خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عه اینم همون مشکل منه دقیقا! منم وقتم می رفت دلی برای آهنگ گوش دادن و تایم گرفتن گوشیمو لازم داشتم. شما میگی اینستاو تلگرام من میگم پینترست و یوتیوب. سعی کردم کنترل کنم نشد آخر کلا حذفشون کردم مشکل کلا حل شد. بعد کنکور هم دوباره نصب کردم .به نظرم بهترین کار اینکه که تمام اپ های مزاحمتو پاک کنی.البته به شرطی که باز بعدش نری نصب کنی ها!یه مدت نداشته باشی عادی میشه
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گوشی رو تحویل یکی از اعضای خاواده بده که ازش حساب میبری و بهش بگو فلان تایم بهم بده و فلان تایم ازم بگیر بدون رحمی
      یا کلا ببند بزار کنار
      راه زیاده ولی باس عملی کنی.
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گوشی رو بزن تو دیوار. راه حل تضمینی

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      منم همین مشکلو داشتم کنکورمو الکی الکی خراب کردم....میومدم پای گوشی و نت چن ساعتم الکی الکی میرفت اصلن نمیفهمیدم چجوری وقت میگذره....من کل برنامه هایی ک میرفتمو پاک کردم آهنگامم پاک کردم گوشیمم گذاشتم کنار....فقط کامپیوتر داریم تو خونه...از اون استفاده میکنم بعضی وقتا یه سری بزنم به سایتای کنکوری....فقط همین .....تازه خودمو موظف میکنم ک فقط شبا و بعد از خوندن درسایی که قرار بوده بخونم اجازه دارم بیام نت تو طول روزم اجازه ندارم ...استراحتای بین درسامم کوتاه کردم که به سرم نزنه برم نت گردی و اینا بگم پنج دیقه بعد دو سات الاف باشم....من جای شما باشم گوشی و تبلت و آهنگ و همه چیو میزارم کنار ...فقط چن ماهه زود میگذره باید طاقت بیاریم...فقط کامپیوتر خونه رو نگه دارین اونم واسه سرزدن به سایتای کنکوری و اینا و هرچی برنامه دارین ک باعث میشه به سمتش کشیده بشین رو بحذفین...ینی این نظر منه ولی خودتون میدونین ...منم این مشکلو دارم آخه
      ویرایش توسط ftm_mlh : 30 مرداد 1396 در ساعت 17:44

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohaa_mad نمایش پست ها
      گوشی رو بزن تو دیوار. راه حل تضمینی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی اگه ازش دل بکنی بهت قول می دم چند هزار رتبت بهتر می شه منم سال اول کنکور گوشی خریدم کلا مخم رفت روش راهکارش هم اینه به خودت بفهمونی برای رسیدن به ارزویی که داری باید از بهضی چیزا دل بکنی

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به سلامتی گوشی منم شکست
      همچین مشکلی ندارم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انقد خوشم میاد از ادمایی ک خوب خودشون رو میشناسن

گوشی رو کلا خاموش کنید و بدید دست والدینتون، ترجیحا بفروشید!

و اما لپ تاپ: باتوجه به حرفی ک خودتون زدید، این رو هم تحویل والدین بدید و فقط وفتی کار درسی دارید بگیرید. اونم مدت دار باشه.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اول یه چیزی بهت بگم.
      تو غیر از مواد مخدر ( ) به هر چیز دیگه ای اعتیاد داشته باشی،یه مدت بگذره،نری سراغش،عادی میشه
      طوری که دیگه خودتم دلت نمیخواد بری سمتش.
      فقط باید حواست جمع باشه اون "دوره حساس" بگذره.برا یکی یه هفته س،یکی یه ماهه.دوره ای که هی دلت میخواد بری
      سمت گوشی.نری اعصابت خورده.من بهت قول میدم اون دوره رو بگذرونی،بعدش خود به خود از سرت میفته.

بعدم اینکه یه چیزی برای ما معتادا هس اونم اینه که مغزمون دنبال جایگزینه.من خودم دو سال از این نوکیاها داشتم
      یعنی با گوشی که وقت تلف نمیکردم.میرفتم سراغ لپ تاپ.لپ تاپ رو جمع میکردم،میرفتم سمت ایکس باکس
      ایکس باکس رو جمع میکردن،با خود تلویزیون بازی میکردم
      میخوام بهت بگم این رو فقط باید با اراده حلش کنی
      خیلی از دوستای من اینستا و همه ی برنامه هاشونم داشتن،رتبه شون خیلی خیلی از من بهتر شد.
      ولی جمع کردن و محدود کردن این چیزا اول آخرش میتونه کمک کننده باشه.
      کلا بستگی به خودت و اراده ت داره.
      I KEEP DANCING ON MY OWN

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N3DA نمایش پست ها
      اول یه چیزی بهت بگم.
      تو غیر از مواد مخدر ( ) به هر چیز دیگه ای اعتیاد داشته باشی،یه مدت بگذره،نری سراغش،عادی میشه
      طوری که دیگه خودتم دلت نمیخواد بری سمتش.
      فقط باید حواست جمع باشه اون "دوره حساس" بگذره.برا یکی یه هفته س،یکی یه ماهه.دوره ای که هی دلت میخواد بری
      سمت گوشی.نری اعصابت خورده.من بهت قول میدم اون دوره رو بگذرونی،بعدش خود به خود از سرت میفته.

بعدم اینکه یه چیزی برای ما معتادا هس اونم اینه که مغزمون دنبال جایگزینه.من خودم دو سال از این نوکیاها داشتم
      یعنی با گوشی که وقت تلف نمیکردم.میرفتم سراغ لپ تاپ.لپ تاپ رو جمع میکردم،میرفتم سمت ایکس باکس
      ایکس باکس رو جمع میکردن،با خود تلویزیون بازی میکردم
      میخوام بهت بگم این رو فقط باید با اراده حلش کنی
      خیلی از دوستای من اینستا و همه ی برنامه هاشونم داشتن،رتبه شون خیلی خیلی از من بهتر شد.
      ولی جمع کردن و محدود کردن این چیزا اول آخرش میتونه کمک کننده باشه.
      کلا بستگی به خودت و اراده ت داره.
      ممنونم
      درسته خیلیها هستند که هم تلگرام و اینستاشون پابرجاست هم درس شون رو خوب میخونن
      ولی من جزو اونها نیستم....جنبه ی موبایل رو ندارم
      موبایل رو کنار میذارم.... لپ تاپ رو هم جمع میکنم و شبها آخر وقت 1 ساعت مبرم سراغش
      دعا کنید بتونم توی دوره ی ترک دووم بیارم و پاک بشم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا خسته نمیشین اینهمه شعر و مزخرفاتی که ما ایرانی ها تو اینستا و تلگرام و...می نویسیم می خونین و براش وقت میذارین
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlueDream نمایش پست ها
      ممنونم
      درسته خیلیها هستند که هم تلگرام و اینستاشون پابرجاست هم درس شون رو خوب میخونن
      ولی من جزو اونها نیستم....جنبه ی موبایل رو ندارم
      موبایل رو کنار میذارم.... لپ تاپ رو هم جمع میکنم و شبها آخر وقت 1 ساعت مبرم سراغش
      دعا کنید بتونم توی دوره ی ترک دووم بیارم و پاک بشم
      خواهش میکنم
      والا منم خیلی ادم کم جنبه ای بودم،درکتون میکنم
      فکر خوبیه.من مثلا بعد آزمونا کلا پای لپ تاپ بودم.یا یه موقع ها هم که به برنامه م میرسیدم
      ان شاءالله.این مشکل من و شما نیست.مشکل خیلیاست.
      نگران نباشین.فقط اراده کنین و به عصر کنکور سال دیگه فکر کنین
      تمام این اتلاف وقت ها مثه یه فیلم درام از جلو چش ادم رد میشه
      I KEEP DANCING ON MY OWN

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      An enemy called cellphone
      directed by Francis Ford Coppola
      Written by J.K Rowling

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا دروغ بگم ؟!
      من خودم هنوز به اون حد از شعور نرسیده بودم که با 7 8 ساعت کار با گوشی و 10 ساعت خواب و بقیه گیم و 1 2 ساعت هم درس خوندن 2 روز دیگه باید برم یه رشته ی آشغال توی دانشگاه آشغال تر از اون !
      دقیقا بعد آزمون 23 تیر تراز ام شد 6100 و پدرم عصبانی گوشیم رو خورد کرد و هر روز لپ تاپ میبرد دانشگاه
      2 هفته ی بعد تراز ام شد 7000
      من از اون روشن فکر ها نیستم که بگم نمیدونم هر چیزی به جای خود و گوشی و لپ تاپ نباید حذف شه ! نه !
      شمام باید قبول کنی نت 99% ش ضرره ! میخوای قبول کن میخوای نکن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که حدود یک ماهه یا یک ماهو نیمه تلگرام و اینستا رو حذف کردم با اینکه به شدت ازشون استفاده میکردم و باهاشون لذت میبردم
      ولی خودمو متقاعد کردم که نرم و از این حرفا
      ولی الان عادیه برام,
      بعضی موقع ها هم وسوسه میشم ولی تو نطفه خفشون میکنم:-)
      رشتم انسانیه
      الان هم روزی چهار یا پنج ساعت شاید بیشتر نخونم چیکار کنم مفید تر بشه
      بعضی موقع هم سه ساعت!!!
      این سوال اخری رو از همه پرسیدم میتونید جواب بدید

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن