خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آقا چرا ترازم بالای 4300 توی قلمچی نمیشه؟

سلام اساتید
      من توی قلمچی میرم
      از اول 4300 دارم میارم و هر روز حرص میخوریم دا - اقا من میخونم نمیخونم 4300 میشم درحالی که دوستان دیگه که خیلی .... هم هستش ازمون دوم بالای 5000 میارن و...
      اقا راهنمایی کنید جون من من میخوام بخونم دیگه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مطمعنی فاصله 2 هفته ای بین آزمونا رو میخونی؟ یا از اینایی که کل روز رو کتاب دست میگیرن و میرن تو فکر و خیال بعد میگن خیلی میخونم و نتیجه نمیگیرم!
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام اساتید
      من توی قلمچی میرم
      از اول 4300 دارم میارم و هر روز حرص میخوریم دا - اقا من میخونم نمیخونم 4300 میشم درحالی که دوستان دیگه که خیلی .... هم هستش ازمون دوم بالای 5000 میارن و...

برای اختصاصیا وقت بیشتری بذار..نقطه قوتتو حفظ کن ... دنباله نقطه ضعفات باش الکی تقصیر سختی ازمون و سوال این حرفا ننداز ...
      که تو آن جرعه ی آبی
      که غلامان
      به کبوتران می نوشانند
      از آن پیش تر
      که خنجر
      به گلوگاه ِ شان نهند
      ...”

Heaven is a place on earth with you

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میخونی تست میزنی ازمون میدی نمیشه؟

خو بگو نمیخونم دیگه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوتا از کارنامه هاتو بذار

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اسطوره کی بودی تو؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره والا اره نمیخونم و کتابو جلوم میگیرم فقط خداییش - خب بازم اخه چیکار کنم راهکار بدید لطفا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسته خیلی از دوستامم این مشکل براشون پیش اومده یکی از دوستام با۴۵۰۰ شروع کرد و تو کنکور شد ۶۵۰ رشته تجربی
      الان تو خیلی وقت داری روش مطالعتو تغیر بدی مثلا یک درس عمومی دو درس اختصاصی رو تو دوهفته کار کن ببین با چه روشی نتیجه میگیری هر درسی چقدر تست میخاد تا به تسلط برسی هر درسی یه روشی داره که روشش رو خودت باید کشف کنی نه این که به روش رتبه برتر ها پیش بری
      روش اونا شاید ۲۰ درصدش مثل همه باشه ولی اصلا نمیشه طبق روش اونا پیش رفت
      تست اوپن بوک بزن یعنی کتاب درسی رو باز کن با کتاب تست با هم دیگه بزن تا ببینی هرتستی چجوری حل میشه ببین برای مسائل روش دیگه ای کشف میشه یا نه
      خیلی وقت گیره ولی ارزشمنده
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafa.Mmr نمایش پست ها
      درسته خیلی از دوستامم این مشکل براشون پیش اومده یکی از دوستام با۴۵۰۰ شروع کرد و تو کنکور شد ۶۵۰ رشته تجربی
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafa.Mmr نمایش پست ها
      الان تو خیلی وقت داری روش مطالعتو تغیر بدی مثلا یک درس عمومی دو درس اختصاصی رو تو دوهفته کار کن ببین با چه روشی نتیجه میگیری هر درسی چقدر تست میخاد تا به تسلط برسی هر درسی یه روشی داره که روشش رو خودت باید کشف کنی نه این که به روش رتبه برتر ها پیش بری
      روش اونا شاید ۲۰ درصدش مثل همه باشه ولی اصلا نمیشه طبق روش اونا پیش رفت
      تست اوپن بوک بزن یعنی کتاب درسی رو باز کن با کتاب تست با هم دیگه بزن تا ببینی هرتستی چجوری حل میشه ببین برای مسائل روش دیگه ای کشف میشه یا نه
      خیلی وقت گیره ولی ارزشمنده
      ایول داداش خیلی روحیه دادی بهم مت گرم بخدا . اها پس باید برم دنبال روش های شخصیم ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      من دقیقا مشکل شما رو متوجه میشم چون خودم سال اول که کنکور دادم همین وضعیت رو تقریبا داشتم...مشکلات من اینا بود..
      یکی اینکه سال اول اصلا تست نمیزدم یا خییییلی کم میزدم..مثلا یه دینی یا زیست رو شاید چندین بار میخوندم اما اصلا تست نمیزدم...این تست نزدن خیییلی بده
      دوم اینکه اختصاصی خییییلی کم میخوندم مثلا اگه 8 ساعت درس میخوندم 5 ساعتش عمومی بود..درسته عمومی ها خیییلی مهمن اما اون چیزی که رتبه رو جابجا میکنه درصد های اختصاصی هاست...
      چیز دیگه اینکه غلطام خییییلی زیاد بود چون همه شک دارامو میزدم...و این شک دار هم نتیجه تست نزدن بود..
      و چیز دیگه اینکه اصلا آزمون هایی رو که میدادم تحلیل نمیکردم...ازمون دادن به تنهایی اصلا درست نیست و فایده ای نداره..
      امیدوارم به نتیجه دلخواهت برسی...عادت های غلطت رو درست کن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh.yi نمایش پست ها
      من دقیقا مشکل شما رو متوجه میشم چون خودم سال اول که کنکور دادم همین وضعیت رو تقریبا داشتم...مشکلات من اینا بود..
      یکی اینکه سال اول اصلا تست نمیزدم یا خییییلی کم میزدم..مثلا یه دینی یا زیست رو شاید چندین بار میخوندم اما اصلا تست نمیزدم...این تست نزدن خیییلی بده
      دوم اینکه اختصاصی خییییلی کم میخوندم مثلا اگه 8 ساعت درس میخوندم 5 ساعتش عمومی بود..درسته عمومی ها خیییلی مهمن اما اون چیزی که رتبه رو جابجا میکنه درصد های اختصاصی هاست...
      چیز دیگه اینکه غلطام خییییلی زیاد بود چون همه شک دارامو میزدم...و این شک دار هم نتیجه تست نزدن بود..
      و چیز دیگه اینکه اصلا آزمون هایی رو که میدادم تحلیل نمیکردم...ازمون دادن به تنهایی اصلا درست نیست و فایده ای نداره..
      امیدوارم به نتیجه دلخواهت برسی...عادت های غلطت رو درست کن
      ایول دمت گرم - حالا به طور کلی چطور مشکلت رو حل میکنی یا حل کردی؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      ایول دمت گرم - حالا به طور کلی چطور مشکلت رو حل میکنی یا حل کردی؟
      همین چیزایی که گفتم به اختصاصیا بیشتر اهمیت بده ..آزمونتو تحلیل کن....و تست خیییلی بزن و از همه مهمتر درست تحلیلشون کن و نکات مهمشو تو کتابت بنویس و دوباره بخونش
      سوالی بود در خدمتم..

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کانون براش عمومی مهم نیست...تراز زیادی نمیده بعد اینکه سوالا هر ازمون لو میره ممکنه تو بالا بزنی باز رشد نکنی ...پس کار عقلانی اینه رو درصد سرمایه گذاری کنی...ی چیزیم میگم ناراحت نشو درس نخوندی بخونی بالا میشی..باورکن همینه...یا تست کم میزنی حداقل باید الان روزی 200تا بزنی از مهر بری بالا 300تا اینجوری دو رقمی تک رقمی میشن
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام اساتید
      من توی قلمچی میرم
      خوندن داریم تا خوندن..ی تو ضیحی بده تا بتونیم خوب راهنماییت کنیم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام اساتید
      من توی قلمچی میرم
      هفته اول اختصاصیا رو بخونین و هفته دوم هم عمومی در کنارش اختصاصیایی ک هدف گذاری براشون دارین....
      در اخر هر هفته مرور و جمع بندی از درسای طول هفته داشته باشین..لازم نیست ک همه مباحث ی ازمونو تموم کنین و اگه ۶۰ درصد مطالبو با عمق ۱۰۰% یادبگیرین هم نتیجه خوبی میگیرین...
      بعد از هر آزمون سوالاتو ی بار دیگه حل کنین بدون زمان...و اشتباهاتو همیشه مد نظر داشته باشین..توی تابستون ب دروس عمومی توجه داشته باشین چون بعدا وقت کمی برای خوندن دارین...
      حداقل ی بار عمومیارو بخونین تا بعدا فقط ب مرور احتیاج داشته باشین...
      ولی اگه فارغ التحصیل هستین حتما رو اشتباهات ازمونا کار کنین...ــ
      ویرایش توسط Ellaa_A : 23 مرداد 1396 در ساعت 14:12

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن