خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Exclamation کنکور 1400 با توجه به کتابای نظام آموزشی جدید

سلام دوستان بنده چن سالی از درس و همه چی کلا دور بودم ...تا اینکه اومدم انجمن دیدم کتابا تغیر داشتن بعضا کم بعضا هم زیاد ...الان سوالم اینه که با توجه به نظام آموزشی جدید کنکور سال 1400 از همین منابعی هست ک اعلام کردن یا نه بعد بازم دوباره تغیییرشون میدن؟ ینی منظورم اینه ک مفاهیم حذف و اضافه میشن یا نه؟... اصا تغیییرات چ اندازه بودن ؟... حلاصه هر چی میدونید بگید ...ممنون
      پ.ن 1: کلا از همه چی دور بودم هیچی حالیم نیس
      پ.ن تا سال 1400 بنا ب دلایلی قادر ب شرکت در کنکور نیستم
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته میدونم سوالم عجیب غریبه یکم حتی اگه فرضیه ای هم دارین با ذکر دلیل لطفا بگین ...
      رفع اسپم : up!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      داداچ کلا نظام اموزشی تغییر کرده امسال اخرین سال نظام اموزشی قدیم هستش.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا ما درست نمی دونیم الان انتخاب رشته می کنیم تا یه ماه دیگه قوانین ثابت هست یا نه!شما سال هزار و چهارصد رو می خوای؟
      مفاهیم دروس تخصصی اونجور که الان تو کتابای دهم و یازدهم هست اونقدری تغییر نداشته و تقریبا ثابت مونده با تغییرات جزئی.
      ولی دروس عمومی نظام جدید کلا یه سیستم دیگه س،دینی و ادبیات به این شکل که ما داشتیم ندارن و زبان و عربیشون هم کاملا متفاوته و از پایه براساس مکالمه کتاب رو چیدن برعکس کتابای ما که مخصوصا تو عربی تاکیدش روی قواعد بود.
      بعد احتمالا تا هزار و چهارصد هم با همین کتابا پیش می رن ولی چون بعضا توش غلطهای علمی وجود داره هرسال که رد می شه یه سری ویرایش و اصلاحیه روی کتابا می زنن.اصل مفاهیم یکیه ولی در یه سری جزئیات فرق دارن.
      شما هرسالی که خواستی آزمون بدی بهتره طبق روال بچه های همون سال کتابارو بخری و بخونی.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      والا ما درست نمی دونیم الان انتخاب رشته می کنیم تا یه ماه دیگه قوانین ثابت هست یا نه!شما سال هزار و چهارصد رو می خوای؟
      مفاهیم دروس تخصصی اونجور که الان تو کتابای دهم و یازدهم هست اونقدری تغییر نداشته و تقریبا ثابت مونده با تغییرات جزئی.
      ولی دروس عمومی نظام جدید کلا یه سیستم دیگه س،دینی و ادبیات به این شکل که ما داشتیم ندارن و زبان و عربیشون هم کاملا متفاوته و از پایه براساس مکالمه کتاب رو چیدن برعکس کتابای ما که مخصوصا تو عربی تاکیدش روی قواعد بود.
      بعد احتمالا تا هزار و چهارصد هم با همین کتابا پیش می رن ولی چون بعضا توش غلطهای علمی وجود داره هرسال که رد می شه یه سری ویرایش و اصلاحیه روی کتابا می زنن.اصل مفاهیم یکیه ولی در یه سری جزئیات فرق دارن.
      شما هرسالی که خواستی آزمون بدی بهتره طبق روال بچه های همون سال کتابارو بخری و بخونی.
      بله ممنون خودمم میدونم سوال عجیبیه
      ینی امسال کتابای پایه ی دهم جدید میشن دیگه؟ نظرتون چیه امسال پایه ی دهمو بگیرم بخونم واسه کنکور 1400؟!!
      و بعد سال بعدش پایه ی یازدهم و ....؟
      کلا من الان دارم میرم کلاس زبان واسش ... ولی بنظرتون برنامه از همی الان چی کار کنم واسه کنکور اون سال؟ البته میدونم خیلی خیلی ریسکیه ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      ینی امسال کتابای پایه ی دهم جدید میشن دیگه؟ نظرتون چیه امسال پایه ی دهمو بگیرم بخونم واسه کنکور 1400؟!!
      کلا من الان دارم میرم کلاس زبان واسش ... ولی بنظرتون برنامه از همی الان چی کار کنم واسه کنکور اون سال؟ البته میدونم خیلی خیلی ریسکیه ...
      داداش بشین بخون ...ولی اونم معلوم نیست که سال 1400 کنکور بمونه یا حذف شه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      داداش بشین بخون ...ولی اونم معلوم نیست که سال 1400 کنکور بمونه یا حذف شه
      ممنون از نظرت ...
      کنکور این غول بی شاخ و دم( نمیدونم چرا همیشه یاد کریتوس میفتم) تا ابد هست...
      بعد اینکه این شهریور کتابای جدید پایه ی دهم میاد ببیرون دیگه؟..نهایتش بعدها روش اصلاحیه بزنن یا یه ذره ویرایشش کنن..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظرت ...
      کنکور این غول بی شاخ و دم( نمیدونم چرا همیشه یاد کریتوس میفتم) تا ابد هست...
      بعد اینکه این شهریور کتابای جدید پایه ی دهم میاد ببیرون دیگه؟..نهایتش بعدها روش اصلاحیه بزنن یا یه ذره ویرایشش کنن..
      خب من یه پیشنهاد بهت بکنم ...تا 1400...هر سال یه پایه درساشو تموم کنی تا 1400میتونی بهترین باشی ...البته رو ریاضی و فیزیک تمرکز کن چون اصلا تغییری نکردن همون مباحث نظام قبلی هسش ...زیستم برو تو گوگل اصطلاح های فارسی جدید رو پیدا کن و بدون ک نظام جدید چه کلماتی رو عوض کرده ....مثلا به آنتی بیوتیک ---پاد زیست میگن ...بایسی اینا رو بدونی گذر از اینا زیست همون مفاهیم قبلی رو دارن ....فقط چیزجدید عمومیا هسش ک ادبیات فک نکنم زیاد عوض شه ...زبانم اصلا ب خوندن کتاب درسی ربطی نداره فقط کافیه پایه ات قوی باشه ...فقط مونده عربی و دینی ...ک پیشنهاد میکنم همه ایات دینی رو از اولش حفظ کنی و بدونی فلان ایه درمود چه موضوعی میگه و همین و بس

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بد نیست کتابارو از الان بگیرید و یه دور بخونید حداقل سطح کلی کار دستتون می آید.ولی بازم تاکید می کنم اون سال حتما یا کتابای جدید رو تهیه کنید یا اگه کتاب گرفتین مقایسه ش کنین با نمونه ای که از چاپ جدیدروی سایت چاپ قرار می گیره chap.sch.ir و ببینین تغییری داشته یا نه.
      حتما هم لازم نیست بخرید از الان کتابارو از همین سایتی که گفتم بگیرین.
      اگه همون سال از اول سه سال درس رو بخواین بخونین کار سختیه هرچند شدنیه.ولی یه پیش زمینه ای داشته باشین خیلی کمکتون می کنه و اوضاع فرق می کنه.
      نه دیگه کلاس زبان و اینطور چیزا نمی خواد اینقدر سطح کارشون بالا نیست فقط با نظام و روشی که ما دیپلم گرفتیم فرق می کنه همین...اتفاقا به نظرم آسونتره ولی لغت خیلی زیاد باید بلد باشن.
      کتابای دهم امسال هم تغییراتی داشتن یکم غلطارو اصلاح کردن ولی با کتاب پارسال عملا یکیه.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حقیقتش کنکور تکلیف نداره تا کی باشه.
      من خودم الان کلاس یازدهم انسانی ام، نمیدونم برای ما کنکور هست یا نه(البته چندروز پیش اخبار گفت فعلا یعنی تا 98 کنکور هست ولی با تاثیر کمتر، یعنی بیشتر معدل تاثیر داره.)اینم باز بهش اعتمادی نیست.
      ولی در رابطه با سوال شما: کتاب ها تغییرات محتواییشون به این صورت بوده که یا چند تا عنوان به درس ها اضافه کردن(مثلا درس منطق دوم دبیرستان8تا عنوان داشت، برای دهم10تا عنوان داشت.)و یا برعکس.
      ولی درکل اگر خودت رو به کنکور سال بعد برسونی خیلی سود میکنی.
      چون هم خیالت راحته که کنکور هست، منبع مشخصه، و زیاد دردسر نداری. البته این نظر من که تا حالا کنکور ندادم ولی جزو اولین دسته نظام جدیدی ها هستم، پس نظر با تجربه هارو هم حتما بپرس.
      در زندگی واقعی «دوم شدن» وجود ندارد، یا برنده می‌شوید یا نمی‌شوید.
      "حقوق-تهران"

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirbabaei نمایش پست ها
      حقیقتش کنکور تکلیف نداره تا کی باشه.
      من خودم الان کلاس یازدهم انسانی ام، نمیدونم برای ما کنکور هست یا نه(البته چندروز پیش اخبار گفت فعلا یعنی تا 98 کنکور هست ولی با تاثیر کمتر، یعنی بیشتر معدل تاثیر داره.)اینم باز بهش اعتمادی نیست.
      ولی در رابطه با سوال شما: کتاب ها تغییرات محتواییشون به این صورت بوده که یا چند تا عنوان به درس ها اضافه کردن(مثلا درس منطق دوم دبیرستان8تا عنوان داشت، برای دهم10تا عنوان داشت.)و یا برعکس.
      ولی درکل اگر خودت رو به کنکور سال بعد برسونی خیلی سود میکنی.
      چون هم خیالت راحته که کنکور هست، منبع مشخصه، و زیاد دردسر نداری. البته این نظر من که تا حالا کنکور ندادم ولی جزو اولین دسته نظام جدیدی ها هستم، پس نظر با تجربه هارو هم حتما بپرس.
      ممنون از نظرت...
      کنکور ک تا دنیا دنیاست حداقل تو ایران هست...
      اما بیشتر از تاثیر معدل نگرانم... ما هم معدلمون داغوون...ولی خب اگه تاثیر معدل تا اون موقع مثبت باشه عالیه چون رتبه خوب بیاری معدل 20 و 10 فرقی با هم نمیکنن..
      پ.ن: بقیه دوستان هم نظرشونو بگن ممنون میشم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان بنده چن سالی از درس و همه چی کلا دور بودم ...تا اینکه اومدم انجمن دیدم کتابا تغیر داشتن بعضا کم بعضا هم زیاد ...الان سوالم اینه که با توجه به نظام آموزشی جدید کنکور سال 1400 از همین منابعی هست ک اعلام کردن یا نه بعد بازم دوباره تغیییرشون میدن؟ ینی منظورم اینه ک مفاهیم حذف و اضافه میشن یا نه؟... اصا تغیییرات چ اندازه بودن ؟... حلاصه هر چی میدونید بگید ...ممنون
      پ.ن 1: کلا از همه چی دور بودم هیچی حالیم نیس
      پ.ن تا سال 1400 بنا ب دلایلی قادر ب شرکت در کنکور نیستم
      هر چقدم دور بوده باشين الان1سال زمان داريد
      براي نتيجه گرفتن كم نيست به شرطي كه ازش استفاده كني چون كارت خيلي راحتتره تا اينكه بخواي 1400! كنكوربدي اونم با منابعي كه تا حدودي غريبه ن برات
      با دولت روحاني مشكلي داري:دي؟؟!!
      منتظر اصول گراها هستي؟!خخخخ

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      هر چقدم دور بوده باشين الان1سال زمان داريد
      براي نتيجه گرفتن كم نيست به شرطي كه ازش استفاده كني چون كارت خيلي راحتتره تا اينكه بخواي 1400! كنكوربدي اونم با منابعي كه تا حدودي غريبه ن برات

محمد جان نظرت درباره ی کنکور 98 چیه، به نظرت 2 تا کنکور برگزار می شه؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 12345678910 نمایش پست ها
      شوما نظرتونو راجع به دانشگاه ایران نگفتین
      هنوز با فرد موردنظر تماس نگرفتم شرمنده...دیشب بی خبر رفت مسافرت.امشب بهش زنگ می زنم می گم بهتون.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ن خودم ک دلم میخاد ولی شرایطی دارم ک به هیچ وجه ممکن تا قبل سال 1400 نمیتونم ... حالا نمیدونم خوبه یا بد... از عوض شدن منابع نمیترسم ...بیشتر ترسم از تاثیر معدله ... مث بلایی ک سر ما تو 93 اومد دوباره میترسم سرم بیاد ... ولی اگ تاثیر مثبت باشه خیلی خوب میشه[... البته حدس خودم اینه ک درصد تاثیر معدل از 30 درصد بیشتر میشه ولی مثبت... چون عقیده دارم تو ایران قانونی عوض نمیشه مگه اینکه صدای مردم در بیاد ..اونا هم حوصله شر نععععرن QUOTE=M o h a m m a d;1189761]هر چقدم دور بوده باشين الان1سال زمان داريد

[/QUOTE]

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)