خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

***کنکوریای هنر***البته اگه هستن:/.....کمک برای انتخاب رشته

سلام دوستان
      من رتبه 450 هنر شدم...البته تو سهمیه ایثارگران که تایید نشد 55 شده بودم...یبارم ما دو رقمی شدیم تو زندگیمون تاییدش نکردن
      یه سوال داشتم
      با این رتبه طراحی صنعتی میارم؟چه شهرایی؟اصفهان ممکنه بیارم؟
      بعد طراحی صنعتی هم پردیس داره؟شهریش چقدره؟
      خواهشا هرکس اطلاعی داره کمک کنه
      +
      راهی نیست بشه سهمیه رو تایید کرد؟کسی نرفته دنبالش؟من هرچی زنگ میزنم سنجش نیستن انگار
      پیشاپیش تشکر
      When will those dark clouds all disappear

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه ت که خوبه
      ولی آزمون عملی رو شرکت کردی؟طراحی صنعتی آزمون داشت که البته فکر کنم دوازدهم بود و تموم شد.اگه شرکت نکردی انتخاب رشته ش بی فایده س چون رتبه یک هم اگه عملی رو شرکت نکنه قبول نمی شه.
      اگر شرکت کردی و در سطح متوسط به بالا آزمون دادی حتی شانس قبولی علم و صنعت رو هم داری.اصفهان هم که صد درصده.
      فکر می کنم دانشگاه هنر شبانه ش رو داشته باشه ولی پردیس نه نداره.هنوز اقدام به زدن پردیس نکردن
      تایید سهمیه رو هم خبر ندارم ولی فکر کنم مهلتش دیگه گذشته باشه.البته رتبه ت بدون سهمیه هم برای قبولی کافیه اگه آزمون رو شرکت کردی.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      رتبه ت که خوبه
      ولی آزمون عملی رو شرکت کردی؟طراحی صنعتی آزمون داشت که البته فکر کنم دوازدهم بود و تموم شد.اگه شرکت نکردی انتخاب رشته ش بی فایده س چون رتبه یک هم اگه عملی رو شرکت نکنه قبول نمی شه.
      اگر شرکت کردی و در سطح متوسط به بالا آزمون دادی حتی شانس قبولی علم و صنعت رو هم داری.اصفهان هم که صد درصده.
      فکر می کنم دانشگاه هنر شبانه ش رو داشته باشه ولی پردیس نه نداره.هنوز اقدام به زدن پردیس نکردن
      تایید سهمیه رو هم خبر ندارم ولی فکر کنم مهلتش دیگه گذشته باشه.البته رتبه ت بدون سهمیه هم برای قبولی کافیه اگه آزمون رو شرکت کردی.
      مرسی از راهنماییاتون
      آزمون عملی رو که دادم...ولی آمادگی نداشتم زیاد...یعنی اون 30 تا تستی رو خیلی خوب بود فک کنم20تاییشو درست زده باشم
      ولی اون 8 تا عملی رو 6 تاشو کلا جواب دادم اونم ناقص و با طراحی خیلی افتضاح...تمرین کردم یکم ولی دستم خیلی ضعیفه هنوز نمیتونم اتود بزنم درست
      حالا با این وضعیت شما فک کن من از صد نمره عملی 40-50 تاشو هم بگیرم
      علم و صنعت ممکنه بیارم؟؟؟اصفهان چی؟
      بازم ممنون.
      ویرایش توسط mahdi.sniper : 22 مرداد 1396 در ساعت 02:34

4. Top | #4
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداروشکر اگه شرکت کردین شانستون برای اصفهان و کلا رشته های شهرستان خیلی زیاده.
      رتبه تون کاملا برای اصفهان کفایت می کنه حتی زیادم هست
      علم و صنعت شاید نه ولی اصفهان رو تقریبا می تونم براتون تضمین کنم!
      به ترتیب اولویت دانشگاه هایی که می خواهین رو بزنین حتما یه سراسری خوب قبول می شوید.
      برای عملی کلاس رفته بودین یا اطلاعات خودتون بود؟تستیارو از کجا بلد بودین؟!
      موفق باشید
      ویرایش توسط susba : 22 مرداد 1396 در ساعت 07:35

6. Top | #6
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      خداروشکر اگه شرکت کردین شانستون برای اصفهان و کلا رشته های شهرستان خیلی زیاده.
      رتبه تون کاملا برای اصفهان کفایت می کنه حتی زیادم هست
      علم و صنعت شاید نه ولی اصفهان رو تقریبا می تونم براتون تضمین کنم!
      به ترتیب اولویت دانشگاه هایی که می خواهین رو بزنین حتما یه سراسری خوب قبول می شوید.
      برای عملی کلاس رفته بودین یا اطلاعات خودتون بود؟تستیارو از کجا بلد بودین؟!
      موفق باشید
      اگه سهمیه لعنتی اوکی میشد شاید میشد به تهران هم امیدوار بود....مرسی از راهنماییتون...اخه برا هنر هیچ منبعی نیست که با چه رتبه هایی قبول شدن
      شما خودتون چی میخونید???
      برا آزمون عملی هم نه....نرفتم...واسه هنین دستم ضعیف بود....بقیش و اون سی تا هم که بیشتر ا
      طلاعات عمومی بود...چمیدونم پیچ مهره و جک دوچرخه و شیرفلکه ازین چیزا....سخن نبود که

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من چهارسال دبیرستان رو انسانی خوندم ولی امسال واسه کنکور هنر درس می خوندم.
      ادبیات نمایشی می خوام.سراسری تهران.
      اگه عملیمو عالی بدم شانس قبولی دارم ولی خیلی نگرانم نمی دونم قراره چه اتفاقی بیفته.تا جایی که تونستم خوندم و مطالعه کردم ولی بازم نگرانم.
      خوش به حال شما عملیتونو دادین رفت
      تازه اگرم عملیمو عالی بدم که هم شانس دانشگاه تهران و هم هنر رو دارم نمی دونم کدومو اول بزنم....خلاصه خیلی سردرگمم. ولی سعی می کنم بقیه رو از سردرگمی نجات بدم

8. Top | #8
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من چهارسال دبیرستان رو انسانی خوندم ولی امسال واسه کنکور هنر درس می خوندم.
      ادبیات نمایشی می خوام.سراسری تهران.
      اگه عملیمو عالی بدم شانس قبولی دارم ولی خیلی نگرانم نمی دونم قراره چه اتفاقی بیفته.تا جایی که تونستم خوندم و مطالعه کردم ولی بازم نگرانم.
      خوش به حال شما عملیتونو دادین رفت
      تازه اگرم عملیمو عالی بدم که هم شانس دانشگاه تهران و هم هنر رو دارم نمی دونم کدومو اول بزنم....خلاصه خیلی سردرگمم. ولی سعی می کنم بقیه رو از سردرگمی نجات بدم
      دمت گرم داداش/آبجی
      والا واسه هنر هیییییییییییچی نیست
      من تنها منبع اطلاعاتیم میرفتم دانشگاه هنر اصفهان اونام اطلاعات درستی نمیدادن که آزمونشون چیه چجوریه فقط میگفتن بشین طراحی کن و یه سریاشونم میگفتن پول بده کلاس بذاریم
      حالا پس میگی من با همین 450 ممکنه علم وصنعت هم بیارم؟پلی تکنیک چی؟
      اطلاعاتت تا چه حد موثقه ؟بر اساس رتبه های پارساله؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      دمت گرم داداش/آبجی
      والا واسه هنر هیییییییییییچی نیست
      من تنها منبع اطلاعاتیم میرفتم دانشگاه هنر اصفهان اونام اطلاعات درستی نمیدادن که آزمونشون چیه چجوریه فقط میگفتن بشین طراحی کن و یه سریاشونم میگفتن پول بده کلاس بذاریم
      حالا پس میگی من با همین 450 ممکنه علم وصنعت هم بیارم؟پلی تکنیک چی؟
      اطلاعاتت تا چه حد موثقه ؟بر اساس رتبه های پارساله؟

براساس رتبه ها و اطلاعات دانشجوها که رتبه های همکلاسیاشونو می دونن.
      راستش علم وصنعت صددرصدی نیست...چون انتخاب سوم بچه ها فارغ از رتبه بعد از تهران و هنر علم و صنعته.
      پلی تکنیک مگه طراحی صنعتی داره؟اگه داشته باشه اونم می شه چهارمی ...
      نمی دونم خیلی بستگی به عملی داره...اونایی که عملی های عالی یعنی فراتر از حد عادی دادن با هزار و هفتصد دانشگاه تهران هم قبول می شن!شما هم که می گی عملی رو متوسط دادی رتبه ت هم نسبتا خوبه پس شانس داری.

10. Top | #10
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

براساس رتبه ها و اطلاعات دانشجوها که رتبه های همکلاسیاشونو می دونن.
      راستش علم وصنعت صددرصدی نیست...چون انتخاب سوم بچه ها فارغ از رتبه بعد از تهران و هنر علم و صنعته.
      پلی تکنیک مگه طراحی صنعتی داره؟اگه داشته باشه اونم می شه چهارمی ...
      نمی دونم خیلی بستگی به عملی داره...اونایی که عملی های عالی یعنی فراتر از حد عادی دادن با هزار و هفتصد دانشگاه تهران هم قبول می شن!شما هم که می گی عملی رو متوسط دادی رتبه ت هم نسبتا خوبه پس شانس داری.
      ببخشین
      من 450 منطقه 1 شدمااااا
      مطمئنین اصفهان میارم؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطمئن صددرصد که خب اگه امسال همه رتبه های قبل از شما طراحی بزنن نه!
      ولی براساس شواهد بله.شانس زیادی دارین.

12. Top | #12
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      مطمئن صددرصد که خب اگه امسال همه رتبه های قبل از شما طراحی بزنن نه!
      ولی براساس شواهد بله.شانس زیادی دارین.
      خب آخه اولا همه که عملی طراحی ندادن
      دوما طراحیه...پزشکی نیست که همه واسش له له بزنن و از اولین تا آخرین نفر کنکور انتخاب اولشون پزشکی تهران باشه
      درسته؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      خب آخه اولا همه که عملی طراحی ندادن
      دوما طراحیه...پزشکی نیست که همه واسش له له بزنن و از اولین تا آخرین نفر کنکور انتخاب اولشون پزشکی تهران باشه
      درسته؟
      بله دقیقا.
      بچه های هنر هر رتبه ای که بیارن می رن دنبال چیزی که خودشون می خوان.اصولا درجه بندی رتبه ای جوری که تو رشته های دیگه شایع هست که مثلا حقوق،روانشناسی،حسابداری تو هنر چنین چیزی وجود نداره.برای همین می شه با رتبه بالا رشته دلخواه قبول شد،با رتبه پایین رشته دلخواه قبول نشد!بستگی به داوطلبای اون سال داره.
      به هرحال شانسشو دارین زیاد نگران نباشین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن