خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد؟

سلام دوستان
      من میخواستم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم هم با کنکور هم بدون کنکور که با کنکوره نشد برم بدون کنکور یعنی جفتش میشه? اخه نتایج با کنکور دیر میاد و تو ثبت نام با کنکور نوشته که رسید ثبت نام تون رو ۲۸ امرداد بیارید دانشگاه خب اگه با کنکور م انتخاب رشته کردیم خواستیم بریم با کنکور چی میشه?
      ویرایش توسط Tia : 22 مرداد 1396 در ساعت 13:31 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      Tia
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.aydin نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من میخواستم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم هم با کنکور هم بدون کنکور که با کنکوره نشد برم بدون کنکور یعنی جفتش میشه? اخه نتایج با کنکور دیر میاد و تو ثبت نام با کنکور نوشته که رسید ثبت نام تون رو ۲۸ امرداد بیارید دانشگاه خب اگه با کنکور م انتخاب رشته کردیم خواستیم بریم با کنکور چی میشه?

انتخاب رشته بدون ازمون و با ازمون : داوطلب گرامی اگر در ازمون سراسری 96 شرکت کردید و قصد انتخاب رشته دانشگاه ازاد را دارید همچنین قصد ثبت نام در بدون ازمون را نیز دارید چون واحدهای پر متقاضی در بدون ازمون خیلی سریع تکمیل میشوند اگر قصد ثبت نام دارید می توانیددر سایت ثبت نام کنید از 28 مرداد ماه به واحد انتخابی مراجعه کنیدتا زمان ثبت نام نهایی و انتخاب واحد را اعلام کنند همان زمان در مورد مراجعه با تاخیر تا اعلام نتایج رشته های با ازمون و یا ثبت نام در واحد و در صورت قبولی دررشته های با ازمون ،انصراف از بدون ازمون را از واحد انتخابی تان سوال بفرمایید تا راهنمایی کنند
      ♦ به جای ارسال پست تشکر، از کلیــد تشکــر و امتیــاز استفـاده کنیــد/.
      ♦ پسـت اسپــم ارســال نکنیـد/.
      ♦ قبـل از ایجـاد تاپیـک، جستجـو کنیـد/.
      ♦ تاپیـک ها و پسـت های خـلاف قوانیـن را گـزارش دهیـد/.
      ♦ تاپیـک ها را در انجمـن مربوطـه ایجـاد کنیـد/.
      ویرایش توسط Tia : 28 مرداد 1396 در ساعت 13:33

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.aydin نمایش پست ها
      سلام دوستان

الان من نفهمیدم
      آخرمتنت بدون کنکور یا با کنکور؟!
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر دو. الان من ازاد با کنکور انتخاب رشته کردم خب جوابش یک ماه دیگه میاد برای همین ازاد بدون کنکورم ثبت نام کردم یه رشته که نشد برم اون میخواستم بدونم مشکلی که نداره? و اینکه گفتن برای بدون کنکور باید ۲۸ ام رسید ببری دانشگاه خب ببریم رسید ثبت نام رو ثبت نام قطعی میشیم?

5. Top | #5
      r.g
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته فکر کنم نوشته بود از 28 ام مرداد
      حالا باسه خودمم سواله یعنی بعد از 28 ام هم میشه؟ اگه فقط 28 بود باید مثلا می نوشت در 28 مرداد

6. Top | #6
      r.g
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان. اخرش ما نفهمیدیم ثبت نام بدون ازمون تا کی مهلت داره؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا سوال منم همینه !
      الان از سایت بزنیم و ثبت نام کنیم ، بعد کی باید مدارک رو ببریم همون دانشگاه ؟؟!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      "من میخواستم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم هم با کنکور هم بدون کنکور،که با کنکوره نشد برم بدون کنکور.
      یعنی جفتش میشه?
      اخه نتایج با کنکور دیر میاد و تو ثبت نام با کنکور نوشته که رسید ثبت نام تون رو ۲۸ امرداد بیارید دانشگاه خب اگه با کنکور م انتخاب رشته کردیم خواستیم بریم با کنکور چی میشه? "
      علائم سجاوندی اضافه کردم یکم خوندنش راحتتر بشههرچند جمله آخر رو خودمم نفهمیدم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولش منظورش این بوده که ایا میشه هم انتخاب رشته ازاد با کنکور و هم بدون کنکور ؟؟؟
      بعد گفته بدون کنکور چون تویه سایت نوشته تا 28 مرداد باید مدارک برای ثبت نام ببرین دانشگاه و از اونطرف هم ازاد با کنکور جوابش خیلی بعد تر از 28 مرداد میاد ، حالا میشه مدارک رو نبرد ولی ثبت نام کرد؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رفقايي كه سالاي قبل بودن و تجربه دارن؛
      ازاد ممكنه تمديد كنه؟؟!

11. Top | #11
      r.g
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این جور که من خوندم گفته بود از 28ام نه تا 28ام
      مدت هم تعیین نکرده بود
      حالا خودمم مطمئن نیستم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اقا من گند زدم : | رفتم بدون ازمون دانشگاه ازاد تک رشته انتخاب کردم حالا پولش بکنار : | مشکلی برای قبولیم تو سراسری که پیش نمیاد ؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نه عزیز دل ! دانشگاه ازاد و سراسری جداگونه انتخاب میشن و ربطی به هم ندارن

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن