خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دی وی دی کدوم استاد بگیرم بهتره؟

برای فیزیک کامیار بهتره یا مسعودی؟
      برای ریاضی منتظری یا مسعودی یا موئینی؟
      ممنون میشم نظر بدید
      ویرایش توسط hashem730 : 23 مرداد 1396 در ساعت 04:55

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hashem730 نمایش پست ها
      برای فیزیک کامیار بهتره یا مسعودی؟
      برای ریاضی منتظری یا مسعودی یا موئینی؟
      ممنون میشم نظر بدید
      به نظر من کلا دی وی دی نگیری بهتره!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی که مویینی
      فیزیک هم هیچ کدوم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ نمایش پست ها
      به نظر من کلا دی وی دی نگیری بهتره!
      شما گرفتی به دردت نخورد؟؟؟!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی مویینی گزینه های دیگه ات خیلی مزخرفه اصن مفتشم گرونه در مورد فیزیک کامیارو ندیدم ولی مسعودیو اصن نگیر مزخرفه
      ویرایش توسط soheyl13858942 : 23 مرداد 1396 در ساعت 13:23

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما گرفتی به دردت نخورد؟؟؟!
      من قبلا ریاضی خوندم و نیازی به دی وی دی نداشتم.
      با توجه به تبلیغات تلویزیونی و نمونه تدریساشون گفتم که بهتره دی وی دی نگیرین. در کل اینا درسایی هستن که نیاز به آموزش مفهومی (نه نکته های به اصطلاح تستی!) و تمرین زیاد دارن. توی دی وی دی ها هم معمولا خبری از مفهوم نیست!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه کتاب هارو میفهمی اصلا به دی وی دی نیاز نیست! دی وی دی فقط مخصوص افراد خیلی ضعیفه که مثلا خیلی سال از درس دور بودن و الان اصلا نمیفهمن فلان کتاب کنکور داره به چه زبونی حرف میزنه! البته دی وی دی هایی که مفهومی درس میدن خوبه نه دی وی دی های تکنیکی! درباره مسعودی هم مفتش گرونه! پولیم که واسه دی وی دی هاشون میگیرن کلاهبرداری علنیه...طرف میاد دو تا تکنیک چرت میگه دوتا مسءله هم با همون تکنیک حل میکنه ولی مطمءن باش اون تکنیکا فقط به درد همون مسءله میخوره و تمام...!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در کل برای فیزیک نیما نوروزی رو پیشنهاد میکنم(تاکید میکنم اگه واقعا صفر صفری) واسه ریاضی هم از کتابای کار اول دبیرستان شروع کن به یادگیری و کم کم بیا بالا، دی وی دی واسه ریاضی من هم مویینی داشتم هم آرش رحیمی که جفتش رو بعد ی مدت فهمیدم بدرد نمیخورن، ریاضی فقط باید از پایه کار بشه اونم با صبر ایوب!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      در کل برای فیزیک نیما نوروزی رو پیشنهاد میکنم(تاکید میکنم اگه واقعا صفر صفری) واسه ریاضی هم از کتابای کار اول دبیرستان شروع کن به یادگیری و کم کم بیا بالا، دی وی دی واسه ریاضی من هم مویینی داشتم هم آرش رحیمی که جفتش رو بعد ی مدت فهمیدم بدرد نمیخورن، ریاضی فقط باید از پایه کار بشه اونم با صبر ایوب!
      میشه یه کتاب کمک اموزشی برای سال اول پیشنهاد بدید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      اگه کتاب هارو میفهمی اصلا به دی وی دی نیاز نیست! دی وی دی فقط مخصوص افراد خیلی ضعیفه که مثلا خیلی سال از درس دور بودن و الان اصلا نمیفهمن فلان کتاب کنکور داره به چه زبونی حرف میزنه! البته دی وی دی هایی که مفهومی درس میدن خوبه نه دی وی دی های تکنیکی! درباره مسعودی هم مفتش گرونه! پولیم که واسه دی وی دی هاشون میگیرن کلاهبرداری علنیه...طرف میاد دو تا تکنیک چرت میگه دوتا مسءله هم با همون تکنیک حل میکنه ولی مطمءن باش اون تکنیکا فقط به درد همون مسءله میخوره و تمام...!
      منی که برای بار چهارم میخوام کنکور بدم شما بگید چیکار کنم نه استاد تو شهر ما سراغ دارم که از ایشون کمک بگیرم نه راه دیگه سراغ دارم که بتونم ریاضیم که صفر صفره را تقویت کنم واقعا نمیدوم چیکار کنم میرم سمت دی وی دی میگن بده نگیر میرم سمت کلاس کنکور که اصلا هیچی حالیم نمیشه میرم سمت سایت الا که از اون ها هم بدتره واقعا نمیدونم چیکار کنم
      دست اخر گفتم دی وی دی بخرم شاید فرجی بشه که اونم انگار بدرد نمیخوره
      سه سال کنکور دادم مهم نیست بازم تلاش میکنم فقط نمیدونم چجور تلاش کنم که ثمره تلاشمو ببینم
      کتاب ریاضی اول دبیرستان باز میکنم واقعا هیچی ازش حالیم نمیشه رو یه مسئله سه ساعت میمونم بعد جواب اشتباه درمیاد

لطفا کمک کنید ممنون

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینایی ک میگن دی وی دی نخر خودشون صف اولن داداش ثابت شدس...
      منی که برای بار چهارم میخوام کنکور بدم شما بگید چیکار کنم نه استاد تو شهر ما سراغ دارم که از ایشون کمک بگیرم نه راه دیگه سراغ دارم که بتونم ریاضیم که صفر صفره را تقویت کنم واقعا نمیدوم چیکار کنم میرم سمت دی وی دی میگن بده نگیر میرم سمت کلاس کنکور که اصلا هیچی حالیم نمیشه میرم سمت سایت الا که از اون ها هم بدتره واقعا نمیدونم چیکار کنم
      دست اخر گفتم دی وی دی بخرم شاید فرجی بشه که اونم انگار بدرد نمیخوره
      سه سال کنکور دادم مهم نیست بازم تلاش میکنم فقط نمیدونم چجور تلاش کنم که ثمره تلاشمو ببینم
      کتاب ریاضی اول دبیرستان باز میکنم واقعا هیچی ازش حالیم نمیشه رو یه مسئله سه ساعت میمونم بعد جواب اشتباه درمیاد

لطفا کمک کنید ممنون
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ریاضی سروش خوبه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام....برای هردو حرف اخر رو بگیر یه مبحث اگه راضی بودی بقیه ش ررو هم بگیر
      ویرایش توسط reza2018 : 24 مرداد 1396 در ساعت 00:28

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا هنگ کردم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام....برای هردو حرف اخر رو بگیر یه مبحث اگه راضی بودی بقیه ش ررو هم بگیر
      منتظری خوب نیست؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن