خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مرخصی ترم ۱ دانشگاه تهران یا شریف

سلام می خواستم بدونم دانشگاه تهران یا شریف ترم ۱ مرخصی می ده یا نه ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدون دلیل؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2022 نمایش پست ها
      ترم اول مرخصی تعلق نمی گیرد . اگر مشکلی خاصی دارید نیمسال دوم بزنید البته اگر داشته باشه دانشگاه مورد نظر
      ویرایش توسط ADaM AhaNi : 19 مرداد 1396 در ساعت 23:12

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADaM AhaNi نمایش پست ها
      ترم اول مرخصی تعلق نمی گیرد . اگر مشکلی خاصی دارید نیمسال دوم بزنید البته اگر داشته باشه دانشگاه مورد نظر
      اگه دلیل قانع کننده و معقول بیاری چی ؟

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام.شریف رو میدونم یکی بچه ها مرخصی گرفت همین ترم اولش.البته شرایطشو نمیدونم ولی اون بنده خدا سهمیه فرزند شهید داشت شاید به خاطر سهمیش بوده.
      ولی کلن شدنیه
      راستی توصیه از من که اگه دلیل خیلی منطقی ندارید الکی مرخصی نگیرید بعدن همین یه ترم دیر تموم کردنا تاثیر داره.کمترینش تاثیر توی اپلای هست.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها

سلام.شریف رو میدونم یکی بچه ها مرخصی گرفت همین ترم اولش.البته شرایطشو نمیدونم ولی اون بنده خدا سهمیه فرزند شهید داشت شاید به خاطر سهمیش بوده.
      ولی کلن شدنیه
      راستی توصیه از من که اگه دلیل خیلی منطقی ندارید الکی مرخصی نگیرید بعدن همین یه ترم دیر تموم کردنا تاثیر داره.کمترینش تاثیر توی اپلای هست.
      مثلا چه تاثیری تو اپلای داره ؟ من رتبم شده ۱۷۵ منطقه ۱ . میخوام شیمی بخونم فرقی نمی کنه شریف یا تهران باشه هر کدوم که با مرخصی موافقت کنه اونو میرم . بعدشم واقعا برام مقدور نیست که این ترم برم و دلیلم هم منطقیه و با سند و مدرک . شما که پارسال اولین ترمت بود مرخصی گرفته بودن! ؟! میشه یه توضیح جامع تر بدین. ممنون
      ویرایش توسط mohammad2022 : 20 مرداد 1396 در ساعت 16:00

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مثلا چه تاثیری تو اپلای داره ؟ من رتبم شده ۱۷۵ منطقه ۱ . میخوام شیمی بخونم فرقی نمی کنه شریف یا تهران باشه هر کدوم که با مرخصی موافقت کنه اونو میرم . بعدشم واقعا برام مقدور نیست که این ترم برم و دلیلم هم منطقیه و با سند و مدرک . شما که پارسال اولین ترمت بود مرخصی گرفته بودن! ؟! میشه یه توضیح جامع تر بدین. ممنون
      اول که تبریک میگم .
      راستش خیلی با بنده خدا حرف نمیزنم اگه خیلی واجبه کارت باهاش هماهنگ کنم خودت باهاش حرف بزنی.در ضمن گفتم اون با سهمیه قبول شده بود پس امکان داره به خاطر فرزند شهید بودن هم باشه میگم امکان داره نه لزوما
      تازه تو یه قدم جلوتری. فک کنم اون هیچ دلیل منطقی نداشت واسه مرخصی.فقط رفت ترکیه رو گشت
      بازم من نه میگم کارت درسته نه چیز دیگه .خودت فک کن .چون حتی بعضی رشته ها یه ترم نرفتن مساویه با یه سال عقب افتادن .چون دانشگاه شریف ترم بهمن نداره و بعضی رشته ها ممکنه کم باشن و ترم زوج اصن صرفشون نکنه بزارن برای افتاده ها یا کسایی مثل شرایط شما و مجبوری بمونی و صبرکنی تا ترم مهر سال بعد
      هرچند ترم یک و دو بیشترش عمومیه ولی یکی دوتا درس تخصصی ممکنه داشته باشید که تا نگذرونی نمیشه درسای دیگه رو بگیری(همون پیش نیاز)البته در مورد شیمی نمیدونم.
      خیلی حرف زدم ببخشید.خلاصه اگه میخوای ایدی تلگرامشو گیر بیارم و بهت بدم تا مراحل مرخصی گرفتنشو برات بگه و باهم خودتون حرف بزنید.
      و اینکه خوب فکر کن قبل هر کار.
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      اگه دلیل قانع کننده و معقول بیاری چی ؟
      اگر مشکل پزشکی دارید فکر کنم با ارایه مدارک مرخصی بدن. اینکه گفتم مرخصی نمیدن ترم اول برای شرایط عمومی و معمولی بود. از هر کاری بهتر اینه که اولش مقررات و ایین نامه های هر دو دانشگاه شریف و تهرانو از سایتشون دانلود کنی. تو اونا در مورد مرخصی و شرایط خاصش توضیح داده. اگر بازم نشد از خود دانشگاه باید بپرسی.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها

اول که تبریک میگم .
      راستش خیلی با بنده خدا حرف نمیزنم اگه خیلی واجبه کارت باهاش هماهنگ کنم خودت باهاش حرف بزنی.در ضمن گفتم اون با سهمیه قبول شده بود پس امکان داره به خاطر فرزند شهید بودن هم باشه میگم امکان داره نه لزوما
      تازه تو یه قدم جلوتری. فک کنم اون هیچ دلیل منطقی نداشت واسه مرخصی.فقط رفت ترکیه رو گشت
      بازم من نه میگم کارت درسته نه چیز دیگه .خودت فک کن .چون حتی بعضی رشته ها یه ترم نرفتن مساویه با یه سال عقب افتادن .چون دانشگاه شریف ترم بهمن نداره و بعضی رشته ها ممکنه کم باشن و ترم زوج اصن صرفشون نکنه بزارن برای افتاده ها یا کسایی مثل شرایط شما و مجبوری بمونی و صبرکنی تا ترم مهر سال بعد
      هرچند ترم یک و دو بیشترش عمومیه ولی یکی دوتا درس تخصصی ممکنه داشته باشید که تا نگذرونی نمیشه درسای دیگه رو بگیری(همون پیش نیاز)البته در مورد شیمی نمیدونم.
      خیلی حرف زدم ببخشید.خلاصه اگه میخوای ایدی تلگرامشو گیر بیارم و بهت بدم تا مراحل مرخصی گرفتنشو برات بگه و باهم خودتون حرف بزنید.
      و اینکه خوب فکر کن قبل هر کار.
      موفق باشی
      اگه بشه که خیلی خوب میشه ! میشه لطفا ای دی شو بدید ؟

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه بشه که خیلی خوب میشه ! میشه لطفا ای دی شو بدید ؟
      چشم تا فردا شب بهتون پ.خصوصی میدم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با این رتبه شریف قبولی
      بودن از دوستام که رشته هوافضا رو مرخصی گرفتن شریف
      واست به طور دقیق میپرسم
      اتفاقا تو شریف ترم اول نیای خیلیم به ضررت نیس
      همه درسهات رو میفتی ترم off
      البته یه نکته منفی هم هست چون شیمی هردرسیو هرترم ارائه نمیده و حتما باید تلاش کنی تا 5 ساله نشی و سنوات نخوری
      و اینکه قصدت واسه شیمی خوندن جدیه؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid75 نمایش پست ها
      با این رتبه شریف قبولی
      بودن از دوستام که رشته هوافضا رو مرخصی گرفتن شریف
      واست به طور دقیق میپرسم
      اتفاقا تو شریف ترم اول نیای خیلیم به ضررت نیس
      همه درسهات رو میفتی ترم off
      البته یه نکته منفی هم هست چون شیمی هردرسیو هرترم ارائه نمیده و حتما باید تلاش کنی تا 5 ساله نشی و سنوات نخوری
      و اینکه قصدت واسه شیمی خوندن جدیه؟
      سلام .بله قصدم جدیه چند تا دلیل هم هست که میشه یکیشو علاقه وافری گذاشت که کلا به این درس دارم . من تو دبیرستان المپیاد شیمی خوندم و همونطور که میدوینن ۳ مرحله داره . و مرحله ۳ اش که کلا دروس ترم های اولیه دانشگاس مثلا از شیمی فیزیک فقط شیمی فیزیک ۱ . آلی فقط آلی ۱ . معدنی ۱ و۲ و کلا دروس چند ترم اول . من مرحله ۳ ام خیلی خوب بود ولی مرحله ۲ قبول نشدم .
      الان هم تو خانواده خیلی روم زوم هست که میگن با این رتبه برو یه رشته مهندسی خوب . ولی خودم نظرم چیزه دیگیه . به نظرم رشته های علوم پایه نامحدوده و هیچ کس نمیتونه پهنای این رشته ها رو درک کنه و هیچ ماکزیممی نداره گرچه تو ایران زیره سایه ه رشته های دیگس ولی مطمانن تو خارج از کشور اینطور نیست . خواهر بنده تو دانشگاه سیدنی درس می خونه . مهندسی پزشکی . میگه که اونجا اصلا اینطور نیست . مطمانم یقینا بعد از ۵ -۶ سال میشه به جای خوبی رسید . این تصمیم رو صرفا با قلبم دارم انتخاب می کنم .
      ولی ... جدا از اینا واقعا به مرخصی احتیاج دارم . ممنون میشم بپرسید .

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه چیزه دیگه ای هم که شاید به خاطرش برم تهران اینه که شریف کلا ۵ تا شیمی کاربردی میگه اونم از ریاضی ها. ولی تهران ۲۵ تا شیمی محض از تجربی ها ۲۰ تا شیمی کاربدی از تجربی ها و ۵ تا شیمی کاربردی از ریاضی ها میگیره . اینطوری باز تعداد بیشتری دانشجو هست و شاید ( نمیدونم ) احتمال مرخصی بره بالا . در ضمن چند تا از استادای تهران هم تو باشگاه دانش پژوهان هستند که قبلا تقریبا اشنایی مختصری با مودشون دارم .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن