خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 75

موضوع: هزینه گاج

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

هزینه گاج

سلام
      هزینه ازمون های گاج 96-97 برای دانش اموزان کنکوری چقدر هست؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی از دوستام ثبت نام کرد از تیر شد570 البته تخفیف 35 درصد گذاشته بودن
      اگه از مهر برید همون حدود فکر کنم حدود 600 در بیاد بدون تخفیف.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش گاج نرو من الان گاجم با اینکه همیشه بین 60 نفر اولم ولی زیاد امیدی ندارم بهش میخوام برم قلم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      داداش گاج نرو من الان گاجم با اینکه همیشه بین 60 نفر اولم ولی زیاد امیدی ندارم بهش میخوام برم قلم
      بابا وسواس رو بزار كنار،من خودم پارسال قلمچي بودم امسال ميخوام برم گاج،اصن جامعه اماري تا قبل از عيد معني نداره،بعد از عيد هم ٣ تا جامع سنجش برو حله...
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      واس چی میگی گاج خوب نیس؟؟؟
      به نظرم هدف از ازمون دادن اینه که تو شرایط کنکور قرار بگیریم ..مدیریت زمانو یاد بگیریم..از دفعه قبلمون بهتر بشیم
      صرفا به خاطر جامعه اماریش میگی خوب نیس؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییت.....برای من مهم کیفیت سوال و برنامه راهبردی مناسبه.خودم قبلا قلم چی بودم ولی قلم چی خیلی حاشیه داره و این موضوع منو اذیت میکرد.مهم توی ازمون درصد هست و زمانبندی سر ازمون و اشنایی با سوالات.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تنها نکته منفی ازمون های گاج جامعه اماری پایینش هست و گرنه از لحاظ سوالات و برنامه عالیه
      یکی از نکات مثبت گاج این هستش که بلافاصله بعد از اتمام ازمون پاسخ تشریحی رو که هنگام خروج از ازمون میده ولی قلم چی نمیده
      ویرایش توسط Hadi... : 25 مرداد 1396 در ساعت 19:02

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi... نمایش پست ها
      تنها نکته منفی ازمون های گاج جامعه اماری پایینش هست و گرنه از لحاظ سوالات و برنامه عالیه
      یکی از نکات مثبت گاج این هستش که بلافاصله بعد از اتمام ازمون پاسخ تشریحی رو که هنگام خروج از ازمون میده ولی قلم چی نمیده
      یکم سطحی نگاه میکنید به این موضوع
      خب بخواد پاسخنامه رو سریع بعد ازمون بده مثل سوالا میشه تو کل تلگرام پخش میشه
      الان گزینه 2 اینکارو میکنه که نفرای اول همرو صد میزنن دیگه

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi... نمایش پست ها
      نکته مثبت دیگه هم که من امروز تو سایتشون دیدم این بود که حل تشریحی ازمون ها رو داره
      پشتیبان و آزمون غیرحضوری داره؟حداکثر ترازش چند هستش؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها شما سوالات گاج رو دیدید که میگید استاندارده ؟
      نتیجه بررسی من روی سوالات فقط :
      سوالات زیست و شیمی گاج تو حاشیس ولی بقیه دروسش خوبه فیزیکش تا حدودی راحته
      در ضمن توی شیمی با تقریب خوبی میشه گفت هیچ موسسه ای سوال مشابه کنکور طرح نمیکنه ولی حداقل قلم چی مثل گاج سوالات فضایی توی شیمی طرح نمیکنه و سوالاتش معقوله
      کنکور امسال توی زیست بیشتر شبیه سبک سنجش بود و با قلم چی یکم فاصله داشت ، ولی سطح سوالات زیست گاج مثل ماز خیلی بالاست و به درد نخوره حداقل با توجه به کنکور 96 و 95 دیگه سطح ماز به درد سطل اشغال میخوره
      نکات مثبت زیادی توی ازمون های قلم چی هست اگه خورتون اهل حاشیه نباشید
      در ضمن تعدد طراحان یکی از امتیاز های خوب قلم چی هست و علاوه بر اون طراحان برتر و شناسخته شده گزینشگر هستن ، متاسفانه ازمون های گاج خیلی طراحان معروفی ندارن مخصوصا توی زیست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_mah نمایش پست ها
      در ضمن تعدد طراحان یکی از امتیاز های خوب قلم چی هست و علاوه بر اون طراحان برتر و شناسخته شده گزینشگر هستن ، متاسفانه ازمون های گاج خیلی طراحان معروفی ندارن
      اون قلمچی که واسه سوال ها پول نمیده طراحاش برترن(همه واسش سوال میفرستن بعد میگه اسمتون رو تو پاسخنامه چاپ میکنیم میشین طراح برتر سوال قلمچی)؟ ول کن بابا این حرفارو گاج سطح سوالاش در کل خوبه و مثه قلم پول مفت نمیگیره.
      ویرایش توسط frp9 : 25 مرداد 1396 در ساعت 21:30

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      نکته مثبت دیگه هم که من امروز تو سایتشون دیدم این بود که حل تشریحی ازمون ها رو داره
      پشتیبان و آزمون غیرحضوری داره؟حداکثر ترازش چند هستش؟
      راستش رو بخواین من سال دوم دبیرستان رفتم گاج پشتیبان داشت ولی ازمون غیر حضوری نداشت و سال سوم رفتم قلم چی که هم پشتیبان و هم غیرحضوری داره
      برا تابستون تازه گاج ثبت نام کردم و هنوز ازمون ندادم بعد از اولین ازمونم میتونم اطلاعات بیشتری بدم
      ویرایش توسط Hadi... : 25 مرداد 1396 در ساعت 21:38

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سنجشم خوبه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علاوه بر اینا گاج نسبت قلم چی ارزون تر هست

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRACKER نمایش پست ها
      سنجشم خوبه
      سنجش فقط ازمون جامع های اخرش خوبه...در کل سنجش خیییلی مزخرفه نه سوالاش به درد میخوره نه برنامش خوبه...ازمون های اخرشم همچین چنگی به دل نمیزنه

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن