرفصل داره مثلن برا ریاضی فیزیک سعی میکردم هر فصل۲_۳جلسه مرور داشته باشه شیمی و زیست۳_۴جلسه ک باز میگم ثابت نیس و بستگی به موارد بالا داره.
      امیدوارم واضح و کامل توضیح داده باشم اگ ابهامی هست بفرمایید تا بگم
      موفق باشید
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

13. Top | #208
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میشه لطفا من وراهنمایی کنین
      عذر میخام بابت تاخیر
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

14. Top | #209
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      وقت شمام بخیر
      بله حتمن من اصلن موافق این نیستم ک ی پایه ک خوندیم پایه بعدی بعد ک پایه ها تموم شد مرور کنی...نع...حتمن حتمن مرور باید موازی با پیشبرد پایه جدید باشه.بعد از دور اول خب منابعم تغیر کرد البته بعضیاش ترجبح دادم مجدد کار کنم،ساعت مطالعه بعضی از درسام مثل زیست رو افزایش دادم،تعداد ازمونک هام رو زیاد کردم و اینکه این دفه دیگ پایه به پایه پیش نرفتم واسه ریاضی فیزیک مبحثی کار میکردم کل تابع سه پایه پشت سر هم و...واسه دینی درس به درس میخوندم مثل همیشه ادبیاتمم ک موضوعی بود عربی هم تست تحلیل از کتاب جدید و تکرار قبلی زبان هم کلن درست کار نمیکردمزیست و شیمی هم به ترتیب پایه ها ازمون زدنو واسه شیمی زیاد کردم خیلی!!!
      خب برای مرور اول هر پایه بطور موازی نمیتونم بگم ۴جلسه کافیه !!!چون هم بستگی به اون درس فصلاش حجم فصلاش تست شما روی هرفصل داره مثلن برا ریاضی فیزیک سعی میکردم هر فصل۲_۳جلسه مرور داشته باشه شیمی و زیست۳_۴جلسه ک باز میگم ثابت نیس و بستگی به موارد بالا داره.
      امیدوارم واضح و کامل توضیح داده باشم اگ ابهامی هست بفرمایید تا بگم
      موفق باشید
      خیلی خیل جامع و عالیممنونم

15. Top | #210
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عذر میخام بابت تاخیر
      شما ببخشید من یه کم هولم

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4131415 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن