خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy فرم شماره 3 انصراف از تحصیل دفترچه کنکور سراسری

سلام دوستان خوبم یه مشکلی هست که ذهن و روانمو حسابی داغون کرده
      من مهر سال 95 مقطع کارشناسی ارشد روزانه پذیرفته شده بودم ، که اون موقع به خاطر دلایلی چند روز بعد از ثبت نامم مجبور به انصراف شدم ...تاریخ انصرافمم 95/7/4 هست ...اون موقع که من انصراف دادم خود دانشگاه بهم فرم انصراف مخصوص خودشون رو دادن با این محتوا که با ترک تحصیل دایم آقای فلان در تاریخ فلان که با دانشگاه تصویه حساب نموده موافقت گردید....وقتی برای این تصویه حساب اون موقع پرسیدم گفتم این چیه ؟ گفتن چون شما قبل از شروع ترم داری انصراف میدی هزینه ی انصراف از تحصیل بهت تعلق نمیگیره ..اگه ترم شروع میشد هزینه ی انصراف از تحصیل باید میدادی که حدودا دو میلیون بود ...خب بعد از کارای انصراف و اینا من مدارکمو تحویل گرفتم و برگشتم ...
      حالا که میخوام برای کنکور 97 ثبت نام کنم متوجه شدم داخل دفترچه یه فرمی قرار دادن به اسم فرم شماره 3 مخصوص دانشجویان انصرافی ....
      یعنی اون فرم رو باید حتما از دفترچه جدا کنم و ببرم دانشگاه که امضا بکنن برام یا همون فرم که خودشون دادن برای انصراف کفایت میکنه ؟
      بعدش متوجه شدم یه قسمتش هم مربوط به وزارت علوم هست ..یعنی اگه اون فرم رو ببرم دانشگاه (دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین) و امضا و مهر کردن از اونجا هم ببرم وزارت علوم که اونا هم مهر کنن؟ عجب گرفتاری شدیم آ ....به کل اعصابمو بهم ریخته و تمرکزمو از دست دادم روی درس خوندن ...
      لطفا اگه کسی تجربه شو داره بیاد بگه ببینم چه خاکی کنم تو سرم ؟ به خاطر چند روز دانشگاه روزانه ی ارشد رفتن ببین چه مشکلاتی برای خودم درست کردم
      دوستان لطفا و خواهشا زود جواب بدید ببینم چیکار کنم ....
      حالا من از کجا بفهمم به وزارت علوم هم بدهی دارم یا نه ؟ من کارشناسیم غیر روزانه بوده ...اگه برای این چند روز که دانشجوی روزانه شدم برام هزینه در نظر بگیره به نظرتون چقد باید پول بدم تا با وزارت علوم تصفیه بکنم ؟
      ویرایش توسط بهنام فلسفه : 25 مرداد 1396 در ساعت 13:37

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا کسی نیست جواب بده ؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پول زیادی نباید بدی فک کنم در حد دویست یا صد هزار تومان کمتر ..مشکل خاصی نداره فقط علافی داره همین.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      پول زیادی نباید بدی فک کنم در حد دویست یا صد هزار تومان کمتر ..مشکل خاصی نداره فقط علافی داره همین.
      خیلی ممنون از پاسختون ..بر اساس تجربه داری میگی ؟ یا از کسی شنیدی؟ یعنی برم با وزارت علوم تصفیه حساب کنم همین دویست هزار میگیره؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام فلسفه نمایش پست ها
      خیلی ممنون از پاسختون ..بر اساس تجربه داری میگی ؟ یا از کسی شنیدی؟ یعنی برم با وزارت علوم تصفیه حساب کنم همین دویست هزار میگیره؟
      اینو شنیدم قیمتشو دقیق نمیدونم ولی باید همین حدودا باشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      اینو شنیدم قیمتشو دقیق نمیدونم ولی باید همین حدودا باشه
      اوکی تشکر ...به نظرتون وایسم تا دفترچه ی جدید بیاد یعنی آذر ماه ...بعد اون فرم رو در بیارم ببرم دانشگاه قدیمی محل تحصیل و بعد وزارت علوم ؟

7. Top | #7
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اوکی تشکر ...به نظرتون وایسم تا دفترچه ی جدید بیاد یعنی آذر ماه ...بعد اون فرم رو در بیارم ببرم دانشگاه قدیمی محل تحصیل و بعد وزارت علوم ؟
      داداش برو از سازمان سنجش بپرس سریع جوابتو میدن

و جوابشون از اینجا هم قابل اعتماد تره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TAT نمایش پست ها
      داداش برو از سازمان سنجش بپرس سریع جوابتو میدن

و جوابشون از اینجا هم قابل اعتماد تره
      والا داداش یه چیزی میگن یه چیزی میشنوی....تو این چند هفته چند بار هم با سازمان سنجش تماس گرفتم هم پیام دادم ....یکی میگه به مفاد دفترچه عمل کن ..یکی میگه اگه فرم انصرافی از دانشگاه داری لازم نیست فرم بگیری ..یکی میگه باید برای تصفیه بری خود دانشگاه ..یکی هم میگه چون تو فرم نوشته تصفیه کردی دیگه لازم نیست بری ..آخر سر هم میگن حساب کتاب و تصفیه اینا به سازمان سنجش مربوط نمیشه باید به سازمان های مربوطه مراجعه کنی ..سازمان سنجش هم یه عده رو آوردن که اصلا سواد پاسخگویی ندارن ..تازه یکیشون هم میگفت این فرم شماره 3 اصلا برای شما نیست ..این فرم برای دانشجوهای انصرافی روزانه ی مقطع کارشناسی هست ..و شامل حال شما که ارشد بودی رو نمیشه ..وای از دست اینا

9. Top | #9
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      والا داداش یه چیزی میگن یه چیزی میشنوی....تو این چند هفته چند بار هم با سازمان سنجش تماس گرفتم هم پیام دادم ....یکی میگه به مفاد دفترچه عمل کن ..یکی میگه اگه فرم انصرافی از دانشگاه داری لازم نیست فرم بگیری ..یکی میگه باید برای تصفیه بری خود دانشگاه ..یکی هم میگه چون تو فرم نوشته تصفیه کردی دیگه لازم نیست بری ..آخر سر هم میگن حساب کتاب و تصفیه اینا به سازمان سنجش مربوط نمیشه باید به سازمان های مربوطه مراجعه کنی ..سازمان سنجش هم یه عده رو آوردن که اصلا سواد پاسخگویی ندارن ..تازه یکیشون هم میگفت این فرم شماره 3 اصلا برای شما نیست ..این فرم برای دانشجوهای انصرافی روزانه ی مقطع کارشناسی هست ..و شامل حال شما که ارشد بودی رو نمیشه ..وای از دست اینا
      صبر کن این دفترچه ثبت نام 96 رو یه نگاه بکنم

تا اخر روز کاری

ج میدم اگر خدا بخواهد

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تازه همین یک ساعت پیش دیگه از بس اعصابم خورد شد پاشدم رفتم علوم پزشکی شهر خودمون ...با هزار بدبختی مسول آموزش که آقای دکتر..... هست رو پیدام کردم ...براش ماجرا رو دو ساعت شرح دادم میگم اگه من این دانشگاه قبول بشم شما با این فرم انصراف که دانشگاه قبلی بهم داده منو ثبت نام میکنید یا فقط فرم شماره 3 سازمان سنجش رو میخواید ؟
      برگشته میگه من اینا رو قبول ندارم فقط اون چیزی که سازمان سنجش گفته ...سازمان سنجش وقتی گفته فرم شماره 3 یعنی فرم شماره 3 ...بعد میگه چهار روز دیگه وقتی برای ثبت نام مراجعه کنی باید مدارکت تکمیل باشه وقتی فرم شماره 3 نداشته باشی یعنی مدارکت ناقضه..بعدش میگه شما اون فرم شماره 3 رو به ما میدید بعد ما استعلام میگیرم ببینیم انصراف دادی یا نه و ...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TAT نمایش پست ها
      صبر کن این دفترچه ثبت نام 96 رو یه نگاه بکنم

تا اخر روز کاری

ج میدم اگر خدا بخواهد
      با توکل بر خداوند مهربان

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اصلا مسئله مهمی نیست. خودتو نگران نکن. اصل کارت مشکلی نداره.

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام. من یه بار (سال 91 ) انصراف دادم اون فرمم بردم وزارت علوم پر کردن ولی بعدا جایی نخواتستنش هنوز دارمش.
      برا تسویه هم اگه وامی چیزی گرفته باشی باید بدی همین. حتی هزینه انصرافم لازم نیس.
      فک نکنم دانشگاه جدیدت اصلا بدونه شما انصرافی هستی
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند
      ویرایش توسط sepanta1990 : 25 مرداد 1396 در ساعت 14:27

14. Top | #14
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      با توکل بر خداوند مهربان
      داداش نفهمیدم جواب مشکلتو

ببخشید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      اصلا مسئله مهمی نیست. خودتو نگران نکن. اصل کارت مشکلی نداره.
      دقیقا اصل کار فقط و فقط انصراف از تحصیل بوده که انجام شده ..عدم انصراف از تحصیل هم تخلف محسوب میشه و قبولی رو لغو میکنه ...ولی خو پر کردن بقیه ی اون فرم برای محکم کاری و بریدن بهانه هاست ...شماها که بهتر میدونید کار اداری تو ایران چه جوریه ...پس باید محکم کاری کرد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن