خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درخواست کمک فوری و حیاتی از حرفه ای ها درباره معافیت تحصیلی

سلام دوستان من شرایط رو کامل توضیح میدم و لطفا اگر اطلاعات دارید بهم کمک کنید
      من متولد 8 خرداد 77 هستم،امسال سال دومی بود که کنکور میدادم پارسال در خرداد 95 فارغ‌التحصیل نشدم و در دی ماه 95 فارغ التحصیل شدم یه برگه فراغت تحصیل هم گرفتم که روش نوشته تا 8 خرداد 97 فرصت داری تحصیل کنی
      سایت نظام وظیفه رو با اطلاعاتم چک کردم نوشته :
      آخرین وضعیت:
      معاف تحصیلی
      مقطع تحصیلی:
      پيش دانشگاهي
      تاریخ پایان معافیت:
      1397/03/08
      چند سوال از خدمتتون دارم
      اول اینکه معافیت من تا بهمن 96 هست یعنی یک سال پس از اخرین فارغ‌التحصیلیم یا تاریخی که تو وبسایت زده یعنی 8 خرداد 97؟
      سوال دوم اینکه من فارغ‌التحصیل شدم چرا نوشته مقطع پیش دانشگاهی؟ ممکنه ثبت نشده باشه یا نه همین درسته؟
      سومین سوالم اینه که اگر بخوام امسال بمونم میشه سال سوم و کنکور 97 رو بدم باید ترفند دانشگاه پیام نور+مرخصی رو بزنم یا به این معافیت که نوشته 8 خرداد 97 تکیه کنم؟

واقعا ممنون میشم از عزیزانی که بهم کمک میکنن.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این تاریخ مهلت شما برای پاس کردن پیش دانشگاهیه.برای کنکور ۹۷ باید برین پیام نور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برو پيام نور با خيال راحت بخون اينجوري تا روز كنكور هي استرس سربازي رو داري هزينه پيام نور هم اگه مرخصي بگيري صدو خورده اي ميشه هر ترم چيز زيادي نيست

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما تا اون تارخ فرصت داری پیش رو پاس کنی هروقتم پیش رو پاس کنی یکسال وقت داری خودتو معرفی کنی یا خدمت یاداشنگاه ...حالا شما دی 95پسا کردی تا پایان دی 96 وقت داری سعی کن ابان بری فراگیر ثبت نام کنی راحت بخونی...
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکار دیگه هس اینکه شما اخرای دی 96 دفترچه بفرسی اعزامت یمفته بعد عید بعد تمدید کنی کنکور 97 شرکت کنی ....ولی این راه یکم استرس زاست همون روش پیام نور بهتره
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون داداشیا زحمت کشیدید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن