خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

کارشناسی های خاص ، کمتر شناخته شده ، پر زحمت ولی آینده دار

سلام .
      زمان انتخاب رشته است و هممون مشغول انتخاب رشته.دوره زمانی که همه ما رو یسری کلیشه انتخاب رشته میکنیم
      یسری رشته خاص و مشخص شده که سال به سال یکسانه و در مورد رشته های دیگه کمتر صحبت میشه یا اصلا دیده نمیشه .شاید مثالی که میگم براتون کمی عجیب باشه ولی قدیمی های کنکور میدونن که رشته ای مثل فیزیوتراپی حتی 4-5 سال پیش(93-92) اصلا تو بورس نبود و بعنوان رشته چهارم شناخته نمیشد ولی الان دیگه هممون میدونم شرایط این رشته چطوره و نیاز به هیچ توضیحی نداره(میتونید به امار قلم چی اون سال ها و اولویت انتخاب رشته تو رتبه های زیر 5000 در صورتی که بتونید پیدا کنید نگاه کنید)
      حالا هدف از ایجاد این تاپیک معرفی این مدل کارشناسی هاست .کارشناسی های خوب و کمتر شناخته شده فعلی و یا کارشناسی های آینده دار و
      راه و شیوه پیشرفت تو اونا (چه اینجا چه اینور یا چه بری اونور برگردی اینور : - " )
      بهتر بگم کارشناسی های در حد پزشکی .شاید یکم عجیب باشه ولی فکر میکنم هستند رشته هایی که در صورت ادامه تحصیل و تلاش تو اونا بشه به این حد و حتی بیشتر از اون رسید .چون ما فقط درامد اخر کار پزشک ها رو می بینیم ولی کنارش به حجمی که مطالعه میخونن ،7 سال روی یه رشته و کار تمرکز میکنن ،شیفت های شب
      و عدم تعطیل و ... بهشون توجه نمیکنیم .چیزی که با اینکه تو پزشکی از طریق دانشگاه راهش هموارتر میشه ولی میشه با یکم زحمتو خلاقیت تو رشته های دیگه پیاده کرد
      میکروبیولوژی،اعضای مصنوعی و اینا مثلا : دی

پ.ن:هدف تاپیک من نیستم به جان عمه ام : ) پس لطفا قیمه ها رو نریزین رو ماستا و تتلوی امیر وار بی ربط نظر ندین
      کامنت هایی نظیر برو بابا او**گل ،دلت خوشه بابا ،خیال پردازی نکن،ایران نمیشه از این چیزا،کی گفته پزشکی درامد داره و داره اشباع میشه ، و ...
      پ.ن2:پ.ن قبلی خطاب به بعضی ها بود به همه بر نخوره به هر حال تتلیسم یکم شایع شده : ))
      پ.ن3:کامنت هایی که تو پ.ن 1 گفتم رو هم بخواین بگین ولی یکم منطقی
      پ.ن4:هیچی دیگه ...فهمیدین چقدر از tatalism میترسم یا بیشتر توضیح بدم : - ؟
      ویرایش توسط attila : 24 مرداد 1396 در ساعت 01:56

2. Top | #2
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      میکروبیولوژی واقعا رشته آینده داریه به شرط علاقه مفرد ..وقتی که هرروز حسرت پزشکی نخوری...عاشق رشتت باشی...و با نون و ماستش بسازی
      معمولا رشته های علوم محض و علوم پایه رو زمین...ببخشین...تو ایران نمیمونن اگه خوب باشن و معدل بالا
      زود ترانسفر میشن اونور
      پس صحبت واسه بازار کار و آیندشون تو ایران بیهودس از نظر من چون اصن وجود نداره
      When will those dark clouds all disappear

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      میکروبیولوژی واقعا رشته آینده داریه به شرط علاقه مفرد ..وقتی که هرروز حسرت پزشکی نخوری...عاشق رشتت باشی...و با نون و ماستش بسازی
      معمولا رشته های علوم محض و علوم پایه رو زمین...ببخشین...تو ایران نمیمونن اگه خوب باشن و معدل بالا
      زود ترانسفر میشن اونور
      پس صحبت واسه بازار کار و آیندشون تو ایران بیهودس از نظر من چون اصن وجود نداره
      در مورد این رشته های ترنسفر هم اطلاعات داری بدی خوبه ها .یکم بیشتر و گشوده تر : )
      در واقع همون مورد بری اونور یا بری اونور برگردی اینور : - "

4. Top | #4
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      در مورد این رشته های ترنسفر هم اطلاعات داری بدی خوبه ها .یکم بیشتر و گشوده تر : )
      در واقع همون مورد بری اونور یا بری اونور برگردی اینور : - "
      رفتن اونور تقریبا برگشتی نداره
      بجز برای کسایی که میرن پزشکی هند و اکراین میخونن
      چه اطلاعاتی ؟؟؟ من هرچی میدونم از تو اپلای ابرود خوندم
      When will those dark clouds all disappear

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن