خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درآمد مهندس پلیمر و مهدسی مواد اگه سرمایه اولیه داشته باشیم چقدره

درامد مهندسی پلیمر کسی میدونه اگه سرمایه اولیه داشته باشیم چقدره

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من مهندس مواد هستم البته شاخه سرامیک بستگی داره دقیقا چه کاره بخواهیدانجام بدیم,سرمایه درحد زدن کارخونه ؟یا سرمایه درحد زدن کارگاه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ciiiin نمایش پست ها
      سلام من مهندس مواد هستم البته شاخه سرامیک بستگی داره دقیقا چه کاره بخواهیدانجام بدیم,سرمایه درحد زدن کارخونه ؟یا سرمایه درحد زدن کارگاه؟
      زدن کارگاه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای زدن کارگاه من مهندسی متالورژی صنعتی وبهترپیشنهادمیدم واینکه اگرمیخواهید کارگاه بزنیددرآینده خیلی مسایل وبایددرنظربگیرید اینکه تاچندسال سوددهی نداشته باشه,اینکه وسط کاربرای خرج روزمره کارگاه نمونید ,اینکه ساکن چه شهرهستیدوچه دانشگاهی میخواهید درس بخونیدهم مهمه چون خیلی شهرهااساتیدپیشنهادکارهای سرمایه گذاری با دانشجوروانجام میدن ,یک راه راحت وساده ای نیست واقعا سخته اگرروحیات این کارودارید وارداین حرفه بشید وگرنه خیلی رشته های دیگه رومیشه با سرمایه گذاری های کمتراززدن کارگاه به نتیجه رسوند.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ciiiin نمایش پست ها
      برای زدن کارگاه من مهندسی متالورژی صنعتی وبهترپیشنهادمیدم واینکه اگرمیخواهید کارگاه بزنیددرآینده خیلی مسایل وبایددرنظربگیرید اینکه تاچندسال سوددهی نداشته باشه,اینکه وسط کاربرای خرج روزمره کارگاه نمونید ,اینکه ساکن چه شهرهستیدوچه دانشگاهی میخواهید درس بخونیدهم مهمه چون خیلی شهرهااساتیدپیشنهادکارهای سرمایه گذاری با دانشجوروانجام میدن ,یک راه راحت وساده ای نیست واقعا سخته اگرروحیات این کارودارید وارداین حرفه بشید وگرنه خیلی رشته های دیگه رومیشه با سرمایه گذاری های کمتراززدن کارگاه به نتیجه رسوند.
      من دانشگاه شریف احتمالش کم هست که بیارم ولی تهران رو حتما
      چرا زیاد رشته ی محبوبی نیست؟(با توجه به رتبه هایی که این رشته رو میرن)
      در مورد اپلای این رشته می دونید؟
      مثل این که جزو رشته های حساس محسوب میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن