خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 75

موضوع: هزینه گاج

1. Top | #61
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فروش اجباری نیستا اگر پشتیبانت پایه باشه ... من حتی نظرسنجی هارو هم‌نمیزدم که از نظر واحد انفورماتیک گناه کبیره هست !

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

2. Top | #62
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi... نمایش پست ها
      من به دو دلیل امسال قلم چی نرفتم
      لو رفتن سوالاتش
      فروش اجباری کتاب
      سوالاش لو نمیره خودشون میفروشن ! درامد زایی دوبله !

مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

3. Top | #63
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      فروش اجباری نیستا اگر پشتیبانت پایه باشه ... من حتی نظرسنجی هارو هم‌نمیزدم که از نظر واحد انفورماتیک گناه کبیره هست !

خب باید شناس داشته باشین .....اغلب هم قبول نمیکنن مثلا من جایی که رفته بودم ثبت نام کنم مکانش با مکان پشتیبانها متفاوت بود کاملا.بعد پشتیبان من کلا رشتش آنالیز بود دانشگاه پردیس قزوین و با زیست هیچ آشنایی نداشت،بیشتر من و سردرگم میکرد تا کمک کنه سعی هم کردم که پشتیبان رو عوض کنم ولی نذاشتن گفتن از مرکز گروه بندی میشین.

4. Top | #64
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اره واقعا اینم هست ... اما من با وجود تمام کاستی ها . گاج رو فقط بخاطر سوالای غیر استاندارد زیست و عربی قلمچی ترجیح میدم

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      میشه تاپیکو تو چند بند خلاصه کرد
      1)گاج:+هزینه کم و سطح سوال خوب و برنامه راهبردی خوب - جامعه آماری(فقط بخونین زیاد به رتبه اهمیت ندین تا قبل عید) و کمبود نمایندگی
      2)قلمچی:+ جامعه آماری بالا و برنامه خوب و نمایندگی ها زیاد - هزینه زیاد(گاها با امکانات اضافه مانند کتاب و..) و سوالات نا منطبق با کنکور و گاها با سختی بیجا

6. Top | #66
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      گاها سختی بیجا نیس والا همیشه سختی بیجا هست !

7. Top | #67
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_mah نمایش پست ها
      شما یک سوال از سوالات آزمون گواه رو پیدا کن که از کنکور نباشه ! پیدا نمیکنی ! چون همش سوالات کنکوره
      به هر حال موفق باشی داداش هر ازمون که میری
      گواه از کتاب آبیه وخیلی اوقات اصا سوال کنکور نیست 1 ربطی به سوال کنکور نداره
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      حداقل سوالای گاجو 10 تومن نمیفروشن قبل آزمون
      شما از کجا میدونی که سوالای گاج رو نمیفروشن ؟!
      (من واقعا موندم کدوم احمقی میره 1 میلیون و خورده ای میده واسه ازمون و بعد بره همین سوالات رو بخره !!!)

8. Top | #68
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اقا ولی این تقلب بدجوری زیاده
      یکی از کسایی که همیشه تو مجله قلمچی اسمش بود امسال رتبه نیاورده !!!

9. Top | #69
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      گواه از کتاب آبیه وخیلی اوقات اصا سوال کنکور نیست 1 ربطی به سوال کنکور نداره

(من واقعا موندم کدوم احمقی میره 1 میلیون و خورده ای میده واسه ازمون و بعد بره همین سوالات رو بخره !!!)
      من به شخصه تابحال ندیدم سوالات گاج بفروش بره.
      بعضی از افراد به خاطر اینکه فشار بعد ازمون از سمت خانواده یا مدرسه نداشته باشن چنین کاری میکنن،چون افت تراز واقعا روحیه رو بهم میریزه.

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      اقا ولی این تقلب بدجوری زیاده
      یکی از کسایی که همیشه تو مجله قلمچی اسمش بود امسال رتبه نیاورده !!!

به وفور از این موارد دیده شده.

11. Top | #71
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      من به شخصه تابحال ندیدم سوالات گاج بفروش بره.
      بعضی از افراد به خاطر اینکه فشار بعد ازمون از سمت خانواده یا مدرسه نداشته باشن چنین کاری میکنن،چون افت تراز واقعا روحیه رو بهم میریزه.
      چون گاج 3000 نفر جامعه آماریشه و قلمچی 90000 !
      همین گاج اگه به اندازه قلمچی جامعه آماری داشت سوالاش فروش میرفت ! هیچ ربطی به موسسه نداره که اینقد تعصبی میگید قلمچی بده و ....
      تقلب هم که معلومه هست !
      من دیشب توی قبولیای کانون دیدم طرف با میانگین تراز 7100 رتبه 33000 اورده بود !

12. Top | #72
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ما در رابطه با تقلب نمیگیم موسسه بدی هست ... فقط سوالاش به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      همون احمقایی که به خاطر حرف والدینشون میرن ثبت نام میکنن بعد سوالارو میگرن میشن رتبه ها تک رقمی قلم چی
      اگرم سوالای گاجو بفروشن (که احتمالا نمیفروشن) هر اوشگولی نمیاد یه کانال بزنه سوالارو خروار خروار بفروشه و فروشش کمه
      ویرایش توسط frp9 : 27 مرداد 1396 در ساعت 15:24

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      همین گاج اگه به اندازه قلمچی جامعه آماری داشت سوالاش فروش میرفت ! هیچ ربطی به موسسه نداره که اینقد تعصبی میگید قلمچی بده و ....
      تقلب هم که معلومه هست !
      خب الان که دارن مال قلمچی رو میفروشن چرا درخواست بستنشونو نمیدن (کانالاهارو) هان جواب بده؟(خودشون میگن پیدا کردید برید بخرید استفاده کنید ویسشم موجوده).

15. Top | #75
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تقلب هم که معلومه هست !
      من کجا گفتم قلم چی موسسه بدی هست؟!
      من گفتم تابحال ندیدم آزمون های گاج فروخته بشه
      در بقیه پست ها هم گفتم من با قلم چی کنار نمیام دلایلش رو هم بارها گفتم.
      اگر قرار بر این هست که با جامعه اماری بالا سوالا فروخته بشه پس هرسال باید آزمون های جامع سنجش رو میفروختن درصورتی که چنین چیزی تابحال درباره آزمونهای جامع سنجش پیش نیومده.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن