CafeApply گروه آموزشی ماز
بانک کتاب پایتخت مرجع کنکور
مولف گروه آموزشی ماز
گیلنا شاپ مولف

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516
نمایش نتایج: از 226 به 235 از 235
  1. Top | #226
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 856 بار در 193 ارسال
    نمایش مشخصات
    @revenger@
    دلیل اینکه تا عید ازمون نرفتی چی بود!؟
    نرفتنش چه خطرایی داره که احساس کردی و چطور مدیریتشون کردی؟!
    اگه از اول ازمون میرفتی چه چیزایی پاگیرت میشد و شاید باعث میشد بهت ضرر برسونه؟!
    برنامه دیگه رو تا عید پیش گرفتی یا نه بر حسب خود بودجه کانون یا نصف نصف یعنی تغییرات تو خود بدنه برنامه کانون؟!
    برنامه ات اگه متفاوت بود چطور و بر چه اساس طرح ریزیش کردی؟!
    اگه برنامه کاملا متفاوت ریخته بشه باید روی کدوم درسا و کدوم طرح ریخته بشه و باید تا کجا ادامه پیدا کنه؟!یعنی صرفا تا عید یا نه میشه با تموم کردن مشکل که بخاطر اون ازمون بسته شده و ساختن شرایط نرمال اولیه زود تر هم برگشت به ازمون؟!
    و ....
    @Yalda_ams_@

تو صفحه کانون شما هم تا جایی که یادم میاد شروع ازمون ها از 6 اسفند زده .میخوام نه تا اسفند یا عید (شایدم شد) بلکه تا اخر پاییز یه درس عمومی 70 درصد یه عمومی دیگه و فصل های سخت و پایه ای اختصاصی ها رو بخونم و توضیحی که در مورد سوالا میدی حتما کمکم میکنه

جنگ ، واسه اون که طعمس میشه بد
    ویرایش توسط YasharUR : 30 شهریور 97 در ساعت 00:09

2.  

طرح آزمون های مهر آموزش تایپ ده انگشتی
    1 نفر تشکر کرده است ... BRAIN SURGEON
  3. Top | #227
    کاربر فعال

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی ارومیه
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    تشکر شده 771 بار در 308 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
    @revenger@
    دلیل اینکه تا عید ازمون نرفتی چی بود!؟
    نرفتنش چه خطرایی داره که احساس کردی و چطور مدیریتشون کردی؟!
    اگه از اول ازمون میرفتی چه چیزایی پاگیرت میشد و شاید باعث میشد بهت ضرر برسونه؟!
    برنامه دیگه رو تا عید پیش گرفتی یا نه بر حسب خود بودجه کانون یا نصف نصف یعنی تغییرات تو خود بدنه برنامه کانون؟!
    برنامه ات اگه متفاوت بود چطور و بر چه اساس طرح ریزیش کردی؟!
    اگه برنامه کاملا متفاوت ریخته بشه باید روی کدوم درسا و کدوم طرح ریخته بشه و باید تا کجا ادامه پیدا کنه؟!یعنی صرفا تا عید یا نه میشه با تموم کردن مشکل که بخاطر اون ازمون بسته شده و ساختن شرایط نرمال اولیه زود تر هم برگشت به ازمون؟!
    و ....
    @Yalda_ams_@

تو صفحه کانون شما هم تا جایی که یادم میاد شروع ازمون ها از 6 اسفند زده .میخوام نه تا اسفند یا عید (شایدم شد) بلکه تا اخر پاییز یه درس عمومی 70 درصد یه عمومی دیگه و فصل های سخت و پایه ای اختصاصی ها رو بخونم و توضیحی که در مورد سوالا میدی حتما کمکم میکنه

البته تا 15 اردیبهشت آزمون نرفتم
    با توجه به تجربه کنکور ریاضیم (91) که پیش بودم و آزمون میرفتم تصمیم گرفتم اینبار آزمون نرم. چون من بعد مدتها دوباره وارد فاز کنکور شده بودم و تو اکثر درسا صفر یا نزدیک به صفر بودم (خصوصا زیست که کلا جدید بود واسم) ینی میشه گفت پایم قوی نبود و نمیتونستم خودمو با فواصل دو هفته ای آزمونا هماهنگ کنم. چون یا مجبور میشدم سرعتو ببرم بالا که باعث افت کیفیت میشد یا اینکه قسمتایی از برنامه رو حذف کنم که با فلسفه آزمون متناقضه و هردوی اینا درنهایت باعث ایجاد یه استرس اضافه ی بیهوده میشد که خودش باعث افت مضاعف میشه. ینی واسه شخص من معایب آزمون بیش از مزایاش بود. درنتیجه آزمون نرفتم تا اواسط بهار و اینجوری تونستم یه برنامه ی کاملا انعطاف پذیر داشته باشم.
    این انعطاف باعث میشد اون استرس اضافه ای که درصورت آزمون رفتم بهم دست میدادو نداشته باشم و آرامش روانی و فکری داشته باشم.
    برنامه اولیه م این بود زیست و شیمی و عربی و زبانو تا آخر اسفند تموم کنم و ریاضی و فیزیک و ادبیات و معارفو تا آخر اردیبهشت.
    که شیمی یکی دو هفته دیرتر تموم شد و ریاضی و فیزیکم رسیده بودم خرداد و هنوز تموم نشده بودن که مجبور شدم بیخیال یه قسمتاییشون بشم که تو پستای بالا گفتم. تا بتونم دوره گذار و جمعبندیو به صورت مطلوب انجام بدم.
    نرفتن به آزمون مهمترین حسنش همون انعطاف در برنامه و کاهش استرسه
    فقط باید بجاش تو برنامتون تو فواصل معین آزمونای تایم دار تک درسی واسه اختصاصیا بگنجونید. مثلا هردو سه هفته یه آزمون تایمدار زیست از مباحثی که خوندین. به همراه مرور.
    خصوصا اینکار حداقل واسه زیست و شیمی انجام بشه.
    من بدلایلی فقط واسه زیست رسیدم چنین کاری انجام بدم اونم بشکل متمرکز نه دوره ای که شرحشو تو پست آخر صفحه سوم همین تاپیک گفته ام.
    در مورد زمان برگشت به آزمون، هروقت همه درسا تموم شده باشن ینی یه دور واسه همه مباحث تست زده باشین وقتشه. که معمولا میفته تو بهار. البته اگه رسیدید اواسط بهار و هنوز چنتا درس مونده بود تموم شه بازم میتونین آزمون برین.
    ولی در نهایت همون سه آزمون آخر جامع واسه شبیه سازی شرایط کنکور و تمرین مهارتهای آزمون کافین.

4. زنگ مشاوره
    3 نفر تشکر کرده اند ... BRAIN SURGEON, mahsa dr, YasharUR
  5. Top | #228
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 856 بار در 193 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها
    سلام

خودت رو معرفی کن ، اسم شهر و مدرسه ت !؟
    امید محمدی-بوکان-پیش دانشگاهی فارابی(فارغ التحصیل 91) - رتبه در سهمیه ایثارگران پنج درصدی: 317

چه رشته و دانشگاهی رو قرار هستش انتخاب کنی؟
    پزشکی-دانشگاه ارومیه یا سنندج

م
    موقع ورود به دانشگاه 24-25 ساله بودی دیگه درسته؟!
    چی فکر کردی با خودت و تا کجاش رو دیدی؟!
    بد برداشت نشه از سوال : )) بزار بهتر توضیح بدم
    من الان تو 22 سالگی ام .و سال دیگه حتما کنکور میدم .چه تجربی چه ریاضی .
    خودت کنکور تجربی بودی و میدونی زحمتی که گذاشتی واسه اوردن پزشکی یا نه هر کس دیگه ای که پزشکی میاره بزاره رو ریاضی حتما رتبه بهتری میاره که به سطح بچه های ریاضی برنمیگرده و به این برمیگرده چون رشته ها و دانشگاه ها (حالا بجز دو سه تا دانشگاه تهران امیرکبیر و شریف) نزدیک به همه رقابت در حد تجربی شدید نیست .
    و بخاطر همین میشه گفت تلاشی که یکی میزاره از مهر تا پزشکی قبول شه رو ریاضی بزاره با احتمال خیلی بالا میتونه یه رشته خوب از این سه دانشگاه قبول شه .دانشگاه هایی که همه میدونن چقدر کار رو برای اپلای و مهاجرت برای یه کشور دیگه اسون میکنه و تا تموم شدن درست هم وقت ازاد تری نسبت به یه دانشجوی پزشکی برای کار و کسب درامد جانبی هست
    قسمت دیگه قضیه هم مشغول بودنت برای تحصیل تا 30 سالگی برای عمومیه و تازه بعد از اون اقدام برای امتحان تخصص یا شاید طرح
    همه اینارو بزاری کنار هم باید هم یه علامت سوال بزرگ تو ذهنت ایجاد بشه !و نگاه یکی که هر دوتاش رو تجربه کرده و تو مسیرش بوده میتونه خوشگل راهنمایی کنه!
    جنگ ، واسه اون که طعمس میشه بد
    ویرایش توسط YasharUR : 02 مهر 97 در ساعت 18:26

6. Top | #229
    کاربر فعال

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی ارومیه
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

موقع ورود به دانشگاه 24-25 ساله بودی دیگه درسته؟!
    چی فکر کردی با خودت و تا کجاش رو دیدی؟!
    بد برداشت نشه از سوال : )) بزار بهتر توضیح بدم
    من الان تو 22 سالگی ام .و سال دیگه حتما کنکور میدم .چه تجربی چه ریاضی .
    خودت کنکور تجربی بودی و میدونی زحمتی که گذاشتی واسه اوردن پزشکی یا نه هر کس دیگه ای که پزشکی میاره بزاره رو ریاضی حتما رتبه بهتری میاره که به سطح بچه های ریاضی برنمیگرده و به این برمیگرده چون رشته ها و دانشگاه ها (حالا بجز دو سه تا دانشگاه تهران امیرکبیر و شریف) نزدیک به همه رقابت در حد تجربی شدید نیست .
    و بخاطر همین میشه گفت تلاشی که یکی میزاره از مهر تا پزشکی قبول شه رو ریاضی بزاره با احتمال خیلی بالا میتونه یه رشته خوب از این سه دانشگاه قبول شه .دانشگاه هایی که همه میدونن چقدر کار رو برای اپلای و مهاجرت برای یه کشور دیگه اسون میکنه و تا تموم شدن درست هم وقت ازاد تری نسبت به یه دانشجوی پزشکی برای کار و کسب درامد جانبی هست
    قسمت دیگه قضیه هم مشغول بودنت برای تحصیل تا 30 سالگی برای عمومیه و تازه بعد از اون اقدام برای امتحان تخصص یا شاید طرح
    همه اینارو بزاری کنار هم باید هم یه علامت سوال بزرگ تو ذهنت ایجاد بشه !و نگاه یکی که هر دوتاش رو تجربه کرده و تو مسیرش بوده میتونه خوشگل راهنمایی کنه!
    اره حدود 24 ساله بودم
    شاید بشه گفت اگه همین کارایی که واسه تجربی انجام دادم پارسال واسه ریاضی انجام میدادم رتبم مثلا زیر 50 منطقه سه میشد. چون رقابت الان تو ریاضی خیلی کمتر از تجربیه
    ببین همین 2 راه پیش روته دیگه
    یا تجربی بخونی و همینجا بمونی
    یا ریاضی بخونی و بری
    2 تا مسیر کاملا متفاوته
    یا مهندسی تو 3 تا دانشگاه تاپ تهران که باید تو طول تحصیل خیلی خوب بخونی تا معدلت کارشناسیت بالا باشه واسه اپلای که مطمئن باش کسب معدل الف تو مهندسی به مراتب سخت تر از پزشکی و دندان و... است.
    یا یکی از دو سه رشته تاپ تجربی بری که خب تقریبا باید بیخیال اون ور آب بشی
    دیگه بسته به سلیقه و شرایط فرد داره.
    اره خب پزشکی دیربازده ترین رشته است ولی من شرایط زندگیم طوریه که زیاد فرقی نمیکنه که 30 سالگی تموم بشم یا 36 سالگی واسه همینه که میگم هرکس باید طبق وضعیت خودش تصمیم بگیره.

7. 1 نفر تشکر کرده است ... YasharUR
  8. Top | #230
    کاربر اخراجی

Mamoli
    تشکر شده 352 بار در 212 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

واسه ریاضی، مقاطع مخروطی و هندسه رو حذف کردم
    واسه فیزیکم بیشتر فیزیک سوم و نیز قسمت گرما تو دومو حذف کردم.
    @revenger

ميشه بگي تو درس های فیزیک، شیمی،ریاضی،زیست دقیقا چه قسمت هايي رو حذف کردی و اصلا نخوندي؟ اگه دقیق بگي ممنون ميشم
    و اگه امکانش هست ایدی تلگرامتون رو که جواب میدین هم بدین لطفا
    ویرایش توسط sina_hp : 07 مهر 97 در ساعت 08:05

9. Top | #231
    کاربر فعال

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی ارومیه
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها

@revenger

ميشه بگي تو درس های فیزیک، شیمی،ریاضی،زیست دقیقا چه قسمت هايي رو حذف کردی و اصلا نخوندي؟ اگه دقیق بگي ممنون ميشم
    و اگه امکانش هست ایدی تلگرامتون رو که جواب میدین هم بدین لطفا
    ریاضی همون هندسه و مقاطع مخروطی
    شیمی میشه گفت همشو خوندم
    زیستم فقط دو بحث تشریح چشم گاو و مغز گوسفندو نخوندم
    فیزیکم بحث گرما تو فصل آخر فیزیک 2 و سه فصل آخر فیزیک 3 تقریبا نرسیدم کار کنم یا خیلی کم کارشون کردم.
    آیدی هم تو پ.خ میگم
    hemu şewê brryar edem lebirt kem

10. 1 نفر تشکر کرده است ... sina_hp
  11. Top | #232
    کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 130 بار در 73 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام ببخشید این بخشو من هرچی گشتم پیدا نکردم چرا

(( - روش مطالعه هر درس رو خیلی مفید و خلاصه میگید؟بالا توضیح دادم ))

مثلا روش مطالعه زیست یا ریاضی یا عربی

12. Top | #233
    کاربر فعال

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی ارومیه
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsolo نمایش پست ها
    سلام ببخشید این بخشو من هرچی گشتم پیدا نکردم چرا

(( - روش مطالعه هر درس رو خیلی مفید و خلاصه میگید؟بالا توضیح دادم ))

مثلا روش مطالعه زیست یا ریاضی یا عربی
    منظورم همون بخش ابتدایی مصاحبه است که نوشتم:
    تو زیست وشیمی ابتدا فصلو میخوندم و روز بعد تست میزدم.البته شیمی هر فصلو به چند بخش تقسیم میکردم و هرکدومو جداگانه تست میزدم.برای ریاضی و فیزیک هم همینطور.یعنی اول درسنامه رو میخوندم همراه با حل مثالهاشون بعد تو جلسه دیگه تست میزدم. معارف و عربی و زبان هم یه روز خوندن و 2 روز بعد تست زدن بود. واسه ادبیات تو قرابت و آرایه زیاد خوندنی نداشت و فقط تست زدم.برعکس برای تاریخ ادبیات و لغت و املا فقط خوندم و تست زیادی نرسیدم بزنم.زبان فارسی رو هم تو اردیبهشت ابتدا همشو خلاصه وار خوندم بعد کمی تست زدم.
    hemu şewê brryar edem lebirt kem

13. 1 نفر تشکر کرده است ... Amirsolo
  14. Top | #234
    کاربر انجمن

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نمایش مشخصات
    به نظرتون فاگوزیست برای کسی ک ضعیفه مفید هستش یا نه

15. Top | #235
    کاربر فعال

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی ارومیه
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ۱۹ نمایش پست ها
    به نظرتون فاگوزیست برای کسی ک ضعیفه مفید هستش یا نه
    والا من خودم فاگو رو ندیدم ولی طبق چیزایی که شنیدم (حجم زیاد و توضیحات بعضا اضافه و فقدان تست) واسه سال کنکور توصیه اش نمیکنم. ممکنه تو سالای پایه مفید باشه.
    هرچقدرم کسی ضعیف باشه تو زیست نهایتش از من که کلا زیست نداشتم و صفر بودم که ضعیفتر نیست. پس میتونه از منابعی که من داشتم استفاده کنه

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)