خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

کمکک ! پردیس شریف یا کالج در انگلیس ؟

سلام به همه
      به راهنماییتون نیاز دارم رتبه 10000 رشته ریاضی هستم . میخاستم ببینم برای پردیس های دانشگاه های معتبر شانس دارم یا نه ؟؟ ( ساکن تهرانم )
      و یه سوال دیگه حالا به فرض این که شانس پردیس هم داشته باشم ادامه تحصیل تو کالج های انگلیس هم تو انتخابام هست ... بهتره الان برم یا بعد لیسانس ؟
      آیلتس هم دارم زبانم فوله ...
      پس شد .... 1) پردیس قبول میشم یا نه ؟ 2) پردیس بهتر یا کالج در انگلستان ؟
      مرسی همکاریتون
      پ.ن : هزینه هم اصلا برام نیست کیفیت مهمه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پردیس دانشگاه شریف که کیش هست بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو میگیره

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک کنم همه پردیس های دانشگاه های برتر و بتونی بری ولی دانشگاه های مزخرف ایران کجا انگلیس کجا به نظرم وقتتو ایران به هدر نده برترین دانشگاه اینجا هم در مقایسه به تومور هیچه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      معمولا افرادی در تحصیل خارج کشور موفق هستند که در کشور خودشون جزو افراد برتر و سرامدان اموزشی باشند

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kimiasbg نمایش پست ها
      سلام به همه
      به راهنماییتون نیاز دارم رتبه 10000 رشته ریاضی هستم . میخاستم ببینم برای پردیس های دانشگاه های معتبر شانس دارم یا نه ؟؟ ( ساکن تهرانم )
      و یه سوال دیگه حالا به فرض این که شانس پردیس هم داشته باشم ادامه تحصیل تو کالج های انگلیس هم تو انتخابام هست ... بهتره الان برم یا بعد لیسانس ؟
      آیلتس هم دارم زبانم فوله ...
      پس شد .... 1) پردیس قبول میشم یا نه ؟ 2) پردیس بهتر یا کالج در انگلستان ؟
      مرسی همکاریتون
      پ.ن : هزینه هم اصلا برام نیست کیفیت مهمه
      مورد اول رو که بهتره بگم چه رشته؟ ینی میخواید هر رشته ای شد قبول بشید؟علاقه ای چیزی نسبت به رشته خاصی ندارید؟
      همینجوری که بخواید قبول شید اره فقط عمران پردیس شریف قبول میشید.البته امیرکبیر اکثرنشو قبولید .ولی فک میکنم درست نباشه اینجوری انتخاب رشته کردن که هر جا و هر چی شد برم.

در مورد سوال دومیتون هم خب بگید چه دانشگاهی .درسته رتبه ی شریف هم حدود 300 400 هست تو جهان ولی قرار نیست که همه دانشگاه های انگلیس و در همه رشته هاش از ایران بهتر باشن.
      یه خرده دقیقتر و عاقلانه تر و بر اساس تحقیق تصمیم بگیرید نه اینکه هر چی شد خوبه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADaM AhaNi نمایش پست ها
      معمولا افرادی در تحصیل خارج کشور موفق هستند که در کشور خودشون جزو افراد برتر و سرامدان اموزشی باشند
      ینی میخای بگی من ضعیفم ؟ )) من به کنکور ایران اعتقادی ندارم خیلیم نخوندم براش وقتی میتونم خیلی راحت تر پردیس و حتی خارج از کشور تحصیل کنم چرا چرتا پرتایی رو بخونم که هفته بعد کنکور یادم بره )

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها

مورد اول رو که بهتره بگم چه رشته؟ ینی میخواید هر رشته ای شد قبول بشید؟علاقه ای چیزی نسبت به رشته خاصی ندارید؟
      همینجوری که بخواید قبول شید اره فقط عمران پردیس شریف قبول میشید.البته امیرکبیر اکثرنشو قبولید .ولی فک میکنم درست نباشه اینجوری انتخاب رشته کردن که هر جا و هر چی شد برم.

در مورد سوال دومیتون هم خب بگید چه دانشگاهی .درسته رتبه ی شریف هم حدود 300 400 هست تو جهان ولی قرار نیست که همه دانشگاه های انگلیس و در همه رشته هاش از ایران بهتر باشن.
      یه خرده دقیقتر و عاقلانه تر و بر اساس تحقیق تصمیم بگیرید نه اینکه هر چی شد خوبه.
      نه عزیزم من رشته مد نظرم کامپیوتر یا آی تی هست فقط هم میخام اگر ایران باشم از دانشگاه معتبر مدرک بگیرم اگر هم بخوام برم انگلیس باید یک سال کالجو طی کنم و بعد از اون و پاس شدن درساش میتونم به دانشگاه های برترش مثل اکسفورد و کمبریج اپلای کنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      ینی میخای بگی من ضعیفم ؟ )) من به کنکور ایران اعتقادی ندارم خیلیم نخوندم براش وقتی میتونم خیلی راحت تر پردیس و حتی خارج از کشور تحصیل کنم چرا چرتا پرتایی رو بخونم که هفته بعد کنکور یادم بره )
      اصلا بحث ضعیف بودن شما نیست . من خودم در حال حاضر از شما خیلی خیلی ضعیف ترم ! من طبق تجربه گفتم . طبق دیده ها وشنیده هام افرادی موفق هستند که تو ایران تاپ باشن مخصوصا ریاضیا! شما اطمینان خاطر داشته باش کنکور ایران قابل قبوله! تمامی افراد برتر کنکور تو همه جا برتر هستند! نمونشم شریفیا. همشون رتبه برتر میشن . شریف میخونن بعدشم بهترین دانشگاه های دنیا

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اصلا بحث ضعیف بودن شما نیست . من خودم در حال حاضر از شما خیلی خیلی ضعیف ترم ! من طبق تجربه گفتم . طبق دیده ها وشنیده هام افرادی موفق هستند که تو ایران تاپ باشن مخصوصا ریاضیا! شما اطمینان خاطر داشته باش کنکور ایران قابل قبوله! تمامی افراد برتر کنکور تو همه جا برتر هستند! نمونشم شریفیا. همشون رتبه برتر میشن . شریف میخونن بعدشم بهترین دانشگاه های دنیا
      خب عزیزم مگه کمبریج و اکسفورد چنتا ادم داره که تو ایران کنکور داده باشن )) من اگر هم بخوام برم باید کالج رو بگذرونم و با توجه به اینکه ریاضیات ایران معمولا قوی تره و منم زبان خوبه شانسم برای دوره کارشناسی اونجا بالا میره ... اون هایی هم که شریف میخونن حتما راه دستشون نیست که امریکا یا کشورهای خوب برن چون پذیرش تو کارشناسی پول و زبان فول میخاد پس فک نکن برای تقویت پایه میرن شریف

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      خب عزیزم مگه کمبریج و اکسفورد چنتا ادم داره که تو ایران کنکور داده باشن )) من اگر هم بخوام برم باید کالج رو بگذرونم و با توجه به اینکه ریاضیات ایران معمولا قوی تره و منم زبان خوبه شانسم برای دوره کارشناسی اونجا بالا میره ... اون هایی هم که شریف میخونن حتما راه دستشون نیست که امریکا یا کشورهای خوب برن چون پذیرش تو کارشناسی پول و زبان فول میخاد پس فک نکن برای تقویت پایه میرن شریف
      فقط میتونم بگم یه مقدار از منابع مطلع تحقیق کن.شما اصلا از سوابق تحصیلی افراد ایرانی مشغول تحصیل در اکسفورد رو دیدید ؟؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فقط میتونم بگم یه مقدار از منابع مطلع تحقیق کن.شما اصلا از سوابق تحصیلی افراد ایرانی مشغول تحصیل در اکسفورد رو دیدید ؟؟
      عزیزم اکثر ایرانی ها از مقطع کارشناسی ارشد وارد دانشگاه های اونور میشن چون اون دانشگاه ها بورسشون میکنن ولی من قضیم فرق داره میخام از کارشناسی برم

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نه عزیزم من رشته مد نظرم کامپیوتر یا آی تی هست فقط هم میخام اگر ایران باشم از دانشگاه معتبر مدرک بگیرم اگر هم بخوام برم انگلیس باید یک سال کالجو طی کنم و بعد از اون و پاس شدن درساش میتونم به دانشگاه های برترش مثل اکسفورد و کمبریج اپلای کنم
      اها این یه چیزی که میگید کامپیوترو دوس دارید.
      پردیس شریف که نمیارید.امیرکبیر شاید .
      حدودی اینجا میتونید ببینید:
      کارنامه کنکور - تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه
      و اون یکی هم :در مورد قبول شدن توی این دانشگاه ها توی لیسانس خیلی نمیدونم.زبانتون که خوبه بهتره تو ی دپارتمان های کامپیوترشون شرایطو ببینید.اگه میگید همین دانشگاه ها میشه که خیلی خوبه.حتمن برید.( دانشگاه هایی که اونجا دیدید رتبه جهانیشون توی کامپیوتر زیر 200 مثلن باشن خیلی خوبن و فک میکنم مناسب)

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

اها این یه چیزی که میگید کامپیوترو دوس دارید.
      پردیس شریف که نمیارید.امیرکبیر شاید .
      حدودی اینجا میتونید ببینید:
      کارنامه کنکور - تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه
      و اون یکی هم :در مورد قبول شدن توی این دانشگاه ها توی لیسانس خیلی نمیدونم.زبانتون که خوبه بهتره تو ی دپارتمان های کامپیوترشون شرایطو ببینید.اگه میگید همین دانشگاه ها میشه که خیلی خوبه.حتمن برید.( دانشگاه هایی که اونجا دیدید رتبه جهانیشون توی کامپیوتر زیر 200 مثلن باشن خیلی خوبن و فک میکنم مناسب)
      به من گفتن تا 20 هزار شانس دارن شریف قبول شن چون اکثر افراد از پس هزینه هاش بر نمیان و انتخاب نمیکنن ولی مشکل اینه که کیشه و من اب و هواشو دوست ندارم ....

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به من گفتن تا 20 هزار شانس دارن شریف قبول شن چون اکثر افراد از پس هزینه هاش بر نمیان و انتخاب نمیکنن ولی مشکل اینه که کیشه و من اب و هواشو دوست ندارم ....
      فک میکنم دوتا پردیس داره شریف
      اونی که تو تهرانه فقط 4تا رشته پذیرش داره.اونجا رو رتبتون فاصله داره.ولی کیش اره قبول میشید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

فک میکنم دوتا پردیس داره شریف
      اونی که تو تهرانه فقط 4تا رشته پذیرش داره.اونجا رو رتبتون فاصله داره.ولی کیش اره قبول میشید
      نه فقط همون کیشه فک کنم حالا بحثم کلا رو شریف نبود همه دانشگاه های دولتی تهران پردیس دارن اکثرا

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن