خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کلاس دیفرانسیل!؟

سلام
      دوستانی که با آقای مهربان کلاس دارن توی اصفهان یا هر شهر دیگه ، به نظرتون کلاسهاشو برم!؟

بعضی ها میگن این معلم های پروازی گاهی وقتا نمیان. پروازشون کنسل میشه و...
      یه عده هم میگن گاهی وقتها خسته هستن و خوب درس نمیدن... سر هم بندی درس میدن که جمع شه بره

من از خیلی ها هم شنیدم که میگن کلاسهای آقای مهربان تا بعد از عید طول میکشه... کلا شنیدم که کلاسهای کنکور بیشترشون تا بعد از عید طول میکشه
      احتمالا این سیاستشونه؟ تا آبان و آذر دنده 1 میان جلو و خیلی آروم درس میدن. که بقیه ترغیب شن توی کلاسهاشون شرکت کنن ، از اسفند به بعد که میبینن دو سوم مطلب رو درس ندادن تخته گاز میرن جلو آیا این درسته!؟

معلم فیزیک ام هم گفتن که اینها یه مشت کلاه بردار هستن
      حالا من چیکار کنم؟ برم کلاسها رو یا نه!؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      سلام
      دوستانی که با آقای مهربان کلاس دارن توی اصفهان یا هر شهر دیگه ، به نظرتون کلاسهاشو برم!؟

بعضی ها میگن این معلم های پروازی گاهی وقتا نمیان. پروازشون کنسل میشه و...
      یه عده هم میگن گاهی وقتها خسته هستن و خوب درس نمیدن... سر هم بندی درس میدن که جمع شه بره

من از خیلی ها هم شنیدم که میگن کلاسهای آقای مهربان تا بعد از عید طول میکشه... کلا شنیدم که کلاسهای کنکور بیشترشون تا بعد از عید طول میکشه
      احتمالا این سیاستشونه؟ تا آبان و آذر دنده 1 میان جلو و خیلی آروم درس میدن. که بقیه ترغیب شن توی کلاسهاشون شرکت کنن ، از اسفند به بعد که میبینن دو سوم مطلب رو درس ندادن تخته گاز میرن جلو آیا این درسته!؟

معلم فیزیک ام هم گفتن که اینها یه مشت کلاه بردار هستن
      حالا من چیکار کنم؟ برم کلاسها رو یا نه!؟
      من کلاساش نرفتم اما دی ودی دی هاش رو گرفت راضیم ازش حالا کلاس هاش رو هم خدا داند
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن