خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

چرا نباید موند پشت کنکور؟؟؟

سلام..
      از هر پشت کنکوری نظر خواهی میکنی..میگه اصلا نباید موند پشت کنکور..هیچ دلیل قانع کننده ای هم نداره...فقط میگن نمیشه خوند...
      اگه واقعا مشکل دیگه ای هست بگین...راهی برا موفقیت هست؟؟
      من میخوام یه سال بمونم..هر چند میبینم خیلیا نتیجه نمیگیرن...
      اینجا کیا پشت کنکور می مونن؟؟ لطفا بگین تا تو انجمن بشناسمتون....
      منتظر توضیحاتتون هستم...
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      سلام..
      از هر پشت کنکوری نظر خواهی میکنی..میگه اصلا نباید موند پشت کنکور..هیچ دلیل قانع کننده ای هم نداره...فقط میگن نمیشه خوند...
      اگه واقعا مشکل دیگه ای هست بگین...راهی برا موفقیت هست؟؟
      من میخوام یه سال بمونم..هر چند میبینم خیلیا نتیجه نمیگیرن...
      اینجا کیا پشت کنکور می مونن؟؟ لطفا بگین تا تو انجمن بشناسمتون....
      منتظر توضیحاتتون هستم...

دکتر افشار : همه ساله در این موقع های سال در تابستان تعدادی از کنکوری های سابق هستند که به علت کمال گرایی و گاهی اوقات محدودیت هایی در سال گذشته تمایا به یکسال موندن رو دارن . در این موقعیت حجمه حرف و حدیث ها و صحبت ها زیاد هست . مخالفان و موافقان . امروز میخوایم در این مورد بحث کنیم. و در مجموع اعتقاد داریم که نفع یا ضرر در هر دو حالت وجود داره و این خود فرد هست که تصمیمش رو باید بر طبق اصول بگیره

پشت کنکور ( فارغ التحصیلان ) ماندن یا نماندن ؟ - کنکور

3. Top | #3
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      ارزششو نداره 1 سال عمرتو تلف کنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برو تا به روز من نیفتی.من سال اول13000آوردم،با خودم گفتم اگه یه سال دیگه وایسم فیزیوتراپی قبول میشم.وایسادم ولی سال بعدش آوردم20000.چون از اول هدفم رشته های پیراپزشکی بود،زدم ولی هیچکدوم از پرستاری و اتاق عمل و .... نیاوردم.مجبور شدم یک سال دیگه وایسم و امسال دیگه داغون شدم و رتبم شد45000.منطقه سه هستم.الان موندم چیکار کنم.به چه کنم چه کنم افتادم.به روزی افتادم که دعا میکنم آزاد پرستاری بیارم.همه سال اولی ها و دومی ها فک میکنن اگه وایسن موفقتر میشن ولی خیلی وقتها پشت کنکور ماندن به ضرر آدم تموم میشه.مثال بارزش خودم هستم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز فرمایشات همه ی دوستان درسته اما به عنوان مثال خودم پارسال 15000 شدم ولی با پشتکار فراوان خوندم و امسال 1500 شدم دقیقا برعکس همه ! میدونی جرا ؟ چون همیشه با بقیه فرق میکردم مثلا تو کانون موقعی که همه افت میکردند من ترازم میرفت بالا حالا بشین فکر کن آیا تو هم مثل بقیه هستی یا متفاوت ؟ میتونی خلاف جهت آب شنا کنی ؟ اینکه همه میگند سخته چون باید هم بخونی هم جلوی استرس واضطراب شدیدو بگیری از من میشنوی تنها رشته ای که ارزش موندن داره تجربیه و اگه جربزشو داری شروع کن سوال دیگه داشتی بگو تا بگم چجوری خلاف جهت این یک سال شنا کنی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ببینین بچه ها پشت کنکور بمونی اگه هدفت جدی باشه مشکلی نیست، ولی باید قبول کنی، نگاه خانواده، و وضعیت خودت، ابداً مثل سال اول نیست.
      پس منطقی فکر کنید.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه از اول هدفت این بوده ک یک سال بمونی بمون یاد بگیر تو کتابخونه درس بخونی و عادت کنی و ارادتو حفظ کنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من از نظر روانشناسی این مشکل وجود داره:

خودم منم درگیر این موضوع هستم حتی...

1- اینکه نگاه دیگران دوستان ، آشنایان ف فامیل و حتی خانواده اذیتتون میکنه و هر روز خودتونو سرزنش میکنید که چرا پارسال نخوندم ای کاش به زمان پارسال برمیگشتم

2- اینکه همش احساس میکنید از همسن و سالای خودتون عقبل موندید و فلانی دانشگاه درس میخونه من نمیتونم

نگاه بقیه به نظر من اذیت میکنه ف شاید خیلی ها اینطوری نباشن اما من اکثر کسایی که دیدم اینطور بودن

اتفاقا شمایی که میگی برید کتابخونه تو کتابخونه برید همه به چشم یه دوساله به شما نگاه میکنن و همین اذیتتون میکنه ، به نظر من خونه تو اتاق بخونید...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها..واقعا استفاده کردم از نظراتتون ممنون...
      من با خوندن مشکلی ندارم..چون یه سال هم تا حدودی خوندم با مطالب تا حدی آشنایی دارم.. نگاه دیگران و نزدیکان هم برام مهم نیست..چون نزدیکان خودشون زیاد داشتن از این موارد..
      هیچ کاری هم ندارم..بیکار بیکار..مکان و امکانات ( کتاب و این چیزا ) هم میتونم تهیه کنم..یه کلام..همه چی فراهمه..
      ولی نمیدونم چرا بدبینم به این موضوع..خیلی کمن اونایی که موندن و نتیجه گرفتن...
      هدف من یه کم گنده منده هستش..میخوام پزشکی قبول شم...هر طوری که شده..
      حاضرم برم تنها بمونم کره ماه درس بخونم..
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خسته نباشید من منطقه ۳ هستم ورشته ی ریاضی. امسال چون پدرم روازدست دادم نتونستم درس بخونم وسی هزار اوردم و ملی مجاز شدم میخوام یه سال بشینم و درس بخونم اما هزار تا حرف وحدیث هستش. یکی میگه کنکور حذف میشه . یکی میگه بروامسال دانشگاه . یکی میگه بشین .یکی میگه دولت جدید امکان داره بخش نامه ای بیاره که به ضررت تموم بشه. من درسته ملی مجاز شدم اما رشته هایی که قبول شدم رو اصلا دوست ندارم من میخوام عمران قبول بشم که با ۱۲۰۰۰هم میتونم قبول شم اگه روزی ۵ ساعت بخونم میتونم ۱۰ هزار بیارم یانه توروخدا کمکم کنین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبم...
      گفتم اول یه معرفی نامه از خودم بزارم : من منطقه 3 رشته ی تجربی بنا به دلایلی امسال 5000 منطقه 3 شدم. شاید برا خیلیا رویا یا آرزو باشه اما من 3 هفته مونده به کنکور تصمیم گرفتم که بمونم برا سال بعد . به هر حال کنکور 92 گذشت و آه و حسرت فایده ای نداره. الان تصمیممو گرفتم که سال بعد حدود 400 منطقه بشم و دندون اصفهان قبول شم...
      تو این 2-3 روزه خیلی اذیت شدم هم از طرف خانواده و هم از طرف خودم چون 2 هفته ی آخر هیچی درس نخوندم و بااینکه تو روش 3 روز یکبارها رتبم به 1500 هم رسید اما چون درس نخوندم از دندون پزشکی جا موندم...
      تصمیمم جدیه برای امسال برنامه هم دارم که از شنبه (یا جمعه) ی آینده شروع به درس خوندن کنم با روزی 13 ساعت . روزایی که کتابخونه بازه میرم کتابخونه . اینم بهتون بگم که هیچکس به شما به چشم فارالتحصیل نگاه نمیکنه و اذیت نمیشین حتی اگه یکی دو تا دوست هم اونجا داشته باشین که پا به پای شما درس بخونن درس خوندن براتون لذت بخش هم میشه...
      فقط یادت نره که باید انگیزه داشت. در ضمن چون فارالتحصیل هستین واحد های استراحتی رو هم در طول هفته (سعی کنین اواخر هفته ) داشته باشین...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      راست میگه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها منم رتبم امسال خوب نشد 5500 ولی پزشکی می خواستم برا همین می خوام یه سال بمونم درسته که خیلی ها رتبشون بدتر شده اما من کساییرو میشناسم که خیلی هم بهتر شدن. فقط باید روش مطالعطو تغییر بدی اگه مثل پارسال باشی مسلمه که بدتر میشی بچه به نظر شما هم من میتونم جبران کنم؟؟؟؟ امسال آزمون برم سنجش یا کانون ؟؟؟ جامعه آماری سنجش چه طوریه؟؟ زیادی آسون نیست؟؟ آخه نمی خوام از این بیشتر خرج رو دست پدرمادرم بذارم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آزی نمایش پست ها
      بچه ها منم رتبم امسال خوب نشد 5500 ولی پزشکی می خواستم برا همین می خوام یه سال بمونم درسته که خیلی ها رتبشون بدتر شده اما من کساییرو میشناسم که خیلی هم بهتر شدن. فقط باید روش مطالعطو تغییر بدی اگه مثل پارسال باشی مسلمه که بدتر میشی بچه به نظر شما هم من میتونم جبران کنم؟؟؟؟ امسال آزمون برم سنجش یا کانون ؟؟؟ جامعه آماری سنجش چه طوریه؟؟ زیادی آسون نیست؟؟ آخه نمی خوام از این بیشتر خرج رو دست پدرمادرم بذارم
      اینجا رو ببین اگه جوابت رو نگرفتی از رتبه های برتر ! بپرس

http://forum.konkur.in/thread5448.html

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی برم کانون؟؟؟؟؟؟ پس مطمئنی سنجش خوب نیست؟؟؟؟ پارسال گزینه دو بودم می خوام یه جایی برم سوالاش مشابه کنکور باشه جامعه آماریشم خوب باشه امسال چند تا ازدوستام پزشکی قبول شدن منطقه یک هم هستم دیگه فرصت ریسک کردن ندارم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)