سلام من امسال پیش رو غیر حضوری خوندم و رتبم شد ۱۷۵ منطقه ۱ . من المپیاد شیمی میخوندم و مرحله ۲ قبول نشدم و به خاطر اون دیگه نتونستم جو مدرسه رو تحمل کنم . مدرسم هم خیلی خوب بود ولی خب ... غیر حضوری خوندن شیوه خاص خودشو داره باید خیلی خوب بتونی خودتو توی جو قرار بدی چون تو از جو کنکور خیلی دوری . من از دی ماه شروع کردم به درس خوندن تا اسفند ادامه دادم . اسفندمو کلا از دست دادم به خاطر یه سری مسایل . ولی اگه مدرسه می رفتم شاید اینطوری نمیشد و میتونستم از فشار اون مسایل در امان باشم . بعدشم از عید تا کنکور هم پیوسته خوندم . البته وسطای اردیبهشت هم زده شدم ولی دوباره ادامه دادم . ازمون ههای ازمایشی هم کلا چند تا شرکت کردم که ضربشم دیدم . چون با جو ازمون دادن به غیر از اتاق خودم اشنا نبودم . سر جلسه کنکور واقعا واسم سخت بود . خودم تو خونه هفته اخر کنکور ازمون های ۹۳ به بعد رو زدم که تو اونا درصدام خیلی خیلی بهتر می شد . شاید در حد زیر ۵۰ . ولی سر جلسه نشد . این هم از ضرر های غیر حضوری خوندن بود . ولی در کل ارامش خاصی داره چون هیج فشاری از کسی روت نیست و همه چی دست خودته . کلاس هم بیرون نرفتم فقط بعضی از جاها از دی وی دی استفاده کردم . بعضی از درس ها رو هم حذف کرده بودم مثل انتگرال بعضی جاهای گسسته و کل دینامیک . چون واقعا نه وقتشو داشتم نه حوصلشو . من مدرسه بزرگسال هم نرفتم . رفتم یه مدرسه غیر انتفاعی داغون پرونده رو دادم ولی مجبور شدم کل هزینه شهریشو بدم که خیلی زیاد بود و کوفتشون بشه . فقط واسه امتحان های نیم سال اول رفتم مدرسه با یکی دو هفته اول .
در کل من غیر حضوری خوندنو پیشنهاد می کنم اگه مقاوم باشی نتیجه خوبی می گیری . یا علی