خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 104 از 104
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pezluv نمایش پست ها
      با سلام جناب زاپاتا..! سیر تاپیاز بهتره یا مبتکران شهریاری؟ از اونجا که فیزیک درسی عه که باید بیشتر تست کار کنی به نظرتون مبتکران شهریاری زیادی سنگین نیست..؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
      سلام عزیز
      ...............
      مبتکران بهتره!
      .........................
      سنگیناش که مال فیزیک جامع خیلی سبز! (همون که انیشتین زندانی کچل داره!) و الگوست (به خصوص اون موج آزمونش!)
      ..........................
      هر درس و هر کتاب میتونه واسه یه نفر سنگین باشه ....... بسته به خودت داره که با چه پیش زمینه و علاقه بری سمتش ! ::: کتاب بسیار خوبیه ! :::: قدرشو بدون ::

2. Top | #92
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pezluv نمایش پست ها
      من مبتکران دوم دبیرستان محمودزاده رو دارم مال سال 90.پدر پدر پدر جدمو اورد جلو چشم همون زمان.من فیزیکم صفره.وقتی میگم صفر یعنی واااااقعا صفر.بعد این مبتکران شهریاری پایه اش هم خوبه؟ البته مال سالهای قبل رو باید بگیرم چون جدیدی ها دهمی یازدهمی شده عوض شده.فیزیک دوم چاپ 94 و سوم چاپ 95 اش هم خوبه؟کلا برای فیزیک پایه هم درسنامه خوب هم تست خوب چه کتابی خوبه؟ممنونم/ببخشید طولانی شد.
      اون فیزیک محمودزاده هم کتاب خوبیه ::: ولی خب زیاد کنکوری نیست ! ::: و البته حالت هم واسم به خوبی قابل درکه !
      .............................
      بهتره واسه یادگیری از سایت الا (استاد کازرانیان) استفاده کنی (دوستان زیادی هم بودن با طلوعی راحت تر بودن :: هردوشو یکی دوجلسه ببین، هر کدوم خوشت اومد باهاش ادامه بده!) :::
      .............................
      خب با آلا (کازرانیان یا طلوعی) پیش بری ..... دیگه چندان تفاوتی نداره که کتابت چی باشه ...... :: هرچند مبتکران و خیلی سبز! درسنامه بهتر و سطح آموزشی بهتری دارن، ولی گاج هم میتونه درسنامه های خلاصش، واسه شما که درسو با آلا پیش میری، انتخاب بهتری باشه ..... از نظر تست هم هر سه رو در یه حد در نظر بگیر ....... ::: و احتمالش هم هست که شما بیشتر با کتاب بهتر میتونی یاد بگیری ....... بین خیلی سبز! و مبتکران با هر کدوم پیش بری میشه بهترین نتیجه رو ازشون گرفت ! ::
      ...................
      واسه چاپ کتابا هم کتابای مناسب کنکور 97 از همشون هست اون بحث ده یازدهمی ها و کتاباشون جداست ! ::

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خسته نباشيد
      من تازه شروع كردم به خوندن (حدود يك هفته) بعد الان مشكلم اينه كه كلا فيزيك صفرم يعني درحدي بود ك متن كتابو ميخوندم برا امتحان كه ١٠ رو بگيرم البته ميگفرتمم خلاصه اينكه بنظر شما تو اين سه ماه چيجوري بخونم چيو بخونم چيو نخونم كه يك درصد خوب ( درحد فيزيوتراپي) بيارم ممنون از همه دوستان (پيش دانشگاهي_ علوم تجربي)
      ویرایش توسط Seyed Chester : 28 اسفند 1396 در ساعت 07:08

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشيد
      من تازه شروع كردم به خوندن (حدود يك هفته) بعد الان مشكلم اينه كه كلا فيزيك صفرم يعني درحدي بود ك متن كتابو ميخوندم برا امتحان كه ١٠ رو بگيرم البته ميگفرتمم خلاصه اينكه بنظر شما تو اين سه ماه چيجوري بخونم چيو بخونم چيو نخونم كه يك درصد خوب ( درحد فيزيوتراپي) بيارم ممنون از همه دوستان (پيش دانشگاهي_ علوم تجربي)
      داداش به نظرم این فصل ها روتین تر هستند ولی حتما بازم تحقیق کن: کل دوم به جز کار و انرژی، کل سوم به جز فصل 2و3 (اگه کمبود وقت داری نخون) در مورد چهارم هم که فصل 1و2 صد درصد حذف و فصل های دیگه رو هم به نظر من بر حسب علاقه خودت تا هر جا رسیدی بخون

5. Top | #95
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..فصل یک و دو پیشو کار نداشته باش بقیرم از سیب مهر و ماه بخون

6. Top | #96
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ممنون

7. Top | #97
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      داداش به نظرم این فصل ها روتین تر هستند ولی حتما بازم تحقیق کن: کل دوم به جز کار و انرژی، کل سوم به جز فصل 2و3 (اگه کمبود وقت داری نخون) در مورد چهارم هم که فصل 1و2 صد درصد حذف و فصل های دیگه رو هم به نظر من بر حسب علاقه خودت تا هر جا رسیدی بخون
      ممنون

8. Top | #98
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیش 2 رو حتما بخون!!!!

9. Top | #99
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشيد
      نور هندسی ، گرما و قانون گاز ها، پیش2 و الکتریسیته ساکن اگه رسیدی مدار رو هم بخون

10. Top | #100
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      سلام من هم فیزیکم ضعیفه ولی اینجوری دارم میخونمش و ازش راضی ام(منم بودجه بندی آزمون ها برام سنگینه و طبق برنامه ریزیِ خودم میخونم)
      1)فیلم های صنعتی شریف(استاد طلوعی)
      فیزیک دکتر طلوعی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء
      2)یه خلاصه برداری از فیلمی که دیدم میکنم و اون خلاصه ها رو مرور میکنم و حرفای استاد رو تکرار میکنم
      3)یک یا دو دور کتاب درسی رو میخونم و تمرین ها رو حل میکنم
      4)درسنامه های مبتکران رو میخونم
      5)وقتی خوب درس رو فهمیدم تست هارو تقسیم بندی میکنم و در چند روز یا چند هفته میزنم(تعداد کمی تست رو در روز میزنم تا فشار بهم نیاد و زده نشم اما همونایی رو که زدم خوب تحلیل میکنم و اینکه خلاصه نویسی هام رو هم دوره میکنم)
      اگر از الآن اینجوری پیش برید فک کنم تا اسفند بشه تمومش کرد...از فروردین ماه هم شروع میکنید برای دوره و یه جمع بندی عالی انجام میدین
      من دارم کم کم از این برنامم نتیجه میگیرم...یکم صبر نیاز داره
      امیدوارم مفید بوده باشه

جدی با طلوعی پیشرفت کردین؟ الان چن درصدی؟ وای من فیزیکم اااففففففففففففتضاااحه میخام برسونم ب 50 بنظرتون از الان بشینم طلوعی ببینم؟
      ولی طلوعی انقد تند میگه من هول میکنم

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati_ نمایش پست ها
      جدی با طلوعی پیشرفت کردین؟ الان چن درصدی؟ وای من فیزیکم اااففففففففففففتضاااحه میخام برسونم ب 50 بنظرتون از الان بشینم طلوعی ببینم؟
      به نظر من برا درصد ۵۰ گاج نقره ای کفایت میکنه درسنامه هاشو بخون تستاشو کار کن تستای سراسری هم بزن کافیه بیشتر از ۵۰ هم میشه ☺️

12. Top | #102
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati_ نمایش پست ها
      منم با طلوعي خيلي پيشرفت كردم
      يه جورايي فيزيك واسم شيرين شده

13. Top | #103
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من واسه فیزیک و ریاضی میخوام از صفر شروع کنم به راهنمایی دوستانم خط ویژه گرفتم برای هر دوتاشون هدفمم درصد 50 برای هر کدومه بنظرتون خوبه؟

14. Top | #104
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون میشم راهنمایی کنی درمورد خط ویژه ریاضی و فیزیک تجربی!!!!!!!!!!!!!!برای شروع از صفر میتونن خوب باشن یا باید کتاب حجیم بخونیم؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن