خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 104
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      من چون تا چند ماه دیگه فقط عصرا بیکارم اونم بعضی از روزاش، میتونم از سیر تا پیاز استفاده کنم و خودم و برسونم ؟ خیلی وقت گیر نیست ؟
      افتادی کجا؟
      مشاور

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من چون تا چند ماه دیگه فقط عصرا بیکارم اونم بعضی از روزاش، میتونم از سیر تا پیاز استفاده کنم و خودم و برسونم ؟ خیلی وقت گیر نیست ؟
      نیازی به سیرتاپیاز نیست دادا ...... یا فیزیک چهارجلدی گاج یا فیزیک پیش و پایه گاج یا فیزیک های فرید شهریاری .......... یه سریو بگیر بخون ..... ! ... حال کم یا زیاد، یا هرجوری که پیش میری ...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zombie نمایش پست ها
      منم قبول دارم برنامه آزمونا خيلي سنگينه و براي كسي نوشته شده كه پايه رو كامل تو دوران دبيرستان خوب خونده و تست زده فقط تابستون دوباره مرورش ميكنه و از اول مهر تمركزش فقط روي پيشه
      بنظرم شرو كنيد از همون بردار و آهسته بيايد جلو وفقط تستهاي علامتدار كه تو كتابا مهم اند و تعداشون كمه رو بزنيد از برنامه آزمونم غافل نشيد چون مث ي مشاوره به خوندتنون نظم ميده و ميدونيد بايد به ترتيب اول از كجا شروع كنيد و همينطور ادامه بديد تا همه درسا رو بخونيد
      اميدوارم با وجود اين مشكلات كه داريد خيلي تلاش كنيد و قبول شيد

مرسی از راهنماییتون فقط اینکه من الان گاج نقره ای دارم پایه رو ولی اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم، یه کم گنگه واسم مخصوصا درسنامه هاش. بنظرتون با همین ادامه بدم یا یه کتاب دیگه بگیرم ؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام من هم فیزیکم ضعیفه ولی اینجوری دارم میخونمش و ازش راضی ام(منم بودجه بندی آزمون ها برام سنگینه و طبق برنامه ریزیِ خودم میخونم)
      1)فیلم های صنعتی شریف(استاد طلوعی)
      فیزیک دکتر طلوعی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء
      2)یه خلاصه برداری از فیلمی که دیدم میکنم و اون خلاصه ها رو مرور میکنم و حرفای استاد رو تکرار میکنم
      3)یک یا دو دور کتاب درسی رو میخونم و تمرین ها رو حل میکنم
      4)درسنامه های مبتکران رو میخونم
      5)وقتی خوب درس رو فهمیدم تست هارو تقسیم بندی میکنم و در چند روز یا چند هفته میزنم(تعداد کمی تست رو در روز میزنم تا فشار بهم نیاد و زده نشم اما همونایی رو که زدم خوب تحلیل میکنم و اینکه خلاصه نویسی هام رو هم دوره میکنم)
      اگر از الآن اینجوری پیش برید فک کنم تا اسفند بشه تمومش کرد...از فروردین ماه هم شروع میکنید برای دوره و یه جمع بندی عالی انجام میدین
      من دارم کم کم از این برنامم نتیجه میگیرم...یکم صبر نیاز داره
      امیدوارم مفید بوده باشه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sirin78 نمایش پست ها
      اگه فهمیدین به منم بگین...ریاضی و فیزیک در حد صفر اصن.خیلی افتضاحه
      ایشالا سربازیتونم زود تموم بشه
      چشم حتما. مرسی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      افتادی کجا؟
      نیرو دریایی ارتش

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      نیازی به سیرتاپیاز نیست دادا ...... یا فیزیک چهارجلدی گاج یا فیزیک پیش و پایه گاج یا فیزیک های فرید شهریاری .......... یه سریو بگیر بخون ..... ! ... حال کم یا زیاد، یا هرجوری که پیش میری ...
      پایه گاج رو دارم، تستاش هم خوبن، ولی واسه من که میخوام اول یاد بگیرم بعد حالا تست و اینا درسنامه ش خوب نیس، نمیتونم باهاش کنار بیام

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نیرو دریایی ارتش
      پ هیچی بنظرم این چن ماه وقت بذار روی زبان انگلیسی نه برا کنکور کلی بلد شو چون فیزیکم بخونی در طول مدت خدمت یادت رفته کاملا ارتش هم هستی کارت سخته وقت نمیکنی فیزیک مرور کنی
      زبان برات بهتره
      مشاور

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      سلام من هم فیزیکم ضعیفه ولی اینجوری دارم میخونمش و ازش راضی ام(منم بودجه بندی آزمون ها برام سنگینه و طبق برنامه ریزیِ خودم میخونم)
      1)فیلم های صنعتی شریف(استاد طلوعی)
      فیزیک دکتر طلوعی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء
      2)یه خلاصه برداری از فیلمی که دیدم میکنم و اون خلاصه ها رو مرور میکنم و حرفای استاد رو تکرار میکنم
      3)یک یا دو دور کتاب درسی رو میخونم و تمرین ها رو حل میکنم
      4)درسنامه های مبتکران رو میخونم
      5)وقتی خوب درس رو فهمیدم تست هارو تقسیم بندی میکنم و در چند روز یا چند هفته میزنم(تعداد کمی تست رو در روز میزنم تا فشار بهم نیاد و زده نشم اما همونایی رو که زدم خوب تحلیل میکنم و اینکه خلاصه نویسی هام رو هم دوره میکنم)
      اگر از الآن اینجوری پیش برید فک کنم تا اسفند بشه تمومش کرد...از فروردین ماه هم شروع میکنید برای دوره و یه جمع بندی عالی انجام میدین
      من دارم کم کم از این برنامم نتیجه میگیرم...یکم صبر نیاز داره
      امیدوارم مفید بوده باشه
      سلام مرسی، منم چند قسمت طلوعی رو دیدم بعدم درسنامه خوندم خوب بود. طلوعی و کلا فیزیک رو از کدوم سال و کدوم قسمت شروع کردین ؟ و اینکه مبتکران درسنامه ش چطوره ؟ کامل توضیح داده ؟ از گاج بهتره ؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      پ هیچی بنظرم این چن ماه وقت بذار روی زبان انگلیسی نه برا کنکور کلی بلد شو چون فیزیکم بخونی در طول مدت خدمت یادت رفته کاملا ارتش هم هستی کارت سخته وقت نمیکنی فیزیک مرور کنی
      زبان برات بهتره
      مرسی داداش. زبانم خوبه تقریبا

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی داداش. زبانم خوبه تقریبا
      ی توصیه خوب
      حتما برو بدنسازی دو ماه رو و ورزش سنگین زیاد کن رفتی خدمت متوجه میشی چرا این دو ماه درس نخونی بهتره
      مشاور

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام مرسی، منم چند قسمت طلوعی رو دیدم بعدم درسنامه خوندم خوب بود. طلوعی و کلا فیزیک رو از کدوم سال و کدوم قسمت شروع کردین ؟ و اینکه مبتکران درسنامه ش چطوره ؟ کامل توضیح داده ؟ از گاج بهتره ؟
      خواهش میکنم!
      از آینه و عدسی شروع کردم...
      مبتکران درسنامش بنظرم مفهومیه و ازش راضی هستم حالا شما میتونی از پایتخت کتاب نمونش رو پرینت بگیری و خودت برسیش کنی!
      بله برای من از گاج بهتر بود...من گاج هم دارم اما از مبتکران استفاده میکنم
      اما خب اینم در نظر بگیرید که انتخاب منبع به سلیقه ی خودِ فرد بستگی داره مثلا خیلیا از گاج نتیجه گرفتن اما من خوشم نمیاد از گاج دارم از مبتکران استفاده میکنم اکثرِ کتابا خوبن

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هر چقدر زبانت خوب باشه بازم باید سعی کنی بهتر بشه ... دایره لغات و اصطلاحاتت رو افزایش بده و منظم مرور کن ...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      خواهش میکنم!
      از آینه و عدسی شروع کردم...
      مبتکران درسنامش بنظرم مفهومیه و ازش راضی هستم حالا شما میتونی از پایتخت کتاب نمونش رو پرینت بگیری و خودت برسیش کنی!
      بله برای من از گاج بهتر بود...من گاج هم دارم اما از مبتکران استفاده میکنم
      اما خب اینم در نظر بگیرید که انتخاب منبع به سلیقه ی خودِ فرد بستگی داره مثلا خیلیا از گاج نتیجه گرفتن اما من خوشم نمیاد از گاج دارم از مبتکران استفاده میکنم اکثرِ کتابا خوبن
      بعد از اینه ها چی رو خوندین ؟ فیزیک ۲ و ۳ و همینجور به ترتیب ؟ یا فصلای دیگه ای رو میخونین ؟
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kharanban نمایش پست ها
      هر چقدر زبانت خوب باشه بازم باید سعی کنی بهتر بشه ... دایره لغات و اصطلاحاتت رو افزایش بده و منظم مرور کن ...
      بله صددرصد، ولی ایشون منظورشون این بود که کلا بیخیال کنکور بشم فقط زبان بخونم
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن