خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 18 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 259
    1. Top | #136
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با سلام .خواستم ببینم شما این ریاضی مهر و ماه و فیزیک گاج رو کل تستاشونو زدید؟؟ همینطور شیمی؟
      ویرایش توسط Amin97 : 10 بهمن 1396 در ساعت 07:02

2. Top | #137
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      با سلام .خواستم ببینم شما این ریاضی مهر و ماه و فیزیک گاج رو کل تستاشونو زدید؟؟ همینطور شیمی؟
      سلام
      خیر همشو نزدم چون اصلا نمیرسیدم اینهمه تست بزنم.
      معمولا تستای ریاضی رو سه تا یکی میزدم و از کنکورای چن سال اخیر.
      واسه فیزیکم فقط ستاره دارها و چنتا هم از قسمت یک قدم تا صد میزدم.
      شیمی هم تستای 90 به بعدو میزدم معمولا. واسه هر فصل حدود 60-70 تست میشد تقریبا.
      stay focused and never give up

3. Top | #138
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

سلام
      خیر همشو نزدم چون اصلا نمیرسیدم اینهمه تست بزنم.
      معمولا تستای ریاضی رو سه تا یکی میزدم و از کنکورای چن سال اخیر.
      واسه فیزیکم فقط ستاره دارها و چنتا هم از قسمت یک قدم تا صد میزدم.
      شیمی هم تستای 90 به بعدو میزدم معمولا. واسه هر فصل حدود 60-70 تست میشد تقریبا.
      سلام ببخشید شما از کتاب کتابنامه مهروماه استففاده کردید یا دیدید ؟ خوبه ؟ نکات خوبی داره ؟ این بهتره یا همایش عمارلو؟؟؟؟؟

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      سلام ببخشید شما از کتاب کتابنامه مهروماه استففاده کردید یا دیدید ؟ خوبه ؟ نکات خوبی داره ؟ این بهتره یا همایش عمارلو؟؟؟؟؟
      سلام
      کتابنامه نداشتم....همون صفحات کتاب درسیه به همراه بعضی نکات و یه خورده تست کنکوری فکرکنم.
      کسی که کتاب درسی داره نیازی به این کتاب نداره. نکاتم خودتون به تدریج و درضمن تست زنی بهش برسید مفیدتره.
      همایش عمارلو رو هم تاکنون از نزدیک ندیدم و نمیتونم در موردش اظهارنظر کنم.

5. Top | #140
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

سلام
      کتابنامه نداشتم....همون صفحات کتاب درسیه به همراه بعضی نکات و یه خورده تست کنکوری فکرکنم.
      کسی که کتاب درسی داره نیازی به این کتاب نداره. نکاتم خودتون به تدریج و درضمن تست زنی بهش برسید مفیدتره.
      همایش عمارلو رو هم تاکنون از نزدیک ندیدم و نمیتونم در موردش اظهارنظر کنم.
      به نظرت بهترین درسنامه زیست به جز فاگو و عمارلو چیه آقای محمدی که کامل همه نکات رو آوردهباشه؟ ممنون میشم زود و کامل جوابمو بدید . عجله دارم .ممنون .......

6. Top | #141
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      به نظرت بهترین درسنامه زیست به جز فاگو و عمارلو چیه آقای محمدی که کامل همه نکات رو آوردهباشه؟ ممنون میشم زود و کامل جوابمو بدید . عجله دارم .ممنون .......
      فاگو و عمارلو رو که کلا ندیدم تا حالا.
      همونطور که قبلنم گفتم شما باید تسلطتونو روی خود متن کتاب درسی افزایش بدید ینی اصلا زیست نیاز آنچنانی به درسنامه نداره غیر از چنتا مبحث خاص مثه ژنتیک. مثلا من سوم و پیش الگو داشتم که درسنامه ش همون کپی کتاب و تقریبا هیچوقت نمیخوندمش غیر از ژنتیکش البته.
      پس زیاد روی درسنامه وسواس نداشته باشید.
      قسمت اصلی یه کتاب که به کارتون بیاد تستاشه نه درسنامش. همیشه روی خود متن کتاب تمرکز و تاکید داشته باشید نه درسنامه.

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام. ممنون
      معمولا واسه جمعبندی درسا عادتم این بود که پس از اتمام یه دور تست زنی واسشون میومدم چن روز مرور سریع انجام میدادم که گاهی همراه با حل کمی تست جدید یا تست های قدیمی مارکدار بود. البته در مقیاس خیلی محدود.
      مثلا واسه عربی که آخر اسفند تموم شد اومدم دوباره از اول درسنامه های خیلی سبزو مرور کردم البته اینبار با سرعت بیشتر و نیز با رد کردن قسمتایی که آسون و روتین بودن.
      بعدش میومدم وارد عرصه تست جامع میشدم
      ینی زدن کنکورای یکی دو سال اخیر (همونایی که تو طول سال سوالاشونو نزده بودم. مثلا واسه زیست از 91 به بعد یا عربی 94 و 95 یا شیمی فقط 95 ) به صورت تکی و مجزا واسه هر درس. اگه شما کنکور نزده ندارید میتونید از کتاب های آزمون جامع استفاده کنید مثه آزمون زیست خیلی سبز که البته ویرایش جدید آزمونای تک فصلی هم داره.
      و تو این آزمونای جامع اشکال یابی و مرورهای موضعی هم همراهش بود طبیعتا.
      واسه زیست من اول مرور میکردم بعد آزمونای قلمچی رو تو تایم میزدم. حالا شما بسته به خودتونه که چه روشی واستون جواب بده. مهم اینه اولا مطالب واستون مرور بشه و ثانیا اشکالاتتونو اعم از یادگیری ناقص یا فراموشی یا بقیه موارد رو واستون آشکار کنه. از هر روشی که میدونید این دو کارو واستون انجام میده و باهاش راحت ترید استفاده کنید.
      واسه فیزیک و ریاضی بهتره مرورتون به شکل بازیابی باشه. ینی ابتدا چنتا تست بزنید بعدش اشکالاتتونو بیابید. لازمم نیست تعداد زیادی باشه. از هر مبحث چنتا بزنید کافیه.
      زمین شناسی رو من تو عمرم نخوندم چون تو مدرسه رشتم ریاضی بود و واسه کنکورم چون فقط پزشکی هدفم بود اصلا مطالعش نکردم و متاسفانه نمیتونم در این مورد راهنماییتون کنم.
      زبان فارسی رو من خودم بهار شروع کردم و کم خوندمش.
      به نظرم درس وقت گیری نیست و راحت میشه خوندش و وارد تست زنی شد.البته مبحث تکواژ شماری رو نخوندم.
      خواهش میکنم
      درمورد دوران عید وجمع بندی و ماه رمضون هم بگید
      چون باید یه دورنمای کلی داشته باشم از این که میخوام چیکار کنم میدونم این سوالات زوده ولی نمیخوام سردرگم باشم

8. Top | #143
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      درمورد دوران عید وجمع بندی و ماه رمضون هم بگید
      چون باید یه دورنمای کلی داشته باشم از این که میخوام چیکار کنم میدونم این سوالات زوده ولی نمیخوام سردرگم باشم
      واسه من که مدرسه نداشتم نوروز با ایام دیگه تفاوتی نداشت و برنامه خودمو جلو بردم. مثلا زیست آخرای اسفند تموم شد و حدود یه هفته مرور داشتم و بعدشم تست جامع (هر روز زیست یکی از کنکورای 91 به بعدو میزدم)
      7-8 روز اول خردادو تو فاز گذار بودم. ینی مباحث کمتر کارشده یا فراموش شده رو کار کردم به همراه مرور سریع مباحث و مطالب مهم تر. بعدشم وارد جمع بندی شدم ینی آزمونای 3 روز یک بار از کنکورها یا آزمونای آزمایشی سالای اخیر. 2 هفته آخرم فقط مرور
      رمضانم بستگی داره روزه بگیرید یا نه. اگه روزه میگیرید ساعات مطالعتون باید جابجا بشه ینی مثلا شب نخوابید تا یکی دو ساعت بعد سحری و درس بخونید. به جاش تو روز بخوابید.

9. Top | #144
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

واسه من که مدرسه نداشتم نوروز با ایام دیگه تفاوتی نداشت و برنامه خودمو جلو بردم. مثلا زیست آخرای اسفند تموم شد و حدود یه هفته مرور داشتم و بعدشم تست جامع (هر روز زیست یکی از کنکورای 91 به بعدو میزدم)
      7-8 روز اول خردادو تو فاز گذار بودم. ینی مباحث کمتر کارشده یا فراموش شده رو کار کردم به همراه مرور سریع مباحث و مطالب مهم تر. بعدشم وارد جمع بندی شدم ینی آزمونای 3 روز یک بار از کنکورها یا آزمونای آزمایشی سالای اخیر. 2 هفته آخرم فقط مرور
      رمضانم بستگی داره روزه بگیرید یا نه. اگه روزه میگیرید ساعات مطالعتون باید جابجا بشه ینی مثلا شب نخوابید تا یکی دو ساعت بعد سحری و درس بخونید. به جاش تو روز بخوابید.
      ممنون مدرسه نمیرم مرسیییییییییییی

10. Top | #145
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خواستم بدونم معدل نهایی شما چند بود و ایا به خاطر فاصله بین اولین کنکور و کنکور پارسالتون موقع شروع مطالب خاطرتون بود؟

11. Top | #146
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکور1397 نمایش پست ها
      سلام خواستم بدونم معدل نهایی شما چند بود و ایا به خاطر فاصله بین اولین کنکور و کنکور پارسالتون موقع شروع مطالب خاطرتون بود؟
      سلام
      معدل نهایی سومم 18/89 بود.
      قسمتایی از ریاضی و فیزیکو چون مهندسی میخوندم به خاطر داشتم ولی عمده مطالب دیگرو یادم نمونده بود و از صفر شروعشون کردم تقریبن.

12. Top | #147
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

خب شما باید زمان کلی که واسه هر درس تو هفته میزارید با توجه به ساعات مطالعتون مشخص کنید و با در نظر گرفتن اون و نیز مدت زمانی که تا تموم کردنش مونده تصمیم بگیرید. مثلا من اکثر فصلای زیستو تو یک روز میخوندم ینی سه ساعت و فرداش تستشو میزدم حدود 60 تست. حالا یکی دیگه ممکنه به فراخور وضعیتش کمتر یا بیشتر از این وقت بزاره.
      یعنی یک روز زیست میخوندید و روز بعد 60 تا تست میزدید تو دو روز کلا یک فصل رو تموم میکردید
      ​فارسی را پاس بداریم

13. Top | #148
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      یعنی یک روز زیست میخوندید و روز بعد 60 تا تست میزدید تو دو روز کلا یک فصل رو تموم میکردید
      بله اکثر فصلا به این صورت بود. چنتا فصل مثه شارش یا ژنتیک و... زمانش دو برابر بود. ینی 2 روز خوندم 2 روز تستشو زدم.

14. Top | #149
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

بله اکثر فصلا به این صورت بود. چنتا فصل مثه شارش یا ژنتیک و... زمانش دو برابر بود. ینی 2 روز خوندم 2 روز تستشو زدم.
      یعنی با این رویه تو دو ماه کل فصول زیست رو تموم کردید و نیز روزانه چند ساعت درس میخوندید و همچنین ماه مبارک رمضان در ضمن شما فقط با عربی خیلی سبز خالی تونستید 90 بزنید و نیز تست هایش را یکی در میون میزدید و یا کل تستاش رو زدید شما گفته بودید که لغت حفظ نکردید برای عربی پس اینجوری درک مطلب رو چکار کردید میشه کلا روش مطالعه عربی رو به من توضیح دهید من هم عربی خیلی سبز موسوی دارم و عربی تا الان هیچی نخوندم من میخوام مثل شما 90 بزنم لطفا راهکار بدید تو این درس یعنی تو یک ماه میتونم کل عربی رو تموم کنم و نیز روزانه چند ساعت برای این درس وقت بگذارم و نیز تو شیمی 2 نشر الگو و 3 و پیش خیلی سبز دارم منتها این درس هم تابحال نخوندم و میخوام از ساختار اتم شروع کنم شما با توجه به این کتاب رو خوندید پیشنهادتون برای مطالعه این کتاب چیه یعنی با توجه به فرصت کم تست های فردش رو بزنم و یا زوج چند روز برای فصل 1 وقت بگذارم و دو روز مطلعه و دو روز تست خوبه
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 23 بهمن 1396 در ساعت 20:58

15. Top | #150
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      در ضمن شما در سال کنکور تو خونه خود را حبس کرده بودید و بیرون نمیرفتید و بکوب تا روز کنکور درس خوندید
      ​فارسی را پاس بداریم

صفحه 10 از 18 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن