خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 18 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 259
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کمکم کنید ایا به فرزند رزمنده وظیفه ارتش سهمیه شامل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از فکر این موضوع نمیتونم درس بخونم.ممنون میشم منو از بلاتکلیفی دربیارین

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.parham نمایش پست ها
      دوستان لطفا کمکم کنید ایا به فرزند رزمنده وظیفه ارتش سهمیه شامل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از فکر این موضوع نمیتونم درس بخونم.ممنون میشم منو از بلاتکلیفی دربیارین
      بله شامل میشه.
      پدر بنده صرفا سربازیشو تو جبهه بوده بعنوان سرباز وظیفه ارتش. هیچ سابقه خدمت داوطلبانه یا جانبازی یا آزادگی نداره.
      stay focused and never give up

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تبریک
      قبل از اینکه برید آزمون با چه برنامه ای درس میخوندید؟
      I Feel

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kingmehdi00p99 نمایش پست ها
      تبریک
      قبل از اینکه برید آزمون با چه برنامه ای درس میخوندید؟
      ممنون
      بیس کارم همون برنامه قلمچی بود ولی خب بعضی درسها رو زودتر تموم کردم مثل زیست و عربی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

بله شامل میشه.
      پدر بنده صرفا سربازیشو تو جبهه بوده بعنوان سرباز وظیفه ارتش. هیچ سابقه خدمت داوطلبانه یا جانبازی یا آزادگی نداره.
      دوست عزیز با این اوصاف جرا ارتش بعضی هارو تایید نکرده مگه میشه یک ارگان یکی رو تایید کنه اون یکی رو با وضعیت مشابه تایید نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درروزچندساعت زیست میخوندین وبرای فصلی مثه قلب چندروزوقت میذاشتین

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      احسنت به تلاش و ارادت!

و اینکه با این شرایطت تونستی به این نتیجه برسی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممکنه یه عده بگن حق ما خورده شده بچه های ریاضی ؛ ریاضی،فیزیک، شیمی غولن میان حق ما رو میخورن .
      اما من تحسین میکنم !!!! کسی که بتونه در کنار بقیه درس ها زیست رو تو 9 ماه بخونه پزشکی یا دندون حقشه !!!!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز با این اوصاف جرا ارتش بعضی هارو تایید نکرده مگه میشه یک ارگان یکی رو تایید کنه اون یکی رو با وضعیت مشابه تایید نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      مشکل از فرستادن تایید ها از بعضی شعبه ها بوده..منم تایید نشدم اما گفتن درستش میکنن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      طبق خود سایت آجا رزمندگان وظیفه باید حداقل 12 ماه و رزمندگان کادر حداقل 9 ماه سابقه جبهه و نیز کارت ایثار داشته باشن تا این سهمیه شاملشون بشه.
      اگر کسی پدرش این شرایطو داره ولی سهمیش تایید نشده حتما اشتباهی رخ داده حالا یا از طرف خود شخص هنگام ثبت سهمیه یا از طرف سنجش یا از سوی ارتش.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درصد زیستت تو دهنی بودب کسیایی ک میگن نمیشه تو زمان کم بدون زمینه قبلی زیست 80زد من شک ندارم تو میتونسیت 85بزنی ....دمت گرم.....
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      درروزچندساعت زیست میخوندین وبرای فصلی مثه قلب چندروزوقت میذاشتین
      هر روز حدود 3 ساعت زیست میخوندم.
      معمولا هر فصلو تو یک روز میخوندم و فرداش تستاشو میزدم.البته فصلهایی مثه گردش مواد و نیز شارش انرژی رو تو 2 روز خوندم.تستشم 2 روزه زدم.
      ینی کلا 4 روز.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      درصد زیستت تو دهنی بودب کسیایی ک میگن نمیشه تو زمان کم بدون زمینه قبلی زیست 80زد من شک ندارم تو میتونسیت 85بزنی ....دمت گرم.....
      والا من با اینکه ریاضی فیزیک بودم ولی امسال که واسه تجربی خوندم خیلی بیشتر از زیست خوشم اومد حتی بیشتر از مباحثی مثه سینماتیک که واقعا عاشقشون بودم.
      حتی واسه من که زیستم صفر بود بالا آوردن درصد زیست خیلی راحت تر از ریاضی و فیزیک بود.
      واسه همین همیشه به بچه های ریاضی میگم زیستو واسه خودتون گنده نکنید...به خدا زیست خیلی راحت تر از چیزایی مثه نظریه اعداد گسسته یا جبر خطیه.
      چاکریم داداش

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تبریک میگم مبارک باشه
      منم دانشجوی مهندسی ام (ورودی 95) سال دیگه میخوام تجربی کنکور بدم
      میخوام بدونم واسه زیست بعد از اینکه بار اول کتاب رو خوب میخوندین و تست میزدین,دفعات بعد چطوری دوره میکردید؟
      و همچنین چند بار دوره کردین تا کنکور

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      سلام
      تبریک میگم مبارک باشه
      منم دانشجوی مهندسی ام (ورودی 95) سال دیگه میخوام تجربی کنکور بدم
      میخوام بدونم واسه زیست بعد از اینکه بار اول کتاب رو خوب میخوندین و تست میزدین,دفعات بعد چطوری دوره میکردید؟
      و همچنین چند بار دوره کردین تا کنکور
      سلام. خیلی ممنون
      من طبق برنامه قلمچی ترم یک زیست ینی کل دوم بهمراه پیش 1 و 4 فصل اول سوم رو تا اول بهمن خوندم و تست زدم.بعدش قبل اینکه وارد ترم دوم بشم دوباره اومدم طبق بودجه بندی آزمونای قلمچی متن کتابو خوندم و بعدش زیست اون آزمونو با تایم زدم.فرضا اگه آزمون 23 مهرش فصلای اول دوم و پیش بود اونارو مرور کردم و فرداش آزمونشو زدم و بهمین منوال تا آخرین آزمون دی ماهش.
      بعدش وارد ترم دوم شدم وتا آخرای اسفند اونم تموم شد ینی کل 30 فصل زیستو تست زده بودم.
      بعدش دوباره اومدم کتاب درس و درسنامه هارو اینبار طبق تفکیکی که قلمچی برای مباحث گیاهی و انسانی و جانوری داشت باهم خوندم و بعدش بقیه آزمونای قلمچی تا اون موقعو زدم.
      بعدش رفتم سراغ زدن زیست کنکورهای داخل و خارج 91 به بعد تو زمان استاندارد تو 10 روز
      (تو طول سال تستای 91 به بعدو نزدم تا واسم تازه باشه)
      درصد 95 داخل شد 62
      بعدش رفتم کتاب آیکیو رو خریدم و تا هفته اول خرداد اونو کار کردم
      تو خرداد تستهای نشاندار رو زدم و مباحثی که مشکل داشتم یا فراموش شده بود رو دوباره از رو کتاب خوندم
      بعدش تو دوران جمعبندی و آزمونای 3 روز یکبار 5 آزمون اول کتاب زیست آزمون خیلی سبز و زدم
      2 هفته آخرم فقط متن کتاب رو خوندم.هر روز 2یا 3 فصلو میخوندم.
      ببخشید که طولانی شد.

صفحه 2 از 18 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن