خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی درباره شیمی

سلام.
      من تو تابستون آزمون های گزینه دو شرکت می کنم.رشته تجربی.
      درصدم تو شیمی متوسطه یعنی حدودا 40-50. می خوام بیاد بالا چون کمترین درصدم تو اختصاصیام همین شیمیه.
      تو خونه وقتی تست های مبتکران رو می زنم درصدم خیلی خوبه یعنی شاید 70-80 درصد تست های مبتکران رو درست حل میکنم.ولی نمی دونم چرا سوالای گزینه دو برام نا آشناست.
      به نظرتون چی کار کنم؟ منبع جدید بگیرم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali نمایش پست ها
      سلام.
      درصدم تو شیمی متوسطه یعنی حدودا 40-50. می خوام بیاد بالا چون کمترین درصدم تو اختصاصیام همین شیمیه.
      تو خونه وقتی تست های مبتکران رو می زنم درصدم خیلی خوبه یعنی شاید 70-80 درصد تست های مبتکران رو درست حل میکنم.ولی نمی دونم چرا سوالای گزینه دو برام نا آشناست.
      موج آزمون بگیر ، سوالای مبتکران در حد کنکور های الان نیست دیگه. اگه بتونی سوالای آزمون های سال پیش قلم چی و گاج و گزینه 2 رو هم گیر بیاری بزنی خیلی بهتر میشه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.
      مبتکران رو فقط درسنامه های و تستای نشاندار خیلی مهمش ( فک کنم بشون میگن vit) رو کار کن ..مبتکران خوب بود واسه کنکور 91 ب قبل
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب شیمی چی بگیرم کتابی باشه که بشه درصد خوبی گزفت؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . من امسال شیمی رو ۸۹ زدم و رتبم شد ۱۷۵ . پارسال کلا ۵ -۶ ازمون شرکت کردم که ۳ تاش قلمچی بود ۴-۳ تاش هم گزینه ۲ . به نظرم سوالای گزینه۲ با کنکور فاصله داشت و قلم چی ها خوب بودن . پس میشه گفت مشکل از تو نیست . در وهله اول اینکه به نظرم قلم چی شرکت کنی بهتره چون واقعا گزینه ۲ در حد قلم چی نیست . من یادمه تو گزینه ۲ همین ازمون اخریش شیمی رو ۶۳ اینا زدم رتبم شد بیست و خورده ای تو شیمی یعنی سخت بوده شیمی هاش . کلا جامع اماریش هم پایینه . مثلا گزینه ۲ می ترکوند ۱۲ هزار نفر شرکت میکردند که بیشترشون هم نمیومدند ولی قلم چیام جوری نبود . من فقط ۳ تا قلم چی تو مهر و ابان دادم و جدا راضی بودم . راجع شیمی هم به نظرم در کنار مبتکران موج ازمون اقای جعفری رو بگیر . واقعا کتاب خیلی خوبیه و من امسال فقط اونو زدم . iq هم خوبه ولی نیاز نیست . شما الان درصدت به نظرم خوبه و تا چند ماهه اینده میتونی به ۷۰ به بالا برسونی . در کل به نظرم آزموناتو از گرینه ۲ به قلم چی تغییر بده . صرفا تجربه ای بود که داشتم .
      یا علی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان میشه نظرتون رو درباره ی فار پیش بدین چون به نظرم خیلی از مباحثی که ازش تست داده از کتاب حذف شده مخصوصا تو 2فصل شیمی پیش 2
      به نظرم پاسخ تشریحی کتاب شیمی فار فوق العاده بهتر از موج آزمونه چون من سوالات استوکیومتری طبق مبتکران حل میکردم موج آزمون اونا رو به سبک کتاب درسی حل میکرد

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      روش حل مسئله کتاب وقت گیره،سوالات رو با روش تستی مبتکران حل کنید و فقط جواب آخرو چک کنید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2022 نمایش پست ها
      سلام . من امسال شیمی رو ۸۹ زدم و رتبم شد ۱۷۵ . پارسال کلا ۵ -۶ ازمون شرکت کردم که ۳ تاش قلمچی بود ۴-۳ تاش هم گزینه ۲ . به نظرم سوالای گزینه۲ با کنکور فاصله داشت و قلم چی ها خوب بودن . پس میشه گفت مشکل از تو نیست . در وهله اول اینکه به نظرم قلم چی شرکت کنی بهتره چون واقعا گزینه ۲ در حد قلم چی نیست . من یادمه تو گزینه ۲ همین ازمون اخریش شیمی رو ۶۳ اینا زدم رتبم شد بیست و خورده ای تو شیمی یعنی سخت بوده شیمی هاش . کلا جامع اماریش هم پایینه . مثلا گزینه ۲ می ترکوند ۱۲ هزار نفر شرکت میکردند که بیشترشون هم نمیومدند ولی قلم چیام جوری نبود . من فقط ۳ تا قلم چی تو مهر و ابان دادم و جدا راضی بودم . راجع شیمی هم به نظرم در کنار مبتکران موج ازمون اقای جعفری رو بگیر . واقعا کتاب خیلی خوبیه و من امسال فقط اونو زدم . iq هم خوبه ولی نیاز نیست . شما الان درصدت به نظرم خوبه و تا چند ماهه اینده میتونی به ۷۰ به بالا برسونی . در کل به نظرم آزموناتو از گرینه ۲ به قلم چی تغییر بده . صرفا تجربه ای بود که داشتم .
      یا علی
      به نظرتون کدوم رو بگیرم بهتره, فار یا موج آزمون؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      موج ازمون . یه چیزیم که من از راه سختش بش رسیدم اینه ::: تو شیمی منبع خیلی مهم نیس مهم‌اینه که منبعو چندییین بار بخونیو تستاشو بزنی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرتون کدوم رو بگیرم بهتره, فار یا موج آزمون؟
      من چون خودم هم سال سوم با اقای جعفری بودم موج ازمون رو پیشنهاد می کنم .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)