خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      کتابای جدید مباحثش خیلی تغییر داشته نسبت به نظام جدید؟!!؟
      تغییر خیلی خیلی زیادی نه ولی مثلا زیستش کلمات فارسی شدن بعضی شکلا تغییر کردن و .....
      اما موضوع اصلی همونان
      ویرایش توسط Ashil : 23 مهر 1396 در ساعت 00:22

2. Top | #17
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      11.jpgقابل توجه یازدهمی ها که با جدیت هرچه تمام تر ، خود را برای کنکور 98 آماده می کنند .

3. Top | #18
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 80615
      سعی کنید کتاب درسی خود را به صورت مفهومی و ذره بینی مسلط شوید .

4. Top | #19
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ، روی سخنم با کسانی است که برای آنها ، انجمن کنکور شده حاشیه پردازی و اظهار نظر در باره دیگران غیر از خودشون !!!. من برحسب وظیفه مطالب انجمن و سایت را روزانه بررسی می کنم ، خیلی آزرده خاطر می شوم وقتی می بینم که بچه های ما 99% به مطالب حاشیه ای کنکور می پردازند . حاضر می شوند که یک پست عادی خیلی ساده را
      همین طور تعقیب کنند و اظهار نظرهای استادانه در خصوص یاری رساندن به دوستان به اصطلاح کنکوری خود می کنند . در حالی که 5 دقیقه از وقت خود را در باره تحلیل و بررسی سوالاتی که تحت عنوان ( تست احتمالی شیمی ) قرارداده می شوند نمی کنند !!! من بارها گفتم که این تست هایی که در انجمن قرار می دهم تست احتمالی شیمی به صورت نهایی نیست ولی با تسلطی که روی روند طراحی سوالات کنکور دارم ، به گونه ای سوالات را قرار می دهم که شما را وادار به مطالعه بیشتر کتاب درسی نماید . به طور مثال من بارها سر کلاس تست احتمالی شیمی تست زیر را مطرح و حل کردم ( گاها می گفتند که آقا این نوع سوال تا حالا مطرح نشده و من با تاکید می گفتم که سنجش را وادار به طرح این نوع سوال خواهم کرد !! )
      شد ، آن چیزی که انتظار داشتم . دو سوال زیر را که یکی تست احتمالی شیمی 97 و دیگری تست شیمی گروه ریاضی خارج است مقایسه کنید . هر دو سوال با یک نوع تکنیک حل می شوند .
      پس بیایید کتاب درسی را دقیق و مفهومی مطالعه کنیم .
      از حاشیه بپرهیزید ، کنکور و تست های آن هرگز قرار نیست خارج از متن کتاب درسی مطرح شود .
      217.jpg
      1.jpg

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن