خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: پیرا پزشکی امسال یا پشت کنکور برای پزشکی

رأی دهندگان
    40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پیرا پزشکی امسال

28 70.00%
    • پشت کنکور برای پزشکی

12 30.00%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question اتاق عمل یا پشت کنکور

سلام
      من سر در گم شدم که امسال بارتبه 14 هزار منطقه 2 که دارم به رشته هایی مثل اتاق عمل و علوم ازمایشگاهی،... رضایت بدم یا بمونم سال دیگه واسه دندون و پزشکی!
      به نظرتون دندون و پزشکی ارزش یک سال رو داره؟
      واقعا نمیدونم چیکار کنم
      لطفا از علاقه حرف نزنید فقط بگین نسبت به پیراپزشکی ها که قبول میشم ارزش داره یک سال واسه دندون و پزشکی بمونم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اکثر مشاورها با توجه به شرایط میگن بری بهتره اما
      همه چی به خودت بستگی داره
      رشته های پیراپزشکی از جمله پرستاری و علوم آزمایشگاهیی و... رو شما میارین اما بازهم بحث علاقه میاد وسط.
      شما اگه علاقه دارین به رشته خاصی و الان قبول میشید خوب برین بهتره چرا؟
      چون اگه شما به سه رشته اول تجربی علاقه نداشته باشین و فقط از روی حرف الباقی بخواین بمونین قطعا رتبه سال آینده تون از امسال بدتر میشه.
      اول علاقه رو پیدا کن بعد تصمیم بگیر.مرسی/.
      اگر شما در مسیری متفاوت از دیگران حرکت میکنید به این معنی نیست که گم شده اید،
      هرکس داستان زندگی خودش رو داره و مسیر آدما برای رسیدن به موفقیت باهم فرق میکنه...!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alinasseri نمایش پست ها
      اکثر مشاورها با توجه به شرایط میگن بری بهتره اما
      همه چی به خودت بستگی داره
      رشته های پیراپزشکی از جمله پرستاری و علوم آزمایشگاهیی و... رو شما میارین اما بازهم بحث علاقه میاد وسط.
      شما اگه علاقه دارین به رشته خاصی و الان قبول میشید خوب برین بهتره چرا؟
      چون اگه شما به سه رشته اول تجربی علاقه نداشته باشین و فقط از روی حرف الباقی بخواین بمونین قطعا رتبه سال آینده تون از امسال بدتر میشه.
      اول علاقه رو پیدا کن بعد تصمیم بگیر.مرسی/.
      حقیقتش خودم نمیدونم به چی علاقه دارم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشکل ما اینه ک همه کورکورانه ( شما رو عرض نمیکنم کلی میگم) میخان پزشک شن ...
      من کلی دوس دارم ک پزشکی یا دندون یا دارو یا فیزیو یا بقیه ی رشته ها میخونن....
      خیلی از بچه های پزشکی از شغلشون ناراضین و به اجبار دارن ادامه میدن ( کافیه ک فقط یه تحقیق ساده تو خوابگاها کنی ک چن درصد بچه های پزشکی معتادن خیلی چیزا دستگیرت میشه )
      بنظرم کسی ک میخاد برای کنکور بخونه اول یه سری باید بره دانشکده ها ی علوم پزشکی و کامل تحقیق کنه با بچه ها مشورت کنه با مسول های دانشکده صحبت کنه محیطای بیمارستا نی رو حضور پیدا کنه و سختی های کارو از نزدیک ببینه ...بی خوابی ها رو ببینه .. اون جزوه و کتابای وحشتناکشونو ببینه ... خلاصه همه ی جوانبو در نظر بگیری بعد شروع کنی به درس خوندن برا اون رشته ای که دوس داری ...
      تعجب میکنم از کسی ک هیچ اطلاعی نداره از رشته های پزشکی و میگه علاقه دارم
      بنظرم یه کار میتونی کنی : برو بیمارستان شهرتون..یا اگه مرکز استانی برو بیمارستان ها ی بزرگ رو ببین ... اونجا همه هستن... از پزشک بگیر تا کارشناس اتاق عمل و پرستار و علوم تغذیه و رادیولوژی و ... تا بهداشت ... با همشون حرف بزن ..کارشونو از نزدیک زیر نظر داشته باش بعد تصمیم بگیر
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      علاقه نباید براساس اسم رشته باشه باید کاملا در مورد هر رشته که میخوای بری اطلاعات کاملشو در بیاری و سبک سنگین کنی آیا شرایط این رشته رو میتونی تحمل کنی یا پشت کنکور موندن راحت تره؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azem نمایش پست ها
      سلام
      من سر در گم شدم که امسال بارتبه 14 هزار منطقه 2 که دارم به رشته هایی مثل اتاق عمل و علوم ازمایشگاهی،... رضایت بدم یا بمونم سال دیگه واسه دندون و پزشکی!
      به نظرتون دندون و پزشکی ارزش یک سال رو داره؟
      واقعا نمیدونم چیکار کنم
      لطفا از علاقه حرف نزنید فقط بگین نسبت به پیراپزشکی ها که قبول میشم ارزش داره یک سال واسه دندون و پزشکی بمونم؟
      اول با خودت رو راست باش چون بیشتر کسایی که پشت کنکور میمونن اولش انگیزه دارن ک میخونن بعدش نه..همه نه ولی اکثرا همینه وضعشون...
      راجع به اتاق عمل نظری ندارم...ولی رو پرستاری شک نکن ...هوشبری هم میگن بد نیس..یکی از اشناهای ما با فوق هوشبری الان رئیس بخش دیالزه...پرستاری هوشبری بعد طرحت به احتمال بالا استخدامت میکنن اگ کارت خوب باشه..
      ولی اگ پرستاری میاری اول پرستاری..
      اگه میدونی میخونی بمون ارزش داره ولی اگ میدونی حوصله نداری برو

ویرایش توسط Sara prs : 22 مرداد 1396 در ساعت 12:23

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

با شرایط کنکور امسال و جو سنگین رقابتیش ریسکه واقعن پشت کنکور موندن

ولی علاقه هم مهمه دگ.. اگه حتی اندک علاقه ای هم داری ب پرستاری یا هوشبری ب نظر من بری خیلی بهتره

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پشت موندن خیلی ریسک داره ولی اگ خودتو بشناسی ک میتونی خوبه موندن دندونم حتما ارزش یک سالو داره حتی دوسال
      ولی دیگ بخوای بمونی ی ثانیه هم نباید از دست بدی -__-
      اتاق عمل بد نیست ولی دندون خیلی بهتره : دی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up
      بازار کار اتاق عمل چجوریه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو
      انتخاب رشته کن
      پرستاری بهتره توی این رنج رتبه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinnna نمایش پست ها
      برو
      انتخاب رشته کن
      پرستاری بهتره توی این رنج رتبه
      نمیدونم چرا از پرستاری خوشم نمیاد.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال جالبی پرسیدید
      اگه کسی توان قبول شدن دندانپزشکی داشته باشه یکسال که سهله اگه 10 سال هم پشت کنکور هم بمونه نباید بره اتاق عمل
      ولی اغلب کسایی که ادعا میکنن در عمل نمیتونن
      اگه قراره نتونی نباید وقتت رو تلف کنی. امسال بری اتاق عمل بهتره تا اینکه چند سال دیگه بری اتاق عمل

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhm نمایش پست ها
      سوال جالبی پرسیدید
      اگه کسی توان قبول شدن دندانپزشکی داشته باشه یکسال که سهله اگه 10 سال هم پشت کنکور هم بمونه نباید بره اتاق عمل
      ولی اغلب کسایی که ادعا میکنن در عمل نمیتونن
      اگه قراره نتونی نباید وقتت رو تلف کنی. امسال بری اتاق عمل بهتره تا اینکه چند سال دیگه بری اتاق عمل
      توانش رو که دارم ان شاء الله. چون پارسال کم کاری کردم تازه تو کنکور وقت هم کم اوردم(ریاضی رو گذاشتم اخر خیلی ضرر کردم نمیدونستم اینقدر اسون میاد امسال) فقط میخواستم بدونم که ارزشش رو داره برای یکسال وقت گذاشتن که طبق نظر دوستان مث اینکه داره.

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پشت کنکور موندن ریسکه.هر سال هم میانگین درصد ها میره بالاتر
      اگه واقعا میتونی تحمل کنی بمون.اگر نه بری بهتره.مطمئن باش بری توی محیط دانشگاه نظرت عوض میشه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      پشت کنکور موندن ریسکه.هر سال هم میانگین درصد ها میره بالاتر
      اگه واقعا میتونی تحمل کنی بمون.اگر نه بری بهتره.مطمئن باش بری توی محیط دانشگاه نظرت عوض میشه
      به نظر شما جز پرستاری کدوم پیراپزشکی ها واقعا خوبه و بازار کار عالی داره؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن