خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: شیمی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question شیمی

سلام دوستان
      به نظر من برای شیمی 2 کتاب مبتکران خیلی زیاده و اگه بخوام همش رو بخونم که تا چند ماه تموم نمیشه، منم از این کتاب هایی که می خواد درس و شوخی رو با هم داشته باشه خوشم نمیاد. شما برای کسی که پایه بین ضعیف تا متوسط داره چه کتاب کمک درسی شیمی رو پیشنهاد می کنید؟
      ویرایش توسط banafsheh : 20 مرداد 1396 در ساعت 13:23

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به نظر من برای شیمی 2 کتاب مبتکران خیلی زیاده و اگه بخوام همش رو بخونم که تا چند ماه تموم نمیشه، منم از این کتاب هایی که می خواد درس و شوخی رو با هم داشته باشه خوشم نمیاد. شما برای کسی که پایه بین ضعیف تا متوسط داره چه کتاب کمک درسی شیمی رو پیشنهاد می کنید؟
      همون کتاب خیلی خوبیه .... حال همشو نمیخاد بخونی .. درسنامه رو بخون ...... یه بخش از تستاشو بزن که فکر کنم مهماش علامت گذاری شده و مشخصه ....:: بقیشم در طول سال وقت شد بزن ... ::: که به احتمال زیاد وقت میشه .. ::::

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ب نظر من برای شیمی2 از مبتکران بهتر نیست مخصوصا شما ک میگی پایه ضعیف داری.
      از فیل استفاده کن.درسته جمع بندیه ولی همه مطالب رو گفته.
      این نظر منه.
      روزی اگر زاغی روباه را بلعید
      جای تاسف نیست
      هیهات اگر روزی صابون بیاموزد مکار بودن را

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      مشکلی که من وقتی دوم دبیرستان بودم این بود . . .
      ببین مبتکران رو بخوونی برای شیمی تازه شاید درصدت تو کنکور در بهترین حالت بشه 40-50 یعنی تازه اول راهه
      شیمی 2ش در درسنامه افراط کرده یعنی خیلی توضیح داده .
      تو اکثر جاها آخر سر یه جمع بندی و خلاصه کرده تو درسنامه ها که با کادر نشون داده ، تو خیلی جاها همونا کافیه بقیش که تو درسنامه اورده اثبات اون هاست . شیمی 2 الگو رم ببین شاید خوب باشه برات .
      شیمی 3 خیلی سبز درسنامه هاش کوتاه تر ، کلن تو شیمی درسنامه بخونی به هیچ جا نمیرسی ، درسنامه+تست
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من گاج خوندم بعد از فار تست زدم.راضی بودم
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی 2 الگو هم خوبه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مبتکران کتاب خیلی خوبیه از نظر علمی
      کامل برات باز کرده مفاهیم رو.بعدم کاملا وقت میکنی بخونیش.به نظرم ارزش داره وقت بذاری

ولی واقعا اون پارازیت های فوق العاده فوق العاده بی مزه ش،رو اعصابه. :/
      خیلی بی نمکه.بیشتر اعصابت رو خورد میکنه تا روحیه ت رو عوض کنه
      I KEEP DANCING ON MY OWN

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من دوم مبتکران سوم گاج پیش گاج ولی سال ۹۱ دارم چطوره؟ اگه نیست منبع خوب معرفی کنین

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من امسال شیمی رو ۸۹ زدم و رتبم ۱۷۵ شد . البته ۲ سال المپیاد شیمی بودم . برای شیمی کنکور کتاب های بهمن بازرگانی دارای درسنامه خیلی قوی هست . چون تمام چیزارو گفته . اگرم میخوای به درصد بالا فکر کنی قطعا باید تمام جزییاتو بلد باشی . به نظرم برای سال دوم و سوم مبتکران بگیر و سال چهارم خیلی سبز . در کنارشون هم کتاب موج ازمون اقای جعفری بگیر که کتاب خیلی نابیه . من خودم امسال فقط موج ازمون رو زدم البته نه همشو . البته از عید . iq هم خوب بود ولی نیاز نیست و من نزدم . با همینا میتونی به درصد ۷۰ به بالا فکر کنی . ولی بازم میگم به جزییات خیلی دقت کن منظورم از جزییات هم معلومه دیگه . مثلا تو کنکور های سال های قبل یه سوال بود که باید ساختار گلوکوز رو حفظ می بودی . خوب این باعث میشه تو ساختار های دیگه کتاب مثله ایبوبروفن اسپرین اسکوربیک اسید منتول و ... حفظ کنی . در کل به این چیزا حواست باشه . اولشم هم نمیخواد اینجوری بخونی و به تمام نکات توجه کنی . اولش یه بیسی از همه مطالب تو مغزت ایجاد کن بعدش طی ماه های اینده شروع کن به پر و بال دادن به اونا . مثلا تو شیمی استوکیومتری خیلی مهمه و مبنای همه محاسباته . خوب همین الان موقع خوندن اصولی بخون و پایه های شیمی تو محکم بساز . در کل هم اصلا عقب نیستی و به حرفای دیگران و یاوه هاشون توجه نکن . من خودم خیلی دیر شروع کردم و تقریبا از عید استارت اصلی رو زدم و امسال رو غیر حضوری خوندم یعنی مدرسه نرفتم و بدون معلم بودم . امید و باور داشته باش
      یا علی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن