خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله دادا من ک رفتم اصفهان
      ایلام فقط چغاسبز و علی صالح

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما تنها منبع فیزیکتون مبتکران شهریاری بود ؟ هیچ منبع تکمیلی و اینا نداشتین ؟
      من میخوام با مبتکران پیش برم و الگو به عنوان تکمیلی شک دارم کمی . بخصوص برا خیلی سبز

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      بله دادا من ک رفتم اصفهان
      ایلام فقط چغاسبز و علی صالح
      چه رشته ای؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      شما تنها منبع فیزیکتون مبتکران شهریاری بود ؟ هیچ منبع تکمیلی و اینا نداشتین ؟
      من میخوام با مبتکران پیش برم و الگو به عنوان تکمیلی شک دارم کمی . بخصوص برا خیلی سبز
      اگه مبتکرانو تموم کردی کامل می تونی بری سراغ الگو

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.r313 نمایش پست ها
      چه رشته ای؟
      پزشکی نیم دوم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      پزشکی نیم دوم
      اسمتون؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اقای رنجبر گرامی تبریک برای موفقیت بزرگتون...یه سوال داشتم به نظر شما که حرفه ای هستید در کنکور چطور میشه یه نفر مثل اون اقایی که پارسال نفر اول کنکور تجربی شد(اسمش خاطرم نیست...همونی که دانشگاه برق خونده بود)یه دفعه از اول مهر شدوع کنه و تراز قلمچیش ۸۲۰۰ باشه از همون اول؟ یعنی ژنتیکیه به نظرتون؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هنگامه اتشی نمایش پست ها
      سلام اقای رنجبر گرامی تبریک برای موفقیت بزرگتون...یه سوال داشتم به نظر شما که حرفه ای هستید در کنکور چطور میشه یه نفر مثل اون اقایی که پارسال نفر اول کنکور تجربی شد(اسمش خاطرم نیست...همونی که دانشگاه برق خونده بود)یه دفعه از اول مهر شدوع کنه و تراز قلمچیش ۸۲۰۰ باشه از همون اول؟ یعنی ژنتیکیه به نظرتون؟
      آقای محمد احمدی بودن ایشون...
      ببینید هوش و آیکیو به نظر من فقط توی دوران ابتدایی و راهنمایی می تونه جواب بده و دانش آموز بتونه موفقیت نسبی به دست بیاره ولی خب توی دوران دبیرستان و اللخصوص کنکور فقط و فقط و فقط تلاش می تونه آدمو به موفقیت برسه و رابطه کاملا مستقیم با تلاش داره
      این آقای احمدی هم خب چون رشته ریاضی بودن و دانشگاه هم رفتن خب مسلما توی ریاضی و فیزیک کار خیلی راحتی رو داشتن بنا بر این بیشترین تمرکزشون روی زیست شناسی بوده و خب کلی هم وقت صرفش کردن

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.r313 نمایش پست ها
      آقای محمد احمدی بودن ایشون...
      ببینید هوش و آیکیو به نظر من فقط توی دوران ابتدایی و راهنمایی می تونه جواب بده و دانش آموز بتونه موفقیت نسبی به دست بیاره ولی خب توی دوران دبیرستان و اللخصوص کنکور فقط و فقط و فقط تلاش می تونه آدمو به موفقیت برسه و رابطه کاملا مستقیم با تلاش داره
      این آقای احمدی هم خب چون رشته ریاضی بودن و دانشگاه هم رفتن خب مسلما توی ریاضی و فیزیک کار خیلی راحتی رو داشتن بنا بر این بیشترین تمرکزشون روی زیست شناسی بوده و خب کلی هم وقت صرفش کردن
      خیلی ممنون..پس احتمالا از قبل داشته خودشو اماده می کرده و ناگهانی به این سطح نرسیده

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      تبریک میگم بهتون

به نظرتون فقط با برنامه قلمچی پیش برم ؟ ینی کاملله

اخه بعضا میگن تا عید باید درسارو تموم کنی بعد مرور

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      سلام
      تبریک میگم بهتون

به نظرتون فقط با برنامه قلمچی پیش برم ؟ ینی کاملله

اخه بعضا میگن تا عید باید درسارو تموم کنی بعد مرور
      سلام .ممنونم
      آره برنامه قلمچی یه برنامه خوب و مناسبه
      ولی خب گهگاهی توی آزموناش پیشروی خیلی کمی داره و گاهی هم خیلی زیاد
      حواستون باشه اون جاهایی که وقت اضافی دارید حتی الامکان مقداری جلو تر از آزمون رو هم بخونید
      و ضرورتی هم نداره که حتما درسا تا عید تموم بشن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم، ببخشید شما کتاب تست هاتون رو یک بار حل کردین؟ و دوره تست هاتون به چه صورت بود؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم، ببخشید شما کتاب تست هاتون رو یک بار حل کردین؟ و دوره تست هاتون به چه صورت بود؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
      من بیشتر دوس داشتم تست جدید بزنم و خب کتابا رو هم یه بار تموم می کردم.ولی خب بعضی تستا بیشتر توی فیزیک یا ریاضی رو علامت دار می کردم و روز قبل آزمون دوباره اونا رو حل می کردم.ولی برای زیست علامت دارم کمتر بود و نکات تستا رو توی کتاب وارد می کردم

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ضمن تبریک فراوان و ارزوی موفقیت برای شما میتونم بپرسم کدوم دانشگاه قبول شدید ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن