خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7161718 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 241 به 255 از 259
    1. Top | #241
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amrz نمایش پست ها
      ممنون که با حوصله جواب دادین،اجازه بدین سوال سوممو اینجوری مطرح کنم،آیا تو چهل سالگی میشه تو کلینیک ها بعنوان پزشک و دندانپزش و یا داروخانه ها بعنوان مسئول فنی کار کرد،یعنی بعنوان یک مبتدی اما مسن قبولت میکنن
      من الان سی سه سالمه و لیسانس فیزیک دارم اما قصد کنکور دارم،خواستم ببینم میتونم امیدوار باشم یا نه،حالا جدای ازینکه هشت سال دیگه بازارکار اشباع شده یا نه با اون کاری ندارم.
      ضمنا شاید بگید از الان فکر کردن به چنین مسائلی زوده ولی تو هدفگذاری مهمه؛ بنظرتون برای فردی با شرایط من دارو بهتره یا دندان یا پزشکی.البته بیشتر علاقم پزشکیه ولی خب..
      بازم ممنون ازینکه وقت میزارین
      البته بنده با کلینیک و مراکز درمانی سروکار نداشتم تاحالا ولی خب قاعدتا مشکلی از این بابت نباید وجود داشته باشه چون سن تو این حیطه صرفاً یک عدده و توانایی ها و دانش فرد تعیین کننده است. برای کنکور دادن هم همونطور که قبلا گفتم بستگی به خیلی چیزا داره. ولی از لحاظ این مورد خاص (سن) فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه و بقیه متغیرها رو باید در نظر گرفت برای تصمیم گیری ( که قبلاً مثال زدم)
      در مورد رشته هم بازم به چن پارامتر بستگی داره که یکی از مهمترین هاش علاقه هستش...ولی خب مسائل دیگم هست...از جمله اینکه پزشکی دیربازده ترین و فرسایشی ترین رشته هستش که ممکنه واسه همه با هر شرایطی مناسب نباشه.
      stay focused and never give up

2. Top | #242
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما تو مصاحبتون گفتین که تا اردیبهشت آزمون آزمایشی ندادین،چطور خودتونو محک میزدین تا بفهمین دارید مسیرو درست میرید.چون یکی از خوبیهای آزمونها مقایسه شدن با رقیبهاست که بدونیم جایگاهمون کجاست و یجور دلگرمیه.این یجور ریسک نییست که تا اردیبهشت ندونیم مسیرو درست میریم یا نه؟؟

3. Top | #243
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام میشه درباره ساعت مطالعه اتون بپرسم
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

4. Top | #244
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما تو مصاحبتون گفتین که تا اردیبهشت آزمون آزمایشی ندادین،چطور خودتونو محک میزدین تا بفهمین دارید مسیرو درست میرید.چون یکی از خوبیهای آزمونها مقایسه شدن با رقیبهاست که بدونیم جایگاهمون کجاست و یجور دلگرمیه.این یجور ریسک نییست که تا اردیبهشت ندونیم مسیرو درست میریم یا نه؟؟
      من چون تجربه کنکور قبلی و همچنین محیط دانشگاهو داشتم دیدم نسبت به کسی که اولین باره کنکور میده وسیعتر بود و از شرایط خودم و جو کنکور و نحوه ی مواجهه با اون آگاهی نسبتاً خوبی داشتم به جز تو درس زیست که اولین بار بود میخوندمش. بهمین دلیل همونطور که تو چند صفحه ی اول این تاپیک توضیح دادم، واسه زیست از آزمونای قلمچی استفاده کردم واسه ارزیابی خودم. تو دو نوبت دی ماه و فروردین. البته بهتره واسه بقیه اختصاصیا هم چنین کاری انجام بشه ولی من به دلیل کمبود وقت نرسیدم این کارو کنم.

5. Top | #245
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم که همچنان پاسخگوی سوالات هستید،ضمنا گفته بودید که زیست رو تو ۳۵ روز خوندم.خوندنتون روزنامه وار بود یا همراه با نکته برداری

6. Top | #246
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چندین بار مصاحبتون رو خوندم و هربار انگیزه میگیرم.

7. Top | #247
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      سلام میشه درباره ساعت مطالعه اتون بپرسم
      روزی 10-11 ساعت به این صورت:
      هر روز:
      زیست 3-3/5 ساعت
      شیمی 2-2/5 ساعت
      یک روز در میان:
      ادبیات/زبان 1 ساعت
      ریاضی/فیزیک 3 ساعت
      معارف/عربی 1 ساعت

8. Top | #248
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنونم که همچنان پاسخگوی سوالات هستید،ضمنا گفته بودید که زیست رو تو ۳۵ روز خوندم.خوندنتون روزنامه وار بود یا همراه با نکته برداری
      روزنامه وار خالص که نه. رو هر جمله تامل میکردم تا بفهممش. تو بعضی مباحث خاص مثه ژنتیک یا شارش انرژی یا پروتئین سازی و... از درسنامه هم استفاده میکردم. بعضا نکاتی هم مینوشتم هرچند بعدها میدیدم اکثرشون ساده و جزو بدیهیات بودن برای کسی که مسلط باشه.

9. Top | #249
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سپاسگذارم ازتون.

10. Top | #250
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

11. Top | #251
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مصاحبه خیلی خوبی بود

12. Top | #252
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عالیییییییی بود

13. Top | #253
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

14. Top | #254
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امید پسر خوبی یادش بخیر ی زمان تلگرام چت یمکردیم امیدوارم موفق باشی هرجا ک هستی
      تو ازمعدود کسایی بودی ک باید پزشک میشدی از دید من
      مسیر زندگی منم عوض شد داداشم
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #255
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      امید پسر خوبی یادش بخیر ی زمان تلگرام چت یمکردیم امیدوارم موفق باشی هرجا ک هستی
      تو ازمعدود کسایی بودی ک باید پزشک میشدی از دید من
      مسیر زندگی منم عوض شد داداشم
      حامد چطوری پسر؟
      آره یادش بخیر...
      مرسی عزیز...ایشالا تو هم هرجا هستی زندگی به کامت باشه داداش

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7161718 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن