خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کمکم کنین لطفا
      من تازه میخوام شروع کنم به درس خوندن
      واسه ادبیات چی بخرم؟
      ادبیات موضوعی
      تناسب مفهومی و قرابت معنایی ( فصل اول این کتاب حتما حتما خوانده شود) سبطی- نشر دريافتتست نشر الگو
      ادبیات جامع مهر و ماه
      چکیده تخته سیاه رو +کتاب درسی
      کتاب زبان فارسی تک جلدی(قبلا دو جلد بوده) نشر دریافت
      کتاب تست ادبیات انتشارات کتاب سبز
      قرابت معنایی تخته سیاه تالیف مهران شرفی و پوریا جوادزاده
      املا و لغت سبطی

همش که خیلی زیاده
      نه وقت دارم نه حوصلشو :D
      هدفlم فقط کنکور دانشگاه آزاد ماماییه اونم کاردانیه

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nunu_khm نمایش پست ها
      کمکم کنین لطفا
      من تازه میخوام شروع کنم به درس خوندن
      واسه ادبیات چی بخرم؟
      ادبیات موضوعی
      تناسب مفهومی و قرابت معنایی ( فصل اول این کتاب حتما حتما خوانده شود) سبطی- نشر دريافتتست نشر الگو
      ادبیات جامع مهر و ماه
      چکیده تخته سیاه رو +کتاب درسی
      کتاب زبان فارسی تک جلدی(قبلا دو جلد بوده) نشر دریافت
      کتاب تست ادبیات انتشارات کتاب سبز
      قرابت معنایی تخته سیاه تالیف مهران شرفی و پوریا جوادزاده
      املا و لغت سبطی

همش که خیلی زیاده
      نه وقت دارم نه حوصلشو :D
      هدفlم فقط کنکور دانشگاه آزاد ماماییه اونم کاردانیه

اون از زیست اینم از ادبیات یکی یکی منابعی که گفتید رو میریم جلو

ادبیات موضوعی=کتاب عالی و فوقالعاده ایه ولی حجمش بالاس و تموم کردنش اونم تو این زمان خیلی سخته

قرابت معنایی دریافت و الگو=دریافت واسه آموزش عالیه الگو واسه تست ولی مناسب الان نیستند چون باید از تابستون و حتی قبل تر آموزششو خوند ولی میشه از الگو به عنوان منبع تست استفاده کرد البته همه تستاشو الان نمیشه زد

ادبیات جامع مهروماه=کتاب خوبیه ولی خوب نسبت به رقبا زیاد حایگاه خوبی نداره و بعضیا مباحث رو خوب کارکرده و مناسب الان نیست

چکیده تخته سیاه=فقط زبان فارسیش اینجوره و چکیده داره که کتاب خوبیه حجمش هم خوبه___کتاب درسی=واسه کنکورای الان جواب نمیده تنها خوندنش

تست خیلی سبز=میخواید چی کنید با تست وقتی که آموزش نداشتید

قرابت معنایی تخته سیاه=کتاب خوبیه و مناسب با کنکور ولی الان واسه مبحثی خوندن دیره خواهر

املا و لغت دریافت=از خوبای مبحثی تو نوع خودشه ولی الان واسه اینجور خوندن دیره

اما پیشنهاد من با همه این حرفا:
      با توجه به زمان باقی مونده و رشته ای که شما میخواید=اگه دانش آموزی بودید که نمی خواستید از صفر شروع کنید می گفتم کتاب همایش 2 جلدی نشر دریافت رو خریداری کنید و کامل کامل بخونیدش اما شرایط شما خاصه به نظرم اول کتاب جمع بندی ادبیات مهروماه رو بخرید و ازاون لغت و املا و تاریخ ادبیات و درآمد و آرایه رو بخونید((هرچند آرایه نشر دریافت خیلی بهتره)) رو بخونید بعد بیاید از جلد اول همایش نشر دریافت مفاهیم رایج قرابت رو بخونید و بعد ازخوندن همه اینا تست های همون ادبیات جمع بندی مهروماه رو بزنید هرچند کمه و واسه رسیدن به تسلط کافی نیست ولی خوب چاره ای هم نیست

راستش این کوتاهترین راه واسه شماست آخه ادبیات درسی نیست که بشه یهوویی همه مطالبشو انقدر سریع منتقل کرد و نیاز به آهسته و پیوسته خوندن داره ولی خوب زمان شما کوتاهه و مطالب زیاد و گشترده

فعلن ...!!!
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 30 آذر 1392 در ساعت 02:08

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انتشارات دریافت هامون سبطی
      ادبیات به زبان ساده حمیدرضا تاجیک
      زبان فارسی شکلاتی حمیدرضا تاجیک
      من تازه این سه تا رو تهیه کردم همایش جمع بندی استاد تاجیک رو هم می خوام شرکت کنم
      خیلی ها که خودشون درصداشون با این کتابا و همایشا بالای 80 بوده گفتن که حتما با همین تایم کم هم نتیجه می گیرم
      تمام تلاشم رو می کنم که بشه
      موفق باشید
      دلارا

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من جامع گاجو دارم همونی که جلدش سفیده! درصدام به بالای 90 هم رسیده!!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای ادبیات:کتابهای مبحثی نشر الگو ولی فکر کنم املاش به اندازه خیلی سبز خوب نباشه ولی بازم کتاب خوبیه.
      زبان فارسی:اگه خیلی وضت بده میتونی از کتاب پنج گنج ادبیات جامع مهر و ماه استفاده کنی آموزش خیلی کاملی داره تمام تست های کتاب پنج بحث زبان فارسی الگو هم توشه به جز تست های گزینه دو .برای تاریخ ادبیات هم از مهر و ماه. یه توصیه: کتاب قرابت معنایی دریافت خوبه ولی چون آموزشه هر چی بخونی بر باد میره و تست خیلی کم توشه. بهترین برای قرابت الگو هست. من خودم هر چی آموزش خوندم یادم رفت و هر یک تست به اندازه یک ساعت آموزشه مفیده. موفق باشی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات فارسی: به نظر من و 99.99 درصد رتبه های برتر ادبیات سخت ترین درس کنکور هستش! یعنی با ریاضی بهتر میشه کنار اومد!! پس در چنین درسی باید بهترین منبع استفاده بشه و همه ی رتبه ها اعتقاد دارن کتابای استاد بزرگوار دکتر هامون سبطی بهترین کتابای تاریخ کنکورن ( یعنی اگه کتابای ایشونو نخونین نصف عمرتون برفناست! ) کتاب های ادبیات تالیف ایشون در نشر دریافت چاپ میشن. پس حتما کتابای زیر که همگی از نشر دریافتن رو تهیه و مطالعه کنین:- - تناسب مفهومی و قرابت معنایی ( فصل اول این کتاب حتما حتما خوانده شود)

- - املا و لغت در کنکور سراسری
      - - زبان فارسی تک جلدی ( البته بچه هایی که کتابای 2 جلدی رو دارن نیازی نیست این کتابو بگیرن چون تنها تفاوتشون اضافه شدن تستای 91 و 92 هستش که این قسمت کتابو میتونین از سایت نشر دریافت دانلود کنین)

- - کتاب همایش ادبیات فارسی (2جلد)

در ضمن بچه هایی که میخوان تست بیشتری بزنن میتونن گاج سفید رو تهیه کنن.
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aftabezendegi نمایش پست ها
      ادبیات فارسی: به نظر من و 99.99 درصد رتبه های برتر ادبیات سخت ترین درس کنکور هستش! یعنی با ریاضی بهتر میشه کنار اومد!! پس در چنین درسی باید بهترین منبع استفاده بشه و همه ی رتبه ها اعتقاد دارن کتابای استاد بزرگوار دکتر هامون سبطی بهترین کتابای تاریخ کنکورن ( یعنی اگه کتابای ایشونو نخونین نصف عمرتون برفناست! ) کتاب های ادبیات تالیف ایشون در نشر دریافت چاپ میشن. پس حتما کتابای زیر که همگی از نشر دریافتن رو تهیه و مطالعه کنین:- - تناسب مفهومی و قرابت معنایی ( فصل اول این کتاب حتما حتما خوانده شود)

- - املا و لغت در کنکور سراسری
      - - زبان فارسی تک جلدی ( البته بچه هایی که کتابای 2 جلدی رو دارن نیازی نیست این کتابو بگیرن چون تنها تفاوتشون اضافه شدن تستای 91 و 92 هستش که این قسمت کتابو میتونین از سایت نشر دریافت دانلود کنین)

- - کتاب همایش ادبیات فارسی (2جلد)

در ضمن بچه هایی که میخوان تست بیشتری بزنن میتونن گاج سفید رو تهیه کنن.
      کپی برابر اصل!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید من نظر خودمو میگم بر اساس اینکه من تا حالا این کتابا رو بررسی کردم:ادبیات موضوعی گاج، "نشرالگو" ها،چند تا از "کلک" ها و قرابت معنایی هامون سبطی و یه نگاه سطحی به پنج گنج مهر و ماه
      من دارم این پست رو برای کنکوری های 94 و 94 به بعد می نویسم
      اولویت بندی میکنم:
      1-ادبیات موضوعی رو حتما بگیرید چون تستاش روندی آموزشی داره و اگه هر مبحث رو از وسطاش یه دفعه شروع نکنین، کاملا یاد میگیرین
      2-قرابت هامون سبطی بسیار عالیه و اگه مشکلی ندارین اینو حتما بگیرین و اول یه دور بخونینش (مخصوصا قسمت "درست خواندن ابیات"شو) بعد برین سراغ تست های گاج
      3-از بین الگو ها به نظر من فقط تاریخ ادبیاتش می ارزه و خیلی خوبه.همه چی توش هست برا بیشتر افراد هم کارتون نقاشی کشیده،سرنام گذاشته یا داستان نوشته
      4-اگه خیلی وسعتون بالاست،یه لغت املا کلک معلم هم بگیرید.
      5-اگه دیگه خیلی پولدارین! شنیدم زبان فارسی هامون سبطی هم خوبه اما با روندی که گاج چیده هم میشه زبان فارسیو کامل یاد گرفت

این اولویت ها رو بر اساس تمکنی که ازش برخوردار هستین گذاشتم پس اگه از تمکن بالایی برخوردار نیستین،مجبورید خودتون زبان فارسی،تاریخ ادبیات،لغت و املا و... رو خلاصه نویسی کنید یا برید کابخونه
      فکر نکینید که این همه کتاب چه خبره نمشه تمومش کرد...با یه برنامه ریزی درست برا شماهایی که از تابستون شروع میکنید (یا حتی مهر) میشه راحت جمعشون کرد
      کتاب ادبیات درس به درس (مثل گاج سفید) برا من که اصلا مفید نبود منم یه ذره دیر فهمیدم باید موضوعی بخونم حداقل شما این اشتباهو نکنین
      درصد ادبیات آزمونای آزمایشی هم زیاد ناامیدتون نکنه،این روش تو بلندمدت جواب میده!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من از الان دارم برا کنکور 95 میخونم یک کتاب درسنامه زبان فارسی کم دارم تست گاج دارم یک کتاب برا درسنامه و یک کتاب املا نیازدارم لطفا بهترین منبع و البته با حجم متوسط معرفی کنید برای املا هم وقت چندانی ندارم با انجمن هم زیاد آشنا نیستم نمیدونم اینجا جای درستی است یا نه خلاصه اگ نیست ببخشید
      ویرایش توسط Riza1996 : 03 مهر 1394 در ساعت 23:28

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

اون از زیست اینم از ادبیات یکی یکی منابعی که گفتید رو میریم جلو

ادبیات موضوعی=کتاب عالی و فوقالعاده ایه ولی حجمش بالاس و تموم کردنش اونم تو این زمان خیلی سخته

قرابت معنایی دریافت و الگو=دریافت واسه آموزش عالیه الگو واسه تست ولی مناسب الان نیستند چون باید از تابستون و حتی قبل تر آموزششو خوند ولی میشه از الگو به عنوان منبع تست استفاده کرد البته همه تستاشو الان نمیشه زد

ادبیات جامع مهروماه=کتاب خوبیه ولی خوب نسبت به رقبا زیاد حایگاه خوبی نداره و بعضیا مباحث رو خوب کارکرده و مناسب الان نیست

چکیده تخته سیاه=فقط زبان فارسیش اینجوره و چکیده داره که کتاب خوبیه حجمش هم خوبه___کتاب درسی=واسه کنکورای الان جواب نمیده تنها خوندنش

تست خیلی سبز=میخواید چی کنید با تست وقتی که آموزش نداشتید

قرابت معنایی تخته سیاه=کتاب خوبیه و مناسب با کنکور ولی الان واسه مبحثی خوندن دیره خواهر

املا و لغت دریافت=از خوبای مبحثی تو نوع خودشه ولی الان واسه اینجور خوندن دیره

اما پیشنهاد من با همه این حرفا:
      با توجه به زمان باقی مونده و رشته ای که شما میخواید=اگه دانش آموزی بودید که نمی خواستید از صفر شروع کنید می گفتم کتاب همایش 2 جلدی نشر دریافت رو خریداری کنید و کامل کامل بخونیدش اما شرایط شما خاصه به نظرم اول کتاب جمع بندی ادبیات مهروماه رو بخرید و ازاون لغت و املا و تاریخ ادبیات و درآمد و آرایه رو بخونید((هرچند آرایه نشر دریافت خیلی بهتره)) رو بخونید بعد بیاید از جلد اول همایش نشر دریافت مفاهیم رایج قرابت رو بخونید و بعد ازخوندن همه اینا تست های همون ادبیات جمع بندی مهروماه رو بزنید هرچند کمه و واسه رسیدن به تسلط کافی نیست ولی خوب چاره ای هم نیست

راستش این کوتاهترین راه واسه شماست آخه ادبیات درسی نیست که بشه یهوویی همه مطالبشو انقدر سریع منتقل کرد و نیاز به آهسته و پیوسته خوندن داره ولی خوب زمان شما کوتاهه و مطالب زیاد و گشترده
      واسه همش که دیر بوده

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      سلام یه همه
      من ادبیات و زبان فارسی رو زیاد باهاش خوب نیستم
      یعنی حفظیاتشو خوب از پسش بر میام ولی تو بخشایه قواعد و . . . مشکل دارم
      دوستان چه کتابهایی رو برای آموزش و برای تست پیشنهاد میکنن؟
      سلام
      برای ادبیات بخش ارایه و قرابت کتاب نشر دریافت دکتر سبطی وبرای تست الگو رو استفاده کنین.
      برای زبانفارسی هم هفت خوان سوم خیلی سبز.
      برای لغت و املا هم نشردریافت دکتر سبطی.

12. Top | #27
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      سلام
      برای ادبیات بخش ارایه و قرابت کتاب نشر دریافت دکتر سبطی وبرای تست الگو رو استفاده کنین.
      برای زبانفارسی هم هفت خوان سوم خیلی سبز.
      برای لغت و املا هم نشردریافت دکتر سبطی.
      دوست عزیز من این سوالو یک سال پیش کرده بودم
      الان جواب میدی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیزم توصیه میکنم ازین کتابا استفاده کنی
      قرابت نشر دریافت
      تاریخ ادبیات کلک معلم
      املا لغت نشر دریافت
      زبان فارسی الگو یا نشر دریافت
      ارایه الگو

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام
      میشه درخصوص زبان فارسی یک منبع خوب و کم حجم معرفی کنید کتاب اقای سبطی خیلی پر حجمو تو این مدت باقی مونده نمیتونم تمومش کنم یک کتاب کم حجم تر و عالی معرفی کنید چون من دنبال صد درصد تو ادبیات ام اگ کتاب بهتری موجود نیست همون هامون سبطی رو بگیرم
      نشر الگو چطوره؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Riza1996 نمایش پست ها
      سلام
      میشه درخصوص زبان فارسی یک منبع خوب و کم حجم معرفی کنید کتاب اقای سبطی خیلی پر حجمو تو این مدت باقی مونده نمیتونم تمومش کنم یک کتاب کم حجم تر و عالی معرفی کنید چون من دنبال صد درصد تو ادبیات ام اگ کتاب بهتری موجود نیست همون هامون سبطی رو بگیرم
      نشر الگو چطوره؟
      سلام نشر الگو بگیر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن