خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question فیزیک پایه و پیش دانشگاهی | کنکور 97

سلام خدمت دوستان عزیز .
      من از اوایل تیر به حرف مشاورمون ، فیزیک پایه و فیزیک جامع پیش نشر الگو ( رشته ریاضی ، مولف : رضا خالو ، جلد سبز رنگ ) رو خریدم اما الان که چند فصل رو خوندم برام روشن شده که سطح کتاب ها به شدت پایینه ، بخصوص فیزیک پایه . و اصلا در حدی که من میخوام نیست .
      در برخی مباحث از سوالات کنکور خیلی آسون تره .
      احتمالا کتاب پیش دانشگاهی رو نگه دارم اما پایه اصلا به درد نمیخوره .
      برای فیزیک پایه و فیزیک پیش دانشگاهی چه کتابی رو پیشنهاد میدید ؟ ( سطحم بالاست و به فکر درصد بالای 80 در کنکور هستم )

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان عزیز .
      من از اوایل تیر به حرف مشاورمون ، فیزیک پایه و فیزیک جامع پیش نشر الگو ( رشته ریاضی ، مولف : رضا خالو ، جلد سبز رنگ ) رو خریدم اما الان که چند فصل رو خوندم برام روشن شده که سطح کتاب ها به شدت پایینه ، بخصوص فیزیک پایه . و اصلا در حدی که من میخوام نیست .
      برای فیزیک پایه و فیزیک پیش دانشگاهی چه کتابی رو پیشنهاد میدید ؟ ( سطحم بالاست و به فکر درصد بالای 80 در کنکور هستم )
      از الگو فکر نکنم سطح بالاتر داشته باشیم

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی سطح پیش دانشگاهیش از پایه اش بهتره ک فقط پیشش رو نگه میدارید?

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میتونید کتاب های خوشخوان رو هم نیگا بکنید و اگر سطحتون زیادی بالاس یکم سوالای المپیاد حل کنید که بخوابه بادتون
      (اگع واقعا الگو براتون اسونه باید بهتون تبریک گفت چون الگو عالیه به خوشخوان هم نیگا کنید. المپیاد هم شوخی کردم اما اگه واقعا دوست دارید فیزیک رو نیگا کنید شاید بالاتر از کنکور باشه اما شدید کمک میکنه)

به محض این که از یادگرفتن دست بردارید شروع به مردن می کنید
      ویرایش توسط Merlin021 : 23 مرداد 1396 در ساعت 00:14

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باو اینقد اعتماد به نفس نداشته باش من مورد میشناسم الگو واسش سخت بود فیزیک کنکور امسالو 92 زد !!!!!!!!!

6. Top | #6
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان عزیز .
      داداش من الگو رو دیدم و درک نمیکنم صحبتتون رو که کتابای الگو سطحشون از کنکور پایین تره حتی امسال!!!حتی گاج و خیلی سبزم آدم خوب کار کنه میشه هشتاد به بالا زد!
      اما الان سختترین کتاب فیزیک کنکور موج آزمون نشر الگوعه که بیشتر برای دوران جمع بندیه!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      داداش من الگو رو دیدم و درک نمیکنم صحبتتون رو که کتابای الگو سطحشون از کنکور پایین تره حتی امسال!!!حتی گاج و خیلی سبزم آدم خوب کار کنه میشه هشتاد به بالا زد!
      اما الان سختترین کتاب فیزیک کنکور موج آزمون نشر الگوعه که بیشتر برای دوران جمع بندیه!
      این خوب کار کردن فیزیک که میگی شما ....... یعنی چه ؟!؟

8. Top | #8
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      این خوب کار کردن فیزیک که میگی شما ....... یعنی چه ؟!؟
      یعنی تمام و کمال تستاشون رو بفهمه و بزنه و بررسی کنه.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یعنی تمام و کمال تستاشون رو بفهمه و بزنه و بررسی کنه.
      یعنی فکر میکنی یه نفر با خوندن همین یک خط ... میتونه فیزیک رو بالا 80 بزنه !؟!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو از اینایی که فقط ببینین صبح تا شب بقیه کلمات کلیدی میگن تا نوت برداری کنی بزنی در دیوار

11. Top | #11
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      مشکل دقیقا اینه که همه فک میکنن روش عجیب و غریبی برای فیزیک و ریاضی خوندن وجود داره!!
      هیچ روشی جز تمرین زیاد و زدن تست زیاد و شاید یه معلم خوب که کمک کنه وجود نداره!!!
      و هر کس خودش میدونه چطور بخونه بازدهیش بیشتره و نسخه کلی برا همه نمیشه پیچید که فلان کار رو بکن!!گر چه همون طور که بالا گفتم روشی جز همونایی که گفتم وجود نداره!!حقیقت همینه و کسی نتونه راه درس خوندن خودش رو پیدا کنه و دنبال روش بقیه بره(این در تناقض با مشورت کردن و راهنمایی گرفتن نداره) تو دانشگاه و آینده به مشکل میخوره!!!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      مشکل دقیقا اینه که همه فک میکنن روش عجیب و غریبی برای فیزیک و ریاضی خوندن وجود داره!!
      هیچ روشی جز تمرین زیاد و زدن تست زیاد و شاید یه معلم خوب که کمک کنه وجود نداره!!!
      و هر کس خودش میدونه چطور بخونه بازدهیش بیشتره و نسخه کلی برا همه نمیشه پیچید که فلان کار رو بکن!!گر چه همون طور که بالا گفتم روشی جز همونایی که گفتم وجود نداره!!حقیقت همینه و کسی نتونه راه درس خوندن خودش رو پیدا کنه و دنبال روش بقیه بره(این در تناقض با مشورت کردن و راهنمایی گرفتن نداره) تو دانشگاه و آینده به مشکل میخوره!!!

............
      بازهم ممنون رفیق

13. Top | #13
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      ............
      بازهم ممنون رفیق
      نوکرم
      البته اینا همش نظر شخصی بود!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نوکرم
      البته اینا همش نظر شخصی بود!

.........................
      پَـ نَـ پَـ ................. من تصور کردم یه همه پرسی عمومیه .... !
      .................................
      ولی خب .... اگه میخاستی واسه افزایش درصد فیزیکت، کار بیشتر انجام بدی ...... چی چی میجیدی !؟!

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا با این تفاسیر بهترین کتاب برای درصد ها بالا در فیزیک چی هست البته تجربی ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن