خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشگاه بابل بهتره یا اصفهان؟

سلام
      دانشگاه بابل مهندسی کامپیوتر بزنم یا دانشگاه اصفهان علوم کامپیوتر یا شیراز علوم کامپیوتر ؟
      بیشتر برام علمی که یاد میگیرم مهم تره
      و خودم بابل زندگی میکنم.
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم بابلم بابل بزن راحت تره

3. Top | #3
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      صد درصد بابل

علم همه جا یکسانه

این تلاش شماست که نتیجه رو مشخص میکنه

یعنی همون کتابی که اونا دارن میخونن شما هم میتونی پیدا بکنی بخونی

یا حتی میتونی از سایت مکتب خونه که کاملا رایگانه

یا از فرادرس که برا تدریس هاش پول میگیره و حتی امکان اینکه دانلودش کنین یا درب منزل تحویلش بگیرین هم وجود داره

استفاده کنی و تدریس ای استاد هایی از همه دانشگاه های ایرانو ببینین

مخصوصا دانشگاه های شریف / تهران / بهشتی/ و...که به صورت رایگان تو مکتب خونه هست

برین دنبال استعداداتون نه دانشگاه

نه حتی دنبال اسم دانشگاه باشین

در ضمن اگر شهر خودتون باشه هزینه خوابگاه ندارین /راحت تر هستین نسبت به خوابگاهی ها از خیلی جهات/ و فقط تنها فکر و ذکرتون درس خوندنه وبس

4. Top | #4
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      باز هم انتخاب با خودتونه

سرنوشت خودتونو خودتون رقم بزنین و در موردش تحقیق کنین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmz123 نمایش پست ها
      سلام
      دانشگاه بابل مهندسی کامپیوتر بزنم یا دانشگاه اصفهان علوم کامپیوتر یا شیراز علوم کامپیوتر ؟
      بیشتر برام علمی که یاد میگیرم مهم تره
      و خودم بابل زندگی میکنم.
      مرسی
      غرض از مزاحمت اینکه یکی از همشهریاتون لیسانس مهندسی کامپیوترشو از دانشگاه بابل گرف فوقشم از دانشگاه شاهد گرف سربازیشم پروژه برداشت الان بین رفتن به کار آزاد و کنکور مجدد تجربی مونده بود که کنکور تجربی دادنو انتخاب کرد!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      غرض از مزاحمت اینکه یکی از همشهریاتون لیسانس مهندسی کامپیوترشو از دانشگاه بابل گرف فوقشم از دانشگاه شاهد گرف سربازیشم پروژه برداشت الان بین رفتن به کار آزاد و کنکور مجدد تجربی مونده بود که کنکور تجربی دادنو انتخاب کرد!
      عزیز دانشگاه بابل جزو دانشکاه های خوب کشور خوب اگر بخواییم اینطوری فکر کنیم که دانشگاه نباید بریم حالا وضعیت کشور جوری که اشتغال مفید نمی تونن با رشته ها ایجاد کنن ارتباطی به دانشگاه یا رشته که نداره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaalizadeh نمایش پست ها
      عزیز دانشگاه بابل جزو دانشکاه های خوب کشور خوب اگر بخواییم اینطوری فکر کنیم که دانشگاه نباید بریم حالا وضعیت کشور جوری که اشتغال مفید نمی تونن با رشته ها ایجاد کنن ارتباطی به دانشگاه یا رشته که نداره
      گفتم آگاهانه انتخاب کنه که عمرش هدر نره خیلیا بعد از دانشگاه مجبور شدن برن کار آزاد و یا اینکه بیکار بمونن.
      فقط نیتم اطلاع رسانی بود چون خیلیا که لیسانس و فوق گرفتنننو بیکار موندن میگن ما نمیدونستیم اینجوریه وضعیت کشور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      گفتم آگاهانه انتخاب کنه که عمرش هدر نره خیلیا بعد از دانشگاه مجبور شدن برن کار آزاد و یا اینکه بیکار بمونن.
      فقط نیتم اطلاع رسانی بود چون خیلیا که لیسانس و فوق گرفتنننو بیکار موندن میگن ما نمیدونستیم اینجوریه وضعیت کشور
      بله درست می گید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه چیز برمیگرده به خودت، من امروز با رتبه ۱۰ کشوری و یک منطقه ۳ مال کنکور ۹۵ حرف میزدم میگفت همه چیز پشت کار خودت هست، بابل یا شریف بخونی بازم برمیگرده شرایط و پشتکار خودت.
      و میگفت مهمدسی کامپیوتر خوبه ولی علوم کامپیوتر راحت شغل پیدا نمیکنی و سخت تر شغل پیدا میشه، ولی وقتی پیدا کنی درامدت خوبه!
      من باشم بابل مهندسی کامیوتر میخونم تا بخوام اصفهان علوم کامپیوتر بخونم.
      موفق باشی.
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن