خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed sajjad نمایش پست ها
      داداش ناموسن تابستون هیچی نخوندی؟؟
      یعنی منم از مهر بخونم میتونم شریف بیارم؟؟
      خوندم ولی زیاد نه، مصن هفته دوسه روز روزی نهایت 5،6ساعت ازینا نهایت2ساعت مطالعه مفید
      اره بابا، متاسفانه یه مشکلی داریم اینه که خودمونو باور نداریم فکر میکنیم فقط مرغ همسایه غازه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و عرض تبریک
      برای هندسه آیا سال های پایه هم تست کار کرده بودین یا فقط سال کنکور؟ بعد اگه امکانش هست یه توضیحی درباره روش مطالعه هندسه بفرمایید.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin8878 نمایش پست ها
      خوندم ولی زیاد نه، مصن هفته دوسه روز روزی نهایت 5،6ساعت ازینا نهایت2ساعت مطالعه مفید
      اره بابا، متاسفانه یه مشکلی داریم اینه که خودمونو باور نداریم فکر میکنیم فقط مرغ همسایه غازه
      داداش فقط ی چیزی!!
      من دیپلمم تجربیه ... شهریورم امتحانای تغیر رشته دارم(حسابان و جبر و احتمالا فیزیک3) تا اواخر شهریور (19 شهریور) وقتم میره واسه تشریحی خوندن این درسا ...!
      ی 10روزی اون اخرش میمونه ... بنظرت تو این 10 روز چ درسی رو بخونم؟؟؟
      «امام جعفر صادق(عليه‌السلام)»:

به ياد آن ساعتي باش که بندبند تو در قبر از هم جدا مي‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمي‌گردند. اين تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّي مي‌دهد. (المحجّة‌البيضاء، ج ٨، ص ٢٤١)

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harighe.darya نمایش پست ها
      سلام و عرض تبریک
      برای هندسه آیا سال های پایه هم تست کار کرده بودین یا فقط سال کنکور؟ بعد اگه امکانش هست یه توضیحی درباره روش مطالعه هندسه بفرمایید.
      سلام ممنون
      نه من تو سالای پایه از هندسه متنفر بودم اون بیستم تو کارنامه نهایی مجبور شدم بیست شم
      اگه منظورتون هندسه پابه هست من خودم کل هندسه رو نخوندم فقط دوفصل اخر هندسه سال سوم خوندم اونم اینجوری میخوندم=>اول درسنامه رو میخوندم بعدش مبرفتم سراغ تستا اگه بازم میدیدم دارم لنگ میزنم دوباره میرفتم سراغ درسنامه بعدشم انقد تست مبزدم تا مسلط شم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed sajjad نمایش پست ها
      داداش فقط ی چیزی!!
      من دیپلمم تجربیه ... شهریورم امتحانای تغیر رشته دارم(حسابان و جبر و احتمالا فیزیک3) تا اواخر شهریور (19 شهریور) وقتم میره واسه تشریحی خوندن این درسا ...!
      ی 10روزی اون اخرش میمونه ... بنظرت تو این 10 روز چ درسی رو بخونم؟؟؟
      بنظرم ریاضیجاتتو قوی کن که موقع خوندن ریاضیجات پیش مخت نهنگه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      امییییییییین تبریک داداچ
      سعید احسانیم من
      ایشالا موفق باشی♥♥

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام خیلی خیلی تبریک میگم بهتون،من امسال پشت کنکور موندم و دلیلش اینکه مهندسی کامپیوتر شریف یا امیر کبیرو میخوام😍😅ینی رتبم باید مث رتبه ی شما بشه)اول اینکه شما خودتون باور داشتین که دو رقمی میشین همون اوایل؟و دوم اینکه من تا عید نمیخوام آزمون برم چون میدونم کافیه ترازم پایین باشه خودمو میبازم میخوام تا عید طبق برنامه قلمچی بخونم و هر دو هفته یه بار با کتابای موج آزمون،آزمون بدم بنظرتون خوبه؟!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Capitan4841 نمایش پست ها
      امییییییییین تبریک داداچ
      سعید احسانیم من
      ایشالا موفق باشی♥♥
      مخلصم داش سعید

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fati.__.ab نمایش پست ها
      سلام خیلی خیلی تبریک میگم بهتون،من امسال پشت کنکور موندم و دلیلش اینکه مهندسی کامپیوتر شریف یا امیر کبیرو میخوام������������ی نی رتبم باید مث رتبه ی شما بشه)اول اینکه شما خودتون باور داشتین که دو رقمی میشین همون اوایل؟و دوم اینکه من تا عید نمیخوام آزمون برم چون میدونم کافیه ترازم پایین باشه خودمو میبازم میخوام تا عید طبق برنامه قلمچی بخونم و هر دو هفته یه بار با کتابای موج آزمون،آزمون بدم بنظرتون خوبه؟!
      سلام ،ممنون
      ایشالله سال دیگه کامپیوتر شریف بیارید
      همون اوایل که نه، اصن همچین رتبه تو ذهنم نمیگنجید ولی بعد از عید یه رتبه خیلی بهتری میخاسم که سرجلسه نتونسم بدستش بیارم
      تراز پایین بعد از عیدم هست:/
      من خودم سه تا ازمون جامع قلمچی ترازم اومد پایین ولی خودمو نباختم بجاش استرس گرفتم تویه هفته ی اخر اندازه ی سه ماه درس خوندم
      اینیم که شما گفتین بنظرم خوبه بشرطی شرایط ازمون رو برا خودتون مهیا کنید(تعداد سوالات هر درس، برگه ها مطابق ازمون بچینید کنار هم، محیط دورتون،تایم ازمون ،صندلیو...) البته بعد از عید حتما برید که به شرایط ازمون که دیگرانم هستن عادت کنید بخصوص چهارتا جامع سنجش
      البته سوالای موسسات رو هم اینجا میزارن میتونید اوناروهم استفاده کنید

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin8878 نمایش پست ها
      سلام ،ممنون
      ایشالله سال دیگه کامپیوتر شریف بیارید
      همون اوایل که نه، اصن همچین رتبه تو ذهنم نمیگنجید ولی بعد از عید یه رتبه خیلی بهتری میخاسم که سرجلسه نتونسم بدستش بیارم
      تراز پایین بعد از عیدم هست:/
      من خودم سه تا ازمون جامع قلمچی ترازم اومد پایین ولی خودمو نباختم بجاش استرس گرفتم تویه هفته ی اخر اندازه ی سه ماه درس خوندم
      اینیم که شما گفتین بنظرم خوبه بشرطی شرایط ازمون رو برا خودتون مهیا کنید(تعداد سوالات هر درس، برگه ها مطابق ازمون بچینید کنار هم، محیط دورتون،تایم ازمون ،صندلیو...) البته بعد از عید حتما برید که به شرایط ازمون که دیگرانم هستن عادت کنید بخصوص چهارتا جامع سنجش
      البته سوالای موسسات رو هم اینجا میزارن میتونید اوناروهم استفاده کنید
      آخه من سه سال قلمچی بودم دیگه سردار آزمونی شدم واسه خودم 😂ولی سعی میکنم از دی/ بهمن برم:-) مرسی که پاسخ دادین☺💐

11. Top | #26
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fati.__.ab نمایش پست ها
      آخه من سه سال قلمچی بودم دیگه سردار آزمونی شدم واسه خودم ������ولی سعی میکنم از دی/ بهمن برم:-) مرسی که پاسخ دادین☺������

خواهش میکنم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بهتون تبریک میگم
      عذرمیخوام شما برای کل شیمی از فیلم های الا استفاده کردین یا فقط دوم ؟از کدوم سالش استفاده کردین ؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مبارکهههههههههههههههههه
      تبریکات ویژه و فراوان !!!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

14. Top | #29
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mimnoon نمایش پست ها
      سلام بهتون تبریک میگم
      عذرمیخوام شما برای کل شیمی از فیلم های الا استفاده کردین یا فقط دوم ؟از کدوم سالش استفاده کردین ؟
      سلام خیلی ممنون
      نه دوم
      هرچی برا کنکور 96از سال دوم درس دادن دیدم بقیه شم مال سال قبلش بود، اون فیلمایی که تو کلاس درس گرفته بودن

15. Top | #30
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      مبارکهههههههههههههههههه
      تبریکات ویژه و فراوان !!!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      خیلی ممنونِ ویژه و فراوان از شما دوست عزیز

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن