خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​رضا جان مرسی که جواب بچه هارو میدی واقعا ممنونم....بدون هیجچ منتی
      چه منتی بابا بخدا من یادمه هروقت درس نمیخوندم میومدم و کامنت های افشین رو میخوندم و با قدرت ادامه میدادم
      حس میکنم وظیفس

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تبریک ویژه داداش من خیلی امسال زیر فشارم از خانواده بگیر تا دوست و فامیل که فکر میکنن من از الان قبولم و دارن از الان بهم میگن آقای دکتر، ولی واقعا میدونم کار چقدر سخته، مارم دعا کن سه رقمی بشیمنمیدونم اگه قبول نشم چجوری دوباره تو چشم این همه آدم نگاه کنم که ازم انتظار دارن
      ویرایش توسط .khosro. : 29 مرداد 1396 در ساعت 16:44

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اع شما اینجایید
      اونور که تبریک گفتم تو تاپیم خودتونم تبریک میگم باز
      این راهو ادامه بدید
      بعد ما بچه ها نیاز دارن به شماها

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      میدونم ... از بس که من انسان وارسته ایم ... خخخخ

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

5. Top | #35
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سل
      ویرایش توسط fardad1 : 20 شهریور 1396 در ساعت 01:19

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تبریک دوست گرامی

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dahiwx نمایش پست ها
      سلام...
      یه سوال داشتم درمورد آقای افشین مقتدا ایشون آزمون آزمایشی بجز جامع های پایه و پیش سنجش
      آزمون قلم درطی سال شرکت میکردن؟
      والا خودشون گه گداری انلاین میشن از خودشون بپرسین

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کدوم دانشگاه قبول شدین به سلامتی؟؟
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

9. Top | #39
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      الان برمیگردم با شرمندگی ... مدت زیادی نبودم و به خاطر مشکلات زیادم بود ...
      نمیدونم هنوزم منو یادتون هست یا نه .. ایشالا که باشه ...
      ایشالا تا الان همتون خوب خونده باشین و موفق شده باشین ... با شرایط امسال تعداد زیادی رو دیدم که فکرشم نمیکردن اما الان دوباره کنکوری شدن ... از طرف سازمان ... من عذر خواهی میکنم
      الان که مصاحبه رو دوباره خوندم یادم افتاد به اون شرایط سخت ... واقعا سخت اما چیزیه که باید بشه !
      مصاحبم هنوزم به نظرم تکه (:d) و کامله
      دوستان من پزشکی ساری ( ترم بهمن ) آوردم و خوب ! به هرحال راضیم !!! ایشالا که بازم نظرات منو نه به عنوان مشاور بلکه به عنوان یه دوست قبول داشته باشین
      یا حق
      پ.ن : اره من برگشتم اما گاهی هم نیستم به هرحال هر لحظه ای درسی را باید خواند !

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام شبتون بخیر ، امیدوارم موفق باشیدrezaazimi@
      سوالم شاید بنظرتون مسخره بیاد ولی میپرسم
      شما تغذیه سر جلسه کنکور چی بردید ؟
      و اینکه برای محاسبات ریاضیی و فیزیک جا کم نیاوردید در برگه ؟

ممنون
      هرچی بشه از تو دست نمیکشم (من رشته داروسازی دانشگاه تهران قبول شدم )

از ماست که بر ماست

ویرایش توسط taraneh7788 : 11 بهمن 1396 در ساعت 04:20

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش دمت گرم حیف تا الان ندیده بودم مصاحبه ت رو ... منم اوایل سال خوب استارت زدم ولی از وسطای آذر یه مقدار شل کن سفت کن بود وضعیتم که مشاورم گفت یه هفته مطلقا درس نخونم و بعدش باید تا خود کنکور یه نفس بخونم که رتبه م خوب بشه ولی نتایج این چندتا آزمون اخیر بدجور حالم رو خراب کرده بود و فکر میکردم کلا کنکور رو از دست دادم ... حالا که میبینم یکی با شرایطی نسبتا مشابه بوده و رتبه خوب گرفته خیلی انرژی گرفتم.راستی شما تو گاج درسا رو حدودا چند میزدی؟ من گاج میرم و شیمی هم خیلی میخونم ولی بازم بالای 50-60 نمیتونم بزنم ؛ حس میکنم مسائلش بیش از اندازه سخته با اینکه تستای کانون و گزینه 2 رو راحت تر جواب میدم.زیست هم فکر کنم روشم خوب نبود بعضی موقع ها 80 میزنم بعضی مواقع 30 فکر کنم مثل شما بیشتر رو کتاب تمرکز کنم بهتره.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من تو فیزیک و ریاضی نتیجه خوبی نمیگیرم متاسفانه با اینکه خیلی روش کار میکنم خیلی هم کندم مثلا یک ساعت فیزیک تست میزنم اخر سر میشه 20تا بنطرتون نشرالگو رو بزارم کناب با گاج ی کتاب دیگه ای کار کنم؟من یازدهمم درواقع همون سوم شما بهترین نتیجه ای کهگرفتم 5900 هستش ولی خیلی تلاش میکنم شما میگید 5400 میگرفتین ولی با کم خوندم ولی من انصافا دارم از جونو دل مایه میزارم ولی نتیجه نمیگیرم شما توصیه ای نداریم؟منظورم اینه خودتون چجوری کیفیتو بردین بالا که تراز رفت بالا.همچنین باسه ادبیات چیکار میکردین من که الان سال پایم تو ادبیات میلنگم فقط قرابتارو بلدم بزنم با اینکه کلی ارایه دسترو کار میکنم ولی بعدش سر ازمون بخاطر وقت حتی نگاهشونم نمیکنم.
      همچنین میشه بگید مشاورتون کی بود و خوب بود ایاتهران هم مشاوره میدن همچنین از این مشاوراس که باید نتیجت خوب باشه تا قبولت کنه و باهات خوب کار کنه یا ببینه ضعیفی ولت میکنه؟
      زیست بدجور توش موندم درصدم دیگه بالا هفتاد نمیره با اینکه هرچی نکته و چیز میزهستو میخونم و از دوتا کتاب تست میزنم اما نمیتونم از این درصد بالا تر بزنم همش هم سرازمون سوالاتو شک میکنم میگم نکنه این یک نکته ای داشته باشه؟
      کلا هرچی خودتون میدونید بگید دیگه هر توصیه ای چیزی هست من از الان شروع کردم کلی میخونم ولی نتیجه نمیگیرم راهنماییی کنید خییییلی ممنون میشم. امیدوارم هرچی زودتر به انجمن برگردین

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      والا خودشون گه گداری انلاین میشن از خودشون بپرسین
      سلام داداش روش منحصربه فردت رو در بالا آوردن فیزیک به طور کامل با منابع وروش و ... رو بگو . ممنون ............

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      سلام من تو فیزیک و ریاضی نتیجه خوبی نمیگیرم متاسفانه با اینکه خیلی روش کار میکنم خیلی هم کندم مثلا یک ساعت فیزیک تست میزنم اخر سر میشه 20تا بنطرتون نشرالگو رو بزارم کناب با گاج ی کتاب دیگه ای کار کنم؟
      سلام در رابطه با قسمت اول حرفات
      تو این مقطع بیشتر باید تست رو به صورت آموزش کار کرد تا آزمونی(زمان دار)
      یعنی توجه به اینکه مثلا تو یه ساعت چندتا تست میشه...
      از من میشنوی یه ساعت یه تست هم زمان خوبیه تو آموزش (به خصوص سال قبل از کنکور که فرصت داری)
      یه تست خوب بذار جلوت.
      پدر تست رو درار! بالا پایینشو بفهم یعنی. از خودت سوالای متفرقه بپرس راجع به تستش. ببین اگه طراح بودی چجوری سختش میکردی.. از این کارا.
      توروخدا از تمرینای کتاب درسیتون غافل نشید(سوالای به ظاهر مسخره امتحان نهایی)... همونارو باهاش بازی کنید و عالی بفهمید( یعنی بتونید به کسی آموزش بدید) کنکور آب خوردنه براتون تو فیزیک..

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن