خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      محمد جان نظرت درباره ی کنکور 98 چیه، به نظرت 2 تا کنکور برگزار می شه؟
      نظر من كه قطعا ملاك نيست:دي
      ولي خب يه صحبتي از اشكان هاشمي شنيدم كه حرفاش بيراه نبود به نظرم! مخصوصا با اين دهه هشتادي هايي كه واسه98كنكور خواهند داشت
      ميگفت2تا كنكور جدا نميشه سطحشون يكي باشه تراكم مطالبي كه مورد سوال ميگيرن يكي نيست(يهو يكي ميگه چرا اين درس از اينجاش كه آسون بود سوال دادين واسه ما از جاي سختش)
      نتايج رو چجوري ميخوان بدن؟با هم؟جدا جدا؟خيلي مشكل ايجاد ميشه
      اينجوري كنكور اولي هاي98ميگن چرا سوالاي اونا آسون تر بود
      و به عكس سال دومي ها هم ميگن مطالب اونا راحت تر بود
      (البته يكم بچه گانه هم هس ولي انتظارش هس)
      يه دو دستگي برجسته اي بوجود مياد!يكنواخت كردنش هم آسون نيست شايد حتي بشه گفت غير ممكنِ
      نظر من اينه كه98 يه كنكور از منابع جديد برگزار ميشه
      البته منابع جديد هم اونقدرا عوض نشدن اصل مطلب رو دارن فقط يه چيزايي اضاف شده يا شيوه ي بيانش فرق كرده(اينو دارم با يه نگاه گذرا ميگم)

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dean نمایش پست ها
      ن خودم ک دلم میخاد ولی شرایطی دارم ک به هیچ وجه ممکن تا قبل سال 1400 نمیتونم ... حالا نمیدونم خوبه یا بد... از عوض شدن منابع نمیترسم ...بیشتر ترسم از تاثیر معدله ... مث بلایی ک سر ما تو 93 اومد دوباره میترسم سرم بیاد ... ولی اگ تاثیر مثبت باشه خیلی خوب میشه[... البته حدس خودم اینه ک درصد تاثیر معدل از 30 درصد بیشتر میشه ولی مثبت... چون عقیده دارم تو ایران قانونی عوض نمیشه مگه اینکه صدای مردم در بیاد ..اونا هم حوصله شر نععععرن quote=m o h a m m a d;1189761]هر چقدم دور بوده باشين الان1سال زمان داريد
      براي نتيجه گرفتن كم نيست به شرطي كه ازش استفاده كني چون كارت خيلي راحتتره تا اينكه بخواي 1400! كنكوربدي اونم با منابعي كه تا حدودي غريبه ن برات
      با دولت روحاني مشكلي داري:دي؟؟!!
      منتظر اصول گراها هستي؟!خخخخ

[/quote]
      خب شرايطت رو بگو بدونيم؟!
      ما واسه تاثير معدل 1سال در ميون نگرانيم كه قطعي نشه بعد شما از 1400ميپرسي؟!!!!!
      ما كلن جامعه ي بي ثباتي هستيم هيچ چيو باور نكن:دي

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      نظر من كه قطعا ملاك نيست:دي
      ولي خب يه صحبتي از اشكان هاشمي شنيدم كه حرفاش بيراه نبود به نظرم! مخصوصا با اين دهه هشتادي هايي كه واسه98كنكور خواهند داشت
      ميگفت2تا كنكور جدا نميشه سطحشون يكي باشه تراكم مطالبي كه مورد سوال ميگيرن يكي نيست(يهو يكي ميگه چرا اين درس از اينجاش كه آسون بود سوال دادين واسه ما از جاي سختش)
      نتايج رو چجوري ميخوان بدن؟با هم؟جدا جدا؟خيلي مشكل ايجاد ميشه
      اينجوري كنكور اولي هاي98ميگن چرا سوالاي اونا آسون تر بود
      و به عكس سال دومي ها هم ميگن مطالب اونا راحت تر بود
      (البته يكم بچه گانه هم هس ولي انتظارش هس)
      يه دو دستگي برجسته اي بوجود مياد!يكنواخت كردنش هم آسون نيست شايد حتي بشه گفت غير ممكنِ
      نظر من اينه كه98 يه كنكور از منابع جديد برگزار ميشه
      البته منابع جديد هم اونقدرا عوض نشدن اصل مطلب رو دارن فقط يه چيزايي اضاف شده يا شيوه ي بيانش فرق كرده(اينو دارم با يه نگاه گذرا ميگم)
      ولی خب 82 تا 84 هم دو نوع کنکور برگزار شده، به نظر من بستگی داره بچه های وزیر وزرا چه طوری باباشونو راضی کنن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی خب 82 تا 84 هم دو نوع کنکور برگزار شده، به نظر من بستگی داره بچه های وزیر وزرا چه طوری باباشونو راضی کنن
      درسته دقيقا اينايي كه من گفتم توي اون سال ها اتفاق افتاد ولي نه زياد گسترده يه عده ي محدودي بهش گير دادن(البته من طبق شنيده ها دارم ميگم)
      اون موقع مردم زياد مسئله رو متوجه نبودن ولي الان هستن
      الان ببين چن تا تايپيك 5 درصدي داريم
      چقد صاحب نظر داريم كه اين سهميه به حقِ يا ناحق!
      چقد اعتراض!
      چميدونم باز سهميه هيئت علمي بودن
      همه چيو كردن پيرهن عثمان

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ما كلن جامعه ي بي ثباتي هستيم هيچ چيو باور نكن:دي[/QUOTE]
      کنکوری 93 بودم ..نمیگم درصدام خیلی خوب بود ولی قابل قبول بود واسه داروسازی ... ولی خب ی رشته ی کارشناسی قبول شدم( ک البته الان عاشقشم).. ای بسوزه پدر معدل ما هم معدلمون داغون داغون 2700منطقه 3 شدیم ... رفتیم دانشگاه با اون اوضاع افسردگی و مصیبت ... تا الان ک ترم شیشم و بخاطر درس نخوندنامون ی ترم اضافه هم خوردم ک شده قوز بالا قوز... سربازی هم ک اونور ... خلاصه ن*م*و*د*ه شدیم ... البته از رشتم خیلی راضیم و به همین دلیل میخام تو مقاطع بالاتر ادامه بدم بخاطر همین مجبورم دوباره کنکور شرکت کنم ...
      پ.ن: امکان اینکه طرحمو بندازم واسه وقتی ک قبول شدم نیست... و مجبورم تو طرح درس بخونم .
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      درسته دقيقا اينايي كه من گفتم توي اون سال ها اتفاق افتاد ولي نه زياد گسترده يه عده ي محدودي بهش گير دادن(البته من طبق شنيده ها دارم ميگم)
      اون موقع مردم زياد مسئله رو متوجه نبودن ولي الان هستن
      الان ببين چن تا تايپيك 5 درصدي داريم
      چقد صاحب نظر داريم كه اين سهميه به حقِ يا ناحق!
      چقد اعتراض!
      چميدونم باز سهميه هيئت علمي بودن
      همه چيو كردن پيرهن عثمان
      حس ششم من اینو میگه که برا بستن دهن اونایی که 97 اولین کنکورشونه تو 98 2 تا کنکور برگزار می کنن بعدش که صدای 98 یا دراومد میگن دیگه بسه از سال بعد همون یه کنکورو برگزار می کنیم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حس ششم من اینو میگه که برا بستن دهن اونایی که 97 اولین کنکورشونه تو 98 2 تا کنکور برگزار می کنن بعدش که صدای 98 یا دراومد میگن دیگه بسه از سال بعد همون یه کنکورو برگزار می کنیم
      از این مارمولکا هر چی بگی برمیاد
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      ما كلن جامعه ي بي ثباتي هستيم هيچ چيو باور نكن:دي
      کنکوری 93 بودم ..نمیگم درصدام خیلی خوب بود ولی قابل قبول بود واسه داروسازی ... ولی خب ی رشته ی کارشناسی قبول شدم( ک البته الان عاشقشم).. ای بسوزه پدر معدل ما هم معدلمون داغون داغون 2700منطقه 3 شدیم ... رفتیم دانشگاه با اون اوضاع افسردگی و مصیبت ... تا الان ک ترم شیشم و بخاطر درس نخوندنامون ی ترم اضافه هم خوردم ک شده قوز بالا قوز... سربازی هم ک اونور ... خلاصه ن*م*و*د*ه شدیم ... البته از رشتم خیلی راضیم و به همین دلیل میخام تو مقاطع بالاتر ادامه بدم بخاطر همین مجبورم دوباره کنکور شرکت کنم ...
      پ.ن: امکان اینکه طرحمو بندازم واسه وقتی ک قبول شدم نیست... و مجبورم تو طرح درس بخونم .[/QUOTE]
      آهان يعني ميخواي كلن درست رو تموم كني بعد بياي كنكور بدي؟
      مشكل سربازي رو هم كه داري
      هيچي ديگه خودت دنبال راه بگرد من مغزم قد نميده

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m o h a m m a d نمایش پست ها
      پ.ن: امکان اینکه طرحمو بندازم واسه وقتی ک قبول شدم نیست... و مجبورم تو طرح درس بخونم .
      هيچي ديگه خودت دنبال راه بگرد من مغزم قد نميده[/quote]
      تنها راهش اینه ک کتابای نظام جدید ک میان بشینم بخونم ... خیلی خیلی ریسکش بالاس ولی توکل بر خدا

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dean نمایش پست ها
      هيچي ديگه خودت دنبال راه بگرد من مغزم قد نميده
      تنها راهش اینه ک کتابای نظام جدید ک میان بشینم بخونم ... خیلی خیلی ریسکش بالاس ولی توکل بر خدا[/quote]
      ان شاا... كه موفق باشي
      پس حالا كه اينطوره از امسال سالي1پايه رو بخون فك كن دانش آموز دبيرستاني هستي
      امسال درساي دهم سال بعد يازدهم سال بعد ترش هم12ام
      منابع هم چون تازه تغيير كردن ديگه تغيير ندارن بجز ويرايشهاي جزئي اونم چون تازه منابع چاپ شدن
      ولي سني هم ازت ميگذره ها:دي

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m o h a m m a d نمایش پست ها
      تنها راهش اینه ک کتابای نظام جدید ک میان بشینم بخونم ... خیلی خیلی ریسکش بالاس ولی توکل بر خدا
      ان شاا... كه موفق باشي
      پس حالا كه اينطوره از امسال سالي1پايه رو بخون فك كن دانش آموز دبيرستاني هستي
      امسال درساي دهم سال بعد يازدهم سال بعد ترش هم12ام
      منابع هم چون تازه تغيير كردن ديگه تغيير ندارن بجز ويرايشهاي جزئي اونم چون تازه منابع چاپ شدن
      ولي سني هم ازت ميگذره ها:دي[/quote]
      ممنون...اره فکر خودمم همینه...
      بی شوخی میگم الان ک به گذشته فکر میکنم میبینم بهترین سالهای عمرم همونهایی بودن ک واسه کنکور میخوندم...
      تازه من ک سنی ندارم یکی ازهم ورودی های ما یه مردی بود 55 ساله !! بعد 6 سال پشت کنکور بودن پزشکی قبول شد ... دمش گرم !!
      بازم ممنون

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      goo.gl/prLjqp
      در زندگی واقعی «دوم شدن» وجود ندارد، یا برنده می‌شوید یا نمی‌شوید.
      "حقوق-تهران"

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirbabaei نمایش پست ها
      goo.gl/prLjqp
      بله ممنون ..اینا رو خودمم میدونم..
      در ضمن مشکلی با کنکور ندارم مشکل من با اینه ک خدایی نکرده تاثیرر معدل مث سال 93 و 94 مستقیم نشه... خودم کنکوری 93 بودم و میدونم چقد بهم ضربه زد ...هر چند ک هر جور حساب میکنم میبینم احتمال اینکه دوباره تاثیر معدل مستقیم شه کمه...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up
      بچه ها نظر شماها چیه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا این مسئولین از کشور های دیگه الگو نمیگیرن
      مشکل فقط کنکور نیست به نظرم باید قبولی تو رشته پزشکی از راه دیگه ای انجام بشه به نظرم نباید از دبیرستان وارد رشته پزشکی شد مثلا تو آمریکا یک درس های مشخصی وجود داره که خیلی تخصصی و در توان هر کسی نیست که اونا رو بخونه به طوری که فارغ التحصیل رشته های کارشناسی میان کنکور پزشکی میدن و اونقدر قبولی توش سخته که هر کسی به خودش جرئت نمیده تو این کنکور شرکت کنه به نظر من این راه خیلی بهتره چون افرادی که در ایران پزشکی قبول میشن ادبیات و دینی و عربی رو باید بزنن ودرس های دبیرستان در مقابل درس های تخصصی کنکور پزشکی آمریکا هیچه
      و برای همینه که فارغ التحصیلان رشته پزشکی چون تمام تلاششون برای قبولی تو رشته پزشکی بوده و خودشون رو همون اول پزشک میدونن تلاشی در دوره ی پزشکی برای دانستن بیشتر نمیکنن و نتیجه هم میشه این که دست چپ و راست خودشون رو نمیدونن چون احساس مسئولیت ندارن البته همه نه بعضی یاشون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)