خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مصاحبه با رتبه 636 منطقه 2 رشته تجربی کنکور 96 - سید امیررضا موسوی

سلام

خودت رو معرفی کن ، اسم شهر و مدرسه ت !؟
      سید امیررضا موسوی از یزد مدرسه نمونه دولتی ملک ثابت بشت کنکوری سال اول 7115 ولی سال دوم 636 - رتبه 1488 کشور در کنکور تجربی 96

چه رشته و دانشگاهی رو قرار هستش انتخاب کنی؟ انشالله پزشکی یزد

- اولین سوال که فکر کنم سوال همه باشه ! کارنامه شماست میشه خواهش کنم کارنامه هاتون رو بذارید!

کارنامع کنکور 96
      soheyl13858942.png

کارنامع کنکور 95
      soheyl13858942-1.png

soheyl13858942-2.png

soheyl13858942-3.png

- درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات جواب بدید:
      تایستان دوم کنکور چیه اصن؟؟؟ تابستان سوم فیزیک و ریاضی از نظر آموزشی چون ضعیف بودم به سطح عالی رسوندم این کار خیلی در ادامه به من کمک کرد
      تابستان چهارم مطابق با آزمون قلم چی بیش رفتم سال تحصیلی چهارم به خاطر تراز های 7000 تابستونم خوب نخوندم و مغرور شدم و به خاطر همین درسال اول موفق نشدم ولی در سال دوم منظم درس خوندم که در ادامه سوالات توضیح میدم توضیحات ادامه مربوط به سال دوممه
      نوروز تداوم مطالعه یعنی من هیچی روزیو صفر نخوندم مثلن 5 روز اول عیدو 3 ساعت و بقیه روزا 7 ساعت خوندم ولی هیچ روزیو صفر نخوندم
      ماه رمضان من متاسفانه روزه نمیشدم به همین دلیل با روزای عادیم فرق نداشت
      دوران جمع بندی مهمترین دوران کنکوره این تجربه 2 سال کنکور بهم میگه دلیل اصلی شکست من در سال اول بی توجهی و شل شدن در این دوران بود ولی در سال دوم چون اینو میدونستم بیشترین تلاشمو روی این دوران گذاشتم شاید روزانه 12 ساعت البته یه چند روزیشم خسته شدم ولی بازم 4 ساعت خوندم یعنی تداومو رعایت کردم

(چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ // کدام آزمون شرکت میکردید؟ // چگونه هر درس را مطالعه میکردید؟ با توضیح )

من در سال اول در قلم چی شرکت کردم که اصن راضی نبود ولی در سال دوم در گزینه شرکت کردم

- تابستان سال دوم
      - تابستان سال سوم
      - تابستان سال چهارم
      - سال تحصیلی چهارم
      - دوران طلایی نوروز
      - ماه رمضان
      - دوران جمع بندی

- دقیقا از چه منبعی برای هر درس استفاده می کردید و چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟
      ادبیات تاریخ ادبیات مصور تخته سیاه + املا و لغت و آرایه و قرابت حرف آخر+ موج آزمون عربی عربی کامل گاج ولی واعظی رو حتمن توصیه میکنم چون یکی از دوستانم با عربی 20 در کنکور به 70 رسید ولی خودم چون درصدای عربی در آزمون ها بالای 80 بود استفاده نکردم دینی یوسفیان بور+ موج آزمون زبان شبفره + محمودی حرف آخر ریاضی ترکیب موج آزمون وخیلی سبز فیزیک ترکیب آبی و سه سطحی کانون البته همانطور که گفتم چون بایه ریاضی و فیزیکم قوی بود فقط تست کار میکردم

شیمی شیروانی حرف آخر + موج آزمون زیست فقط و فقط حرف آخر که به نظر من فوق العاده و کامله چون هم آموزش قوی ای داره هم تحلیل خط به خط کتاب و هم تست های قوی و من باهاش از 30 به 80 رسیدم
      من واقعن زیست و شیمی حرف آخر به تجربی خیلی توصیه میکنم

- آیا کلاسور ارزیابی پر می کردید ؟ چگونه بعد از هر آزمون رفع اشکال می کردید؟
      خیر در باسخنامه با خودکار قرمز زیرتوضیحات مهم خط میکشیدم و اگر لازم بود کنارش توضیحاتی را اضافه میکردم

- آیا از دی وی دی های آموزشی استفاده میکردید؟
      به جز فیزیک و ریاضی و عربی چون مشکل خاصی نداشتم در بقیه دروس از حرف آخر استفاده کردم به خصوص زیست وشیمی

- منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟
      منابع خاصی نداشتم فقط خلاصه هام + تست زیاد در اختصاصی هر آزمونی که گیرم میومد حل میکردم گزینه2 بارسال یا گاجو قلم چی رو از سایت میگرفتم و در عمومی هم زرد عمومی بیشتر در این دوران با تست زیاد دوره میکردم تا با درسنامه

- اگه دوباره کنکور بدید چه اشتباهی رو تکرار نمیکنید؟
      شاید اگر من در سال اول از همون منابع سال اول و با همون برنامه بیش میرفتم همین نتیجه رو اون سال میگرفتم فقط چند توصیه خیلی مهم دارم
      تعدد منابع نداشته باشید مثلن من در سال اول 4 کتاب کمک زیست داشتم که سال دوم طرفشون نرفتم کلن برای هر درسی یک منبع آموزشی و یه دونه تست کافیه وسواس بیخود نداشته باشید ولی سعی کنید از همون اول با تحقیق بهترین ها رو انتخاب کنید و با همونا تا آخر بیش برید
      تنوع مطالعاتی مثلن من بعد عید 8 درس دریک روز میخوندم با بازه های 45 دقیقه ای که به نظرمن سعی کنید اینکونه بازه بندی کنید به جای 1/30 چون هم باعث میشه خسته نشید هم بازده تونو ببرید بالا
      تداوم مطالعه خیلی مهمه من در سال دوم از اول شهریور شروع کردم ولی تا کنکور یک روزم صفر نخوندم ولی شاید 70 روزو 3-4 ساعت خوندم

درگیر حاشیه ها هم نشید مثلن من وقتی میخواسم بشت کنکور بمونم همه میگفتن بدتر میشه امسال برستار و معلم زیستو شیمی و مهندس شریف اومدن دارن کنکور میدن نمی تونی ولی فهمیدم اگر آدم درست بخونه 6 میلیاردم در کنکور با هر سطحی شرکت کنن بازم موفق میشه
      از همون اول روش مطالعه هر درس + منابع مطالیتونو را با تحقیق یادداشت و تهیه و تا آخر با همونا ادامه بدید
      از همون اول 70 اختصاصی و 30 عمومی رعایت کنید مثلن من اوایل شهریور که فقط 5 ساعت میخوندم 3/30 اختصاصی و 1/30 عمومی رو رعایت کردم تا زمانی که کم کم به 10 ساعت رسوندم7 اختصاصی و 3 عمومی هیچوقت بشت سر هم یک درس خاصی مثلن زیست نخونید مثلن یک روز فقط زیست چون هم بازده میاد بایین هم خسته میشید

اگه برمی گشتید به عقب کدوم کتاب هارو دیگه سمتش نمیرفتید ؟ با ذکر دلیل !
      اکثر کتابای سال اولم مثل زبان و ادبیات دینی و فیزیک گاج چون حجمشون خیلی زیاده و اکثر دوستام با اینکه بشت کنکوری بودن نتونستن اینارو کامل بخونن

- نظرتون درباره درس خوندن گروهی ؟ مفید هستش ؟
      یکی دو روزی با یکی از دوستام خوندم ولی بشیمون شدم چون حواستون میره سمت حرف زدنو چیزهای بیخود البته اینا بستگی به خود شخص داره

- اگر داوطلبی در امتحانات نهایی نتیجه مناسب نگرفته باشد میتواند در کنکور سراسری موفق شود؟
      بله زیرا در همون کارنامه منم همه درسها زده فاقد تاثیر معدل بس برام بد نشده برای بقیه هم همینطور چ ن اصول مطالعه کنکور که گفتمو اگر دانش آموزی رعایت کند مطمئنن موفق میشه

- روش مطالعه هر درس رو خیلی مفید و خلاصه میگید؟
      از روی منابعم دقیقن مشخصه ولی من یه کاری که در درس زیست و شیمی کردم و خیلی جمع بندی به دردم خورد به جای نوشتن دی وی دی جاهای مهم و برنکته و سختو ضیط میکردم و هر وقت ب اون مبحث میرسیدم سریع اونارو میدیدم و خیلی سریعتراز نوشتن بود و هم بعد از چند بار حفظ میشدم یا در مورد درس های دیگه خصوصن عمومی ها اون قسمتو از دی وی دی ها که باید مینوشتم رو عکس مگرفتم و در رایانه ذخیره میکردم و بعدن میومدم میخوندم و وقتمو زیادصرف نوشتن مطالب دی وی دی نمیکردم که مشکل خیلی از بچه هاست از اینا خیلی در مرور سریع آخر کار استفاده کردم مثلن هفته آخر زیست و شیمی رو در2 روز و 100 درصد دوره کردم

- روش شما برای مرور درس ها چه بود؟
      بالا گفتم

- نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟به نظر شما نیاز به مشاور هست یا نه؟
      مشاوره های من آقایان مداح و ناظم بوران ( مربوط به شهر یزدند) بودند که خیلی خوب هم به من روحیه میدادن هم منو خوب راهنمایی میکردن و هم دنبال بول نبودن مثلن 2ساعت17 هزار تومن و فقط هدفشون موفقیت من بود مشاور بسیار خوبه اگر هدفش موفقیت شما باشه نه جیب خودش دنبال مشاوره های میلیونی و مطرح بازار کنکور نباشید و در ضمن مشاوره تلفنی هم اصن توصیه نمیکنم خصوصن برای شهرستانی ها چون مشاوره حتمن با حضوری باشه

- شرکت در ازمون ازمایشی ضرورت دارد یا نه؟
      در کل به نظرم لازمه به شرطی که مداوم شرکت کنید و غیبت نداشته باشید حتی اگر آمادگیتون صفره چون باعث میشه شما از درس دور نشید

- تا به حال از درس خواندن خسته شده بودید یا نه؟ چند تا راهکار واسه افزایش انگیزه درس خواندن به داوطلبان پیشنهاد میکنید؟
      بله خیلی مواقع حتی بعضی مواقع گریه میکردم سعی میکردم اون روزو 3-4 ساعت فقط دروس مورد علاقه ام مثلن دروس محاسباتی رو بخونم و در ضمن برای انگیزه به هدفم و اشک های مادرم در سال اول بعد دیدن نتایج فکر میکردم یا مثلن استخر میرفتم یا کلن کارهای مورد علاقه مو انجام میدادم

چند ساعت از شبانه روز را به خواب اختصاص میدادید؟؟؟
      6ساعت شب و 1 ساعت بعد از ظهر

- چند ساعت از هفته رو به تفریح اختصاص داده بودید؟
      معمولن بعد از آزمونها ولی کلن ساعت مشخصی نداشتم همونطور که بالا گفتم هر وقت خسته میشدم

- در تابستان مطالعه و تمرکز شما بر روی دروس پایه و پیش به چه میزان بود؟
      فقط پایه

- چه بازه زمانی را برای رفتن به کلاس کنکور مناسب تر میدانید؟آیا کلاس کنکور لازم است؟

برای رفع اشکال خوبه اما در کل برای آموزش توصیه نمیکنم مثلن من خودم کلن 4 جلسه فیزیک و 3 جلسه شیمی در ماه آخر برای رفع اشکال رفتم که خیلی برام مفید بود

- برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت چه میزان در موفقیت شما تاثیر داشت؟
      من معمولن شنبه بعد آزمون به مشاورم میرفتم و اونجا با توجه به نتیجه یه توصیه هایی بهم میکردن و من شب و عصرو با توجه به توصیه ها و نتیجه آزمونم برای هفته ام برنامه میرختم البته هر شبم اون برنامه رو کنترل میکردم اگر جایی نرسیدم سعی میکردم برنامه مو در روزای بعدی تغییر بدم

- بهترین روش مرور دروس پایه در طول سال تحصیلی چیست؟
      بالا گفتم

- چند راهکار برای خلاصه نویسی مفید دروس؟
      خلاصه نویسی کلمه ای یعنی مثلن من فصل 1 شیمی 2 رو در یک برگه خلاصه کردم فقط مینوشتم مثلن 1- دالتون و بعد میرفتم کلمات کلیدیشو روی کتاب بر رنگ میکردم و بعد نزدیکای کنکور اینگونه چشمی و سریع دوره میکردم مثلن کل شیمی 2 4 ساعت

- نسبت مطالعه دروس عمومی و اختصاصی را چقدر میدانید؟
      70 اختصاصی 30 عمومی

- تقسیم بندی مطالعاتی شما چگونه بود؟ چه مقدار را به تست و چه مقدار را به مطالعه اختصاص میدادید؟
      بازه های 45 دقیقه ای که یالا توضیح دادم- بستگی به درس داشنت ولی کلن بیشتر تست چون سال اول از نظر آموزشی قوی بودم

- میزان اهمیت دروس پایه و تاثیرشان در رتبه شما؟
      فوق العاده مهم چون اگر بایه خوب بررسی شود قطعن در بیش نیز مشکلی نخواهید داشت مثلن همانطور که گفتم ریاضی و فیزیکمو بیشتر مدیون تایستون سال سومه

- به داوطلبانی که در سال های پایه درس نخواندند چه توصیه ای دارید؟
      اگر اصول بالا رو رعایت کنند و تداوم مطالعاتی داشته باشند و تمام سعی شون بذارن موفق میشن
      در ضمن دنبال راه در رو نباشن و امروز و فردا نکنن و هرچه سریعتر با تمام قدرت و امید شروع کنن چون 365 تا 24ساعت وقت دارن

مطالعه در تابستان چه میزان در موفقیت شما در ازمون سراسری نقش داشت؟
      خیلی زیاد به خصوص در ریاضی و فیزیک و در تابستان عمومی ها که اکثر بچه ها ازش غافلن و میتواند سکوی برتابی باشد برای اونا

- چه دروسی باید درتابستان خوانده شود که اهمیت بیشتری دارد؟
      ریاضی و فیزیک

- آیا تابحال ناامید شدید ؟ اگر جواب بله است، برای غلبه بر ناامیدیتان چه کردید؟
      بله خیلی به مشاورم زنگ میزدم و اون بهم انگیزه میداد

-در کتابخانه مطالعه میکردید یا در خانه؟
      خانه ولی برای هر کسی فرق میکنه ولی من جایی غیر از خونه خودم نمی تونم درس بخونم به همین دلیلم بزشگی شهر خودمو انخاب کردم

- مهمترین عامل موفقیت شما در کنکور؟
      تداوم مطالعاتی و دوری از حاشیه ها و عدم تعدد منابع

-نقش و اثر خانواده در موفقیت شما؟
      از نظر روحیه و ایجاد محیط آرام در خانه و دعای خیر خیلی به من کمک کردن به خصوص مادرم که هر شب تا صیح برام دعا و نماز میخوند ودر همه مشاورهام همراهیم کرد و با به با باهام اومد

-قبل از شما کسی در خانواده و فامیل بود که نتیجه ی خوبی در کنکور گرفته باشد ؟
      بله بسرخالم رتبه 900 انسانی شده بود

-چقدر رتبتون در حد انتظارتون بود؟ چقدر با رتبه ی ازمون های ازمایشی فاصله داشت؟
      من انتظار 200-300 داشتم چون آخرین بیش بینی گزینه 2 انم 220 بود ولی عمومی هام خرابش کرد چون عمومی هامو در گزینه 2 همیشه بالای 70 بود خصوصن عربی و دینی که نه در سنجش و نه در گزینه 2 زیر 80 نداشتم

-ایا سوالات را به ترتیب دفترچه پاسخ دادید؟
      خیر در عمومی اول دینی که چون سخت بود یه ذره به هم ریختم و نفهمیدم گه بقیه شو چکار کردم و همین باعث درصدای نه چندان خوبم شد ولی در اختصاصی اول زیست که برعکس انگیزه بهم داد ولی توصیه ام اینه که حتمن یک تزتیبو برنامه رو در همه آزموناتون به کار بگیرید و اونو در کنکور اجرا کنید

- مهمترین توصیه ای که برای داوطلبان کنکور 97 برای استفاده از بازه ی زمانی پیش رو دارند ، چیست؟
      همون توصیه های بالا و بدونن خیلی سریعتر از اون چیزیکه فکر میکنن کنکور فرامیرسه بس قدر تک تک لحظاتشونو بدونن

-موفقیت خود را تقدیم به چه کسی میکنید؟
      تقدیم خانواده و مشاوره های زخمتکشم به خصوص مادرم که همین جا دستشو میبوسم و خوشحالم که تونسم دلشو شاد کنم

از پرسیدن سوالات تکراری تا حد ممکن بپرهیزید + اسپم ممنوع
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام خیلی تبریم میگم بهتون

من هم امسال نتیجه خوبی نیاوردم ومیخوام 97کنکور بدم
      میخواستم بپرسم به نظرتون برای برنامه قلم چی نیم سال اول توی قیزیک وشیمی چه پایه ای رو انتخاب کنیم؟؟؟
      من الان دلرم حرکت شناسی ودیتامیک رو دارم میخونم وتا اخرای شهریور تموم میشه از فیزیک سوم هم خازن ومقاومت رو عالی بلدم...
      توی شیمی هم سال دوم رو عالی خوندم ولی سال سوم رو فقط تونستم فصل 1و2رو در سطح متوسط بخونم وفصل3رو اصلا نخوندم...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر96 نمایش پست ها
      سلام خیلی تبریم میگم بهتون

من هم امسال نتیجه خوبی نیاوردم ومیخوام 97کنکور بدم
      میخواستم بپرسم به نظرتون برای برنامه قلم چی نیم سال اول توی قیزیک وشیمی چه پایه ای رو انتخاب کنیم؟؟؟
      من الان دلرم حرکت شناسی ودیتامیک رو دارم میخونم وتا اخرای شهریور تموم میشه از فیزیک سوم هم خازن ومقاومت رو عالی بلدم...
      توی شیمی هم سال دوم رو عالی خوندم ولی سال سوم رو فقط تونستم فصل 1و2رو در سطح متوسط بخونم وفصل3رو اصلا نخوندم...
      به نظر من شیمی 3 چون بایه سنتیکه و اگر در مسائل قوی بشیدخصوصن محلولها اسید وبازم راحترید در صمن شیمی 2 حفظی هه و هرچی نزدیکتر به کنکور خونده بشه بهتره و فیزیک سال دوم چون 4فصل اولش که مربوط به 2 تا فصل اول بیشه و فشار و گرما هم یه ذره سنگینه زودتر کار بشه بهتره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت دارم
      واقعا کارتون شایسته تقدیره
      معمولا الان یه جو منفی مقابل دی وی دی ایجاد شده و اینکه شما میگید باهاشون موفق شدید میتونه یه تلنگر باشه هم به دانش آموزا هم به مشاورا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شما آیا برای آموزش از دی وی دی حرف آخر استفاده کردید یا کلا برای آموزش و تست آخه بعضیا میگن دی وی دی خوب نیست و کتاب تست بهتره من خودم حفظیات شیمی امسال با چند تا مسئله ساده 42زدم راستش تومسائل شیمی ضعیفم به نظرتون حرف آخر خوبه یا اینکه فار رو با دقت تر بخونم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      شما آیا برای آموزش از دی وی دی حرف آخر استفاده کردید یا کلا برای آموزش و تست آخه بعضیا میگن دی وی دی خوب نیست و کتاب تست بهتره من خودم حفظیات شیمی امسال با چند تا مسئله ساده 42زدم راستش تومسائل شیمی ضعیفم به نظرتون حرف آخر خوبه یا اینکه فار رو با دقت تر بخونم
      برای آموزش و تست کلن مثلن زیست حرف آخر به اندازه ی 1 بانک تست قوی تست حل میکنه
      مسائل شیمی حرف آحر عالیه مطمئن باشین در کنارشم از روی موج آزمون تست کار کنید همون روش های dvd کاملن روی همه ی تست ها جواب میده

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به به
      خیلی تبریک عرض میکنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از صمیم قلب تبریک می گم ان شالله موفقیت های بیشتر

#خداروشکر یه رتبه برتر پیدا کردم که بعدازظهر ها بخوابه ...امیدم روز به روز بیشتر میشه
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببخشید راستش هزینه کل شیمی حرف آخر برام زیاد میشه و اینکه میشه مثلا فقط شیمی پیشش رو بگیرم آیا حرف آخر تست های کنکور رو با روش خودش حل میکنه یا تست تالیفی هم حل میکنه
      شما شیمی فار حل کردین؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      ببخشید راستش هزینه کل شیمی حرف آخر برام زیاد میشه و اینکه میشه مثلا فقط شیمی پیشش رو بگیرم آیا حرف آخر تست های کنکور رو با روش خودش حل میکنه یا تست تالیفی هم حل میکنه
      شما شیمی فار حل کردین؟
      به نظر من شما بهتره الان فقط بک مسائل شیمیو تهیه کنید و مفاهیمو بعدن بگیرید
      تمام تست هاب کنکور از 88 تا 94 حل میکنه هیچیو تو نمیدازه+ بعد از اتمام تست های کنکور تست های تالیفی خیلی سنگینتر از کنکور و تست های خوب وقوی آزمون های سنجش و گزینه2 رو حل میکنه

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عاقاااااا
      یه نفر با این نتیجه تو انجمن باشه یزدی و همشهریمون باشه این پیشرفت رتبه رو توی کنکور دومش داشته باشه واقعن جای تبریک نداره؟؟؟
      تبریک میگم همشهری .
      ینی قابل توجه کسایی که میگن یه سال دیگه بشینیم باز رتبمون بد میشه.
      امیدوارم همیشه تاپیکتون بالا باشه بچه ها سوالاشونو بپرسن.صد درصد خیلی تجربه دارید
      ببخشید دیر دیدم وگرنه زودتر تبریک میگفتم.
      موفق باشی
      ویرایش توسط M.NABI.Z : 27 مرداد 1396 در ساعت 16:29

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یه سال موندن جواب میده ... به شرطی که از ته قلبت بخوای اون سال اخرین سالی باشه که به کنکور فکر میکنی

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها
      عاقاااااا
      یه نفر با این نتیجه تو انجمن باشه یزدی و همشهریمون باشه این پیشرفت رتبه رو توی کنکور دومش داشته باشه واقعن جای تبریک نداره؟؟؟
      تبریک میگم همشهری .
      ینی قابل توجه کسایی که میگن یه سال دیگه بشینیم باز رتبمون بد میشه.
      امیدوارم همیشه تاپیکتون بالا باشه بچه ها سوالاشونو بپرسن.صد درصد خیلی تجربه دارید

ببخشید دیر دیدم وگرنه زودتر تبریک میگفتم.
      موفق باشی
      به به یه یزدی هم تو این انجمن دیدیم ممنون شما لطف دارید

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl13858942 نمایش پست ها
      به به یه یزدی هم تو این انجمن دیدیم ممنون شما لطف دارید
      زیادن ولی رو نمیکنن

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها

زیادن ولی رو نمیکنن
      [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن