خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      سلام. من یه بار (سال 91 ) انصراف دادم اون فرمم بردم وزارت علوم پر کردن ولی بعدا جایی نخواتستنش هنوز دارمش.
      برا تسویه هم اگه وامی چیزی گرفته باشی باید بدی همین. حتی هزینه انصرافم لازم نیس.
      فک نکنم دانشگاه جدیدت اصلا بدونه شما انصرافی هستی
      خب اگه هزینه اینا وزارت علوم ازم نگیره زیاد باقی ماجرا مهم نیست فوقش یه روز می برم تهران امضا میکنم تموم شد ...خب آخه خیلی زورم میاد برای کمتر از 10 روز دانشجوی روزانه بودن این همه اذیت بشم و جریمه بشم بازم ممنون که نظر دادی

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TAT نمایش پست ها
      داداش نفهمیدم جواب مشکلتو

ببخشید
      وای داداشم من چاکرتم ...همین که سعی کردی کمک کنی برام بهترین جوابه ..ممنون از لطفت

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام بهنام جان
      روزت بخیر

تا جایی که من میدونم ، فرمی که میبری دانشگاه و اونا پر میکنن ، موقع ثبت نام مجدد کنکور ، خودشون میفرستن به دانشگاه جدیدت . فرم وزارت علوم هم که مشخصه . فقط بحث هزینش رو بگم که اگه دانشگاه روزانه قبول شی ، هیچ هزینه ای نمیخواد پرداخت کنی ولی اگه غیر روزانه باشه باید هزینه ترمی رو پرداخت کنی

اینا اطلاعاتی بودن که وقتی من انصراف دادم از آموزش بی کفایت دانشگاهم بهم ارائه دادن .
      سوالی داشتی پ.خ بزن .

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام فلسفه نمایش پست ها
      خب اگه هزینه اینا وزارت علوم ازم نگیره زیاد باقی ماجرا مهم نیست فوقش یه روز می برم تهران امضا میکنم تموم شد ...خب آخه خیلی زورم میاد برای کمتر از 10 روز دانشجوی روزانه بودن این همه اذیت بشم و جریمه بشم بازم ممنون که نظر دادی
      اونموقه که وزارت علوم چیزی نگرفت فرممو امضا کردن. فقط وام دانشجویی و هزینه خوابگاه رو دانشگاه ازم گرفت.
      اون فرم هم هنوز دست خودمه مونده کسی نخواست
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      سلام بهنام جان
      روزت بخیر

تا جایی که من میدونم ، فرمی که میبری دانشگاه و اونا پر میکنن ، موقع ثبت نام مجدد کنکور ، خودشون میفرستن به دانشگاه جدیدت . فرم وزارت علوم هم که مشخصه . فقط بحث هزینش رو بگم که اگه دانشگاه روزانه قبول شی ، هیچ هزینه ای نمیخواد پرداخت کنی ولی اگه غیر روزانه باشه باید هزینه ترمی رو پرداخت کنی

اینا اطلاعاتی بودن که وقتی من انصراف دادم از آموزش بی کفایت دانشگاهم بهم ارائه دادن .
      سوالی داشتی پ.خ بزن .
      سلام ممنون از پاسختون ولی فکر نکنم اینجوری باشه که شما می فرمایید ...ببینید توی دفترچه نوشته شده دانشجوی انصرافی کسی هست که حداکثر تا پایان ساعت اداری روز یکشنبه 95/12/1 انصراف قطعی داده و فرم شماره سه رو کامل پر کرده و به تایید رسانده باشه...
      این چیزی هست که توی دفترچه ی کنکور امسال نوشته شده ....یعنی اون فرم باید تا اون موقع پر بشه....حالا طبق گفته ی شما این به دست میاد که ما از دانشگاه تا تاریخ 95/12/1 انصراف بدیم بعد برای اون قسمت از فرم که مروبط به وزارت علوم هست وایسیم تا جواب قبولی بیاد اگه روزانه باشیم وزارت علوم هزینه نمیگیره و اگه نباشیم هزینه میگیره ؟
      خب اگه اینجوری بود که تو دفترچه این قسمت ها رو توی یه فرم نمی آورد و نمیگفت حتما باید تا 95/12/1 تکمیل بشه ....اون رفیقمون هم که همینجا نوشته اون فرم رو برده وزارت علوم امضا کرده ولی ازش پولی نگرفتن و حتی دانشگاه جدید هم ازش اصلا فرم رو نخواسته
      در کل خدا به داد این همه مسخره بازی سازمان سنجش و وزارت علوم برسه که چوبشو ما میخوریم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اونموقه که وزارت علوم چیزی نگرفت فرممو امضا کردن. فقط وام دانشجویی و هزینه خوابگاه رو دانشگاه ازم گرفت.
      اون فرم هم هنوز دست خودمه مونده کسی نخواست
      سلام خیلی به موقع آنلاین شدی ایول دمت گرم
      میگم سوالی که هست اینه که اون فرم رو دقیقا کی بردی وزارت علوم برات امضا کردن ؟ دقیقا بعد از انصرافت بردی یا وایسادی تا جوابا بیان و ببینی قبول شدی یا نه بعد بردی که امضا کنن؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی کسی نبود دقیق جواب ما رو بده؟ پس این همه حجم دانشجویان انصرافی کجان ؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Un-known نمایش پست ها
      انصراف از پیام نور هم کسی که بلده یه توضیحی بده .لطفا
      برای پیام نور نیست این فرم ..فقط برای دانشجویان روزانه ست ..فقط برای پیام نور یه مشکلی هست ..شما که میخوای انصراف بدی و در دانشگاه جدید قبول میشی باید مدارکتو از دانشگاه پیام نور مثله مدارک دیپلم و پیش و ریز نمرات و اینا رو بگیری ببری تحویل دانشگاه جدید بدی برای ثبت نامت ...حالا اگه پولی رو دانشگاه پیام نور بابت هزینه ی انصراف از تحصیل برات مشخص کرده پرداخت نکنی بهت مدارکو نمیده ...البته کل دانشگاه ها چه روزانه چه ....همه و همه اینجورین ..در واقع اون قسمت که برای تصفیه دانشگاه ها ست دقیق برای پس دادن مدارکت هست ..و گرنه اگه مدارکتو لازم نداری هزینه هم نده

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Un-known نمایش پست ها
      دستت درد نکنه برای جواب
      یه سوال دیگه اینکه
      برای انصراف همون موقع انصراف قطعی ثبت میشه یا مثلا یه ماه طول میکشه ؟
      فردا پس فردا باید برم تو کار انصراف چون برای ثبت نام تو دانشگاه جدید باید انصراف قطعی بدم گویا
      اما میترسم الان انصراف بدم بعد مشمول خدمت بشم ! غیبت بخورم و تمام
      سرباز !
      شما برای اینکه مشمول نشید بهتره تا بهمن ماه انصراف ندید ...
      اگه فرم شماره 3 رو برای انصراف ببرید اون یه ماه که بعد از انصراف فرصت بازگشت مجدد بهتون داده اون حذف میشه ..یعنی دقیقا همون موقع شما انصرافتون ثبت میشه ..ولی اگه از طرف خود دانشگاه و حالا بخواید انصراف بدید فکر کنم 2 ماه طول میکشه تا قطعی بشه ..برای من که اینجوری بود ..روی برگه ی انصرافم نوشته چنان چه دانشجو صرف مدت 2 ماه انصراف خود را پس نگیرد انصراف وی قطعی تلقی میشود و بازگشت مجدد امکان پذیر نخواهد بود
      ویرایش توسط بهنام فلسفه : 25 مرداد 1396 در ساعت 19:58

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام فلسفه نمایش پست ها
      سلام خیلی به موقع آنلاین شدی ایول دمت گرم
      میگم سوالی که هست اینه که اون فرم رو دقیقا کی بردی وزارت علوم برات امضا کردن ؟ دقیقا بعد از انصرافت بردی یا وایسادی تا جوابا بیان و ببینی قبول شدی یا نه بعد بردی که امضا کنن؟
      موقع ثبت نام کنکور بردم. ولی فکر کنم اصلا اون فرمه مهم نیست و هرموقع میتونی ببری. مهم اینه از دانشگاه انصراف داده باشی. میگم که اون فرمه رو موقع ثبت نام دانشگاه نمیخان درواقع هیچ جا نمیخان. برا من که اینطور بود
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موقع ثبت نام کنکور بردم. ولی فکر کنم اصلا اون فرمه مهم نیست و هرموقع میتونی ببری. مهم اینه از دانشگاه انصراف داده باشی. میگم که اون فرمه رو موقع ثبت نام دانشگاه نمیخان درواقع هیچ جا نمیخان. برا من که اینطور بود
      اوکی دمت گرم جواب سوالمو گرفتم ...
      من وقتی از دانشگاه ارشد انصراف دادم چون حذف و اضافه شروع نشده بود یا به قول اون مسول آموزش دانشگاه چون ترم شروع نشده بود برای من هزینه ی انصراف از تحصیل در نظر گرفته نشد ...من کلا از تاریخ ثبت نامم تا انصرافم کمتر از 10 روز طول کشید ..بعدشم وقتی خواستم مدارکمو پس بگیرم اون مسول آموزش گفت شانس آوردی که امروز داری انصراف میدی چون اگه فقط 48 ساعت دیگه برای انصراف میومدی ترم شروع میشد و اون موقع باید حدود 2 میلیون تومان بابت هزینه ی انصراف از تحصیل میدادی تا بهت مدارکتو میدادیم ..ولی تو بهت هزینه ای تعلق نمیگیره ..مدارکمو بهم دادن و فرم انصراف از تحصیل خود دانشگاه مبنی بر اینکه آقای فلان در تاریخ فلان ترک تحصیل دایم نموده و با دانشگاه تصفیه حساب نموده ...ولی با این وصف سازمان سنجش تاکید داره که عین فرم شماره 3 باید پر بشه ...منم که دوس ندارم یه سال زحمت بکشم و درس بخونم آخرش به خاطر یه فرم مسخره قبولیمو لغو کنن یا برام مشکل درست کنن ...به هر حال منتظر میمونم تا دفترچه ی جدید بیاد تو آذر ماه ...اون برگه رو بردارم ببرم دانشگاه که برام مهر و امضا بکنن و بعد ببرم وزارت علوم ...خدایا توبه که تو ایران به دنیا اومدیم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا یکی نبود دقیق بیاد توضیح بده ؟ واقعا کسی نیست یا حوصله ندارید توضیح بدید ..اگه کسی کامل میدونه لطفا بگه ..ما رو از سردرگمی در بیارید ..ممنون

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سازمان سنجش تماس گرفتم اینا میگن اون فرم شماره 3 که توی دفترچه کنکور سراسری هست برای انصرافی های مقطع کارشناسیه و برای ارشدیا نیست ...ولی جهت اطمینان با سازمان ثبت نام آزمون ها تماس بگیر...عاغا هر چی زنگ میزنیم اونجا کسی بر نمیداره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن