خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انتخاب رشته حقوق برای دانش اموز گروه تجربی

سلام دوستان
      امروز میخواسم بر اساس سوابق تحصیلی و بدون ازمون در رشته تحصیلی حقوق ثبت نام کنم
      که وقتی گروه ازمایشی خود را تجربی انتخاب میکنم در انتخاب رشته کدی که میزنم میزنه علوم دامی شاهین دژ و وقتی گروه ازمایشی رو به انسانی تغییر می دم همه چی درست میشه

الان منی ک تجربی خوندم و الان میخوام تو پیام نور حقوق بخونم باید چی کار کنم؟
      گروه ازمایشیم رو انسانی بزنم چی میشه؟

ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا کمک کنین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان از دانشگاه پرسیدم کسی جواب نداد...

درخواست هم فرستادم از سایت سنجش اما جوابی ندادن

کسی اطلاعی نداره؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما امسال کنکور تجربی دادی یا نه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برو دانشگاه پیام نور بگو منو ثبت نام کنین
      یکی از دوستام رشتش تجربی بود کنکور هیچی قبول نشد رفت دانشگاه ازاد حقوق ثبت نام کرد
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gartal نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امروز میخواسم بر اساس سوابق تحصیلی و بدون ازمون در رشته تحصیلی حقوق ثبت نام کنم
      که وقتی گروه ازمایشی خود را تجربی انتخاب میکنم در انتخاب رشته کدی که میزنم میزنه علوم دامی شاهین دژ و وقتی گروه ازمایشی رو به انسانی تغییر می دم همه چی درست میشه

الان منی ک تجربی خوندم و الان میخوام تو پیام نور حقوق بخونم باید چی کار کنم؟
      گروه ازمایشیم رو انسانی بزنم چی میشه؟

ممنون

ی راهی که هست میتونی تو همون گروه خودت یه رشته از پیام نور بری هرچی شد
      همونجا برات راحت عوض میکنن مهم اینه که ثبت نام کنی عوض کردنش اینکه چه رشته ای بری براشون فرقی نمیکنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

بله امسال کنکور تجربی دادم...

دانشگاه رفتم جوابی ندادن
      یعنی چی یعنی ی رشته پیام نور انتخاب کنم بعدا میتونم تغییر بدم
      مثلا از شیمی به حقوق؟!!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      2.png

دوستان منظورم مورد 29 هست

ﮔﺮوه :29 در ردﻳﻒ ﻳﻜﻲ از َ داوﻃﻠﺐ ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻨﺤﺼﺮا ﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ را اﻧﺘﺨﺎب ﻧﻤﺎﻳﺪ و ﭼﻨﺎﻧﭽـﻪ ﺑـﻪ ﻏﻴـﺮ از ﮔـﺮوه آزﻣﺎﻳﺸـﻲ اﺻـﻠﻲ ) ﻳﻜـﻲ از ﮔـﺮوه ﻫـﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ ﻋﻠﻮم رﻳﺎﺿﻲ و ﻓﻨﻲ، ﻳﺎ ﻋﻠﻮم ﺗﺠﺮﺑﻲ و ﻳﺎ ﻋﻠﻮم اﻧﺴﺎﻧﻲ (زﺑﺎن ﻣﺘﻘﺎﺿﻲ ﮔﺮوه آزﻣﺎﻳﺸﻲ ﻫﻨﺮ و ﻫﺎي ﺧﺎرﺟﻲ ﻣـﻲ ﺑﺎﺷـﺪ ﺑﺎﻳـﺪ ﺣﺴـﺐ ﻣﻮرد ﮔﺰﻳﻨﻪ 38 ﻫﺎي ﻣﺮﺑﻮط را در ﺑﻨﺪﻫﺎي ﺛﺒﺖ 39 و ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ ﻧﺎم و اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ ﺗﻜﻤﻴـﻞ ﻧﻤﺎﻳـﺪ . داوﻃﻠـﺐ ﺑﺎﻳـﺪ ﺑـﺮاي ًﺿـﻤﻨﺎ ﺛﺒﺖ رﺷﺘﻪ ﻧﺎم و اﻧﺘﺨﺎب زﺑﺎن در ﮔﺮوه آزﻣﺎﻳﺸﻲ ﻫﻨﺮ و ﻳﺎ رﻳﺎﻟﻲ (ﻧﻤﺎﻳﺪ 200/000) ﻫﺎي ﺧﺎرﺟﻲ، ﻛﺎرت اﻋﺘﺒﺎري ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ ﻧﻴﺰ ﺗﻬﻴﻪ ) ﺑﺮاي ﻫﺮ ﮔﺮوه آزﻣﺎﻳﺸﻲ ﻳﻚ ﻛﺎرت اﻋﺘﺒﺎري ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ .(

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      *ﻣﻬﻢ ﺗﺬﻛﺮ ﺧﻴﻠﻲ : ﮔﺮوه ﻛﻠﻴﻪ داوﻃﻠﺒﺎﻧﻲ ﻛﻪ در ﻳﻜﻲ از ﺷﺎﻣﻞ ﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ اﺻﻠﻲ :در ﻋﻠﻮم رﻳﺎﺿﻲ و ﻓﻨﻲ، ﻋﻠﻮم ﺗﺠﺮﺑﻲ و ﻋﻠﻮم اﻧﺴﺎﻧﻲ آزﻣـﻮن ﻧﻤﻮده 1396 ﺳﺮاﺳﺮي ﺳﺎل رﺷﺘﻪ ، ﺷﺮﻛﺖ اﻧﺪ ﻻزم اﺳﺖ در ﻣﺮﺣﻠﻪ اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﻛﻠﻴﻪ ﻫﺎي ﺑﺎ آزﻣـﻮن و ﺑـﺪون آزﻣـﻮن اﻧﺘﺨـﺎﺑﻲ ﺧـﻮد را از ﮔـﺮوه آزﻣﺎﻳﺸﻲ ﻛﻪ در ﺟﻠﺴﻪ آزﻣﻮن آن ﺷﺮﻛﺖ ﻧﻤﻮده ا ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ ﻧﺪ، اﻧﺘﺨﺎب . در ﺻﻮرﺗﻲ ﻛﻪ اﻳﻦ داوﻃﻠﺒﺎن ﻓﺮم اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﺧﻮد را ﺗﻜﻤﻴﻞ ﻧﻤـﻮده ﺑﺎﺷـﻨﺪ و د ﻣﺮﺣﻠﻪ ر رﺷﺘﻪ ﭘﺬﻳﺮش ﺑﺮاي ﻫﺎي ﺑﺎ ﺳﻮاﺑﻖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻧﻴﺰ در ﮔﺮوه آزﻣﺎﻳﺸﻲ اﺻﻠﻲ ﺛﺒﺖ دﻳﮕﺮي ﻧﺎم ﻧﻤﻮده و ﻓﺮم اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﺗﻜﻤﻴﻞ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ، ﻣﻼك ﭘﺬﻳﺮش آﻧﻬﺎ آزﻣﻮن ﻓﺮم اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺑﺎ ﺷﺪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد و ﻓﺮم اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﭘﺬﻳﺮش ﺑﺎ ﺳﻮاﺑﻖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ آﻧﻬﺎ ﺑﺎﻃﻞ ﺧﻮاﻫﺪ . ﺑﻪ ﻋﺒﺎرت دﻳﮕـﺮ داوﻃﻠﺒﺎﻧﻲ ﻣﻲ ﺛﺒﺖ ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﺑﺮاي رﺷﺘﻪ ﻧﺎم در ﻣﺮﺣﻠﻪ ﭘﺬﻳﺮش ﺻﺮﻓﺎ ﺑﺎ ﺳﻮاﺑﻖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ در ﻳﻚ ﮔﺮوه آزﻣﺎﻳﺸﻲ اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ ﻛﻪ ﻓﺮم اﻧﺘﺨﺎب ي ﻣﺮﺣﻠـﻪ ﭘﺬﻳﺮش ﺑﺎ آزﻣﻮن را ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺗﻜﻤﻴﻞ ﻧﻜﺮده

دوستان این یعنی چی؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gartal نمایش پست ها
      سلام

بله امسال کنکور تجربی دادم...

دانشگاه رفتم جوابی ندادن
      یعنی چی یعنی ی رشته پیام نور انتخاب کنم بعدا میتونم تغییر بدم
      مثلا از شیمی به حقوق؟!!!
      اره هر رشته ای باشی بری میتونی عوض کنی زنگ بزن دانشگاه پیام نور شهرتون برو یا سایتشون بپرس میفهمی دقیقشو
      ولی منم مطمئنم میتونی عوض کنی هرچی شد بزن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بارسال یکی از دوستام حقوق آزاد زد والان داره میخونه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه تو سایت سنجش این طوری زده
      در اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﺑﺮ اﺳﺎس وﺿﻌﻴﺖ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﮔﺮوه ﺧﻮد اﻗﺪام ﻛﻨﻴﺪ و اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ از ﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ ﻛﻪ ﺛﺒﺖ در آن ﻧﻜﺮده ﻧﺎم اﻳﺪ . ﺧﻮدداري ﻧﻤﺎﺋﻴـﺪ ، ﺑـﺪﻳﻬﻲ اﺳـﺖ ﻛﻪ اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ از ﮔﺮوه ﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ ﻛﻪ ﻧﺸﺪه ﻣﺘﻘﺎﺿﻲ ﺷﺮﻛﺖ در آﻧﻬﺎ اﻳﺪ اﺳﺖ . ﺑﺎﻃﻞ ، - ﻣﺮﺑ در اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﺷﺮاﻳﻂ و ﺿﻮاﺑﻂ دوره ﻮط ﺑﻪ ﻫﺎ) روزاﻧﻪ، ﻧﻮﺑﺖ دوم)ﺷﺒﺎﻧﻪ(ﻣﺠﺎزي ﻏﻴﺮاﻧﺘﻔﺎﻋﻲ ،، داﻧﺸﮕﺎه ﭘﻴﺎم ﻧﻮر و ﻣﺆﺳﺴﺎت ( و رﺷـﺘﻪ ﻫـﺎ ﺗﻮﺟـﻪ داﺷـﺘﻪ و ﻛﺪرﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻫﺎﻳﻲ را اﻧﺘﺨﺎب ﻛﻨﻴﺪ ﻛﻪ ﺷﺮاﻳﻂ و ﺿﻮاﺑﻂ آﻧﻬﺎ را

یعنی باطل شد انتخاب رشته ام

از گروه ازمایشی انسانی حقوق زدم...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن