خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 104
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Unhappy شروع مطالعه فیزیک از صفر

سلام به همه ی دوستان
      من چندسال دور بودم از درس بخاطرسربازی الان دوباره میخوام بخونم واسه ۹۷تجربی . یه راهنمایی راجع به درس فیزیک میخواستم اگه لطف کنین اونم اینکه من از کجا شروع کنم خوندن فیزیک رو ؟ یعنی از همون فیزیک 1 بعد ۲ و ... ؟ تا ۴۰-۵۰ درصد میخوام برسونم خودمو توو این مدت باقی مونده . چه چیزایی رو یخونم چیا رو نخونم ؟ الان در حد صفرم کتاب یا جزوه ای هم که بیشتر اموزش و درسنامه داشته باشه معرفی کنین ممنون میشم. همینطور درباره ریاضی هم اگه یه راهنمایی کنین که من از بن بست این درس ها خارج بشم ممنون میشم. مررررسی از همگی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیر تو سربازی
      گاج بگیر دایی
      از الانم حذف نکن تایم زیاده
      بشین از پیش 1 و فیزیک 1 به موازات بیار بالا

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هرگز رستگار نمی شوی مگر اینکه طبق بودجه بندی یکی از آزمون ها پیش بری ( حداقل از مهر این کار رو بکن ) و فعلا مبحثی رو حذف نکن ( خصوصا پیش 2 و فیزیک 1 و 2 رو حذف نکن ) هرچند من اصلا موافق حذف هیچ مبحثی نیستم ...
      همیشه آخر هر چیز خوب می شود ... اگر نشد ...
      ... بدان هنوز آخر آن نرسيده است . ( چارلی چاپلین )

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadsh نمایش پست ها
      هرگز رستگار نمی شوی مگر اینکه طبق بودجه بندی یکی از آزمون ها پیش بری ( حداقل از مهر این کار رو بکن ) و فعلا مبحثی رو حذف نکن ( خصوصا پیش 2 و فیزیک 1 و 2 رو حذف نکن ) هرچند من اصلا موافق حذف هیچ مبحثی نیستم ...
      بودجه بندی آزمونا برا کسی که پایه ش صفره فوق العاده سنگینه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      در این صورت به نظرم باید پیش مشاور برن و مشاور بودجه بندی رو انجام بده و گزارش کار بخواد ... به نظرم درس خوندن بدون آزمون دادن و بودجه بندی و یا بدون کسی که از شما گزارش کار بخواد ( اگه هیچ یک از این دو حالت نباشه ) ممکنه باعث کم شدن انگیزه بشه و کیفیت مطالعه و زمانش رو پایین بیاره ... البته این نظر من هستش
      همیشه آخر هر چیز خوب می شود ... اگر نشد ...
      ... بدان هنوز آخر آن نرسيده است . ( چارلی چاپلین )

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اول از فصل بردار شروع كنيد( تقريبا تمام معلماي كنكور از بردار شروع ميكنند چون پايه تمام مباحث فيزيكه) بعد فصل حركت بخونيد و به موزات خوندن پيش، پايه رو هم از فيزيك ١ فصل نور شروع كنيد بعد سراغ بقيه فصلا بريد. با برنامه آزموناي قلم چي پيش بريد و بنظرم فصلي رو حذف نكنيد چون ممكنه ي سوال ساده ازش توي كنكور بياد و خيلي ضرر كنيد بهتره هر فصلي كه ديديد براتون سخته و وقتگيره حداقل سوالاي پرتكرار كنكورش كار كنيد، قلم چي يه كتاب داره اسمش ٥٠٠ سوال پرتكرار كنكور تجربي ميتونيد براي اون فصلا از اين كتاب استفاده كنيد.
      ویرایش توسط BEGIN : 21 مرداد 1396 در ساعت 02:05

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای منابع میتونم راهنماییت کنم...
      اگر از درس دور بودی و پایه ت ضعیفه از کتابای سیر تا پیاز استفاده کن...
      به درس تسلط پیدا میکنی...
      بعد فیلمای استاد طلوعی تو سایت آلا رو دانلود کن و ببین تا یاد بگیری چه جوری تست بزنی...(واقعا معجزه میکنه)
      بعد از روی یه کتاب تست خوب که کمم نیست تو بازار تست بزن...
      کتاب تست هم... گاج نقره ای ... چهار جلدی خیلی سبز و...
      تو همین تابستون میتونی پایه رو جمع کنی...
      از مهر با خیال راحت پیش رو شروع کن...
      شاید خیلی ها بگن اشتباهه و باید پیش رو هم بخونی
      ولی من درک میکنم کسی که دور بوده از درس همین جمع کردن پایه تو تابستون براش کار آسونی نیست.
      ولی اگر پایه رو تو تابستون قوی کنی...راحت میتونی از مهر پیش دانشگاهی رو شروع کنی و قوی پیش بری.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      شیر تو سربازی
      گاج بگیر دایی
      از الانم حذف نکن تایم زیاده
      بشین از پیش 1 و فیزیک 1 به موازات بیار بالا
      شیییییر

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadsh نمایش پست ها
      چون هنوز دو ماه دیگه مونده از سربازیم نمیتونم طبق بودجه بندی برم. یعنی هرجور هم بخونم نمیرسم بهش

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      دقیقا

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zombie نمایش پست ها
      اول از فصل بردار شروع كنيد( تقريبا تمام معلماي كنكور از بردار شروع ميكنند چون پايه تمام مباحث فيزيكه) بعد فصل حركت بخونيد و به موزات خوندن پيش، پايه رو هم از فيزيك ١ فصل نور شروع كنيد بعد سراغ بقيه فصلا بريد. با برنامه آزموناي قلم چي پيش بريد و بنظرم فصلي رو حذف نكنيد چون ممكنه ي سوال ساده ازش توي كنكور بياد و خيلي ضرر كنيد بهتره هر فصلي كه ديديد براتون سخته و وقتگيره حداقل سوالاي پرتكرار كنكورش كار كنيد، قلم چي يه كتاب داره اسمش ٥٠٠ سوال پرتكرار كنكور تجربي ميتونيد براي اون فصلا از اين كتاب استفاده كنيد.
      مشکلم با برنامه های گاج و ... اینه که هنوز چند ماه دیگه از سربازیم مونده هر جوری هم بخونم به اون برنامه نمیرسم چون فقط عصرا بیکارم همونم بعضی وقتا میشه که بیکار نیستم، حتی خودمم چند بار برنامه ریختم هفتگی ولی بخاطر همین مشکلات که پیش اومده نرسیدم یکی دو روز رو طبق برنامه برم واسه همین کلا زده میشم. یعنی اصلا با هیچ برنامه ای نمیتونم جلو برم مشکلم همینه -__-

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان70 نمایش پست ها
      برای منابع میتونم راهنماییت کنم...
      اگر از درس دور بودی و پایه ت ضعیفه از کتابای سیر تا پیاز استفاده کن...
      به درس تسلط پیدا میکنی...
      بعد فیلمای استاد طلوعی تو سایت آلا رو دانلود کن و ببین تا یاد بگیری چه جوری تست بزنی...(واقعا معجزه میکنه)
      بعد از روی یه کتاب تست خوب که کمم نیست تو بازار تست بزن...
      کتاب تست هم... گاج نقره ای ... چهار جلدی خیلی سبز و...
      تو همین تابستون میتونی پایه رو جمع کنی...
      از مهر با خیال راحت پیش رو شروع کن...
      شاید خیلی ها بگن اشتباهه و باید پیش رو هم بخونی
      ولی من درک میکنم کسی که دور بوده از درس همین جمع کردن پایه تو تابستون براش کار آسونی نیست.
      ولی اگر پایه رو تو تابستون قوی کنی...راحت میتونی از مهر پیش دانشگاهی رو شروع کنی و قوی پیش بری.
      من چون تا چند ماه دیگه فقط عصرا بیکارم اونم بعضی از روزاش، میتونم از سیر تا پیاز استفاده کنم و خودم و برسونم ؟ خیلی وقت گیر نیست ؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      مشکلم با برنامه های گاج و ... اینه که هنوز چند ماه دیگه از سربازیم مونده هر جوری هم بخونم به اون برنامه نمیرسم چون فقط عصرا بیکارم همونم بعضی وقتا میشه که بیکار نیستم، حتی خودمم چند بار برنامه ریختم هفتگی ولی بخاطر همین مشکلات که پیش اومده نرسیدم یکی دو روز رو طبق برنامه برم واسه همین کلا زده میشم. یعنی اصلا با هیچ برنامه ای نمیتونم جلو برم مشکلم همینه -__-
      منم قبول دارم برنامه آزمونا خيلي سنگينه و براي كسي نوشته شده كه پايه رو كامل تو دوران دبيرستان خوب خونده و تست زده فقط تابستون دوباره مرورش ميكنه و از اول مهر تمركزش فقط روي پيشه
      بنظرم شرو كنيد از همون بردار و آهسته بيايد جلو وفقط تستهاي علامتدار كه تو كتابا مهم اند و تعداشون كمه رو بزنيد از برنامه آزمونم غافل نشيد چون مث ي مشاوره به خوندتنون نظم ميده و ميدونيد بايد به ترتيب اول از كجا شروع كنيد و همينطور ادامه بديد تا همه درسا رو بخونيد
      اميدوارم با وجود اين مشكلات كه داريد خيلي تلاش كنيد و قبول شيد

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه فهمیدین به منم بگین...ریاضی و فیزیک در حد صفر اصن.خیلی افتضاحه
      ایشالا سربازیتونم زود تموم بشه

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن