خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اندر حواشی یک یازدهمی

..
      ویرایش توسط Saeed79 : 22 تیر 1400 در ساعت 16:40

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      داداش گلم ! پیش خوانی که خیلی مفیده اما اگرم نکردی مهم نیس ! بیشتر از تابستونت لذت ببر چون از اول مهر دیگه وقت نفس کشیدن هم نداری

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      دوستان یه چند تا سوال دارم لطفا مختصر و مفید جواب بدید
      1-من یازدهم تجربی هستم و ... 98 کنکور دارم و توی این تابستون به نظرتون پیشخوانی یازدهم مفید ـه ؟
      من پارسال خیلی مطالعه ی خوبی نداشتم و به خاطر همین ضعیف بودم ... توی این تابستون طبق برنامه راهبردی کانون پیش میرم و تا الانش خوب تونستم سال قبل رو ببندم
      اگه بخوام دروسی مثه ریاضی یا زیست رو پیشخوانی کنم نمیرسم کامل دهم رو ببندم از اونور هم زیستمون رو دیدم سنگینه و ...
      2-این تابستون شما چند ساعت مطالعه داشتید ؟ من این هفته حدود 53 ساعت و 5 دقیقه فکر کنم بود چطوری کمه ؟
      3-من تا هفته ی دوم تیر اعتیاد بسیار شدیدی به dota 2 داشتم
      حدود شاید روزی 5 6 ساعت بازی میکردم و ... (بعد از اون گذاشتم کنار یعنی مجبور شدم )
      الان میشه گفت کند ذهن شدم
      توی مدرسه ها هم که اینقد با ماشین حساب کار کرده بودم که یه ضرب و تقسیم ساده هم نمیتونستم انجام بدم که کند ذهنیم رو دوچندان کرد
      (از اول تابستون انداختمش اونور که تا حدی جواب داده )
      تراز پارسال حدود 5000 و خورده ای بود ( کمترینش 18 فروردین بود که 5400 شدم )
      و آزمون اول تابستون که یه کمی جدی خوندن رو شروع کردم 6900 شدم و هفته پیش 7000 و خورده ای (7030 فک کنم)
      اوضا چطوریه و میشه توی مدارس به همین منوال پیش رفت و کلا یه راهنمای بکنید
      4-سطح دروس عمومی من واسه توی سطل آشغال خوبه
      این کارنامه ی 18 فروردین ـه (توی سه آزمون عربی رو منفی زدم ! اونم پشت سر هم )

و این هم کارنامه ی 6 مرداد :

اینم 20 مرداد :
      ]

یه پیشنهادی میدید واسه دروس عمومی و اینکه میشه این سطح عمومیام ( ) رو بهتر از این کنم
      و فارسی جامع خود قلمچی به درد میخوره ( از دوستم 1 روز گرفتم متنش روون نبود و خیلی سخت ! ) یا ادبیات خیلی سبز بگیرم ؟
      چه زمانایی به عمومیا اختصاص بدم و کلا یه پیشنهاد بدید تا از این وضعیت در بیام !
      سلام.به نظرم همون دهم رو خیلی عالی جمع کن وتست بزن...(البته این نظرمنه )
      هنوز خودمعلم ها هم یازدهم روبلدنیستن
      راستی امسال شما نهایی دارین؟؟
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.
      این تابستون کامل پایه دهم رو جمع کنین..چون مبحثای دهم سخت هس..مثل شیمیش. با فیزیکش
      ساعت مطالعتون خیلی خوبه..نه کم نیس.ولی سعی کن کیفیت برات مهم باشه ن کمیت
      برای یازدهم هم پیش خوانی نیاز نیس اگه دوس داشتین یه فصل از ریاضی یا فیزیک..
      برای عمومی...چرا کتاب ابی قلم چی اخه؟خوب نیس
      یکی از کارای اشتباهی که شما یازدهمیا میتونین کنین اینه که از کتابای ما استفاده کنین و مثل ما نظام قدیم کتاب بگیرین..
      فقط اگه دوس داشتی میتونی از درسنامه مبتکران شیمی سوم و دوم دبیرستان که مال ما بود استفاده کنی..اخه داداش خودمم یازدهمیه واز مبتکران من استفاده میکرد
      برای کند ذهنیتشبی بیست تا ضرب وتقسیم کار کن خیلی خیلی کمکت میکنه...

برای ادبیات اگه اموزش بخایی مبتکران برای نظام جدید خوب کار کرده بود البته من هشتم ونهم رو میگم شاید دهم هم خوب کار کرده باشه

عربیاین عربی که شما دارید منم منفی میزنم خیلی بده کامل تغییر کرده..تنها درسیه که ب داداشم درس نمیدم حتی اگه اصرار کنه چون باما کامل فرق داره وقلم چی اینو هنوز درک نکرده
      کتابای شما بیشتر روی ترجمه کار کرده تا قواعد.
      توی مدرسه هم میشه اینجوری بود فقط سخت تر..چون دبیرا برنامه ی خودشون رو دارن والبته با دبیر پیش برید اینجوری بهتره!!
      برای عربی انتشارات مختلف نمونه پی دی افشو دانلود کن ببین با کدوم راحت تری.
      اینا تجربیات من از داداشمه: ))
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊
      ویرایش توسط parnia-sh : 28 مرداد 1396 در ساعت 18:40

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      سلام.به نظرم همون دهم رو خیلی عالی جمع کن وتست بزن...(البته این نظرمنه )
      هنوز خودمعلم ها هم یازدهم روبلدنیستن
      راستی امسال شما نهایی دارین؟؟
      خیلی ممنون
      الان میشیم سوم در واقع باید نهایی داشته باشیم ولی فکر کنم یکی از کاربرا توی همین فروم گفته بود که دوازدهم نهایی و امسال نهایی نداریم (که در اون صورت خیلی بد میشه )
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      سلام.
      این تابستون کامل پایه دهم رو جمع کنین..چون مبحثای دهم سخت هس..مثل شیمیش. با فیزیکش
      ساعت مطالعتون خیلی خوبه..نه کم نیس.ولی سعی کن کیفیت برات مهم باشه ن کمیت
      برای یازدهم هم پیش خوانی نیاز نیس اگه دوس داشتین یه فصل از ریاضی یا فیزیک..
      برای عمومی...چرا کتاب ابی قلم چی اخه؟خوب نیس
      یکی از کارای اشتباهی که شما یازدهمیا میتونین کنین اینه که از کتابای ما استفاده کنین و مثل ما نظام قدیم کتاب بگیرین..
      فقط اگه دوس داشتی میتونی از درسنامه مبتکران شیمی دوم دبیرستان که مال ما بود استفاده کنی..اخه داداش خودمم یازدهمیه واز مبتکران من استفاده میکرد
      برای کند ذهنیتشبی بیست تا ضرب وتقسیم کار کن خیلی خیلی کمکت میکنه...

برای ادبیات اگه اموزش بخایی مبتکران برای نظام جدید خوب کار کرده بود البته من هشتم ونهم رو میگم شاید دهم هم خوب کار کرده باشه

عربیاین عربی که شما دارید منم منفی میزنم خیلی بده کامل تغییر کرده..تنها درسیه که ب داداشم درس نمیدم حتی اگه اصرار کنه چون باما کامل فرق داره وقلم چی اینو هنوز درک نکرده
      کتابای شما بیشتر روی ترجمه کار کرده تا قواعد.
      توی مدرسه هم میشه اینجوری بود فقط سخت تر..چون دبیرا برنامه ی خودشون رو دارن والبته با دبیر پیش برید اینجوری بهتره!!
      برای عربی انتشارات مختلف نمونه پی دی افشو دانلود کن ببین با کدوم راحت تری.
      اینا تجربیات من از داداشمه: ))
      خودم میخوام ببینم این آزمون ( 3 شهریور ) وضعیت اختصاصی ها چطور میشه اگه خوب شد فصل 1 ریاضی رو میشینم میخونم (خیلی به معادلات و سهمی و تابع دهم شبیه واسه همین میشه بدون معلم خوند )
      فیزیک هم خیلی نظر خوبی بود , امسال خیلی فیزیک سنگین تر میشه (متاسفانه منم از مغناطیس اول کتاب تا خازن آخر کتاب متنفرم)
      مبتکران رو من ریاضیش رو گرفتم نسبت به سال های قبل , دهم رو بد کار کرده بود واسه همین به غیر از همین ریاضی چیز دیگه ای نگرفتم
      ادبیات من اول این هفته نشستم 2 تا درسنامه خوندم تازه فهمیدم عه ! استعاره چیه مجاز چیه
      درسنامه خیلی خوبی داره خیلی سبز و تستاش هم استاندارد ـه ولی مشکلی که داره اینه که یه نواخته کتاب و بعد از یکی دو ساعت آدم خسته میشه از تست زدن
      اون جامع کانون هم موافقم فکر نکنم به درد من بخوره
      الگو واسه شما جواب داده ؟
      من الگو فقط شیمی دهم رو دارم با خیلی سبز همزمان میزنم
      پاسخنامه واقعا ضعیفی داره و تستای حفظیش فقط واسه من بدرد میخوره (یه دور الگو رو بزنم طبق راهبردی کانون , دیگه مطمئنم که شکلی چیزی جا نیفتاده واسه همین خیلی خوبه) از اونور بعضی چیزایی توی درسنامه گفته که فقط باعث سردرگمی یکی مثه من میشه (مثه ساختار لوییس اسید های اکسیژن دار که اومده گفته چند صفحه ی آخر کتاب 2 تا اسم این ترکیب ها اومده ما هم ساختارشون رو توی درسنامه توضیح میدیم )
      موندم سال دیگه چطوری بگیرم منابع رو و مثل امسال خیلی سبز بگیرم یا الگو و مبتکران ممکنه بهتر باشه ؟ مهر و ماه هم جواب میده ؟
      البته منم یه داداش دیگه دارم (دوقولو ) همینطوریه و اختصاصیامون عینه همه (تراز اختصاصی من 7303 شد و اون 7304 ! یدونه )
      و عمومی جفتمون تو آفساید امیدوارم این آزمون بهتر شه
      شرمنده طولانی شد فقط اینکه شما چطوری برنامه ریزی میکنید ؟
      من و داداشم جمعه بعد آزمون (حدود 11:30 میرسیم خونه) یه 2 ساعت استراحت میکنیم و حدود ساعت 2 2:30 میریم گیم نت (خستگی 2 هفته درس خوندن بره ) و حدود 9 شب برگشتیم میشینیم تعداد کل تستایی که توی همه ی کتاب ها داریم ( الگو مبتکران خیلی سبز )میشماریم مثلا ایندفه شد 1400 تا و تقسیم به 10 میکنیم هر درس رو و توی 10 روز (میشه دوشنبه این هفته) کل تست هارو یه دور میزنیم 3 روز میمونه که غیر حضوری کتاب تابستون و آزمونای طول سال رو حل میکنیم و پنج شنبه هم شب میشینیم 2 ساعت عمومی میخونیم شما چه کاری انجام میدادی ؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      خیلی ممنون
      الان میشیم سوم در واقع باید نهایی داشته باشیم ولی فکر کنم یکی از کاربرا توی همین فروم گفته بود که دوازدهم نهایی و امسال نهایی نداریم (که در اون صورت خیلی بد میشه )
      یازدهمم فکرکنم نهایی دارین پس مراقب باش

خودم میخوام ببینم این آزمون ( 3 شهریور ) وضعیت اختصاصی ها چطور میشه اگه خوب شد فصل 1 ریاضی رو میشینم میخونم (خیلی به معادلات و سهمی و تابع دهم شبیه واسه همین میشه بدون معلم خوند )
      اگه بتونی معادلات وسهمی رو خیلی خوب بخونی عالی میشه یکی از مباحث سخته اخه..خوب تستشو بزن ویادش بگیر..بارزیادی از روی دوشت برداشته میشه..اخه پایه هم هس
      فیزیک هم خیلی نظر خوبی بود , امسال خیلی فیزیک سنگین تر میشه (متاسفانه منم از مغناطیس اول کتاب تا خازن آخر کتاب متنفرم)
      مبحث شیرینیه منم متنفر بودم بعد عاشقش شدم ولی یه جزوه ی خوب با یه اموزش خوب خیلی خیلی کمکت میکنه اصلن ب فکر شروع فیزیک یازدهم نباش ..شاید دبیر روشش فرق داشته باشه
      مبتکران رو من ریاضیش رو گرفتم نسبت به سال های قبل , دهم رو بد کار کرده بود واسه همین به غیر از همین ریاضی چیز دیگه ای نگرفتم ..
      به به عجب چیز گندی گرفتیاخه مبتکرانمبتکران برای شیمی خوبه..اما برای ریاضی خیلی خیلی بده..خیلی بالاتر از سطح کتاب گفته ویکمم خشکله..برای ریاضی اگه تستای خوب میخایی ایکیو هم خوبه..
      ادبیات من اول این هفته نشستم 2 تا درسنامه خوندم تازه فهمیدم عه ! استعاره چیه مجاز چیه
      بعله به سلامتیداداش منم توی ادبیات مشکل داشت اما یه حزوه اخر گاج محوری هس درباره ی ارایه ها نشست اونو خوند عالی شد..الان عاشق ادبیاتهالبته جزومو گم کرد کلی هم دعواش کردمخب میتونی ادبیاتو موضوعی بخونید مثلن یه شب تاریخ ادبیات اون ازمون رو..بعدش لغات اون ازمون...بعدش معنی متنای اون ازمون..پنجشنبه هم مرور کنید اونارو..
      درسنامه خیلی خوبی داره خیلی سبز و تستاش هم استاندارد ـه ولی مشکلی که داره اینه که یه نواخته کتاب و بعد از یکی دو ساعت آدم خسته میشه از تست زدن..خب کلن ادبیات اینجوریه تستاش تکراریه وزود خسته میشی یدفعه ای نشین همشو بزن ..تقسیم کن اروم اروم بزن..مثلن ی شب تستای لغتو بزن ی شب دیگه تستای تاریخ ادبیات..ی درس ادبیات که میخونی فوری نرو تست بزن..بزار چن روز بگذره ..اینجوری میفهمی کدوم مباحث یاد رفته و دوباره باید مرور کنی
      اون جامع کانون هم موافقم فکر نکنم به درد من بخوره اون که افتضاحه من دوم دبیرستان ابی قلم چی گرفتم ی درسشو زدم دیدم خوب نیط کامل گذاشتمش کنار همون دوم دبیرستان
      الگو واسه شما جواب داده ؟گفتم که الان منابع ما با شما فرق کرده..نباید که بری جامع بزنی شما تازه دهمو خوندین اخه..من الگو موضوعی داشتم خوب بود ولی جامع نداشتم.
      من الگو فقط شیمی دهم رو دارم با خیلی سبز همزمان میزنم
      پاسخنامه واقعا ضعیفی داره و تستای حفظیش فقط واسه من بدرد میخوره (یه دور الگو رو بزنم طبق راهبردی کانون , دیگه مطمئنم که شکلی چیزی جا نیفتاده واسه همین خیلی خوبه) از اونور بعضی چیزایی توی درسنامه گفته که فقط باعث سردرگمی یکی مثه من میشه (مثه ساختار لوییس اسید های اکسیژن دار که اومده گفته چند صفحه ی آخر کتاب 2 تا اسم این ترکیب ها اومده ما هم ساختارشون رو توی درسنامه توضیح میدیم )اوه الگو شیمی دهمزده تو جاده خاکیمن داداشمم گرفت بررسیش کردم واقعن سطح بالای داره ولی بعضی تستاش واقعن بیخوده شیمی رو با زیست اشتباه گرفتهکلن شیمی دهم اینجوریه که..بدون اینکه مبحثو باز کنه یا توضیح بده پریده ی جای دیگه..مثلن همون فصل اول پیوند کوالانسی و اینا.ک باید رسم وکنی و این چیزا..کتاب خیلی خیلی کم توضیح داده بعد تو ازمونا وکتابا ی تستایی میدن..یا مثلن فصل استوکیومتری کتاب زیاد توضیح ندادهبعد پریده مبحث محلول هاو ppm..درکل سعی کن از یه کتاب که درسنامه روون داره بخون وتمرین کار کن بعدالگو بزن اینجوری دیگه نکته ای از زیر دستت بیرون نمیره: ))مبتکران ما خیلی خوبه..اگه تونستی از اقوام کنکوریتون که کنکور دادن بگیر بخون.اما اگه لازم نیس هزینه کنی براش..
      موندم سال دیگه چطوری بگیرم منابع رو و مثل امسال خیلی سبز بگیرم یا الگو و مبتکران ممکنه بهتر باشه ؟ مهر و ماه هم جواب میده ؟برای منابع عجله نکن ومثل نظام قدیم هم منابع نگیر..ببین معلما چی پیشنهاد میدن منم اگه داداشم منبع خوبی گرفت میام میگم بهت
      البته منم یه داداش دیگه دارم (دوقولو ) همینطوریه و اختصاصیامون عینه همه (تراز اختصاصی من 7303 شد و اون 7304 ! یدونه )چ سعادتی داداش دوقلو..کیف میده نهسلام برسون..کپی هم هستین که
      و عمومی جفتمون تو آفساید نزدیک۷۰درصد بچه ها تو عمومی اوایل میلنگن چون حوصله خوندش نیستامیدوارم این آزمون بهتر شه
      شرمنده طولانی شد فقط اینکه شما چطوری برنامه ریزی میکنید ؟من اینجوری برنامه ریزی میکنمhttp://forum.konkur.in/thread45915.html
      البته ی مقدار تغییرش میدادم مثلن چهارشنبه وپنجشنبه دیگه چیز جدیدی نمیخوندم ومرور میکردم..کپی برنامه ریزی خودت
      من و داداشم جمعه بعد آزمون (حدود 11:30 میرسیم خونه) یه 2 ساعت استراحت میکنیم و حدود ساعت 2 2:30 میریم گیم نت (خستگی 2 هفته درس خوندن بره )خیلی خوب کاری میکنید و حدود 9 شب برگشتیم میشینیم تعداد کل تستایی که توی همه ی کتاب ها داریم ( الگو مبتکران خیلی سبز )میشماریم مثلا ایندفه شد 1400 تا و تقسیم به 10 میکنیم هر درس رو و توی 10 روز (میشه دوشنبه این هفته) کل تست هارو یه دور میزنیم 3 روز میمونه که غیر حضوری کتاب تابستون و آزمونای طول سال رو حل میکنیم و پنج شنبه هم شب میشینیم 2 ساعت عمومی میخونیم شما چه کاری انجام میدادی ؟فقط دوساعت عمومیبعد توقع داری تراز عمومیت هم بره بالاعمومی رو سعی کن پخش کن توی هفته ..مثلن از چهارشنبه ی هفته ی اول دیگه عمومی هم تو برنامت باشه..خب ی چیزی..تست ریاضی با تست زیست فرق داره باهم..۳۰تا تست ریاضی میشه۵۰تازیست (مثال بود)حواست باشه..راستی تستایی هم که میزنید اونایشش که سخت بود غ زدی نکته داشته مشخص کن..دوباره پنجشنبه فقط اون تساتیی رو که مشخص کردی رو ی بار دیگه بزن خیلی جواب میده..البته همه ی تستارو دیگه علامت نزنیا..فقط مهماش..
      .
      اول اینکه ماشاله چ دستی درد نگرفت؟!
      چون طولانی بود همینجور یادم میرفت توی خوده متن جواب دادم
      دراخر خودت و قلت موفق تر باشین و روز ب روزپیشرفت کنین.: ))
      نه!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چــگـونـه بـرنـامه ریــزی کــنـم ؟ ( علیرضا آروین )
      اینم اون لینکه..
      برای برنامه ریزی
      نه!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن