خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 65
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا تبریک
      بنده هم زنجانی هستم . پرچم بالاست

2. Top | #32
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      آقا تبریک
      بنده هم زنجانی هستم . پرچم بالاست
      سلام خیلی ممنون
      تازه رتبه های خیلی بهتر از منم امسال داده زنجان!واقعا پرچم بالاست

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دمت گرم - امیرحسین رستمی رو میگی؟!
      اقا من رشتم تجربی هستش + امکانش هستش ببینمت؟

4. Top | #34
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      دمت گرم - امیرحسین رستمی رو میگی؟!
      اقا من رشتم تجربی هستش + امکانش هستش ببینمت؟
      آره اون و دو سه نفر دیگه!!!
      امکانش که اگه زنده باشیم هستشما یه پ.خ کن زمانش رو هماهنگ کنیم ببینیم البته من یه عمل جراحی هم کردم یکم سخته فعالیت بدنی برام الان!!!یکم قرارمون رو دیرتر بزاریم بهتره!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      آره اون و دو سه نفر دیگه!!!
      امکانش که اگه زنده باشیم هستشما یه پ.خ کن زمانش رو هماهنگ کنیم ببینیم البته من یه عمل جراحی هم کردم یکم سخته فعالیت بدنی برام الان!!!یکم قرارمون رو دیرتر بزاریم بهتره!
      اومدم پ.خ

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم

7. Top | #37
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      تبریک میگم
      متشکرم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی تبریک میگم واقعا کارتون عالی بوده
      ببخشید من رشته ام تجربیه و میخوام برا فیزیک پیش کتاب بگیرم،به نظرتون گاج بگیرم یا مبتکران یا خیلی سبز با توجه به اینکه پایه رو از روی گاج خوندم؟؟
      و اینکه من عربی و ادبیاتم زیاد خوب نیست و کلا اختصاصی هارو خیلی بهتر از اینا میزنم میخواستم بدونم که این کلاسی که رفتین چقدر تاثیر داشته؟؟؟
      و اینکه ببخشید میشه در مورد روش مطالعه تون راجع به این دوتا درس توضیح بدین واین که ازهر کدوم از منابعتون در چه بازه زمانی استفاده میکردین؟؟؟
      ببخشید زیاد شد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ببخشید من رشته ام تجربیه و میخوام برا فیزیک پیش کتاب بگیرم،به نظرتون گاج بگیرم یا مبتکران یا خیلی سبز با توجه به اینکه پایه رو از روی گاج خوندم؟؟
      و اینکه من عربی و ادبیاتم زیاد خوب نیست و کلا اختصاصی هارو خیلی بهتر از اینا میزنم میخواستم بدونم که این کلاسی که رفتین چقدر تاثیر داشته؟؟؟
      و اینکه ببخشید میشه در مورد روش مطالعه تون راجع به این دوتا درس توضیح بدین واین که ازهر کدوم از منابعتون در چه بازه زمانی استفاده میکردین؟؟؟
      ببخشید زیاد شد🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      تبریک میگم بابت موفقیتتون
      من رشتم تجربی کتابای فیزیک پیش و پایه مبتکرانو دارم سطح فیزیک صفر!جزوه ندارم پیشنهادتتون واسه درسنامه برای من چیه ؟فیلم های الا کافیه ببینم و بعد برم سراغ درسنامه مبتکرران؟جزوه نویسی از فیزیک الا که لازم نیست؟ممنون میشم واقعا منوراهنمایی کنید امکان کلاس رفتن بیرونم ندارم
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

11. Top | #41
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر96 نمایش پست ها
      ببخشید زیاد شد
      سلام.
      ممنون.
      حقیقتا من کلا کتابای گاج رو ندیدم!!!اما خیلی سبز یکم پایش رو کار کردم.اگه خودتون از گاج راضی بودین برین پیشش رو هم بخرین چون با نوع سیستم کتاب گاج آشنایی دارین.
      اما من خودم کلا مبتکران رو برای پیش پیشنهاد میکنم!بنظرم برین کتابفروشی نوع درسنامه ها و تستاش رو یه نگاه بندارین دیدین اگه خوبه مبتکران رو تهیه کنین.
      و اینکه سعی کنید تستای نسبتا سخت هم زیاد بزنین و سرعت عملتون رو بالا ببرین یعنی بعد اینکه تستای آموزشی زدین و کامل مطلب جاافتاد مثلا یک قدم تا صد قدم گاج رو کار کنین یا اون تستایی از مبتکران که بنظرتون خوب بودن یا غلط زدین.
      ببینید من تهش به این نتیجه رسیدم که کلاس واقعا تاثیری نداشت صرفا شاید یه نیروی محرکه بود!!من تقریبا تا عید کلاسای ادبیات و عربیم تموم شده اما هنوز درصدام بالا نمیومد چون خودم نمیخوندم!!!!
      شما هرچقدرم کلاس برین اما اگه خودتون نخونین نتیجه لازم رو نمیگیرین!!!شاید 10-20 درصد کلاس باشه بقیش خودتونین !!!
      من خودم دوماه مونده به کنکور تصمیم گرفتم شروع کنم دوتاشون رو جدی تر بخونم و درصد معقولی بزنم!این درصد عمومیام رو هم 90 درصدش بخاطر مطالعه خودم نزدیکای کنکوره!!!اما به هر حال کلاسم یه دید اولیه بهم داد که چطور باید این دو درس رو بخونم !!!
      منابع طول سالم هم گاج موضوعی بود و جزوه معلم برا ادبیات برا عربی هم گاج سفید و خیلی سبز و جزوه معلم!!من اینا رو تو طول سال شکسته بسته میخوندم!!!اصلا به شکل پیوسته نمیخوندم و همین باعث میشد درصدم بالای سی نیاد!!!
      اما دو ماه مونده به کنکور برا ادبیات شروع کردم آرایه خیلی سبز + لغات(چه بی ستاره چه با ستاره) +املا خیلی سبز + تاریخ ادبیات خیلی سبز +قرابت نشر دریافت + زبان فارسی از همایش نشر دریافت و الگو و جزوه معلم!
      اصلا شما نگاه کنید تو ادبیات فقط معلم میتونه تو حوزه زبان فارسی و یکم هم آرایه کمک کنه!!بقیش کاملا به مطالعه خودتون بستگی داره و خیلیش حفظیه و باید خودتون بخونید و معلم کاری نمیتونه بکنه عملا!!
      در کنار اینا از کتاب آزمون خیلی سبزم استفاده کردم که خیلی خوب بود.
      اما من بهتون پیشنهاد میکنم برا قرابت و زبان فارسی و لغت و املا کتابای نشر دریافت رو بخرین برا بقیش هم خیلی سبز خوبه!
      دیگه عربی رو خیلی شکسته بسته خوندم و عملا تا وسطای سال فقط تستای ترجمه رو میزدم!!!بعد که رسیدیم به بعد عید نشستم کتاب خط ویژه رو خریدم از رو اون همه مباحث رو تقریبا خوندم و تمرکزم رو از بخش ترجمه به عین الخطا و قواعد بردم.
      پیشنهاد من هم برای عربی به شما کتاب خیلی سبزه!کتاب کاملیه و تمام نیازها رو پوشش میده!!!
      در کل تو عمومیا پیوستگی خیلی مهمه یعنی نباید ولشون کنین و باید به طور مستمر مطالعشون کنید.
      امیدوارم مفید بوده باشه و اگه سوالی بود در خدمتم.
      البته دوستانی هم هستن که این دوتا درس رو بالای هشتاد زدن اونا شاید بتونن بهتر کمک کنن!!

12. Top | #42
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      سلام
      تبریک میگم بابت موفقیتتون
      من رشتم تجربی کتابای فیزیک پیش و پایه مبتکرانو دارم سطح فیزیک صفر!جزوه ندارم پیشنهادتتون واسه درسنامه برای من چیه ؟فیلم های الا کافیه ببینم و بعد برم سراغ درسنامه مبتکرران؟جزوه نویسی از فیزیک الا که لازم نیست؟ممنون میشم واقعا منوراهنمایی کنید امکان کلاس رفتن بیرونم ندارم
      سلام.
      ممنون.
      بنظر من مبتکران درسنامش کامل و از صفر میتونه شما رو به صد برسونه!!
      اگه واقعا خیلی مشکلتون زیاده چون من فیلمای آلا رو ندیدم نمیتونم اظهار نظر کنم اما اگه مفید براتون حتما استفاده کنید.
      اما اگه مصاحبه رو خونده باشید من تاکید زیادی دارم که باید وابستگی به معلم خیلی خیلی کم کرد مگر در مواقع ضروری!
      مطمئن باشین اگه صفرم باشین با تلاش و اراده خیلی زیاد میتونین به صد هم برسین!بازم اگه سوالی هست درخدمتم.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      سلام.
      ممنون.
      بنظر من مبتکران درسنامش کامل و از صفر میتونه شما رو به صد برسونه!!
      اگه واقعا خیلی مشکلتون زیاده چون من فیلمای آلا رو ندیدم نمیتونم اظهار نظر کنم اما اگه مفید براتون حتما استفاده کنید.
      اما اگه مصاحبه رو خونده باشید من تاکید زیادی دارم که باید وابستگی به معلم خیلی خیلی کم کرد مگر در مواقع ضروری!
      مطمئن باشین اگه صفرم باشین با تلاش و اراده خیلی زیاد میتونین به صد هم برسین!بازم اگه سوالی هست درخدمتم.
      ممنون بابت راهنمایی تون
      من راستش تو مصاحبه خوندم که مبتکران گنگه و ...برای کسی مثل ن شاید جوابگو نباشه
      واسه همین درسنامه رو پرسیدم کتاب درسی هم قبل خوندن درس نامه کار کنم یا بعدش؟کلا به فیزیک حس خوبی دارم و فکرکنم با وقت گذاشتن براش میشه به درصد خوبی امیدوار بود فقط چون هیچ مدل جزوه و...ندارم و مبتکران طبق شنیده ها فرمولی نیست نمیدونم سرعتمو چطور افزایش بدم
      توی کنکورم سرعت پایینم توی مسائل شیمی و ریاضی خیلی مشکل ساز شد برام و میترسم توی فیزیکم تکرار بشه پیشنهاد خاصی دارید برای افزایش سرعت تست زدن؟
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

14. Top | #44
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها

ممنون بابت راهنمایی تون
      من راستش تو مصاحبه خوندم که مبتکران گنگه و ...برای کسی مثل ن شاید جوابگو نباشه
      واسه همین درسنامه رو پرسیدم کتاب درسی هم قبل خوندن درس نامه کار کنم یا بعدش؟کلا به فیزیک حس خوبی دارم و فکرکنم با وقت گذاشتن براش میشه به درصد خوبی امیدوار بود فقط چون هیچ مدل جزوه و...ندارم و مبتکران طبق شنیده ها فرمولی نیست نمیدونم سرعتمو چطور افزایش بدم
      توی کنکورم سرعت پایینم توی مسائل شیمی و ریاضی خیلی مشکل ساز شد برام و میترسم توی فیزیکم تکرار بشه پیشنهاد خاصی دارید برای افزایش سرعت تست زدن؟
      ببینید!!درسنامه مبتکران گنگ نیست ونمیدونم چرا این حرف رو زدن!میگم شما برین کتابش رو بببینین یا یه مدت کمی باهاش کارکنین اگه راضی نبودین گاج یا خیلی سبز رو‌ بخرین.
      ببینید حقیقتا دیگه فرمولی بودن الان کفاف نمیده برای درصد خوب!یه سری راه های سریع هست اما اینکه شما بیای برای هر تست یه فرمول حفظ کنین اصلا باعث میشه بدتر گیج بشین!!و این موضوع رو من نقطه قوت مبتکران میدونم!!!سرعت چیزیه که الان با تمرین و ممارست بدست میاد نه با فرمول!
      بنظرم راه افزاش سرعت تو شیمی و فیزیک تمرین بسیار زیاد و متمرکزه!!!و اینکه تو قدرت محاسباتیتون کار کنین!سعی کنین سرعتتون رو توی محاسبات عددی بیشتر کنین!
      البته اینا همش نظر شخصیه و با افراد دیگه هم صحبت کنید!اما یه توصیه هم که دارم اینه که وسواس تو منابع رو کنار بزارین!!یعنی سریع تصمیمتون رو بگیرین و شروع کنین به کار کردن.بخواین خیلی درگیرش بشین اذیت میشین!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      تبریک میگم...به امید موفقیت های بیشتر

برای چه دروسی از کتاب درسی استفاده کردین؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن