خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

موضوع: خوابگاه

1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اکثر خوابگاه های دولتی همینطوره . با این حال شما هم خیلی دیگه حساسی .

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کاملا بهت حق میدم عزیزم....
      منم همینجورم.... اگرهم پدر تون میگه خوابگاه به نظرم واسه امنیتش میگه
      پ.ن:سعی کن مامانتوراضی کنی که یه جوری باهم دیگه مخ باباتوبزنید وراضیش کنید
      پ.ن2: منم از خوابگاه متنفرممممممم
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه واقعا پرتوقع نیستی.
      راست می گی اینا مشکلات دردسازی هستند.
      واقعا لباسشویی نیست؟از هرچی بشه چشمپوشی کرد از این نمی شه.تو فصل گرم سال آدم می خواد تندتند لباس بشوره تو فصل سرد هم حق با تویه لباسا کلفتن و شستنشون سخته.البته می شه داد خشکشویی ولی اون خودش یه هزینه جداست و یه رفت و آمد جدید هم اضافه می شه!
      با این شرایطی که گفتی تو انتخاب همخونه هم خیلی باید دقت کنی که اون اهل با تلفن حرف زدن و وسیله گرفتن نباشه.
      چندوقت مداوم و پی درپی با پدرت صحبت کن بگو شما خودت دو روز لباساتو با دست بشور تا ببینی من چی می کشم! یه ماه مونده دیگه روزی دو سه بار بحث رو پیش بکش بالاخره راضی می شه.
      من خودم امسال نمی دونی با چه بدبختی ای بابامو راضی کردم که اونا برن سفر و من بمونم.سفرشون هم طولانی شد،ده یازده روزی شد.ولی ایییییییینقدر باهاشون حرف زدم و دلیل آوردم و خلاصه بیچاره شون کردم تا اجازه دادن.خودم اگه سفر مجردی می خواستم برم اینقدر دردسر نداشت و راحت راضی می شد!ولی با تنها موندن اونم واسه ده روز یا بیشتر مشکل داشت.ولی نهایتا راضی شد.نتیجه هم این شد که هم اونا از سفرشون لذت بردن و هم من از تنهاییم!
      خلاصه شدنیه ولی هییییی باید بگی و کوتاه نیای.یعنی یه روز ول کنی زحماتت به باد می ره!!عین درس خوندن که اگه یک سال بخونی ولی بری سرجلسه بخوابی کل اون زحمات برباد می ره(می دونم مثالم خیلی معرکه بود احتیاج به تشویق نیست)

4. Top | #34
      r.g
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تجربه بنده اینه که بیشتر از اینکه خوابگاه مهم باشه. مهم اینه با کیا هم اتاقی بشی. اگه بتونید با دوستاتون اتاق بگیرید. اوضاع قابل تحمل تر میشه .
      امکانات و بقیه مشکلات رو هم متاسفانه نمیشه کاری کرد.
      ویرایش توسط r.g : 26 مرداد 1396 در ساعت 23:18

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خوابگاه کلا به افراد برونگرا خوش میگذره اما افراد درونگرا مثل من ممکنه به مشکل بر بخورن
      سعی کن بعد یه ماه اگه دیدی با چن نفر حال میکنی منتقل بشی به اتاق اونا
      من خودم حوصله آدمای پر سر و صدارو ندارم ترجیهم به آدمای آرومه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن