خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه درسایی کد داره

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرف آخر و خیلی از موسسات برای اینکه سودشون کم نشه (که به نظرم کار کاملا غیراخلاقیه )رو بعضی محصولات کد گداشتند که فقط رو یک سیستم اجرا بشه که امکان دست به دست شدن از بین بره تو سایت مرکزیش برید نوشته چه محصولاتی کد دارند البته اخیرا محصولاتی که کد نداشتن هم دارن کد گذاری میکنن فقط حرف آخر نیست خیلی از موسسات هم به این سمت رفتن امان از مافیای کنکور البته چوبش رو هممیخورن وقتی محدودیت ایجاد بشه کپی هم زیاد میشه باید اجازه بدن حداقل یک عده بتونن محصول اورجینال دست دوم یا استفاده اشتراکی بکنند متاسفانه ایرانیها به شدت دچار خودخواهی و منفعت طلبی به قیمت له کردن دیگران شدن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naked snake نمایش پست ها
      حرف آخر و خیلی از موسسات برای اینکه سودشون کم نشه (که به نظرم کار کاملا غیراخلاقیه )رو بعضی محصولات کد گداشتند که فقط رو یک سیستم اجرا بشه که امکان دست به دست شدن از بین بره تو سایت مرکزیش برید نوشته چه محصولاتی کد دارند البته اخیرا محصولاتی که کد نداشتن هم دارن کد گذاری میکنن فقط حرف آخر نیست خیلی از موسسات هم به این سمت رفتن امان از مافیای کنکور البته چوبش رو هممیخورن وقتی محدودیت ایجاد بشه کپی هم زیاد میشه باید اجازه بدن حداقل یک عده بتونن محصول اورجینال دست دوم یا استفاده اشتراکی بکنند متاسفانه ایرانیها به شدت دچار خودخواهی و منفعت طلبی به قیمت له کردن دیگران شدن
      سلام
      این موضوع خیلی وقته که حل شده و قفل های آبکی روش هست ! قایون پر از ادعا درسی و کاری مثل کنکور آسان است هم قتی میخوان بگن قفل می گن قلف که نشون از سواد بالاشون داره هم یه زمانی می گفتن ما قلف نمی زاریم و بخواهیم میتونیم خیلی خفن بزاریم و... ! که همون قفل قلفیشون پوکیده ! هستند افرادی که این دسته از قفل ها که سهله خیلی حرفه ای و بروز تر از اونها رو کرک و رلیز می کنند توی نت !
      یه مدت بگذره می بییند همون ها هم کپی شدند.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کاری ندارم بخرین اما متوجه میشین که پولتون رو انداختین اشغال .

ونوس زیستش خوبه
      حرف اخر شیمیش
      کنکور اسان هم ریاضیش
      عربی هم ناصح زاده الا خوبه . گول کد های واعظی رو نخورین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.

آخرین اطلاعی که دارم اینه که میتونید برای یه محصول کد دوم بگیرید و روی یه سیستم دیگه هم نصب کنید.با یکی از مشاورش که صحبت کردم گفت نصف قیمت پکیج رو برای گرفتن کد دوم باید بدید.

ولی خودتون زنگ بزنید برای اطمینان بپرسید.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naked snake نمایش پست ها
      داداش فقط حرف آخر نیست تو سرتاسر دنیا هر شرکتی اگه محصول دیجیتالی رو تهیه میکنه برای امنیتش و رعایت حق و حقوقش یه کدی چیزی میزاره کجاش غیر اخلاقیه؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشکل ما اینکه وقتی بحث منافع خودمون میشه دوست داریم دیگران با ما کاملا قانونی و خلاصه جهانی اولی رفتار کنند ولی وقتی حق دیگران میشه همون رفتار جهان سومی رو داریم بله در کشورهای پیشرفته رو محصولات کد میزارن ولی پشتیبانی قوی دارند اگه دقت کرده باشی خیلی از نرم افزار ها دوره آزمایشی دارند که اگر کاربر خوشش نیامد استفاده نکنه آیا این موسسات این پیشتیبانبی رو دارند و قیمتی که گذاشتن منصفانه هست یک ویندوز اورجینال 60 دلار قیمتش بیشتر نیست پول یک قیچی تو آمریکا آیا زحمتی که برای این ویندوز کشیده شده که هزاران برنامه نویس طی ماها کار بی وقفه با دی وی دی چند ساعته کنکوری که توش گاها اشتباه هم هست یک جاهاش خوب ویرایش نشده قابل مقایسه است اگر مایکروسافت جایی از محصولش باگ داشته باشه آپدیت براش میده این موسسات این کار رو میکنن بابت اشتباهاتشون تو فیلم اصلاحیه بدن مثلا حرف اخر یک پلیر خیلی بد و داغون داره کار باهاش آدمو کفری میکنه و سی پی یو رو به شدت درگیر میکنه اگر لپ تاب من آسیب ببینه پاسخگو هستند؟
      مایکروسافت بعد از مدتی مرجوعی قبول میکنه این موسسات قبول میکنن من کپی مسایل شیروانی رو گرفتم سه قسمت دیدم دیدم مناسب من نیست پاک کردم اما اگه اصلشو مگیرفتم چهارصد پیاده میشدم تازه نمیتونستم به کسی هم بفروشم هیچ نمیتونستم بدم کس دیگه ای استفاده کنه
      در ضمن من منظورم فقط حرف آخر نیست کنکور آسان است هم کد داره فکر آموز هم کد داره و بی انصاف هم نباشیم کیفیت محصولات حرف آخر بهتر از بقیه است من چند تیکه از فیلمهای احمدی رو دیدم بابا اصلا این یارو میزون نیست پارانویید هست فکر کنم تا چند وقت دیگه ادعایی پیغمبری کنه
      کلام آخر
      این موسسات هم حق و حقوق مشتری رو رعایت کنند قیمت منصفانه بزارن محصولات کامل بزارن خیلی از تدریسها صد درصد کنکور رو پوشش نمیده البته عجیب هم نیست چون بلاخره کلاس حضوری هم اساتید دارن دیگه
      خدمات خوب بدن کد بزران اون موقع اصلا غیر اخلاقی نیست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن