خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

مصاحبه با رتبه 451 منطقه 1 رشته تجربی کنکور 96 - سیدمحمدرضا عظیمی

سلام

خودت رو معرفی کن ، اسم شهر و مدرسه ت !؟
      من سیدمحمدرضا عظیمی هستم ، مدرسه ی تیزهوشان ناحیه یک در شیراز ( شهید دستغیب ۲ ) - رتبه 1444 کشور در کنکور تجربی 96

چه رشته و دانشگاهی رو قرار هستش انتخاب کنی؟
      من حتما پزشکی میزنم اما والا شیراز و تهران نمیشه پس احتمالا اصفهان میزنم

- اولین سوال که فکر کنم سوال همه باشه ! کارنامه شماست میشه خواهش کنم کارنامه هاتون رو بذارید!؟

rezaazimi.png

rezaazimi-2.png

rezaazimi-3.png

- درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات جواب بدید:
      (چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ // کدام آزمون شرکت میکردید؟ // چگونه هر درس را مطالعه میکردید؟ با توضیح )

- تابستان سال دوم
      - تابستان سال سوم
      - تابستان سال چهارم
      - سال تحصیلی چهارم
      - دوران طلایی نوروز
      - ماه رمضان
      - دوران جمع بندی

والا تابستان سال دوم که بازی ! من ترازم کلا در سال دوم ۵۴۰۰ بود و بالا نمیومد !!!
      تابستون سال سوم هم به خودم تلقین میکردم دارم میخونم اما هیچی !!!!! فقط کلاس میرفتم
      تابستون سال چهارم هم تا شهریور بازی میکردم اما شهریور ماه من مشاور گرفتم و یذره به خودم اومدم و استارت رو درست حسابی زدم اونم با دوره ی ادبیات قرابت معنایی و جامع زیست دوم و سوم که یک سوم تستاشو از نشر الگو زدم
      سال تحصیلی چهارم دروغ نمیگم واقعا کم نیاوردم
      اصلا باید اعتقاد داشته باشید تا خسته نشده باشید و کم نیاورده باشید و به قول معروف نبرید !! پیروز نمیشید
      من از دوم قلمچی بودم اما جدی نمیگرفتم ، تابستون هم جدی گرفتم اما نتایج خیلی درخشان نبود و ۶۲۰۰ تقریبا ترازم بود
      تو سال تحصیلی تا دی به ۶۵۰۰ رسیدم اما بعدش دوباره برگشتم به ۶۳۰۰ ، بسیار ناراحت بودم و به فکر ترک کنکور اما مشاورم نه با حرفای کلیشه ای بلکه با یه کار درست منو برگردوند ، من توی ازمون سنجش جمع بندی ترم اول شرکت کردم و تراز ۱۰۶۰۰ اوردم و ۹ شیراز شدم و روحیم برگشت ! بعد از اون هم قلمچی رو ترک کردم و به گاج رفتم
      برنامه ریزی من ترکیبی از برنامه راهبردی و مرور درسای گذشته بود ، من ریاضی رو خیلی خوب جمع کرم تا مرز ۷۰ و از عید به بعد جدا ریاضی نخوندم اما همون ۷۰ رو تو کنکور به دست اوردم
      زیست اولش خیلی سخت بود برام و نتیجه ی ۲ هفته خوندن یه سری بی دقتی بود که همیشه یادداشتشون میکردم و ادامه میدادم من هر روز ۳ یا ۴ ساعت زیست رو فقط از کتاب درسی و اون هم نه سرسری بلکه کامل و با دقت میخوندم و ادامه میدادم ،درصدم اما ۴۰ بود ! تا اینکه بعد از عید تعداد بار هایی که کتاب رو خونده بودم به بالای ۲۰ رسید و یه جورایی راحت میشد ۷۰ بگیری و اخراش حتی ۹۰
      فیزیک رو اهمال کردم و چوبشو تو دوره جمع بندی خوردم
      شیمی اما با نظر همه مخالفم و از همون‌موقع خلاصه موج ازمون رو میخوندم و درصد ۹۰ داشتم اما سر جلسه کنکور سر شیمی استرس گرفتم و فقط تونستم ۵۰ درصد ازش بگیرم ، تو تمام سال من سعی میکردم بار ها و بار ها شیمی رو از اول بخونم
      ریاضی هم من هندسه رو حذف کرده بودم و اتفاقی امسال یکیشو تونستم بزنم ، من تو ریاضی غلط نداشتم

روش مطالعه :
      زیست من روش های بسیااااااااااار منتفاوتی رو امتحان کردم تا به نتیجه رسیدم ، تو زیست وسواس به تک تک کلمه ها داشتخ باشید ، اول یه‌دور سرسری بخونید و دفعه ی بعد خط ببرید ، یه دفعه دیگه هم بخونید و سعی‌کنید قبل از خوندن جمله‌مفهومشو برا خودتون توضیح بدید اما‌وسواس بیخود و بی جهت نداشته باشید
      ریاضب والا من فقط مهروماه کار کردم و اخرای کار موج ازمون ، تست بزنید خب دیگه !!!
      فیزیک من اهمال کردم اما تا جایی که میشه مثل ریاضی بخونید و تست بزنید
      من فیزیکم ۲ ماه مونده به کنکور ۱۶ درصد بود و تونستم تا کنکور با یه روش منحصر به فرد بالا بیارمش اونم اینه‌که نه‌همه ی فرمولا بلکه خوباشون که تو موج ازمون نوشته رو توی یه کتاب کوچولو خلاصه کنید و هر روز بخونیدشون که این تو ریاضی هم جواب میده
      شیمی هم اول مرور نکات حفظی بعدشم حل مساله استاندارد نه الکی سخت . من بهتون اقای بهمن بازرکانی رو پیشنهاد میکنم

نوروز واقعا سکوی پرش بود !!! من از والدینم ممنونم که به خاطر من‌هیچ جا نرفتن و من فقط روز ۱۳ رو نخوندم و باقی روز هارو ۱۳ خوندم و تونستم شیمی رو ۳ بار و زیستو ۲ بار دوره کنم من‌روز ۱ هم درس خوندم

ماه رمضان : من روزه نگرفتم ! اما به جاش جبران کردم این گناهمو با روزی ۱۴ مفید که برام ۲ تا زیست ( ۲ بار دوره ی تست های برتر ) داشت
      دوره جمع بندی من ناگهانی متوجه فیزیک شدم و در عین حال رو زیست تمرکز داشتم و شیمی رو هم‌کمو بیش میخوندم و خدارو شکر ریاضی کار نداشتم
      سنجش اخر من رتبه معادل ۱۴۳ و تراز ۱۰۸۰۰ داشت

- دقیقا از چه منبعی برای هر درس استفاده می کردید و چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟

من واقعا خیلی کتاب خریدم اما خیلی هاشون رو حتی نگاه نکردم !!!!!! اما اون واق**** اینان :
      زیست کتاب درسی ، اشکان هاشمی ( اقا غلط خیلی داره اما از خیلی سبز کمتر غلط داره ، بحثش شک بر انگیز بود از یه معلم بپرسید ) و اگه و تنها اگه وقت دارین ای کیو چون چک تستاش خیلی وقت میبره. من تو دوره ی جمع بندی هم زیست رو کامل از روی کتاب میخوندم

ریاضی : انحصارا مهروماه( اگر میخواین سریع بخونین موج ازمون هم هست اما‌من که‌موج ازمون‌کار نکردم )
      فیزیک : گاج نقره ای و موج ازمون ( برا جنع بندی خوبه اما‌تو طول سال هم بزنین وقت کم میارین بعدا براش )

شیمی هم والا اولش با مبتکران یاد بگیرین بعدش اگه قاطی نمیکنین انحصارا موج ازمون ( هم تست هم خوندن این یکیو اصلا نگین بعدا زود زود شروع کنینش )

عربی گاج سفید غوغا میکنه !!!!
      انگلیسی شبقره حال کردم باهاش
      ادبیات انحصارا موضوعی
      دینی هم زیپ رو فقط خوندم از انتشارات نشرفایق

- آیا کلاسور ارزیابی پر می کردید ؟ چگونه بعد از هر آزمون رفع اشکال می کردید؟
      والا ما کلاسمون به کلاسور اینا نمیخورد
      رفع اشکال بعد از ازمون هم درسایی که بد زده بودم دوباره از اول حل میکردم ، معمولا تو زیست عصبی میشدم بابت دوپهلو بودن سوال اما همین !

- آیا از دی وی دی های آموزشی استفاده میکردید؟
      والا نه ، اما شنیدم بعضیاشون خیلی خوبن

- منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟
      برا زیست کتاب درسی . شیمی فیزیک خلاصه موج ازمون . ریاضی اصلا نخوندم
      عربی تستای کنکور مرور میکردم
      دینی زیپ رو ادامه دادم . زبان نخوندم ادبیات هم با تست کنکور و خلاصه انتهایی هفت خان قسمت تاریخ ادبیات

- اگه دوباره کنکور بدید چه اشتباهی رو تکرار نمیکنید؟
      زود تر شروع مینم و وسواسی رو زیست نمیشم

اگه برمی گشتید به عقب کدوم کتاب هارو دیگه سمتش نمیرفتید ؟ با ذکر دلیل !
      خیلی سبز زیست ! پر از غلط
      خیلی سبز شیمی ! خیلی سطح بالاس ( البته با توجه به درصدم شاید لازم بوده خخخ )
      الگو فیزیک مثالای خوبی نداره
      جمع بندی عربی مهروماه هم که اصلا کمک نمیکنه

- نظرتون درباره درس خوندن گروهی ؟ مفید هستش ؟
      نظر من بستگی داره ، اگه با جمع‌نمیحرفید خوبه‌تمرکز میده اما والا من امتحان کردم اولش حرف زدم بعدشم خوابیدم رو میز !!!

- اگر داوطلبی در امتحانات نهایی نتیجه مناسب نگرفته باشد میتواند در کنکور سراسری موفق شود؟
      بههه راااااحتتتتیییییییی
      بخدا مثل ترازای قدیمی من میمونه با تلاش راحت میشه تو کنکور عااالی شد

- روش مطالعه هر درس رو خیلی مفید و خلاصه میگید؟
      ریاضی و فیزیک مرور فرمول ها و تست
      زیست خواندن همونطور که توضزح دادم و تست و جواب تست
      شیمی هم مرور زیاد حفظی و یادگیری روش های میانبر کمک میکنه
      همه ی عمومیام یه‌روش دارن اونم همون روش زیسته که گفته بودم

- روش شما برای مرور درس ها چه بود؟
      والا من مرور رو به اندازه ی خوندن با دقت میخوندم تا جایی که گاهی اوقات اصلا متن کتاب رو قبل از این که بخونم کلمه به کلمه بلد بودم که تو زیست خیلی کمک کرد

- نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟به نظر شما نیاز به مشاور هست یا نه؟
      والا من از اون تنبلام ! نگم صددرصد ۳۰ تا بوده چون هل میدادن منو . اما اگه‌رو نفستون تسلط دارین بدون‌مشاور هم‌میشه .فقط این رسانه‌های جمعی رو بزارین کنار و به درستون‌برسین

- شرکت در ازمون ازمایشی ضرورت دارد یا نه؟
      واجبه . اما من گاج رو ترجیح میدم
      والا یه رفیق رشته ریاضی داشتیم امید ۱ رقمی بود ۸۰۰ شد چون ازمون نمیداد
      ازمون درک درستی از وضعیتتون بهتون میده

- تا به حال از درس خواندن خسته شده بودید یا نه؟ چند تا راهکار واسه افزایش انگیزه درس خواندن به داوطلبان پیشنهاد میکنید؟
      هر روز !!! برای افزایش انگیزه فقط یه چیزی منو تو مسیر نگه میداشت اونم هدفم بود . شمام اگه هدفتون ثابت باشه بهش تکیه بکنین و انگیزتون رو از دست نمیدین

- میزان ساعت خواب شما در شبانه روز چقدر بود؟

من اول تابستون ۱۲ شیربن میخوابیدم اما بعد از استارت بین ۶ تا ۷ ساعت نگهش داشتم

- چند ساعت از هفته رو به تفریح اختصاص داده بودید؟

دو هفته ای یبار بعد از ازمون ، ۷ ساعت هربار

- در تابستان مطالعه و تمرکز شما بر روی دروس پایه و پیش به چه میزان بود؟
      والا من برنامه داشتم اما‌تو تابستون چهارم بیشتر پایه خوندم

- چه بازه زمانی را برای رفتن به کلاس کنکور مناسب تر میدانید؟آیا کلاس کنکور لازم است؟
      لازم که هست ! اما اگه سال چهارم نباشه بهتره ! اگه نرسیده به اذر سال ۴ زاشه حیلی خوبه

- برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت چه میزان در موفقیت شما تاثیر داشت؟
      والا بلند مدت و کوتاه مدت اصلا اساس موفقیت من‌بودن . من اولش دیمی میخوندم اما با برنامه‌اصلا ... خیلی فرق داشت نتایج به دست اومده

- بهترین روش مرور دروس پایه در طول سال تحصیلی چیست؟
      زیست‌که کامل بقیرم یه نگاه رو فرمولا بعدشم تست

- چند راهکار برای خلاصه نویسی مفید دروس؟
      من خلاصه نویسی کم انجام‌میدادم انا اصل خلاصه نویسی اییییییینههههههههه ::::::::: اقا ۴ بار مطلب‌رو بخونید بعدش خلاصه نویسی کنید نه‌همون اول ، یه چیزی‌میدونم‌میگم ، خلاصه رو هم از حفظ بنویسین هرجاش کم بود نگاه کنین

- نسبت مطالعه دروس عمومی و اختصاصی را چقدر میدانید؟
      والا من ۵۰ ۵۰ !همکلاسی من اختصاصیاش یه نمه بهتر بود من به خاطر عمومی ۳۰۰ رتبه بهتر شدم

- تقسیم بندی مطالعاتی شما چگونه بود؟ چه مقدار را به تست و چه مقدار را به مطالعه اختصاص میدادید؟
      درس به درس فرق داشت اما در کل ۵۰ ۵۰ بود بجز زیست که ۸۰ خوندن بود و فیزیک و ریاضی که ۸۰ تست بود

- میزان اهمیت دروس پایه و تاثیرشان در رتبه شما؟

نظر من خیلی زیاد هستش !!!!!

- به داوطلبانی که در سال های پایه درس نخواندند چه توصیه ای دارید؟
      از همین الان شروع کنید میرسین !

مطالعه در تابستان چه میزان در موفقیت شما در ازمون سراسری نقش داشت؟
      والا همون شهریور که خوندم باعث شد زیستو با پایه برم و خیلی مهم بود

- چه دروسی باید درتابستان خوانده شود که اهمیت بیشتری دارد؟
      اختصاصی ها ! اما عمومی ها باید از ۱ مهر شروع شود

- آیا تابحال ناامید شدید ؟ اگر جواب بله است، برای غلبه بر ناامیدیتان چه کردید؟
      خیلی ! فقط به هدفم فکر کردم . یکمیم فیلم دیدم خخخ

-در کتابخانه مطالعه میکردید یا در خانه؟
      حانه . کتاب خونه خواب اور بود برام

- مهمترین عامل موفقیت شما در کنکور؟
      مادرم که واقعا امسال خیلی کمکم کرد

-نقش و اثر خانواده در موفقیت شما؟
      یعنی بدون خانواده ۵۰۰۰۰ نمیشدم

-قبل از شما کسی در خانواده و فامیل بود که نتیجه ی خوبی در کنکور گرفته باشد ؟
      پسر عموم که یزد پزشکی میخونه و ... خیلی ها

-چقدر رتبتون در حد انتظارتون بود؟چقدر با رتبه ی ازمون های ازمایشی فاصله داشت؟
      والا انتظار کمتر حدود ۱۴۰ داشتم اما‌راضیم

-ایا سوالات را به ترتیب دفترچه پاسخ دادید؟
      خیر . دینی زبان عربی ادبیات در عمومی و ریاضی زیست شیمی فیزیک در اختصاصی

- مهمترین توصیه ای که برای داوطلبان کنکور 97 برای استفاده از بازه ی زمانی پیش رو دارند ، چیست؟
      فقط یه چیز . هی نگین از فردا چون فردا هیچوقت نمیاد

-موفقیت خود را تقدیم به چه کسی میکنید؟
      مامانم !!

از پرسیدن سوالات تکراری تا حد ممکن بپرهیزید + اسپم ممنوع
      با تشکر
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبریڪ میگم....
      با آرزوی موفقیت برای شما در همہ عرصہ هاے زندگے!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول هزار تا تبریک به شما مصاحبه تو کامل خوندم و عالی بود
      بعد اینکه گفتید عمومی تابستون نخونید ؟ یعنی دینی الان نخونم ایراد نداره ؟ چون واقعا اختصاصی ها زمان زیاد میخاد خوندشون
      درباره عربی سفید ( که غوغا میکنه ) و زیپ دینی اندیشه فائق هم یه توضیحی بدید که چطور بودن

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بهتون تبریک میگم

سال کنکورتون از شهریور تا روز کنکور کلا نت رو تعطیل کردید؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چندساعت درروز زیستومیخوندین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضمن تبریک ،
      از مصاحبه تون خیلی استفاده کردم.
      پیشرفتتون برام جالب بود و اینکه ناامید هم نشدید و ...
      راستی به نظرم تو ریاضی غلط داشتی وگرنه درصدت 71 نمی شد :]

7. Top | #7
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم بهتون
      قوربونت برم انگار شرایط منو داشتی
      فقط من واسه زیست iq دارم برای ریاضی هم خیلی سبز + ۱۰سال کنکور کانون کافیه؟!
      چطور میتونم بکوب درس بخونم تو ۸ساعت گیرم
      برنامه ریزی چگونه انجام میدادی؟!
      بهترین مصاحبه که دیدم ممنون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تبریک فرااااااوااااان انشالله که همیشه بدرخشید
      یه سؤال ازتون داشتم ، پیشنهادتون به کسی که دو ماه از تابستون رو از دست داده و فقط شهریور براش باقی مونده چیه ؟! اگه میشه دقیقا بفرمایید چیا رو باید خوند تو این یک ماه ؟! پیشاپیش مرسی از پاسخ
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      اول هزار تا تبریک به شما مصاحبه تو کامل خوندم و عالی بود
      بعد اینکه گفتید عمومی تابستون نخونید ؟ یعنی دینی الان نخونم ایراد نداره ؟ چون واقعا اختصاصی ها زمان زیاد میخاد خوندشون
      درباره عربی سفید ( که غوغا میکنه ) و زیپ دینی اندیشه فائق هم یه توضیحی بدید که چطور بودن
      دینی که والا از اذر هم شروع کنین اما خوب بخونین خوبه

گاج سفید درسنامه هاش کاملا توضیح داده مسائل رو و من خیلی تو عربی مشکل داشتم اما اون اخرا ۸۴ میزدم که تو کنکور نص رو مورد به هم زدم و ۷۰ شد ( اقا برا نص هیچ کتابی به درد نمیخوره مگه دونستن معنی که منم خیلی روش کار نکردم )

زیپ نشر فائق هم نکات مهم رو از طریق کد کیو ار میگفت و یه جورایی تو ذهن حک میشد حرفاش ( والا نمیدونم حک رو چجوری مینویسن )

پیروز باشید
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      سلام بهتون تبریک میگم

سال کنکورتون از شهریور تا روز کنکور کلا نت رو تعطیل کردید؟
      نه ... اما خیلی کمش کردم ... تلگرام نداشتم

اتفاقا من هر وقتی به اوج نا امیدی میرسیدم میومدم و حرفای افشین متقی رو میخوندم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      چندساعت درروز زیستومیخوندین
      ببینید شما باید یه درس ویژه داشته باشین که حتما بالای ۷۰ بزنین مال من زیست بود

درس ویژه روزی ۲ ساعت بیشتر میخواد اینو اضافه کنین به ۲ ساعت زیست معمول همه میشه۴ ... این متوسطشه گاهی ۲ بود گاهی ۶ .

اما درس ویژه اگه میخواین انتخاب کنین فیزیک خیلی راحته چون پیشرفت درصد تو زیست خیلی سخته باید همه ی حقه هارو بلد باشین اما نه تو فیزیک
      اگرم انتخاب کردین دیگه هیچوقت عوضش نکنین باهاش بمونین

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      ضمن تبریک ،
      از مصاحبه تون خیلی استفاده کردم.
      پیشرفتتون برام جالب بود و اینکه ناامید هم نشدید و ...
      راستی به نظرم تو ریاضی غلط داشتی وگرنه درصدت 71 نمی شد :]
      والا پزش رو دادم که ندارم ... حالا شمام ندید بگیر ولی نمیدونم ...

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fardad1 نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم بهتون
      قوربونت برم انگار شرایط منو داشتی
      فقط من واسه زیست iq دارم برای ریاضی هم خیلی سبز + ۱۰سال کنکور کانون کافیه؟!
      چطور میتونم بکوب درس بخونم تو ۸ساعت گیرم
      برنامه ریزی چگونه انجام میدادی؟!
      بهترین مصاحبه که دیدم ممنون
      زیست همون ای کیو کافیه اما خیلی خودتو باهاش درگیر نکن و بیشتر وقتتو به کتاب بده
      خیلی سبز هم حتی یه ذره از مهروماه بهتره اما من چون از اون استفاده کرده بودم دیگه اسم خیلی سبزو نیاوردم

برا بکوب خوندنم حتی اگه یکی به زور هم بگه بخون جواب نمیده ( مثال دوست من . این موجود یه شماره رو سال اول دبیرستان ( شماره داوطلبی من تو یه ازمونی ) رو دید سال ۴ مو به مو گفتش هرچیو میخوند از یادش نمیرفت ... درگیره جی اف و اینا شد اصلا نخوند الانم ۸۰۰۰ شده... باید هدفت رو با خودت مشخص کنی و بجنگی و از خستگی هم نترسی چون باید خسته شی

برنامه ریزیم ببین علاوه بر برنامه ازمون ازمایشی یه خورده از رو یه کتاب جمع بندی مطالب قبلیو سطحی هم مرور کنی کافیه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AY$AN نمایش پست ها
      تبریک فرااااااوااااان انشالله که همیشه بدرخشید
      یه سؤال ازتون داشتم ، پیشنهادتون به کسی که دو ماه از تابستون رو از دست داده و فقط شهریور براش باقی مونده چیه ؟! اگه میشه دقیقا بفرمایید چیا رو باید خوند تو این یک ماه ؟! پیشاپیش مرسی از پاسخ
      شرایطتون دقیقا مال خودمه !!! تو این مدت زیست ۱ و ۲ رو بخونین درس به درس تستای نشر الگو رو ۳ تا ۳ تا ( ضریب ۲ ) یا اگه وقت نشد ضریب ۳ بزنین .. دینی رو از سال دوم شروع کنین و رو قرابت از رو ادبیات موضوعی جلو برین .. زبان انگلیسی هم سال ۳ رو کامل بخونین

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      راستی ۲ تا چیز دیگه

یکی اینکه نت رفتن به ظرفیتتون بستگی داره دوست من تقریبا همیشه انلاین بود اما ۸۰۰ شد و واقعا حقش حتی زیر ۱۰۰ بود

۲ اینکه ببخشید دیر جواب دادم اما این روزا یکمی جغد شدم شبا میام اما جوابتون رو حتما میدم

براتون جدا ارزوی موفقیت میکنم و میدونم خیلی سخته و با دردتون هم راستا میشم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن