خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این وجود هنوز به دنبال کلاس ریاضی وفیزیک در رشته تجربی باشید چیزی که هیچ مشاور وپشتیبانی به صراحت عنوان نمیکنه توی رشته تجربی زیست با ضریب 12 وشیمی با ضریب 10 تصحیح میشود دوستان کنکوری 97 فقط به دنبال نخبه شدن در درس زیست وشیمی باشید خیلی تاثیر داره درکنکور

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست خیلی اثر داره من میانگین درصد هام 45 بود حتی درصد منفی هم داشتم ولی چون زیست رو86 درصد زده بودم رتبم 3500 کشوری شد

3. Top | #78
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی1212 نمایش پست ها
      زیست خیلی اثر داره من میانگین درصد هام 45 بود حتی درصد منفی هم داشتم ولی چون زیست رو86 درصد زده بودم رتبم 3500 کشوری شد
      چه جوري زيستو اينقد خوب زديد؟؟؟
      اره زيست خيلي تاثير داره.

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خود کتاب درسی رو زیاد خوندم حدود صد دور مرورش کردم

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی این تاپیک هیچکس حکمت 518 و 580 هزار نفر رو نفهمید.کارنامه بچه ها مال 96 این کارنامه ها مال 95.علت تفاوت جزئی تو درصدا هم برای همین بود.وقتی دوتا کنکور متفاوت رو با هم مقایسه میکنی درصد ها هم قطعا تراز و رتبه ی متفاوتی میده.کنکور 96 زیستش آسون تر بود و تراز برای یه درصد مشخص کمتر.واسه همین نمیشه کارنامه خودمونو با سال قبل مقایسه کنیم غلط در میاد
      ویرایش توسط heengameeh : 24 آبان 1396 در ساعت 00:35

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      توی این تاپیک هیچکس حکمت 518 و 580 هزار نفر رو نفهمید.کارنامه بچه ها مال 96 این کارنامه ها مال 95.علت تفاوت جزئی تو درصدا هم برای همین بود.وقتی دوتا کنکور متفاوت رو با هم مقایسه میکنی درصد ها هم قطعا تراز و رتبه ی متفاوتی میده.کنکور 96 زیستش آسون تر بود و تراز برای یه درصد مشخص کمتر.واسه همین نمیشه کارنامه خودمونو با سال قبل مقایسه کنیم غلط در میاد
      حرف شما درمورد مقایسه درست ولی این کارنامه ها هردو مال 96ان. قضیه 518 و 580 هزار هم احتمالا اینه که 580 هزار نفر ثبت نام کردن اما 518 هزار نفر شرکت کردن. شاید البته
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [من همه درسارو...ولی زیست کمکم کرد. ]ببخشید نشد نقل قول بگیرم ! چرا بین رتبه کشوری و رتبه سهمیه اتون اینقد فاصله افتاده؟!

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahya14 نمایش پست ها
      حرف شما درمورد مقایسه درست ولی این کارنامه ها هردو مال 96ان. قضیه 518 و 580 هزار هم احتمالا اینه که 580 هزار نفر ثبت نام کردن اما 518 هزار نفر شرکت کردن. شاید البته
      اره اون دوتایی که استارتر گذاشته مال سال 95 بچه ها با مال خودشون که مال امسال مقایسه میکردن

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قضیه 518 و 580 رو من پیش کشیدم و حتی یه تاپیک هم براش زدم و از آخر هم به جواب خاصی نرسیدم ، احتمالا امسال سنجش خواسته برای بعضیا از 580حساب کنه برای بعضیا هم از 518

البته موضوع بحث استارتر این تاپیک یه چیز دیگیه..
      در ضمن تو سال 95 رتبه ها از 519 هزار حساب شده
      حالا نمی دونم ، یعنی در 96 هزار نفرکمتر از 95 شرکت کردن ؟! شنیده بودم تعداد بیشتر شده بود...
      لینک تاپیکی که زده بودم:
      http://forum.konkur.in/showthread.php?t=54806

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره اون دوتایی که استارتر گذاشته مال سال 95 بچه ها با مال خودشون که مال امسال مقایسه میکردن
      نه ،
      کارنامه های 580 و 518 هر دو مال 96 اند
      سال 95 , 519 پونصد و نوزده بوده ..

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن