خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 62
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم بین علوم ازمایشگاهی و فرهنگیان موندم که کدومو اول بزنم
      واقعا میدونم که از نظر اینکه فرهنگیان از همون ابتدا حقوق میگیریم خوبه ..خوبه که نه..عالیه
      اما هم مصاحبش سخته و هم علاقم به علوم ازمایشگاهیه...چون علمیه که تو سراسر جهان همینه و هر جا برم برام کار میاره..

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که هم پدرم و هم مادرم معلم هستن الان حاظر نیستم تربیت معلم برم ... درسته که هفته ای چند روز میری سر کار و تابستون تعطیلی ولی آموزش و پرورش مشکلات خاص خودشو داره ... ممکنه بالاجبار به یه ناحیه منتقل بشید یا مجبور بشید پایه یا کتاب غیر مرتبط با رشته انتخابیتون رو تدریس کنین ... مشکلات مربوط به کسورات حقوقی و سنوات خدمت و گروه و رتبه بندی هم بماند ...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودتون داره . اگه راحتی شغل براتون الویت داره خب تربیت معلم بهتره اگرم حقوقش براتون مهمه پرستاری بزنین

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      علاقه و استعداد

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      به نظربنده برید ابتدایی احتمال قبولیتون بالاسات تو تجربی من با رتبه بدترازین دبیری قبول شدم ابتدایی هم فک کنم 2 بودم تو استان منطقه بومی
      میشه بگید با چه رتبه ای ؟
      من رویاهامو میسازم

6. Top | #36
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزان تو این اوضاع بیکاری دخترا هرچی بخونن براشون به اندازه پسرا فرق نداره . الان دختر هرچی بخونه کارم پیدا نکنه اخرش شوهر میکنه و ...
      ولی پسر الان بره دنبال علوم آزمایشگاهی نمیدونم علاقه و... بعد بگید هرجا بریم کار هست بنده به شخصه با هزار جور آشنا ندیدم.هیچکسم نمیگه معلمی عالیه ولی تو این اوضاع بیکاری ازهیچی بهتره به قول یکی اگر کسی بخواد کاری بکنه تو اون 3 روز بیکاری هم میکنه علاوه براین بعداز 5 سال قشنگ میتونی از آ.پ خارج بشی بری دنبال درامد میلیونیت .
      به نظر بنده و تجربه ای که داشتم و دارم میبینم وقت علاقه بازی گذشته حداقل تو ایران.

اینم اضافه کنم تو همین استخدام آ.پ به صورت پیمانی که 8000 نفر برمیداشت حدود 35 هزارنفر فک کنم دقیق نمیدونم شرکت کردن اینام همه نه ولی 60% رفتن دنبال علاقه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیزان تو این اوضاع بیکاری دخترا هرچی بخونن براشون به اندازه پسرا فرق نداره . الان دختر هرچی بخونه کارم پیدا نکنه اخرش شوهر میکنه و ...
      ولی پسر الان بره دنبال علوم آزمایشگاهی نمیدونم علاقه و... بعد بگید هرجا بریم کار هست بنده به شخصه با هزار جور آشنا ندیدم.هیچکسم نمیگه معلمی عالیه ولی تو این اوضاع بیکاری ازهیچی بهتره به قول یکی اگر کسی بخواد کاری بکنه تو اون 3 روز بیکاری هم میکنه علاوه براین بعداز 5 سال قشنگ میتونی از آ.پ خارج بشی بری دنبال درامد میلیونیت .
      به نظر بنده و تجربه ای که داشتم و دارم میبینم وقت علاقه بازی گذشته حداقل تو ایران.

اینم اضافه کنم تو همین استخدام آ.پ به صورت پیمانی که 8000 نفر برمیداشت حدود 35 هزارنفر فک کنم دقیق نمیدونم شرکت کردن اینام همه نه ولی 60% رفتن دنبال علاقه
      5 سال منظورتون 4 سال کارشناسیه؟
      چون 10سال تعهد خدمت داره
      ویرایش توسط broslee : 22 مرداد 1396 در ساعت 15:08

8. Top | #38
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      5 سال منظورتون 4 سال کارشناسیه؟
      چون 10سال تعهد خدمت داره
      نه عزیز به غیراز 4 سال که درس میخونی که هیچ . حداقل تعهد اگر موقع تعهد متن رو خونده باشی 5 سال باید خدمت کنی حداکثر 8 سال.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه عزیز به غیراز 4 سال که درس میخونی که هیچ . حداقل تعهد اگر موقع تعهد متن رو خونده باشی 5 سال باید خدمت کنی حداکثر 8 سال.
      تو متن تعهد محضری نوشته 2برابر مدت تحصیل که حداقل آن کمتر از 5 سال نخواهد بود(ما 8 ترم رو تو 4 سال میگذرونیم که دو برابرش میشه همون 8سال)
      تو دفترچه کنکور هم نوشته 2 برابر مدت تحصیل که حداقل آن کمتر از 8 سال نخواهد بود
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture.jpg  

10. Top | #40
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      تو متن تعهد محضری نوشته 2برابر مدت تحصیل که حداقل آن کمتر از 5 سال نخواهد بود(ما 8 ترم رو تو 4 سال میگذرونیم که دو برابرش میشه همون 8سال)
      تو دفترچه کنکور هم نوشته 2 برابر مدت تحصیل که حداقل آن کمتر از 8 سال نخواهد بود
      خب عزیز نمیدونم رفتید آموزش و پرورش سر تعهد به اندازه بنده یا نه ولی این تعهد طبق گفته چندتا از آشنا هاتو آپ زیاد اعتبار نداره به جای اون 8 سال هستن عزیزانی که 1-2 سال رفتن !!! عرض کردم حداقل نوشته 5 سال مهم دفترچه کنکور نیست مهم اون متنیه که امضا و انگشت زدی.

بالا هم خدمتت گفتم :
      حداقل تعهد اگر موقع تعهد متن رو خونده باشی 5 سال باید خدمت کنی حداکثر 8 سال.=> به عبارتی این امکان رو داری زودتر تموم کنی این شامل همه نمیشه چون همه نمیتونن زیر 8 ترم تموم کنن.همچنین بیشتر از 8 ترم هم حقوق و مزایا نداره

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فرهنگیان رومیشه در اولویت های بعد100زد؟چون یکی بهم گف نیمهمتمرکز هاروحتما باید در1تا10بزنی؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Hard Worker7 نمایش پست ها
      فرهنگیان رومیشه در اولویت های بعد100زد؟چون یکی بهم گف نیمهمتمرکز هاروحتما باید در1تا10بزنی؟
      خیر نمیشه...باید اول بزنی تا دعوت ب مصاحبه بشی....
      اگه هم رد بشین مصاحبه رو سنجش اولویت بعدی رو براتون در نظر میگیره...

13. Top | #43
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.z1997 نمایش پست ها
      خیر نمیشه...باید اول بزنی تا دعوت ب مصاحبه بشی....
      اگه هم رد بشین مصاحبه رو سنجش اولویت بعدی رو براتون در نظر میگیره...
      یعنی تو الویت چند تا چند باید بزنیم؟؟ زیر50؟؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Hard Worker7 نمایش پست ها
      تا پارسال اینطور بود اما پارسال یه جایی خوندم که دیگه فرقی نمیکنه هرجایی خواستین بزنید.
      حالا واسه محکم کاری ۱تا ۱۰ بزنید .در هر صورت ۲جا پذیرفته میشین
      یکی نیمه مترکز و یکی متمرکز
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezchita نمایش پست ها
      یعنی تو الویت چند تا چند باید بزنیم؟؟ زیر50؟؟
      سال گذشته اینطور بود
      ی نفر ک اول ی متمرکزو زده بود و دوم فرهنگیان دعوت ب مصاحبه نشد.

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)