خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 224
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_dal نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم خانم نعیمی
      میشه بی زحمت در مورد مرور و زمان مرورهایتان برایمان بگین.. با تست تنها بوده یا مرور درسنامه و تست باهم? و این مرور ها طبق برنامه آزمون بوده یا متفاوت از برنامه آزمون?
      و اگه میشه در مورد خلاصه نویسی هم بگین? چطوری پیشنهاد میکنین انجام بدهیم برا درسای مختلف
      ممنون که وقت میگذارین و راهنمایمان میکنین
      سلام
      ممنونم ایشالا موفقیت خودتونو ببینیم
      خب برا مرور همونطور ک گفتم از روش بازیابی استفاده میکردم اول تست بعد مرور درسنامه یا متن مثلن برا زیست حتمن حتمن بعدازتستم مرور میکردم متن کتابو برا شیمی همینطور واگه مشکلم با کتاب رفع نمیشد مجدد به درسنامه مراجعه میکردم..‌اما ریاضی فیزیک کم پیش میومد ک بعدش درسنامه رو مجدد بخونم مگر اینک مشکل زیادی داشتم...درکل رجوع به درسنامه بستگی به نتیجه اون ازمون تستی ک میزنید داره...برای عربی و ادبیات فقط تست چونکه ادبیات مرور شبانه حفظیات داشتم وبقیه هم با پاسخ تستا میشد به تسلط خوبی رسید...عربی هم موقع تحلیل تک تک گزینه های تستارو تجزیه تحلیل میکردم ک این عالی بود...دینی بعد از تست حتمن متنو مرور میکردم زبان هم بعد از تست مرور لغات وگرامر داشتم
      برنامه من کاملا از ازمون جدا بود مطابق هیچ برنامه ای هم درس نمیخوندم گاهی میرفتم قلمچی امتحان میدادم بدون هیچ مرور قبلی یا مرور دوسه روزه کل ازمون چون من مبحث ازمونو قبلن خونده بودم!
      من زیاد اهل خلاصه نویسی نبودم فقط برا قسمتهایی از ریاضی این کارو انجام دادم وشامل فرمولها و چیزیایی ک تو تستا خیلی اشتباه میکردم میشد...
      ی نکته مهم درمورد خلاصه نویسی اینه ک نبایدتو دور اول انجام شه چون به تسلط کافی نرسیدید...و درمورد اینکه لازمه یا نه خوبه ولی الزامی نیست زیست ک واقعن نباید خلاصه نویسی کرد بقیه درسا هم کتابایی مثل موج ازمون خلاصه های خوبی دارن من خودم از اونا استفاده میکردم واگه چیزی کم بود اضافه میکردم....
      خواهش میکنم موفق باشی
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط trusty نمایش پست ها
      سلام خانم دکتر نعیمی...
      تبریک فراوان بابت قبولی در رشته پزشکی جهرم...
      خیر مقدم میگم بهتون
      بنده الان ششمین ساله که جهرم میخونم و ترم 11 شروع شد...
      دوران سخت اما شیرینی رو پیش رو دارید ...
      ارادتمند شما دکتر عامری ورودی 91 پزشکی جهرم
      سلام دکتر عامری
      مچکرم ازتون
      خیلی خیلی خوشحالم از اشناییتون
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rajabph نمایش پست ها
      انتخاب چندمتون بود جهرم
      انتخاب یازدهبعد از شیراز و دانشگاهای تهران و اصفهانو ومشهد جهرم زده بودم...من یکی از ملاکای مهمم فاصله بودوجهرم نزدیک بود الان ک کارنامه سبز اومده همه انتخابای پزشکی بعد از جهرمو قبول شدم همه ایرانو هم زده بودمالبته دانشگاه خوبی هم هست رتبه یک تخصص امسال از همین دانشگاه بوده
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      انتخاب چندمتون بود جهرم
      سلام
      انتخاب۱۱بعد ازشیرازو اصفهانو و مشهد وهمه دانشگاهای تهران...یکی از ملاکای مهمم برا دانشگاه نزدیکیش بود جهرم نزدیک بهمون وگرنه الان ک کارنامه سبز اومده همه انتخابای پزشکی بعدازجهرمم رو قبول شدم وکل ایرانو هم زده بودم
      وسطح دانشگاشم خوبه تحقیق کردم رتبه یک تخصص امسال هم از همین دانشگاه جهرم بوده
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

5. Top | #155
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام
      انتخاب۱۱بعد ازشیرازو اصفهانو و مشهد وهمه دانشگاهای تهران...یکی از ملاکای مهمم برا دانشگاه نزدیکیش بود جهرم نزدیک بهمون وگرنه الان ک کارنامه سبز اومده همه انتخابای پزشکی بعدازجهرمم رو قبول شدم وکل ایرانو هم زده بودم
      وسطح دانشگاشم خوبه تحقیق کردم رتبه یک تخصص امسال هم از همین دانشگاه جهرم بوده
      بله درسته.نگفتم جهرم بده من تعجبم ازینه شما ینی با تقریبا 900 نتونستین یزدو کرمانو اینا قبول شینبا دوبرابر این رتبه من کرمان میشناسمواقعا چه سال نحسی بود

6. Top | #156
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله درسته.نگفتم جهرم بده من تعجبم ازینه شما ینی با تقریبا 900 نتونستین یزدو کرمانو اینا قبول شینبا دوبرابر این رتبه من کرمان میشناسمواقعا چه سال نحسی بود
      دوست عزیز امسال خیلی گند بود من با 620 منطقه 2 بومی یزد یزد نشدم کرمان شدم درحالیکه یزد 94 تا 1400 بزشکی داشته

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      امسال برا منطقه۱اوضاع خیلی خراب بود...وگرنه دوست خودم با۱۰۰۰کرمان قبول شده...بعد از جهرم کرمان بود صدبار جابه جاشون کردم اخرش اول جهرم زدم
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

8. Top | #158
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.reza.mm نمایش پست ها
      دوست عزیز امسال خیلی گند بود من با 620 منطقه 2 بومی یزد یزد نشدم کرمان شدم درحالیکه یزد 94 تا 1400 بزشکی داشته
      شما قبول نشدین یزد
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

9. Top | #159
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام.با عرض تبریک مجدد....یه سوال داشتم...خواستم بدونم که شما مثلا وقتی میخاستی مبحث آینه هارو رو گاج بزنی بایدتستای اون مبحثو میزدی بعد میرفتی سراغ مبحث بعد؟

10. Top | #160
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      چقد کتاب دارین...........ینی همه ی اینا رو کامل خوندین؟؟؟من واسه هر درس یه منبع دارم ک میخوام کلشم بخونم و همه ی تستاشم بزنم کافی نیست ینی؟؟؟

11. Top | #161
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm_mlh نمایش پست ها
      چقد کتاب دارین...........ینی همه ی اینا رو کامل خوندین؟؟؟من واسه هر درس یه منبع دارم ک میخوام کلشم بخونم و همه ی تستاشم بزنم کافی نیست ینی؟؟؟
      بعضی کتابا همش بدرد نمیخوره یا بدردم بخوره خیلی نیاز نیست . مثلن شیمی ای کیو مسائلش خیلی خلاقانست و جدیده ولی تست هایی از بخش مفاهیم شیمی آورده که خیلی راهگشاست !
      یا مثلن ادبیات موضوعی گاج زبان فارسیش درسنامه نداره . باید کتاب جداگونه تهیه کرد .
      و . . .
      ببخشید من جواب دادم
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط a.ka : 04 مهر 1396 در ساعت 22:03

12. Top | #162
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه آیدی تلگرامتون رو بدین؟

13. Top | #163
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط baratiarezoo4 نمایش پست ها
      سلام.با عرض تبریک مجدد....یه سوال داشتم...خواستم بدونم که شما مثلا وقتی میخاستی مبحث آینه هارو رو گاج بزنی بایدتستای اون مبحثو میزدی بعد میرفتی سراغ مبحث بعد؟
      سلام
      خواهش میکنم
      بله تستای اون مبحثو کامل میکردم بعد میرفتم سراغ مبحث بعد
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

14. Top | #164
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm_mlh نمایش پست ها
      سلام
      بعضی از درسا رو اره بیشتر ی منبع کارکردم به طورکامل ولی بعضیارو صرفا بخاطر تسلط رو ی مبحث خاص ک فک میکردم به تست بیشتری احتیاج دارم کار میکردم...بسته به پایه خودتون داره...داریم افرادی ک با تنها ی منبع رتبه عالی کسب کردند
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

15. Top | #165
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      بعضی کتابا همش بدرد نمیخوره یا بدردم بخوره خیلی نیاز نیست . مثلن شیمی ای کیو مسائلش خیلی خلاقانست و جدیده ولی تست هایی از بخش مفاهیم شیمی آورده که خیلی راهگشاست !
      یا مثلن ادبیات موضوعی گاج زبان فارسیش درسنامه نداره . باید کتاب جداگونه تهیه کرد .
      و . . .
      ببخشید من جواب دادم
      حرفتون درسته
      خواهش میکنم...هدف هممون کمک و راهنمایی به هم هست
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن