خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      اتفاقا susba درست میگه ! این اطلاعات شما رو هرجای اینترنت که بخوای میتونی پیدا کنی ... و اگرم قصدتتون همونی بود که نوشتین لازم نبود با این همه باد و فیس و پز اولش بنویسین برای افراد تاپ و نمیدونم بهترین دانشگاه ایران ! بابا هرکی ندونه من که میدونم ۵ تا دورقمیه مدرسه ی ما امسال همشون شیراز میزنن ! انقد که عرضه ی فضل و فخر نداره ! درسته دانشگاه تهران خیلی خوبه اما اینجوریم نیس که برترین باشه !!!!!!!!

شما هم هرکسی دوست داشت دیرکت میده لازم به فخر فروشی نیست !!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

میدونی من اگر میخواستم فخر فروشی کنم ، موقعی که رتبم اومد میتونستم مثل شما و بقیه دوستان واس خودم تاپیک بزنم و بگم آهای ملت همه بیاین ببینین من رتبم شده فلان ! 100 نفر هم بیان بهم تبریک بگن و منم حسابی کیف کنم !
      سال کنکورم هروقت میومدم تو تاپیک سوال های درسی ریاضی و فیزیک کمک بچه ها میکردم و اینجا هم فقط یه عده خیلی محدودی از جمله مهدی مدیر بخش ریاضی منو میشناسن.
      این تاپیک رو زدم واس آشنایی بچه ها و اطلاع رسانی بیشتر بهشون چون ورودی ها معمولن اذیت میشن.
      حالا اگر شما میگین تمام اطلاعات سایت های رنک بندی جهانی دانشگاه ها غلطه و دانشگاه تهران برترین دانشگاه ایران نیس ، چشم من اصلاحش میکنم.
      فقط واس خودم متاسفم که اگر قصد کمک به چند نفر رو هم داشته باشی ، کارت به فخر فروشی تعبیر میشه ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صرفا جهت اطلاع دوستان عرض می کنم که من انتخاب اولم از زبان رو که روسی هست به راحتی تهران قبول می شم.
      و همینطور انتخاب اولم از انسانی یعنی فلسفه رو.
      ولی به همون دلیلی که گفتم یعنی فارغ التحصیل بیکار اولین انتخابم نیست چون به جو دانشگاه تهران هیچ علاقه ای ندارم.دانشجو باید برای درس خوندن و مهارت آموزی بره دانشگاه نه بحث سیاسی و حاشیه.
      هرکس نظرش با شما متفاوت بود حسود و تنگ نظر نیست!!!!
      زبان اردو تهران هم داره با سوابق تحصیلی دانشجو می گیره کیه که اونو قبول نشه؟؟فقط همه کشته مرده ی تهران نیستن اینو درک کنید!!
      یه سر به قبولیهای رتبه های دورقمی کشور هم بزنید اطلاعات خوبی دستتون می آید و دید لوله تفنگیتون اصلاح می شه.
      البته اگر علاقه ای به اصلاح این دید داشته باشید!!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بنام خداوند رحمان رحیم
      و به نستعین
      انه خیر ناصرا و معین

ضمن کسب رخصت از پیشگاه بلند مرتبه حضرت بی مثال , عالم فی مقال , فئودور داستایوفسکی , طلایه دار عرصه ی درس و دانشگاه رتبه یک کنکور اقای قاسمی ، خواستم بگم اگه کسی با دیدن این عکس یاد کشیدن سیگار وینستون قرمز عقابی نیفتد ،ذنب لایغفر متمحل شده ،باشد که همه.ی ما رستگار شویم..

4. Top | #19
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تا باشد از این تاپیکا

برین تحصیل کرده بر گردین (هر جایی میرین)

-------------------------------------------------------------------------------

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصلا کاری به هدف تاپیک ندارم و اینکه کاربردیه یا نه؟
      ولی عکسات خیلی قشنگن و حس خوبی بم دادن!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یا خدا یه جوری تو رو خدا حرف نزنین که ادم یه جوریش بشه
      منم هیچ فخر فروشی احساس نکردم
      خوب اگه دوست ندارین اقا تاپیک باز نکن
      کاری نکنین که ادم بگه حسودیتون شده ها
      بالاخره فرق بین بالا شهرو پایین شهر هر دوجاش محل سکونته ولی زمین تا اسمون فرقشه برا مثال گفتم
      بالاخره دانشگاه تهران یه خوبیای خاص خودشو داره که بقیه نداره
      اوشونیم که میگه دوستام دانشگاه شیراز زدن خب به ایشون چه ربطی داره
      هرکسی بر حسب شرایطش دانشگاه انتخاب میکنه ایا اونا همه ملاک هاشون برای انتخاب دانشگاه خدمت شما گفتن ؟؟؟

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوستان ایشالا هر کس که قبول میشه نوش جونش بشه چون طرف واقعا زحمت کشیده واز خیلی از تفریحاتش زده تلابه اونجا رسیده..
      من هم که قبول نشدم ایشالااااااااااا سال یعد میشم مگه من چیم از بقیه کمتره
      تازه عکساهم خیلی خوب بود من که واقعا انگیزه گرفتم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      صرفا جهت اطلاع دوستان عرض می کنم که من انتخاب اولم از زبان رو که روسی هست به راحتی تهران قبول می شم.
      و همینطور انتخاب اولم از انسانی یعنی فلسفه رو.
      ولی به همون دلیلی که گفتم یعنی فارغ التحصیل بیکار اولین انتخابم نیست چون به جو دانشگاه تهران هیچ علاقه ای ندارم.دانشجو باید برای درس خوندن و مهارت آموزی بره دانشگاه نه بحث سیاسی و حاشیه.
      هرکس نظرش با شما متفاوت بود حسود و تنگ نظر نیست!!!!
      زبان اردو تهران هم داره با سوابق تحصیلی دانشجو می گیره کیه که اونو قبول نشه؟؟فقط همه کشته مرده ی تهران نیستن اینو درک کنید!!
      یه سر به قبولیهای رتبه های دورقمی کشور هم بزنید اطلاعات خوبی دستتون می آید و دید لوله تفنگیتون اصلاح می شه.
      البته اگر علاقه ای به اصلاح این دید داشته باشید!!
      کتاب هنر شفاف اندیشیدن رو بهت پیشنهاد میدم ، حتما قبل از ورود به دانشگاه بخون کتابو . چون یه مقدار تفکراتت وقتی وارد دانشگاه بشی اذیتت خواهد کرد .
      و
      وای به حال دانشجوی فلسفه ای که نخواد در مورد سیاست فکر کنه
      دانشجوهای انسانی ، شما ناجی و پیشرو تو سیاست این مملکتین ، وقتی شما اینجوری باشین ، چه انتظاری از بقیه .
      همینه که هر سال n تا دانشجوی تک بعدی درسخون بدون هیچ مهارت اجتماعی و سیاسی وارد جامعه میشن و انتظار اصلاح اوضاع و امور رو هم دارن
      اگه دانشگاه فقط محل تک بعدی بودن باشه که کانون های دانشگاه ، انجمن اسلامی دانشگاه ، معاونت فرهنگی و ... و ... و ... برای چیه ؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S I N A نمایش پست ها

میدونی من اگر میخواستم فخر فروشی کنم ، موقعی که رتبم اومد میتونستم مثل شما و بقیه دوستان واس خودم تاپیک بزنم و بگم آهای ملت همه بیاین ببینین من رتبم شده فلان ! 100 نفر هم بیان بهم تبریک بگن و منم حسابی کیف کنم !
      سال کنکورم هروقت میومدم تو تاپیک سوال های درسی ریاضی و فیزیک کمک بچه ها میکردم و اینجا هم فقط یه عده خیلی محدودی از جمله مهدی مدیر بخش ریاضی منو میشناسن.
      این تاپیک رو زدم واس آشنایی بچه ها و اطلاع رسانی بیشتر بهشون چون ورودی ها معمولن اذیت میشن.
      حالا اگر شما میگین تمام اطلاعات سایت های رنک بندی جهانی دانشگاه ها غلطه و دانشگاه تهران برترین دانشگاه ایران نیس ، چشم من اصلاحش میکنم.
      فقط واس خودم متاسفم که اگر قصد کمک به چند نفر رو هم داشته باشی ، کارت به فخر فروشی تعبیر میشه ...
      من اصلا و ابدا این رو نگفتم ! بابا در خوبی دانشگاه تهران شکی نیست ... من میگم ۲ خط اول متن کارو خراب کرده

مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      و البته ... من اعتراف میکنم یکمیم حسود بودم ... بابا هیچ کی عالی نیس مام یکم حسودی کنیم خیلی هم عیب نداره !!

مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      و البته ... من اعتراف میکنم یکمیم حسود بودم ... بابا هیچ کی عالی نیس مام یکم حسودی کنیم خیلی هم عیب نداره !!

عاشق رویه ی گفتن،انکار،دفاع و قبول کردنم!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بابا بیخیال کجاش فخر بودددددد کجاش خدایی؟؟؟

مرسی از استارتر به نظر من که خوبه
      حالا کسی دیگه ام هست بیاد از جاهای دیگه بزاره
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط midnight نمایش پست ها
      عاشق رویه ی گفتن،انکار،دفاع و قبول کردنم!
      همه همینجورین ... البته مال من خیلی سریع شد

(با عرض پوزش از استارتر محترم بابت رفتار بچه گانه ام )
      ویرایش توسط rezaazimi : 26 مرداد 1396 در ساعت 17:40

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بارون و زمین خیس و برگ پاییز ؛
      لعنتی من برم خودکشی

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خوشا به سعادتون
      آرزوی موفقیت برا همه دانشجویای تهران

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن