خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718
    نمایش نتایج: از 256 به 259 از 259
    1. Top | #256
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

حامد چطوری پسر؟
      آره یادش بخیر...
      مرسی عزیز...ایشالا تو هم هرجا هستی زندگی به کامت باشه داداش
      عشق منی داداش من سال 97 رفتم تو کار فارکس بازار مالی و سربازی اینا قربون شکلت مرد
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #257
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      عشق منی داداش من سال 97 رفتم تو کار فارکس بازار مالی و سربازی اینا قربون شکلت مرد
      فدات داداش. اتفاقاً منم یه مدت میخواستم وارد فارکس بشم حتی ویدیوهای گلشاهیان واسه آشنایی اولیه نگاه کردم ولی خب مشغله نزاشت ادامه بدم و تصمیم گرفتم فعلا فوکوسم فقط تو رشته‌ام باشه.
      تو قله‌های موفقیت ببینمت ایشالا

3. Top | #258
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

البته بنده با کلینیک و مراکز درمانی سروکار نداشتم تاحالا ولی خب قاعدتا مشکلی از این بابت نباید وجود داشته باشه چون سن تو این حیطه صرفاً یک عدده و توانایی ها و دانش فرد تعیین کننده است. برای کنکور دادن هم همونطور که قبلا گفتم بستگی به خیلی چیزا داره. ولی از لحاظ این مورد خاص (سن) فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه و بقیه متغیرها رو باید در نظر گرفت برای تصمیم گیری ( که قبلاً مثال زدم)
      در مورد رشته هم بازم به چن پارامتر بستگی داره که یکی از مهمترین هاش علاقه هستش...ولی خب مسائل دیگم هست...از جمله اینکه پزشکی دیربازده ترین و فرسایشی ترین رشته هستش که ممکنه واسه همه با هر شرایطی مناسب نباشه.
      سلام آقای محمدی
      یک سوالی داشتم ، البته به هیچ وجه منظور بدی از این سوال ندارم ، میخواستم بپرسم شما وقتی رفتید دانشگاه از اینکه با افرادی که پنج یا اگه اشتباه نکنم شش سال از شما کوچکتر بودند هم دانشگاهی شدید ناراحت نبودید؟این موضوع واستون آزاردهنده نبود؟الان من خودم پشت کنکوری هستم به شخصه وقتی فکر میکنم قراره با کسانی هم دانشگاهی بشم که دوسه سال ازم کوچکتر هستند اعصابم بهم میریزه.

4. Top | #259
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Hamid_ نمایش پست ها
      سلام آقای محمدی
      یک سوالی داشتم ، البته به هیچ وجه منظور بدی از این سوال ندارم ، میخواستم بپرسم شما وقتی رفتید دانشگاه از اینکه با افرادی که پنج یا اگه اشتباه نکنم شش سال از شما کوچکتر بودند هم دانشگاهی شدید ناراحت نبودید؟این موضوع واستون آزاردهنده نبود؟الان من خودم پشت کنکوری هستم به شخصه وقتی فکر میکنم قراره با کسانی هم دانشگاهی بشم که دوسه سال ازم کوچکتر هستند اعصابم بهم میریزه.
      سلام
      همکلاسیای من متولدین بین ۷۵ تا ۷۸ بودن و اکثرشون ۷۶-۷۷ بودن ینی ۳-۴ سال کوچکتر از من
      نه مشکل خاصی نبود و چیزی نبود که به چشم بیاد
      چون تو این سه رشته افراد مثل من زیاده و همین الانم افراد متولد ۷۰ و ۶۷ و حتی قبل اونو از نزدیک میشناسم تو دانشگاه که دارن پزشکی یا دندان و دارو میخونن.
      تازه شما که اختلاف سنیتون کمترم هست تنها چیزی که نباید بهش فکر کنین این موضوعه. ایشالا اگه قبول شدین و رفتین دانشگاه خودتون میبینین که این چیزا اصلا مطرح نیست اونجا.

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن