خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

واقعا پزشکی اینا چقدر ارزش داره؟

سلام دوستان ...

میخواستم بگم دلیل اینکه این همه بچه ها دارن میرن تجربی واقعا ارزش داره اگه قبول شیم ؟
      دانشگاه که بریم خیلی سخته یعنی ؟
      چون من به رشته هنر علاقه شدید دارم اما شنیدم بازار کار خوبی نداره مخصوصا سینما که نیازه به سرمایه داره !
      واقعا ارزش داره یه سال دیگه بمونیم پشت کنکور برای پزشکی ؟
      در ضمن چند سال هستش کلا رشته ای مثل دندون ! ؟ بعد فارغ تحصیل که بشی یک راست میری سر کار و درامد داره همون اول ؟

در کل توضیح کامل بدین تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=iman1376;1194582]سلام دوستان ...

میخواستم بگم دلیل اینکه این همه بچه ها دارن میرن تجربی واقعا ارزش داره اگه قبول شیم ؟ قبول بشید و علاقه داشته باشید بله ارزش داره ولی اگر قبول بشید و علاقه نداشته باشید نه موفق هستید نه ارزششو داره
      دانشگاه که بریم خیلی سخته یعنی ؟ این 3 تا رشته بهر حال با جون ملت سرکار دارید و سخته
      چون من به رشته هنر علاقه شدید دارم اما شنیدم بازار کار خوبی نداره مخصوصا سینما که نیازه به سرمایه داره !
      واقعا ارزش داره یه سال دیگه بمونیم پشت کنکور برای پزشکی ؟ اگر علاقه دارید ارزش داره در غیر این صورت نه
      در ضمن چند سال هستش کلا رشته ای مثل دندون ! ؟ بعد فارغ تحصیل که بشی یک راست میری سر کار و درامد داره همون اول ؟ دندون دوره عمومیش 6 ساله...اولش با کلینیک و اینا شرو میکنید سرمایه تون اوکی شد مطب میزنید و تجهیزات و دم و دستگاه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=dorsa20;1194610]
      نقل قول نوشته اصلی توسط iman1376 نمایش پست ها
      سلام دوستان ...

میخواستم بگم دلیل اینکه این همه بچه ها دارن میرن تجربی واقعا ارزش داره اگه قبول شیم ؟ قبول بشید و علاقه داشته باشید بله ارزش داره ولی اگر قبول بشید و علاقه نداشته باشید نه موفق هستید نه ارزششو داره
      دانشگاه که بریم خیلی سخته یعنی ؟ این 3 تا رشته بهر حال با جون ملت سرکار دارید و سخته
      واقعا ارزش داره یه سال دیگه بمونیم پشت کنکور برای پزشکی ؟ اگر علاقه دارید ارزش داره در غیر این صورت نه
      در ضمن چند سال هستش کلا رشته ای مثل دندون ! ؟ بعد فارغ تحصیل که بشی یک راست میری سر کار و درامد داره همون اول ؟ دندون دوره عمومیش 6 ساله...اولش با کلینیک و اینا شرو میکنید سرمایه تون اوکی شد مطب میزنید و تجهیزات و دم و دستگاه

ممنون بابت پاسخگوییتون ...

الان خودتون دندان پزشکی هستین من شنیدم دندان از دو رشته دیگر راحت تره ! یعنی شما که اول هاس میرین دانشگاه بهتون زیاد سخت نمیگذره /؟ چون من علاقه زیادی ندارم ولی ممکنه اگه برم دانشگاه علاقه به وجود بیاد چون من به نت زیاد عادت دارم یعنی بریم دندان اینا باید همچی زندگیمون تعطیل شه و درس شه یا نه عین همون دبیرستان میگذره و نهایت بیشتر خوندنه !

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=iman1376;1194619]
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

الان خودتون دندان پزشکی هستین من شنیدم دندان از دو رشته دیگر راحت تره ! یعنی شما که اول هاس میرین دانشگاه بهتون زیاد سخت نمیگذره /؟ چون من علاقه زیادی ندارم ولی ممکنه اگه برم دانشگاه علاقه به وجود بیاد چون من به نت زیاد عادت دارم یعنی بریم دندان اینا باید همچی زندگیمون تعطیل شه و درس شه یا نه عین همون دبیرستان میگذره و نهایت بیشتر خوندنه !
      از پزشکی خیلی راحتتره و وقت آزاد خیلی بیشتر دارید ..

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=iman1376;1194619]

سلام بچه های پزشکیم 24 ساعته درس نمیخونن....تفریحاتشونم سر جاشه نگران نباشید با برنامه میشه به همه کاراتون برسید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=dorsa20;1194627]
      سلام بچه های پزشکیم 24 ساعته درس نمیخونن....تفریحاتشونم سر جاشه نگران نباشید با برنامه میشه به همه کاراتون برسید

اها گرفتم مرسی ... در ضمن شما نمیدونید میشه ایا در کنار مجموعه رشته های پزشکی بیایم غیر انتفاعی هنر بخونیم یا نه ؟ یعنی دو رشته با هم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=dorsa20;1194627]
      خانم دکتر میشه یکی اول روحیه پزشکی و دندون نداشته باشه اما بعدش عادی بشه؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=iman1376;1194630]

اها گرفتم مرسی ... در ضمن شما نمیدونید میشه ایا در کنار مجموعه رشته های پزشکی بیایم غیر انتفاعی هنر بخونیم یا نه ؟ یعنی دو رشته با هم
      والا دقیق اطلاع ندارم ولی مثلا میدونم اگه دو گرایش از ی رشته مثلا هم پزشکی هم مثلا علوم از یکی بخواد بخونه انگار رتبش باید زیر ی عدد خاصی باشه مثلا تک رقمی و دورقمی بازم حالا بیشتر بپرسید
      البته ی چیزی هم بگم بهتون
      این 3 تا رشته کلا نیاز داره به اینکه شما ی هنری داشته باشید که افسردگی نگیرید ینی ی جورایی لازمه....مثلا میتونید این رشته بیاید بغلشم هنرتونو ادامه بدید....البته پزشکی خب وقتتونو بیشتر میگیره ممکنه نرسید

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=fateme-s;1194632]
      خانم دکتر میشه یکی اول روحیه پزشکی و دندون نداشته باشه اما بعدش عادی بشه؟
      والا اره میشه
      خودم میشناسم که یکی پزشکی اورده بود
      بعد میگفت روزای اول و اینا حالم بد میشید مثلا خون و اینا میدیدم
      بعدش ولی اوکی شد

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=dorsa20;1194637]
      والا دقیق اطلاع ندارم ولی مثلا میدونم اگه دو گرایش از ی رشته مثلا هم پزشکی هم مثلا علوم از یکی بخواد بخونه انگار رتبش باید زیر ی عدد خاصی باشه مثلا تک رقمی و دورقمی بازم حالا بیشتر بپرسید
      البته ی چیزی هم بگم بهتون
      این 3 تا رشته کلا نیاز داره به اینکه شما ی هنری داشته باشید که افسردگی نگیرید ینی ی جورایی لازمه....مثلا میتونید این رشته بیاید بغلشم هنرتونو ادامه بدید....البته پزشکی خب وقتتونو بیشتر میگیره ممکنه نرسید

اها مرسی خانوم دکتر وقتتونو گذاشتین ...
      پس به نظرتون همون دندون راحت تره و زودتر تموم میشه دیگه اره ؟ در ضمن شما دانشگاه زنجان هستین خوابگاه هم میدن؟ و اینکه حداکثر رتبه منتطقه 3 چقدر میخاد برای دندان ؟
      بعد 6 سال که تموم کنی که میشه دوباره کنکور داد برای هنر دیگه درسته اگه نشه دو رشته اینجوری خوند ! ؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=iman1376;1194650]

اها مرسی خانوم دکتر وقتتونو گذاشتین ...
      پس به نظرتون همون دندون راحت تره و زودتر تموم میشه دیگه اره ؟ در ضمن شما دانشگاه زنجان هستین خوابگاه هم میدن؟ و اینکه حداکثر رتبه منتطقه 3 چقدر میخاد برای دندان ؟ بله خوابگاه میدن/والا من دوستم با 936 منطقه 3 دندون قبول شد زنجان البته دختره ...
      بعد 6 سال که تموم کنی که میشه دوباره کنکور داد برای هنر دیگه درسته اگه نشه دو رشته اینجوری خوند ! ؟
      بله فکر میکنم بشه بازم پرس جو کنید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان ...

میخواستم بگم دلیل اینکه این همه بچه ها دارن میرن تجربی واقعا ارزش داره اگه قبول شیم ؟
      دانشگاه که بریم خیلی سخته یعنی ؟
      واقعا ارزش داره یه سال دیگه بمونیم پشت کنکور برای پزشکی ؟
      در ضمن چند سال هستش کلا رشته ای مثل دندون ! ؟ بعد فارغ تحصیل که بشی یک راست میری سر کار و درامد داره همون اول ؟

در کل توضیح کامل بدین تشکر
      شما یه جور گفتید که معلومه اصلا به پزشکی علاقه نداری...به نظرم برو دنبال علاقت اونجوری موفق تری

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [quote=ali-legend;1194623]
      از پزشکی خیلی راحتتره و وقت آزاد خیلی بیشتر دارید ..
      مخالفم با نظرتون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشته های هنر هم مثل سینما سخته قبول شدنش

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Mahnaz;1194711]
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali-legend نمایش پست ها
      مخالفم با نظرتون
      چطور؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن